o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Związki: wszystko na temat
 » Odpowiedz na ten temat

Klub Rozwodnika, Rozwódki

1 2 3   » 63 Strony tematu:
[11.09.2007] 17:18
tuptak
Cześć wszystkim. Założyłem ten klub ponieważ 02.07.2007 wziąłem rozwód i chce poznać inne osoby które przeszły ten etap zycia. Jak uważacie, czy jest jescze szansa na normalna egzystencje, założenie drugiej rodziny i bycie szczęśliwym? Robert.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[11.09.2007] 20:42
grey
Zacznę od tego, ze wkrótce dołączę do tego zacnego klubu. 24 września mam sprawę rozwodową. Jeszcze miesiąc temu wylewałam łzy, nie widziałam sensu życia a dziś ........wierzę, ze wszystko będzie ok, mam dopiero 26 lat i cóż całe życie przede mną. Muszę tak myśleć bo zamartwianie się do niczego nie prowadzi. Teraz widzę jakie życie jest fajne i wiesz Robercie ja mam przyjaciół i znajomych, których albo nie miałam podczas trwania małżeństwa albo ich nie zauważałam. Pewnie dopadną mnie chwile smutku, ale wiem, ze muszę iść naprzód.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [11239546]
[11.09.2007] 21:45
free-dom
Za miesiąc minie rok odkąd zmieniłam stan cywilny na "rozwiedziona"...głowa do góry...życie po rozwodzie nie oznacza klęski...jestem żywym dowodem na to, że nie oglądając się za siebie można zacząć żyć pełnią życia i realizować się w nowym związku..życzę wszystkim pomyślności

IP i czas połączenia logowane. [11240028]
[11.09.2007] 23:57
Flamenco
grey (07.09.11 20:42):
Zacznę od tego, ze wkrótce dołączę do tego zacnego klubu. 24 września mam sprawę rozwodową. Jeszcze miesiąc temu wylewałam łzy, nie widziałam sensu życia a dziś ........wierzę, ze wszystko będzie ok, mam dopiero 26 lat i cóż całe życie przede mną. Muszę tak myśleć bo zamartwianie się do niczego nie prowadzi. Teraz widzę jakie życie jest fajne i wiesz Robercie ja mam przyjaciół i znajomych, których albo nie miałam podczas trwania małżeństwa albo ich nie zauważałam. Pewnie dopadną mnie chwile smutku, ale wiem, ze muszę iść naprzód.

Witam,
jestem studentką V-go roku Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie i obecnie piszę pracę magisterską na temat sposobów radzenia sobie kobiet w sytuacji rozwodu.
Poszukuję kobiet, które doświadczają obecnie albo doświadczyły rozwodu i które zechciałyby wziąć udział w moim badaniu.
Badanie jest anonimowe i nie zajmuje dużo czasu, można przez nie przejść również przez internet.

Osoby chętne proszę o kontakt na e-mail: badanieasi3@wp.pl

Pozdrawiam wszystkich ciepło
Asia

IP i czas połączenia logowane. [11241069]
[11.09.2007] 23:58
Flamenco
free-dom (07.09.11 21:45):
Za miesiąc minie rok odkąd zmieniłam stan cywilny na "rozwiedziona"...głowa do góry...życie po rozwodzie nie oznacza klęski...jestem żywym dowodem na to, że nie oglądając się za siebie można zacząć żyć pełnią życia i realizować się w nowym związku..życzę wszystkim pomyślności

Witam,
jestem studentką V-go roku Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie i obecnie piszę pracę magisterską na temat sposobów radzenia sobie kobiet w sytuacji rozwodu.
Poszukuję kobiet, które doświadczają obecnie albo doświadczyły rozwodu i które zechciałyby wziąć udział w moim badaniu.
Badanie jest anonimowe i nie zajmuje dużo czasu, można przez nie przejść również przez internet.

Osoby chętne proszę o kontakt na e-mail: badanieasi3@wp.pl

Pozdrawiam wszystkich ciepło
Asia

IP i czas połączenia logowane. [11241076]
[25.04.2014] 09:07
[12.09.2007] 07:15
tuptak
Miło spotkac osoby pozytywnie nastawiona do zycia. Witam serdecznie wszystkich z rana. Kolejny piekny dzień.

IP i czas połączenia logowane. [11241656]
[12.09.2007] 10:35
Mari66_1966  Mari66_1966@tlen.pl
tuptak (07.09.12 07:15):
Miło spotkac osoby pozytywnie nastawiona do zycia. Witam serdecznie wszystkich z rana. Kolejny piekny dzień.

teraz jak słonko wyszło za chmur to i dzień ładniejszy nawet po rozwodzie życie jest fajne przecież to nie koniec,to nowy rozdział w życiu .

IP i czas połączenia logowane. [11242170]
[12.09.2007] 15:55
grey
Mari66_1966 (07.09.12 10:35):
tuptak (07.09.12 07:15):

teraz jak słonko wyszło za chmur to i dzień ładniejszy nawet po rozwodzie życie jest fajne przecież to nie koniec,to nowy rozdział w życiu .

Tak właśnie "nowy rozdział w życiu" powoli zaczynam tak myśleć, i pierwszy eaz od dawna rodzi sie we mnie chęć tworzenia i budowania czegoś nowego. A dziś.... to uczucie kiedy wracałam z pracy do domu "jestem zadowolona, jestem sama ale w miarę szczęśliwa" wiem , że kiedy dopadnie mnie smutek to albo spotkam się z przyjaciółmi albo po prostu jak każda kobieta pójdę....na zakupy. Ha ha ha a nie mogłam tego robić będąc w
związku. Pozdrawiam.

IP i czas połączenia logowane. [11244142]
[12.09.2007] 16:10
tuptak
Hey Grey, u mnie tez życie nie jest najgorsze. Jestem wolny, bez większych zobowiazań, nie chcę wracać nawet myślą do tego co było.

IP i czas połączenia logowane. [11244227]
[12.09.2007] 22:34
grey
tuptak (07.09.12 16:10):
Hey Grey, u mnie tez życie nie jest najgorsze. Jestem wolny, bez większych zobowiazań, nie chcę wracać nawet myślą do tego co było.

Ja też tego nie chcę, ale to wraca we wspomnieniach tych dobrych i tych złych w większości. Łapię sie na tym, ze cały czas myślę o tym co było i to strasznie boli. Mimo wszystko ciesze sie ze uwolniłam sie od psychopaty bo zniszczyłby mnie gdybym tego nie zrobiła.

IP i czas połączenia logowane. [11246788]
[13.09.2007] 13:21
free-dom
Ja zapomniałam bardzo szybko...tamten rozdział w życiu zamknęłam... decyzje o rozwodzie rozważałam kilka lat i mimo iż w moim związku było raczej źle, wcale nie było łatwo sie rozstać..dzisiaj widzę, że zrobiłam słusznie..i tak jak powiedziałam teraz dopiero czuje że żyję..i wierze, że każdemu z Was sie uda ..pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [11250260]
[13.09.2007] 15:58
grey
free-dom (07.09.13 13:21):
Ja zapomniałam bardzo szybko...tamten rozdział w życiu zamknęłam... decyzje o rozwodzie rozważałam kilka lat i mimo iż w moim związku było raczej źle, wcale nie było łatwo sie rozstać..dzisiaj widzę, że zrobiłam słusznie..i tak jak powiedziałam teraz dopiero czuje że żyję..i wierze, że każdemu z Was sie uda ..pozdrawiam

Mam nadzieję że kiedyś powiem tak jak Ty. Ludzie , którzy piszą w ten sposób podnoszą mnie na duchu a bardzo tego teraz potrzebuję. PA!

IP i czas połączenia logowane. [11251349]
[13.09.2007] 16:33
tuptak
Lepiej żyć samemu, niż w horrorze.

IP i czas połączenia logowane. [11251557]
[13.09.2007] 16:51
IWONKA4067
Ja sie boje zostac sama!Mimo ze moje małzenstwo to jedna wielka pomyłka.Mysle o rozwodzie ale to takie trudne

IP i czas połączenia logowane. [11251672]
[13.09.2007] 18:27
grey
IWONKA4067 (07.09.13 16:51):
Ja sie boje zostac sama!Mimo ze moje małzenstwo to jedna wielka pomyłka.Mysle o rozwodzie ale to takie trudne

Iwonko, poczytaj sobie temat o rozwodach na stronie http://www.kobietarozwiedziona.pl/ lub temat na forum o2 "rozwód i już" tam znajdziesz wsparcie ludzi, którzy przechodzą lub przeszli taką sytuację, mi to pomaga. Pozdrawiam.

IP i czas połączenia logowane. [11252245]
[13.09.2007] 18:29
tuptak
Nie ma się co zastanawiac, jak nie ma życia to nigdy nie będzie, lepiej wczesniej zakończyć, wtedy większa szansa na poukładanie sobie wszystkiego od nowa z inna osobą.

IP i czas połączenia logowane. [11252264]
[14.09.2007] 08:51
free-dom
Jeżeli ktoś się meczy w związku i myśli o rozstaniu częściej niż o "naprawianiu" związku..to raczej nie powinien się zastanawiać..im dłużej sie odwleka to w czasie tym gorzej...ja przez to że zwlekałam narobiłam sobie jeszcze tylko dodatkowych kłopotów...a człowiek nie jest nigdy sam, zawsze znajdzie sie ktoś, komu można sie wypłakać w mankiet, albo pójść na pogaduchy ...i wracać spokojnie do domu, bez wymówek, awantury i innych tego typu przyjemności....a z czasem znajdzie sie i ktoś do kogo sie bedzie można przytulić ...Moim obecnym partnerem jest człowiek również po rozwodzie..uważam, że dzięki temu że mamy juz jakieś doświadczenia z poprzednimi związkami, to popełnimy być może mniej błędów...poza tym lepiej sie rozumiemy i mamy większy margines tolerancji do pewnych spraw zwłaszcza jeżeli chodzi o nasze dzieci....pozdro...

IP i czas połączenia logowane. [11254916]
[30.09.2007] 17:35
Dorota79
Czesc kochani! W listopadzie minie rok od mojego rozwodu. Nie moge powiedziec ze jestem szczesliwa..To ja odeszlam a pozniej rok po rozstaniu tak sie wszystko potoczylo ,ze oboje z mezem stwierdzilismy, ze nie potrafimy zyc jak dawniej.A raczej on tak stwierdzil a jak przytaknelam. Nie ma dnia abym o nim nie myslala, wciaz przypominam sobie rozne epizody z naszego wspolnego zycia. On wyjechal ....... z inna, a ja nie potrafie sobie znalezc w zyciu miejsca. Czy ktos jest lub byl w podobnej sytauacji??
Prosze pomozcie, bo mi czasami brakuje juz sil..

IP i czas połączenia logowane. [11367158]
[01.10.2007] 15:38
R73
IWONKA4067 (07.09.13 16:51):

to nie jest takie trudne, moja eksżona (też Iwona) złożyła pozew i cześć
rozwód odbył sie zaocznie, bo nie odbierałem poczty, 2000 alimentów i pozamiatane (pytanie z czego mam płacić skoro i tak wszystko mi zabrała), ale to nie jest istotne, wystarczy iść do sądu, mogę was skontaktować, może coś ważnego ci doradzi
P.S.IWONY TO SUPER żONY

IP i czas połączenia logowane. [11372280]
[02.10.2007] 16:06
cukierniczka_181
A mówią, że prawdziwe życie zaczyna sie dopiero po rozwodzie. To chyba optymistyczna wiadomosc, czyż nie ???

IP i czas połączenia logowane. [11378891]
[02.10.2007] 17:34
tuptak
Tak moje pierwsze małżeństwo to była porażka. Analizując było to kompletne nieporozumienie. Teraz mam kobietę na innym poziomie, zupełnie inny światopogląd. Nie wiem dlaczego wcześniej zwiazałem się z niereformowalnym tłumokiem. No ale co zrobic życie - zaślepienie. Pozdrawiam wszystkich

IP i czas połączenia logowane. [11379383]
[02.10.2007] 18:14
KASIA_konikpolny
Witam
Dołączyłam do klubu rozwodników już rok temu i wiem, że była to bardzo dobra decyzja. Tylko teraz samotnośc mnie przeraża, a miało być tak pięknie

IP i czas połączenia logowane. [11379629]
[02.10.2007] 20:07
grey
Hej! Oficjalnie od tygodnia jestem w tym klubie. I prosze mnie nie dołowac tekstami o samotności. Przed rozwodem nie miałam wizji super życia po......więc nie oczekuje euforii. Ale mam nadzieje że bedzie ok.
Podtrzymajcie mnie na duchu.

IP i czas połączenia logowane. [11380345]
[02.10.2007] 22:06
free-dom
Grey...będzie tylko lepiej!

IP i czas połączenia logowane. [11381193]
[05.10.2007] 14:19
Dorota79
grey (07.09.11 20:42):

IP i czas połączenia logowane. [11398976]
[05.10.2007] 14:26
Dorota79
tuptak
Cześć wszystkim. Założyłem ten klub ponieważ 02.07.2007 wziąłem rozwód i chce poznać inne osoby które przeszły ten etap zycia. Jak uważacie, czy jest jescze szansa na normalna egzystencje, założenie drugiej rodziny i bycie szczęśliwym? Robert.

Czesc!!!

Założyłes ten klub, ale jak widzę nic do mnie napisałeś, ani nikt inny...Czy ktos jest lub był w podobnej sytuacji. Proszę napiszcie czy kiedyś będzie lepiej???

IP i czas połączenia logowane. [11399025]
[05.10.2007] 15:11
tuptak
Dorotko - jestem z Tobą. Jest lepiej, po co się kisić jeżeli nie ma perspektyw. Trzeba iść naprzód, zawsze po drodze można kogoś interesującego poznać.

IP i czas połączenia logowane. [11399341]
[05.10.2007] 20:10
goszka..
grey,może być tylko lepiej.10 lat temu rozwiodłam i wiem co mówie.po roku beztroski-nie samotności-poznałam wspaniałego faceta który pokochał mnie i moje dziecko.dopiero teraz latem wzieliśmy ślub ale i bez tego jestem szcześliwa.NIE MA TEGO ZŁEGO CO BY NA DOBRE NIE WYSZŁO.ciesz sie ze uwolniłaś sie od psychopaty,żeby kobieta na zakupy nie mogła chodzić?

IP i czas połączenia logowane. [11401163]
[05.10.2007] 20:49
grey
Naprawdę to dla mnie ma ogromne znaczenie kiedy ktoś pisze, że znowu jest szczęśliwy i że mu się udało. Tez bym tak chciała, wiem muszę być cierpliwa. Jest jeszcze jedna kwestia, może niektórzy będą się śmiać, ale wstydzę się tego, ze jestem rozwódką, uważam, że mogę być nie na straconej pozycji, ale w mniej komfortowej. Chyba muszę oswoić się z tą myślą.

IP i czas połączenia logowane. [11401464]
[05.10.2007] 21:28
goszka..
też na poczatku się wstydziłam ale nie tego że jestem rozwódką tylko że dałam sie omotać,nie przewidziałam czegoś albo przegrałam,ale jak już poukładałam sobie w głowie to poczułam że jednak jestem silna,dałam rade i uwolniłam się,to ja decyduje o sobie.będziesz szczęśliwa,nawet nie zauważysz kiedy to się stanie.

IP i czas połączenia logowane. [11401767]
[14.10.2007] 17:50
Dorota79
Witam wszystkich!! Znów zajrzałam do naszego wspólnego klubu. Musimy wierzyc,że życie i nam przyniesie odrobinę ciepla. Znam parę osób które po rozwodzie ulożyły sobie życie, mają dzieci i są innymi ludzmi. Są szcześliwści, pogodniejsi to po prostu po nich widac. Ja nadal myśle o swoim eks mężu i o tym co było, ale staram sie robic to jak najrzadziej. Czasem lepiej to wychodzi, a czasem nie. Ale trzeba próbowac... Moja kuzynka tak mi kiedys napisala... CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI!!

Kochani i kochane GŁOWA DO GÓRY!!

IP i czas połączenia logowane. [11457349]

1 2 3   » 63 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat