o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Pop / Rock
 » Odpowiedz na ten temat

szukam piosenki

1 «   26 27 28 29 30   » 43 Strony tematu:
[08.12.2011] 19:11
fail1234
fail1234 (11.12.08 19:10):
pnx (09.06.18 16:35):
Szukam pewnej piosenki, ale wiem o niej baaaardzo mało (w zasadzie to prawie nic). Otóż piosenkę można przypisać do gatunku "metal" (ewentualnie "rock" ale bardziej to pierwsze), żeński wokal i nazwisko (a raczej imię xX)wykonawcy brzmiące hiszpańsko (przynajmniej tak mi się wydaje). Słów nie pamiętam, mogę dodać, że w piosence zwrotka jest wolniejsza, za to refren jest już ostrzejszy.

To moze Evanescence?

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [19118492]
[12.12.2011] 16:15
anna111
Hej Szukam piosenki to chyba dance i chyba strasza słowa refrenu
i dont wanna i lose you baby cos tam cos tam a dalej let me to go
moze ktos skojarzy byłabym wdzieczna

IP i czas połączenia logowane. [19129488]
[15.12.2011] 14:50
xxsiemasxcds
Szukam piosenki, która zaczyna się charakterystycznym dźwiękiem na początku w stylu jakiegoś alarmu, syreny alarmowe, jest to krótki dźwięk nie jak typowa syrena która wyje, krótki dźwięk zbliżony do klaksonu w ciężarówce ;d

IP i czas połączenia logowane. [19137707]
[15.12.2011] 15:07
lazy_day
szukam piosenki gdzie sa slowa w stylu :you first thing I need" - szybka, skoczna, chyba nowa...zaslyszana w radio kolor!
http://youtu.be/RjJaXxktBfA

IP i czas połączenia logowane. [19137757]
[21.12.2011] 21:12
ramzes
Paulinalalala (07.09.13 17:39):
Błagam pomozcie! Szukam piosenki. Po angielsku. zwrotki spiewa taki gosciu a refren dzieci. znana piosenka . leciala kiedys w radiu eska. taka smutna w sumie! pomoocy . prosze o tytul!
I co znalazlas ja tez jej szukam prosze o pomoc

IP i czas połączenia logowane. [19159024]
[22.09.2014] 00:09
[03.01.2012] 11:01
asia10000
Czy wie ktoś z jakiego utworu jest przerobiona ta piosenka .
Chodzi mi głównie o muzykę do 1:00
Pozdrawiam
http://www.youtube.com/watch?v=cJdsDX8ffvc

IP i czas połączenia logowane. [19201050]
[04.01.2012] 15:42
Mdny
Mam krótkie pytanie, to jest Jazz czy inny rodzaj muzyki? :
http://www.youtube.com/watch?v=NKDFjNQWcOQ

IP i czas połączenia logowane. [19204677]
[27.01.2012] 22:46
szamanlja
Witam. Pilnie potrzebuję pomocy. Znana piosenka ale wypadła mi nazwa z głowy. Starszy przebój. Refren to żeński głos, leci tak : u sia la la la sia la la la la ..... u u u u u ( jakieś słowo) sia la la la itp.. To jest refren potrzebuje pilnie pomocy.

IP i czas połączenia logowane. [19271850]
[31.01.2012] 21:41
to teraz ja
Szukam piosenki, która kilka lat temu była niezłym hitem, można ją było usłyszeć w radiu a gość który ją śpiewa był nawet w programie "jaka to melodia" Piosenka jest po angielsku, gatunek to raczej pop, śpiewa ją facet, brunet o kręconych włosach który ma w uszach takie białe kolczyki okrągłe w u@@@akby wepchnięte. Facet śpiewa tą piosenkę z dziećmi, dzieci śpiewają refren. wiem że gościu pod koniec mówi, "when i was a kid.." i dalej nie pamiętam.. Ta piosenka napewno ma jakieś 5 - 6 lat.. jeśli kojarzycie pomóżcie

IP i czas połączenia logowane. [19282101]
[04.02.2012] 12:40
bajdas
witam i proszę o pomoc. Wczoraj na studniówce usłyszałem fajną nutkę przy której każdy się świetnie zaczął bawić. Udało mi sie nagrać kawałek aparatem cyfrowym, tylko niestety nie znam jej tytulu. Proszę Was o pomoc http://dl.dropbox.com/u/33616952/MVI_0002.mp 3 Internet Explorer pozwala Ci z Twojego komputera oglądać świat. Niestety, działa to także w drugą stronę. Używaj Firefoxa

IP i czas połączenia logowane. [19292702]
[07.02.2012] 13:41
kaudron777
Witam, słuchajcie, parę.. lub nawet paręnaście lat temu usłyszałam i zobaczyłam pewien klip, nie pamiętam oczywiście ani tytułu, ani słów, ani wokalistki czy grupy, pamiętam tylko teledysk i ciut melodię. Początek teledysku zaczynał się tak, że w laboratorium budowano robota, składano część po części aż w końcu zakończono pracę - i robot wyglądał jak kobieta, ruda była bodajże. Powiedziano jej jakie ma zadanie, chodziło o to, że ów robot ma podszyć się pod znaną piosenkarkę, ale najpierw zamordować ją. W dniu jakby "premiery", na wielkiej gali robot wystąpił zamiast piosenkarki, na takim jakby... złotym globie, w krwisto czerwonej sukience, a całość zakończyła się w ten sposób, że wszystko eksplodowało. Piosence tej, tzn melodii towarzyszyła orkiestra, wokal był po prostu fenomenalny. Ktoś kojarzy to o czym mówię? Szukam już tego lata i nic.

IP i czas połączenia logowane. [19301048]
[11.02.2012] 11:10
tomasznr
potrzebuje pomocy.szukam piosenki tytuly czarnoskora wokalistka szczupla mocny glos tledysk w tle zielone lasery ona glowna postac slowa mniej wiecej refren oooooo i wanna love i wanna smth tonigt oooooooo i wanna .... zwrotka mniej wiecej look out me i am really smt you and me watch out me ..... piosenka rytmiczna znana ale ja mam dziure

IP i czas połączenia logowane. [19311141]
[22.02.2012] 10:43
kasza404
Jaka to piosenka ?
Leciała na jakimś kanale muzycznym.
W tytule było "piraten" albo "pirates" coś takiego
Śpiewała ją raczej młoda kobieta. ( dokładnie nie pamiętam)
Śpiewała po francusku.
teledysk był o tym że chłopak ją zostawił a ona się mściła na jego kolejnych dziewczynach. prosze o pomoc

IP i czas połączenia logowane. [19341534]
[23.02.2012] 09:44
soulreaver2
szukam piosenki o której praktycznie nic nie wiem. na początku śpiwa dzicko coś tam nejo nejo nejo ... u koko de la vi wiem idiotycznie to rzmi ale w refrenie dochodzi taki bas i to jest tak fajna piosenka że aż serce mięknie . ahaa pamiętam jeszcze na moim starym dvd nazwa widniała jako black... dalej już nie pamiętam .

IP i czas połączenia logowane. [19344036]
[24.02.2012] 15:32
Paulinka jju666
Hej,szukam piosenki która w refrenie na movie movie Czy ktoś zna tytuł??

IP i czas połączenia logowane. [19347318]
[27.02.2012] 22:14
monia 273
mari87 (11.01.02 23:20):
szukam piosenki... dość stara, w teledysku trzy dziewczyny śpiewają stojąc w morzu... coś a'la Destiny's Child? ale nie mogę znależć... HELP!
To jest TLC utwór "Waterfalls"

IP i czas połączenia logowane. [19356423]
[29.02.2012] 20:42
Nierobujacydziad
Szukam piosenki gdzie w refrenie kobita śpiewa cośtam in my heart potym leci muzyka grana na harmoni coś w tym stylu i kojarzy sie jakby to była francuska piosenka ?

IP i czas połączenia logowane. [19361422]
[02.03.2012] 03:40
uninvited88
Hej nie wierzę, że piszę ale jednak, szukam kawałka, remix z 2005 roku bodajże, sama piosenka wydaje mi się, że wyszłą rok wcześniej. Teledysk, koleś na plaży, typu laps podglądający gorące laski, cała piosenka- mało ambitna składa się z dosłownie kilki słów NANANA NANANA OOOOO OOOO ...........(tych nie pamiętam) i znowu NANANA NANANA OOOO OOOO ............
błagam pomóżcie znaleźć tyle wspomnień z nią mam

IP i czas połączenia logowane. [19364801]
[02.03.2012] 10:16
soulreaver2
soulreaver2 (12.02.23 09:44):
szukam piosenki o której praktycznie nic nie wiem. na początku śpiwa dzicko coś tam nejo nejo nejo ... u koko de la vi wiem idiotycznie to rzmi ale w refrenie dochodzi taki bas i to jest tak fajna piosenka że aż serce mięknie . ahaa pamiętam jeszcze na moim starym dvd nazwa widniała jako black... dalej już nie pamiętam .

proszę pomóżcie

IP i czas połączenia logowane. [19365000]
[05.03.2012] 00:56
Pliss Pomocy
Proszę pomóżcie... Szukam utworu, lecz nie wiem kto go śpiewał i jaki tytuł nosił, znam tylko refren. Brzmiał on następująco: coś tam... "Hot time the glamorous, hot time the glamorous" (powtarzane tam ileś razy)i na końcu chyba "and the good time"... O ile się nie mylę to gdzieś lata 80-90, przynajmniej tak brzmi Proszę napiszcie jaki to tytułi wykonawca.

IP i czas połączenia logowane. [19371982]
[11.03.2012] 21:25
Piotrek 99
Poszukuje techno utworu. To był taki basowy kawałek.
W utworze było słychać - It came from afrika.
W tytule wykoonawcy prawdopodobnie był Bass...
Bardzo proszę o pomoc góry dziekuję

IP i czas połączenia logowane. [19388408]
[14.03.2012] 21:06
Estelle
Witam. Szukam piosenki zaczynajęcej się od słowa wyjeżdzam, które potem było również powtarzane. W refrenie było wsponiane coś o:" na stacji i tu jakaś dziwna nazwa ( chyba coś na L). Piosenka wolna, spokojna, chyba coś z poezji śpiewanej.

IP i czas połączenia logowane. [19396182]
[21.03.2012] 00:12
bul bul
witam, szukam piosenki hip hopowej, w refrenie glos jest obnizony a slowa to cos w rodzaju "cursu met chanel, cursu met king". podejrzewam, ze to slowa, ktore ja slysze sa nieprawidlowe i dlatego nie moge znalesc tego utworu ale moze ktos z was kojarzy?

IP i czas połączenia logowane. [19412046]
[24.03.2012] 18:57
SCRR
Witam, poszukuje piosenki. Rosyjska, spiewa kobieta - bardzo ladny glos (spiewa raz lekko a raz tak twardo - szczegolnie podczas takiego jakby zejscia), typ jakby techno. Pamietam tylko ulamek piosenki... "biotsa moje serce" - spiewany dosc wysoko.... Jakby ktos to slyszal i znal to bardzo bym prosil o pomoc... Dzieki wielkie R

IP i czas połączenia logowane. [19420011]
[02.04.2012] 19:22
ewelina1112
Poszukuję piosenki
Nowość o słowach:
done done you, tell me now... me and you - w refrenie!!

IP i czas połączenia logowane. [19442471]
[03.04.2012] 21:10
piosenka reggae
piosenka reggae (11.04.26 00:30):
Witam,mam pewien problem.Ostatnimi czasy usłyszałam bardzo fajną piosenkę w rytmach reggae Fonetycznie ref leci tak : Neva forgive me jai no tomorrow, coś tam coś tam jai no today xd i to śpiewa gośc, niby po angielsku, ale tak dziwnie.. i jest też potem jakaś babka, która śpiewa : Neva, neva, neva, neva... i znowu refren xd piszę neva, bo właśnie never to chyba nie było. Pomocy !!!
NADAL JEJ SZUKAM ! BŁAGAM, POMÓŻCIE.

IP i czas połączenia logowane. [19445135]
[03.04.2012] 21:16
Gianna
http://www.youtube.com/watch?v=1NMUDb3Ewhs

IP i czas połączenia logowane. [19445166]
[04.04.2012] 13:06
Judyta1986
Witam,
czy ktoś zna tytuł piosenki do której tańczą? Proszę o pomoc - http://www.youtube.com/watch?v=_oHzdrmFSxk

IP i czas połączenia logowane. [19446551]
[17.04.2012] 15:58
kasiazeska
infex (10.04.12 16:22):
Siema, szukam piosenki chyba z lat 90, spiewa tam babka, bardzo znany utwor, Leci tak: tyry tyry tyry tyry tyry tyry tyry tyry tyry tyyyyyyyyyyyyy i chyba pierwsze slowa to everybody i chyba dance tak mi sie wydaje

ja też jej poszukuję .! ludzie pomóżcie.
tyrytyrytyrytyry.. prosze!
znana piosenka, z saksofonem .

IP i czas połączenia logowane. [19480001]
[19.04.2012] 09:58
Evi...
w radio Katowice często grane są dwie piosenki
w jednej tekst leci w stylu :
- życzliwości okruszek, uśmiechu ździebełko i miłości za grosik
natomiast druga:
- leć piosenko daleko leć przez Polskę całą... jeśli ktoś wie kto jest wykonawcą i zna tytuł tych dwóch piosenek bardzo proszę o kontakt z góry dziękuję

IP i czas połączenia logowane. [19484368]

1 «   26 27 28 29 30   » 43 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat