o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Ogólne forum dla studentów
 » Odpowiedz na ten temat

Kocham jednego, spotykam sie z innymi...

[12.09.2007] 01:55
zdesperowanaona
Zeby nie myslec tak o nim, zeby sie mu nie narzucac... To jest chore, ale nie widze innego wyjscia. Siedzac sama w domu, myslac tylko o nim czy sie odezwie czy nie dostaje szalu... spotykajac z innymi mam wyrzuty sumienia... co ja mam zrobic? Byliscie w takiej sytuacji

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[12.09.2007] 02:13
mozna kochac...
...jawnie i mozna kochac skrycie

musisz go znac skoro czekasz az sie odezwie, wiec nie widze problemu abys to ty sie odezwala, jesli spotykasz sie z innymi to czemu nie mozesz z tym co chcesz, masz wiecej do zyskania niz stracenia

jestem w podobnej sytuacji, ale nie chce poznawac sie przez internet dlatego czekam, oby nie bylo za pozno... rady daje innym a nie umie sobie poradzic :/

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [11241491]
[12.09.2007] 02:20
zdesperowanaona
Bo latwiej jest dawac rady niz samemu sie uporac ze swoim problemem... Mam to samo bo przyjaciolom nieraz pomagam, a kiedy sama jestem w potrzesku nie wiem co mam zrobic...a rady przyjaciol nie zawsze dzialaja...

IP i czas połączenia logowane. [11241505]
[12.09.2007] 02:21
zdesperowanaona
Zawsze je biore pod uwage, gorzej je zrealizowac jesli nie mam swojego przekonania do nich...i jesli w gre wchodzi strach przed strata...

IP i czas połączenia logowane. [11241508]
[12.09.2007] 02:23
zdesperowanaona
Swoja droga jest lepiej bo od jakiegos czasu mowi o nas "my" a nie ja i ty... sa postepy duze, ale jak tylko sie nie odzywa to juz mam czarne mysli i paralizuje mnie strach...i juz trace cala motywacje i odwagi do rozmowy z nim co dalej "z nami"...

IP i czas połączenia logowane. [11241509]
[23.10.2014] 04:59
[12.09.2007] 02:30
BadBoYX
Ech kobiety. Wam naprawdę musi się nudzić skoro ciągle rozmyślacie o tym jedynym. Facet nie przeżywa zawodu miłosnego dłużej niż kilka dni bo w końcu ile można? Dlaczego więc wy tak to roztrząsacie?

IP i czas połączenia logowane. [11241516]
[12.09.2007] 02:32
zdesperowanaona
Bo jestesmy gatunkiem uczuciowym i jak sie zakochamy to nie ma rady... w odroznieniu... wy pocieszenie znajdujecie raz dwa... szkoda tylko ze przedmiotowo traktujecie niewinne kobiety przy tym odkochiwaniu sie w kilka dni...

IP i czas połączenia logowane. [11241518]
[12.09.2007] 12:12
hahahah331
BadBoyX jestes glupi, jesli Ty tak masz to nie szufladkuj wszytkich, ja sam zakochalem sie raz a porzadnie i jeszcze jestem zakochany, nie przechodzi,,,

IP i czas połączenia logowane. [11242658]
[12.09.2007] 12:15
hahahah331
zdesperowanaona a to jest Twoj chlopak czy jak bo nie rozumiem opisz sytuacje...

IP i czas połączenia logowane. [11242683]
[12.09.2007] 12:47
ja tesz
tez kiedys bylem @@@iscie zakochany ale ona wybrala innego. miomo wszytstko zawsze bede ja kohal, teraz zenie sie, lae nie zaluje spedzonych z nia chwil...moze tylko tego ze wybrala niewlasciwa osobe, bo im sie srdnio ukladalo...pozdrawiam Cie zdesperowana..napisz cos wiecej to moze jakos pomozemy...

IP i czas połączenia logowane. [11242864]
[12.09.2007] 14:45
zizy
To ja też mam podobnie...Kocham jednego chlopaka a spotykam sie z innymi, z jednym jestem ale go nie kocham bo nie moge przestac tamtego. Tak sie wydaje ale jezeli sie naprawde zakocha to nic nie pomaga. A do milosci sie zmusic nie mozna, nie mozna tez jej odrzucic. Kto uwaza ze mozna z tym sie latwo uporac, nie wie czym jest milosc.

IP i czas połączenia logowane. [11243565]
[12.09.2007] 15:17
zdesperowanaona
Hej!! Dzieki za wasze wypowiedzi. Po krotce opisze wam moja sytuacje. Znamy sie od 1,5 roku. Wtedy sie juz w nim podkochiwalam. Spotykalismy sie dosc czesto bo mamy wspolnych znajomych, ale wiedzialam od nich ze on sie z kims spotyka, albo raczej ma dziewczyne z ktora nie jest zbyt szczesliwy. Z racji tego usilowalam traktowac go jako dobrego kumpla, mimo ze i jego do mnie w jakis sposob ciagnelo. Po roku przestalam o nim myslec, ograniczalam wspolne wypady, nie moglam tak dluzej. 2 miesiace temu znow sie spotkalismy. Ja wtedy sie z kims spotykalam dla odmiany, ale to nie bylo nic powaznego. Jak sie okazalo on juz byl sam i dziwnym trafem strasznie sie o mnie zaczal starac. Uleglam mu ! Mam nieziemska slabosc do niego . Spotykamy sie w miare czesto, wyjezdzamy czasem gdzies. Codziennie sie kontaktujemy czasem nawet okresli nas jako "nas", a nie ja i ty... Boje sie jednak ze zrobi tak jak wtedy. Jesli sie nie odzywa w jakis dzien to dostaje juz szalu. Dowiaduje sie ze jest poza miastem, ze znow gdzies aktywnie spedza czas...potem nagle wyjezdza za granice na 2 tyg, a mi rece opadaja... . Fakt ze napisze eska raz na 3-5 dni z zagranicy ze mnie caluje itd ale jak przyjezdza to wcale nie chce sie spotkac ze mna od razu. Kiedy ja chce sie spotkac mowi ze jest zajety mimo ze siedzi i caly wieczor az do nocy klika ze mna na gg. Wolalabym juz pogadac z nim w 4 oczy skoro i tak ma wolny wieczor. Z kolei jesli on chce sie spotkac od razu tez lece wyteskniona... Nie wiem co mam zrobic. Kocham go, ale staram sie spotykac z innymi facetami. Boje sie ze za bardzo sie zaangazuje i przyzwyczaje do jego towarzystwa...

IP i czas połączenia logowane. [11243813]
[12.09.2007] 17:43
zubilewiczMielno
mam podobna sytuacje, dziewczyna ktora kocham jest ze swoim chlopakiem...spotykamy sie czesto, rozmawiamy godzinami...nie wiem co ona czuje//ale dam Ci rade skoro masz do niego slabosc, piszesz ze go kochasz, to czemu spotykasz sie z innymi? dlaczego boisz sie ze sie przuyzwyczaisz do jego towarzystwa? z tego co widze to jest milosc naprawde silna taka ktora juz dlugo trwa wiec moze warto o nia zawalczyc i byc razem>? ja mam troche trudniej bo nie moge jej powiedziec co czuje poki jest z tamtym, nie chce komplikowac chociaz chyba nie jest z nim szczesliwa, klotnie itd... pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [11244697]
[12.09.2007] 20:19
nie ma rady
popatrzcie na to z dystansem (latwo mowic) dobra to ja wam powiem TRZEBA ROZMAWIAC JAKI MACIE PROBLEM W TYM ZEBY POWIEDZIEC CO WAS BOLI? przeciez to maja byc dla wac najblizsze osoby, jesli beda sie z was smiac to macie juz sytuacje wyjasniana!!!

zubilewicz: czekaj az do smierci! tylko powiedz mi czy to cos zmieni?

dziewczyny: dlaczego macie tak ze chodzicie z jakims chlopakiem ktorego traktujecie tylko jako kolege i dajecie mu nadzieje, przeciez szkodzicie jemu innym a takze sobie! zeby sie dowartosciowac??? nie byc singlem???

IP i czas połączenia logowane. [11245649]
[12.09.2007] 20:43
ciachooo
Zdesperowanaa rzeczywiscie jestes w trudnej sytuacji, ale w sumie mnie mocno zaskakuje postepowanie tego chlopakaa! nie wiesz czego sie masz po nim spodziewac, raz sie odzywa, raz nie, nagle wyjezdza za granice... pokrecone, moze on sam nie wie czego chce?? moim zdaniem powinnas z nim powanie pogadac, zeby poprostu wiedziec jak masz go traktowac i zeby on sie zachowywal jakos adekwatnie... a wogole jestescie para czy nie??

IP i czas połączenia logowane. [11245831]
[13.09.2007] 15:16
zdesperowanaona
Zachowujemy sie jak para, planujemy wpsolne wypady, wyjazdy, ale nie bylo to oficjalnie powiedziane... Spedzilismy ostatnio sporo czasu ze soba. Znow planuje wyjazd na kilka tyg. Mowilam mu ze nie chce zeby wyjezdzal, bo i tak juz kilka wyjazdow ma zaplanowane, ale on sie usmiechanal i powiedzial ze lubi wyjazdy. W sumie skoro lubi to nie powinnam mu zabraniac. Swoja droga ja tez lubie ale nie mam na to kasy, jemu przynajmniej to dofinansowuja. Nie zniose jego wyjazdow i rozlak jak bedziemy razem wiec chyba powinnam cieszyc sie tymi chwilami ktore teraz z nim mam, nie myslac co bedzie potem, nie rozpoczynac rozmowy czy jestesmy para...

IP i czas połączenia logowane. [11251048]
[13.09.2007] 15:52
nosz kurrrwaaa
zdesperowanaona (07.09.13 15:16):
Zachowujemy sie jak para, planujemy wpsolne wypady, wyjazdy, ale nie bylo to oficjalnie powiedziane...

czekasz az rumieniac sie, wyduka
ej, bedziesz ze mna chodzic?

IP i czas połączenia logowane. [11251313]

» Odpowiedz na ten temat