o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Tlenofon, czyli telefon przez Internet
 » Odpowiedz na ten temat

Biling połączeń przychodzących

[20.08.2007] 08:26
Prezesik22
Witam,
Czy jest możliwość uzyskania w tlenofonie bilingu połączeń przychodzących na bramkę VOIP?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[20.08.2007] 08:33
qper
Przydałby się taki biling

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [11067700]
[01.09.2007] 08:13
Prezesik22
Z pomocy technicznej dowiedziałem się, że obecnie taki biling jest niedostępny.
Pytanie do forumowiczów - czy taki biling można sporządzić jakąś inną metodą? Pytanie też do ekipy tlenofonu - czy i kiedy usługa takiego bilingu będzie dostępna?

IP i czas połączenia logowane. [11164786]
[03.09.2007] 01:14
jjjjaaaa
Kiedyś w TP SA był z tym problem. O ile bez problemu mogłem uzyskać billing rozmów wychodzących (oczywiście po udowodnieniu, że jestem właścicielem mojego numeru telefonu), to billing rozmów przychodzących mógł dostać tylko prokurator i sąd (może też policja) pomimo, że bez problemu funkcjonowała usługa "identyfikacja numeru" i mając odpowiedni aparat telefoniczny oraz zegarek, ołówek i notes sam mogłem sobie taki billing robić. Jak jest teraz - nie wiem.
A co do billingu w Tlenofonie: w Menu Tlenofonu jest "historia połączeń" i są w niej billingi rozmów przychodzących i wychodzących (w tym prób połączeń, połączeń nieodebranych itd...).
A panelu użytkownika w billingu rozmów wychodzących nie ma połączeń z innymi numerami Tlenofonu (są tylko połączenia płatne). To też powinno być poprawione.

IP i czas połączenia logowane. [11178445]
[03.09.2007] 10:03
ijjjjaaaa
Nabyłem kiedyś taką przystawkę, która oprócz identyfikacji numeru, zapisywała połączenia przychodzące (99szt.) i wychodzące (chyba 20szt.) Było to firmy Mescomp (czeska). Niestety też trzeba było użyć ołówka do zrobienia bilingu, ale odnotowywała datę, godzinę i czas połączenia.
W tej chwili są w sprzedaży podobne polskie, też mescomp, ale nie zapisują połączeń przychodzących, przynajmniej te, które znam.
Może ktoś wie więcek w tym temacie, np przystawka z możliwością zrzutu przez USB?

IP i czas połączenia logowane. [11179247]
[20.12.2014] 15:20
[03.09.2007] 17:37
Prezesik22
jjjjaaaa (07.09.03 01:14):
K
A co do billingu w Tlenofonie: w Menu Tlenofonu jest "historia połączeń" i są w niej billingi rozmów przychodzących i wychodzących (w tym prób połączeń, połączeń nieodebranych itd...).
A panelu użytkownika w billingu rozmów wychodzących nie ma połączeń z innymi numerami Tlenofonu (są tylko połączenia płatne). To też powinno być poprawione.

I wszystko byłoby git, gdyby używać tylko komunikatora. Ale gdy się używa bramki to historii połączeń i bilingu brak. Co do rozmów na inne numery tlenofonu - w pełni się zgadzam, jako wychodzące powinny być rejestrowane.

IP i czas połączenia logowane. [11182835]
[04.09.2007] 01:21
Pstry
W bramce VOiP Fritz!Box jest historia połączeń. Przychodzące, wychodzące, nieodebrane. Zapisywany jest numer (jeśli był dostępny) i czas trwania (dla dwóch pierwszych oczywiście).
Nie ma tam możliwości zdefiniowania ceny z połączenie zatem nie jest to billing w dosłownym znaczeniu.

IP i czas połączenia logowane. [11186388]
[04.09.2007] 11:30
jjjjaaaa
Prezesik22 (07.09.03 17:37):
jjjjaaaa (07.09.03 01:14):
A co do billingu w Tlenofonie: w Menu Tlenofonu jest "historia połączeń" (...).

I wszystko byłoby git, gdyby używać tylko komunikatora. Ale gdy się używa bramki to historii połączeń i bilingu brak.

Prawie to samo, gdy używa się komunikatora na kilku komputerach (np. w domu i w pracy) - billingi te są przechowywane lokalnie.
I przydałyby się także wykresy dla rozmów przychodzących.

IP i czas połączenia logowane. [11187848]
[10.01.2009] 21:17
domino1234
mam takie pytanie czy jeżeli ja chce pujsc do tp po biling rzmow telefonicznych to na tym bilingu beda tylko historie rozmów i strony internettowy do jakich zagladałem czy to mozna odzielnie wziasc prosze o pomoc

IP i czas połączenia logowane. [14165741]
[10.01.2009] 21:44
wersatis  rfranz@tlen.pl
Idąc do TP możesz uzyskać tylko biling połączeń wychodzących. Jeżeli chodzi o poł. przychodzące oraz strony internetowe które oglądasz to są do wglądu organów ścigania tylko niestety. Może coś przez ostatnie rok się zmieniło od czasu jak to załatwiałem choć mocno wątpię. Rafał Franz
Agoravoip Doradztwo usług telefonii internetowej
kom. 0668910400
tel. 223982448
www.agoravoip.pl

IP i czas połączenia logowane. [14165940]
[28.02.2009] 13:10
woww
mam pytanie jesli wchodzi sie na strony z darmowymi filmikami erotycznymi to za takie cos moga byc wyskokie rachunki czy tylko za same rozmowy sa rachunki tak wysokie czy tesz za filmi które sie oglada

IP i czas połączenia logowane. [14463889]
[19.10.2013] 22:12
eni8
Pstry (07.09.04 01:21):
W bramce VOiP Fritz!Box jest historia połączeń. Przychodzące, wychodzące, nieodebrane. Zapisywany jest numer (jeśli był dostępny) i czas trwania (dla dwóch pierwszych oczywiście).
Nie ma tam możliwości zdefiniowania ceny z połączenie zatem nie jest to billing w dosłownym znaczeniu.

Ale to jest tylko dla tej sieci , tak ? A nie da się jakoś inaczej wejść
na te bilingi? Jestem w TMobile.

IP i czas połączenia logowane. [20813265]

» Odpowiedz na ten temat