o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Moje doświadczenia z...
 » Odpowiedz na ten temat

czy w publicznej saunie jestescie nago?

1 2 3   » 15 Strony tematu:
[12.09.2007] 09:20
annnnnna
nie wiem jak sie zachowac dzieci wpadaja z basenu do sauny i tak biegaja po calym obiekcie a ja leże naga

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[12.09.2007] 10:51
Traktorzysta
Niech sie uczą od dziecka widoku nagiej kobiety!!! Szkoda tylko, że ciepełko ucieka.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [11242238]
[12.09.2007] 11:40
radcus30
ja tez zawsze nago, ale drzwi sa raczej zamkniete i jezeli tkos wchodzi to w reczniku szkoda, ze nie wszyscy sa nago w gorzowie jednak niewiele osob nie wstydzi sie swojej nagosci

IP i czas połączenia logowane. [11242498]
[12.09.2007] 13:08
parny
Nie wiem w czym jest problem? W Austrii np. wszyscy w termach w saunie nago, a kiedy byłem u nas w kurorcie górskim w saunie to ludzie w kąpielówkach. W saunie nagość jest raczej aseksualna, nic nadzwyczajnego.

IP i czas połączenia logowane. [11242946]
[13.12.2007] 10:01
Panasonix
Nago. I tylko nago.

IP i czas połączenia logowane. [11838132]
[21.09.2017] 17:55
[13.12.2007] 13:13
ankaa_22
No nieraz jest problem, bo strasznie gapią się na piersi i między nogi, a pytki im od razu stają Co robią później mogę się domyślać!

IP i czas połączenia logowane. [11838950]
[18.12.2007] 21:28
balte
ankaa_22 (07.12.13 13:13):
No nieraz jest problem, bo strasznie gapią się na piersi i między nogi, a pytki im od razu stają Co robią później mogę się domyślać!

a ja lubie to że ty się domyślasz

IP i czas połączenia logowane. [11876260]
[29.12.2007] 15:25
ursusC
Raczej trudno być nago bo większość kobiet wchodzi w stroju.

IP i czas połączenia logowane. [11939517]
[06.01.2008] 15:30
zestresowany
strach zdjąć slipki, bo zaraz zlinczują!!!

IP i czas połączenia logowane. [11990327]
[18.01.2008] 16:34
EWA 36
OCZYWISCIE ZE NAGO. I JAK CZYTAM TE TEKSTY ZE FACETOM TAM STAJE TO MI SIE SMIAC CHCE, TYLKO ZE W POLSCE TO MY JESTESMY 100LAT ZA AFRYKĄ. CO INEGO CHOCIAZBY NA SLOWACJI. NAGOSC W SAUNIE TO NORMA. NAWET PRZEZYŁAM TAM SMIESZNA PRZYGODE. SPOTKALAM ZNAJOMEGO Z PRACY USMIECHLISMY SIE POGADALISMY I TO WSZYSTKO NIKT NIE UMARL , ANI NIE DOSZLO DO ZBIOROWEGO GWAŁTU. ALE W POLSCE TO WIADOMO, WARTOSCI, KOSCIÓL, CZY 'PAPIEZ POWIEDZIAŁ' ITP SMUTNY KRAJ Z KOMPLEKSAMI. ZA KOMUNY NIE BYLISMY TAKIMI KOŁTUNAMI, PAMIETAM JAK JEZDZIŁAM Z BRATEM I RODZICAMI NA PLAZE W CHAŁUPACH A DZIS ZA TOPLESS NA PLAZY MANADAT MOZNA DOSTAC.

IP i czas połączenia logowane. [12062337]
[21.01.2008] 13:47
Jabriko  jabriko@tlen.pl
EWA 36 (08.01.18 16:34):
OCZYWISCIE ZE NAGO. I JAK CZYTAM TE TEKSTY ZE FACETOM TAM STAJE TO MI SIE SMIAC CHCE, TYLKO ZE W POLSCE TO MY JESTESMY 100LAT ZA AFRYKĄ. CO INEGO CHOCIAZBY NA SLOWACJI. NAGOSC W SAUNIE TO NORMA. NAWET PRZEZYŁAM TAM SMIESZNA PRZYGODE. SPOTKALAM ZNAJOMEGO Z PRACY USMIECHLISMY SIE POGADALISMY I TO WSZYSTKO NIKT NIE UMARL , ANI NIE DOSZLO DO ZBIOROWEGO GWAŁTU. ALE W POLSCE TO WIADOMO, WARTOSCI, KOSCIÓL, CZY \'PAPIEZ POWIEDZIAŁ\' ITP SMUTNY KRAJ Z KOMPLEKSAMI. ZA KOMUNY NIE BYLISMY TAKIMI KOŁTUNAMI, PAMIETAM JAK JEZDZIŁAM Z BRATEM I RODZICAMI NA PLAZE W CHAŁUPACH A DZIS ZA TOPLESS NA PLAZY MANADAT MOZNA DOSTAC.

Coś Ci się popieprzyło. Nasz narodowy wstyd wcale nie wynika z tego, że papiez tak powiedział, a z naszej durnowatej mentalności. Nagość w PL to ciągle sensacja. I nie mówi mi, że wszyscy w majtach w saunie to świętoszki. A jeśli chodzi o plaże, to nie wiem gdzie ty się opalasz, ale ja jeszcze nie słyszałem żeby ktoś dostał mandat za topless. Plaże w Chałupach nadal funkcjonuje, a jest jeszcze wiele inncyh podobnych miejsc

IP i czas połączenia logowane. [12081222]
[24.01.2008] 18:33
basenowicz32
regularnie chodzę do sauny tylko że u nas jest odzielona od części basenowej oraz dzieli się na męską i damską więc raczej nie wpadają tam dzieciaki jedynie co jest wspólne to poczekalnia pomiędzy dwoma saunami można napić sie wody posiedzieć troszki odpocząć i pogadać z innymi ludźmi oczywiście w ręczniku a w sonarium nago inaczej nie ma sensu bo ciało nie oddycha...

IP i czas połączenia logowane. [12101286]
[02.02.2008] 16:45
EWA 36
JABRIKO CHŁOPCZE NIE WIEM ILE MASZ LAT. ALE WEZ SWOJA DZIEWCZYNE I JEDZ NA PLAZE DO ŁEBY I NIECH OPALA SIE TOPLES TO ZOBACZYSZ. A CO DO POLSKIEGO KOŁTUNSTWA TO POCZĄWSZY OD ABORCJI POPRZEZ IN VITRO CZY WOLNE ZWIĄZKI ZADKO KTORY POLITYK MA SWOJE ZDANIE I NIE BOI SIE GO PUBLICZNIE POWIEDZIEC ZA TO WIĘKSZOSC PODZIELA STANOWISKO KOSCIOŁA. KSIĘZA WYRAŻA SWOJĄ WOLE A POLITYCY NATYCHMIAST SIE ZGADZAJĄ NP(IN VITRO) I NIKT TU NIE MA NIC DO GADANIA MIMO ZE WIEKSZOSC SPOLECZENSTWA NIE ZGADZA SIE Z TYM .

IP i czas połączenia logowane. [12156375]
[08.02.2008] 09:56
ozorkowianka
w saunie oczywiście ze nago zapraszam do ozorkowa na basen tu mamy dwie sauny i jedna jest dla zakąpleksionych w kąpielówkach a druga dla prawdziwych saunowiczów . Ja uwarzam ze sauna jest aseksualna i jeśli nawet jakiś facet sie podnieci i mu stanie o ile stanie w tej temperaturze, to on ma problem nie ja. fajnie bo jest coraz wiecej takich osób kture przychodzą to tej nagiej sauny wiec zapraszam chetnych

IP i czas połączenia logowane. [12191593]
[11.02.2008] 09:48
yuna_19
Niestety u mnie sauny są wspólne i zdjęcie stroju graniczy z cudem! Sama nago nie będę tam siedzieć i wysłuchiwać durnych komentarzy.

IP i czas połączenia logowane. [12208416]
[15.02.2008] 12:42
Asia_Wrocek
Zwykle wchodzę w ręczniku bo często jest tak że jestem sama i 5-6 facetów Czułabym się trochę niezręcznie bo widać, że się gapią.
Czasem zdarza się że jestem sama lub gdy jest jeszcze przynajmniej 1 kobieta to się kładę na brzuchu na tym ręczniku

IP i czas połączenia logowane. [12232410]
[01.03.2008] 17:20
Saunowicz
Uwielbiam saunę. Akurat gdzie ja chodzę są same panie. Panie owinięte najczęściej ręcznikami lub jakimiś szmatami. Nie wiem jak się czują tak owinięte - dla mnie to okropne. Jednak i ja z ręcznika robię sobie wąską przepaskę, bo jak raz wszedłem nago to zapanowała głucha cisza - mimo, że wcześniej panie głośno dyskutowały. Teraz wróciło do normy - panie znów plotkują a ja w ręczniku na biodrach osłaniam choć trochę swoją pełną nagość. Coraz częściej zdarza się, że niby niechcący ręcznik odsłania pierś lub coś więcej. Panie śmielej też siadają np podkurczając nogi i przy okazji odsłaniając swe tak zasłaniane intymności. Panuje trochę większy luz.

IP i czas połączenia logowane. [12319417]
[06.03.2008] 11:00
zauraczona
nie wiem dlaczego, ale u mnie wszyscy siedzą w strojach? Może dlatego, że są wspólne i czują jakieś kompleksy? Hm..

IP i czas połączenia logowane. [12357765]
[08.03.2008] 12:48
Jesionkowy
Ja do łaźni wchodzę zawsze w jesionce i skarpetkach.

IP i czas połączenia logowane. [12370716]
[08.03.2008] 14:54
17on
zaYebiaszczo jesionkowy ja w kurtce zimowej

IP i czas połączenia logowane. [12371276]
[04.04.2008] 12:18
Jabriko
EWA 36 (08.02.02 16:45):
JABRIKO CHŁOPCZE NIE WIEM ILE MASZ LAT. ALE WEZ SWOJA DZIEWCZYNE I JEDZ NA PLAZE DO ŁEBY I NIECH OPALA SIE TOPLES TO ZOBACZYSZ. A CO DO POLSKIEGO KOŁTUNSTWA TO POCZĄWSZY OD ABORCJI POPRZEZ IN VITRO CZY WOLNE ZWIĄZKI ZADKO KTORY POLITYK MA SWOJE ZDANIE I NIE BOI SIE GO PUBLICZNIE POWIEDZIEC ZA TO WIĘKSZOSC PODZIELA STANOWISKO KOSCIOŁA. KSIĘZA WYRAŻA SWOJĄ WOLE A POLITYCY NATYCHMIAST SIE ZGADZAJĄ NP(IN VITRO) I NIKT TU NIE MA NIC DO GADANIA MIMO ZE WIEKSZOSC SPOLECZENSTWA NIE ZGADZA SIE Z TYM .

Dziewczynko miła. Nie mam na myśli plaży w Łebie, ani żadnej innej tzw. publicznej z ratownikami itp. Istnieją plaże dla nudystów (naturystów), w okolicy wyżej wspomnianej także. Widywałem również panie topless poza plażami dla nudystów i nikt sie na nie nie gapił, nie ślinił i nie ganiał z bloczkiem mandatów. Było NORMALNIE. A co do twoich światopoglądowych i politycznych wynużeń - to chyba ci tylko współczuje. To jest dopiero "zakuty łeb"

IP i czas połączenia logowane. [12522776]
[04.04.2008] 13:41
RECE OPADAJA
ewa 36 czy to twoj wiek, bo jesli tak to zal mi cie. nie mieszaj sauny z aborcja bo dajesz dowod swojej glupoty. a te bzdety o panstwie wyznaniowym, no az rece opadaja i zal doope sciska.
a propos tematu. w saunie tylko nago (mozna przeciez zostawic recznik na biodrach)
ech ewa ... tragedia!

IP i czas połączenia logowane. [12523107]
[09.04.2008] 12:55
Jabriko

Szkoda tu miejsca na ponowne cytowanie, więc jak ktoś chce niech przeczyta wyżej.
Dodam tylko, że:
"Władze niektórych kurortów — w Polsce np. Ustki — zachęcają wręcz do opalania się topless na plażach w celu przyciągnięcia turystów."
To jest zaciągnięte z http://pl.wikipedia.org/wiki/Topless więc od razu odpieram ataki, że sobie coś wymyśliłem. A to, że mało jest pań w topless zawdzięczamy między innymi takim tępym pałom jak cytowana już wcześniej EWA 36. A jeśli 36 to rzeczywiście jest jej wiek, to robi obciach całemu rocznikowi.

IP i czas połączenia logowane. [12547451]
[28.04.2008] 23:03
lalamidolala
EWA 36 (08.01.18 16:34):
OCZYWISCIE ZE NAGO. I JAK CZYTAM TE TEKSTY ZE FACETOM TAM STAJE TO MI SIE SMIAC CHCE, TYLKO ZE W POLSCE TO MY JESTESMY 100LAT ZA AFRYKĄ. CO INEGO CHOCIAZBY NA SLOWACJI. NAGOSC W SAUNIE TO NORMA. NAWET PRZEZYŁAM TAM SMIESZNA PRZYGODE. SPOTKALAM ZNAJOMEGO Z PRACY USMIECHLISMY SIE POGADALISMY I TO WSZYSTKO NIKT NIE UMARL , ANI NIE DOSZLO DO ZBIOROWEGO GWAŁTU. ALE W POLSCE TO WIADOMO, WARTOSCI, KOSCIÓL, CZY \'PAPIEZ POWIEDZIAŁ\' ITP SMUTNY KRAJ Z KOMPLEKSAMI. ZA KOMUNY NIE BYLISMY TAKIMI KOŁTUNAMI, PAMIETAM JAK JEZDZIŁAM Z BRATEM I RODZICAMI NA PLAZE W CHAŁUPACH A DZIS ZA TOPLESS NA PLAZY MANADAT MOZNA DOSTAC.

W tym wieku-nie bój, już facetowi na twoj widok nie stanie

IP i czas połączenia logowane. [12661172]
[01.05.2008] 16:11
Kamil_z_Gdanska
Ja jak w saunie to tylko nago, a niech te dzieci jeśli nie chcą nie patrzą.

IP i czas połączenia logowane. [12673991]
[08.05.2008] 15:10
Jabriko

Tak tylko dla wyjasnienia: liczba 36 przy imieniu EWA nie oznacza wieku (36 lat, a więc osoba stosunkowo młoda) tylko rok urodzenia - 1936 - i jak łatwo sobie policzyć EWCIA obchodzi w tym roku 72 wiosnę (a raczej zimę... z takimi pogladami) Gdy miała 20 lat opalała się toples, ale to było w 1956 roku (czasy głębokiego stalinizmu) i niech Bogu dziękuje, że nie wylądowała na Syberii (jako wróg systemu)

IP i czas połączenia logowane. [12724432]
[16.05.2008] 18:04
fyylyyp
jesteście wspaniałe dziewczyny
leżycie w sałnie nago
a czego się wsydzić
jestem facetem ale chętnie bym se w sałnie nago posiedział
xD
hehe
a na was to bym wtedy popatrzał

IP i czas połączenia logowane. [12770839]
[17.05.2008] 02:15
kontakt
A po co lazic do sauny??????? NIe rozumiem tego zabobonu, fanatycy sauny twierdza ze dzieki saunie pozbywaja sie "toksyn" z ciala,a tymczsem nie ma takiego czegos jak toksyny, to zaden medyczny termin, to wymysl; jedyne czego sie pozbywacie to pot. Ale jak ktos lubi sie rozbierac to kazda okazja dobra, nie? Gorzej jak nikt nie bedzie zainteresowany. He,he...

IP i czas połączenia logowane. [12773038]
[29.05.2008] 20:05
AndrzejCZ
Czesc, pozdrawiam z Czech. Czytam tutaj same ciekawe informacje, niewiedziale ze w Polsce jst normalne siedziec w saunie w kapielowkam. Tutaj w Czechach mi sie jeszcze niezdarzylo zeby ktos siedzial w saunie w kapielowkach. Bardzo czesto maja sauny wyznaczone tylko dla pan, dla kobiet i trzeci dzien jest sauna wspolna. Ale to tylko w przypadku ze sauna jest calkowicie odzielona od basenu...

IP i czas połączenia logowane. [12841744]
[12.06.2008] 13:56
LenaXS
Raz byłam w takim niemieckim kurorcie ,rozebrałam sie do naga ale cięzko mi było przezwyciezyć wstyd..

IP i czas połączenia logowane. [12918294]
[12.06.2008] 16:21
bezwstydny
oczywiście, tylko czasem okrywam się ręcznikiem podczas wypoczynku ale to też nie zawsze

IP i czas połączenia logowane. [12919068]

1 2 3   » 15 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat