o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Poznam dziewczynę
 » Odpowiedz na ten temat

Czy samotna matka ma szanse na miłość?

1 «   155 156 157 Strony tematu:
[08.03.2014] 21:04
Alutka
Drogię Panie
Jestem studentką V roku psychologii i piszę właśnie pracę o mamach, tych które samodzielnie wychowują dziecko. Zwracam się również przy okazji do Pań z prośbą o pomoc w uzupełnieniu badań. Chętnym paniom wyślę link do ankiety online (anonimowej), w której badana jest samoocena i jakość życia. Bardzo proszę o pomoc. Alicja

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [21081176]
[03.05.2014] 23:00
partner na wesele! dla Was!
Witajcie dziewczęta!
Jeśli któraś z Was szuka osoby towarzyszącej na wesele bądź inną okazję to chętnie pomogę
Mam 25 lat, 180 cm wzrostu. Mieszkam w woj. śląskim.
Propozycja dotyczy całej Polski zapraszam!
Kontakt dla Was: alexbb5555@wp.pl
Gwarantuję przetańczoną zabawę i miłe towarzystwo

IP i czas połączenia logowane. [21161364]
[13.06.2014] 01:04
Belzebub
Miałem okazję zaznajomić się z pewną "samotną mamą" nie tak dawno temu i co wam powiem... Ogólnie bardzo w porządku kobieta, ale był jeden problem - jak dobrze wiecie, szanowni bracia, jako przyszły lekarz mam przed sobą raczej perspektywę względnie dobrego jak na polskie warunki statusu materialnego. I teraz uwaga - kontakt z ową samotną mamą był bardzo dobry do czasu aż zaczęliśmy tak rozmawiać o tym, jakby ona potencjalnie widziała układanie sobie życia z nowym partnerem. Padło podczas tej rozmowy takie stwierdzenie, że "sama w życiu zaczynała od zera, więc postawiła sobie za punkt honoru, żeby synowi odłożyć co najmniej na jakieś małe mieszkanie". Wszystko fajnie i ładnie, ale sęk w tym, że owa kobieta zarabia tyle, że ledwo wiąże koniec z końcem, także jak niby miałaby to odłożyć? Kiedy się jej o to zapytałem to długo unikała odpowiedzi aż w końcu enigmatycznie stwierdziła, że chciałaby, aby jej partner kochał jej dziecko jak własne i dbał o jego dobro tak jakby było to jego dziecko. Zapytana natomiast (w innym terminie) o swoje potrzeby seksualne i ewentualną chęć posiadania większej liczby potomstwa, stwierdziła, iż w tej chwili jej potrzeby są "umiarkowane", a dzieci więcej nie chce. Wnioski nasuwają się same. Sometimes oblivion is the only salvation you'll get,

IP i czas połączenia logowane. [21220831]
[16.06.2014] 00:54
Czarny 3324
A gdzie się podziała ta wasza feminokreacja? Gdzie twierdzenia, ze faceta można zrazu spisać na straty, dzieciakowi wystarczy do wychowania matka? Nie ma dzieciaka, to mordę drzecie, ze kobiety są samodzielne, niezależne, ale przychodzi co do czego, już szukacie naiwnego frajera, bo widzicie, że ciężko jest co? Samotna matka ma nikłe szanse na miłość, bo na szczęście mało jest facetów, co chce robić z siebie frajerskiego rolnego woła, by jeszcze do tego pracować na nie swojego bachora. Dobrze wiemy, że wy samotne matki wcale nie potrzebujecie miłości, zresztą nigdy jej od faceta nie potrzebowałyście. Wam zalezy tylko na kasie dla bachora i oczywiście dla siebie, bo przecież kobieta też musi ciuszki sobie kupić. Boże, sam nie wiem, jak to trzeba nie szanować siebie, by tak upaść i jak to ujął Janko zadowalać się ochłapami po samcach alfa. Jeszcze niech w biologicznym tatusiu się nie daj Boże odezwą ojcowskie instynkty i przypomni sobie, ze dzieciaka zrobił, to jak ma hajs i pozycję w stadzie, to zawsze zastępczy samic beta, któremu oczywiście kobitka naobiecuje wiele, pójdzie szybciutko w odstawkę i tyle z tego będziecie mieli. Od samotnych matek lepiej sie trzymać z daleka. One to już wypatrują z kogo frajera robić i komu smycz przymocować. Bo jak zaadoptujecie, to już będziecie musieli łożyć.

IP i czas połączenia logowane. [21224433]
[21.06.2014] 01:38
Belzebub
Patrzcie, co znalazłem - na jednym z for dla samotnych matek pojawił się swego czasu temat, gdzie ktoś chciał "pomóc finansowo" tym kobietom. Spójrzcie tylko, ile doczekał się odpowiedzi (zwłaszcza w porównaniu do innych wątków z tego działu)!
http://forum.gazeta.pl/forum/w ,42420,120869364,120869364,Pomoge_finansowo_samotnej_mam ie.html Sometimes oblivion is the only salvation you'll get,

IP i czas połączenia logowane. [21231141]
[17.10.2017] 18:41
[18.07.2015] 18:03
anka7845765
Ja zauważyłam że bardziej pociągam mężczyzn odkąd zaczęłam uzywać feromonów z pherowin.pl , kiedyś nie mogłam znaleźć sobie jednego faceta, a teraz mam kilku do wyboru

IP i czas połączenia logowane. [21878710]
[26.09.2015] 17:05
agnieszka869
po 2 latach stwierdzil ze do niego nie pasuje, byl to dla mnie straszny cios nie spodziewałam sie tego...
Nie mogłam sie pozbierac... nie miałam do kogo sie przytulic... nie potrafiłam normalnie funkcjonowac!!!
Lzy pomagały tylko na chwile... Nie wytrzymywałam tego dluzej... samotnosc mnie dobijała...
Jestem osoba bardzo wrazliwa i nie dawałam rady psychicznie
Miałam ochote sie zabic i wiecej nie cierpiec!!!
Zamówiłam wtedy urok miłosny u polecanego tutaj perun72@interia.pl był to strzał w dziesiątkę. Ukochany wrócił i znowu jesteśmy ze sobą ogromnie szczęśliwi. Obiecuje że już nigdy mnie nie zostawi. Mam nadzieję że tak będzie.

IP i czas połączenia logowane. [21986839]
[15.05.2017] 03:31
Kajtek 84
Musi obniżyć wymagania.

IP i czas połączenia logowane. [22733121]
[13.06.2017] 07:44
Olek9222
Witam
Oferuję pożyczki prywatne bez sprawdzania wszystkich baz, także z komornikiem.
Bez dokumentów dochodowych. Obsługujemy całą Polskę.
Zadzwoń Proszę dzwonić lub pisać sms Olek 668 810 547

IP i czas połączenia logowane. [22750926]
[13.06.2017] 11:38
w dupie z twoją lichwą
i z tobą. Wypierrdalaj!

IP i czas połączenia logowane. [22751019]

1 «   155 156 157 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat