o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Inne
 » Odpowiedz na ten temat

Maszyny rolnicze,traktory

1 2 3 4 Strony tematu:
[14.08.2007] 11:34
maszynyroln
Maszyny rolnicze,traktory

http://maszyny-rolnicze.rolnicy.com/

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[09.07.2009] 10:08
kombajny-sta
Darmowe ogłoszenia "kupię" można dodawać w Mascus-ie tutaj:
http://www.mascus.pl/WantAd.aspx
Można ustawić sobie powiadamianie mailem i jeżeli ukażą się traktory, kombajny, czy jakieś inne maszyny rolnicze których szukamy czyli takie które spełniają warunki naszego ogłoszenia (cena, marka, rocznik, kraj pochodzenia itd) to od razu o tym wiemy.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [15176625]
[16.10.2011] 11:05
maszynajsa
zobacz też maszyny rolnicze http://goo.gl/lQFGQ
http://j.mp/maszyny-rolnicze-owijarki-do-bel

IP i czas połączenia logowane. [18913792]
[29.06.2014] 12:03
zoehart
To ja polecę tekst na temat tego jak w ogóle wybrać traktor - http://www.expovortal.com/biznes/rolnictwo-o grodnictwo-lesnictwo/item/18387-kupno-traktora - może niektórym się przyda, bo właściwie taki dylemat w pewnym momencie ma chyba każdy rolnik... szczególnie niedoświadczony i młody, co ciekawe statystyki mówią, że jest ich coraz więcej

IP i czas połączenia logowane. [21242713]
[22.07.2014] 09:58
mirekk60
wiadomo, że jak ktoś się ne zna, to z wyborem ma trudności. Z jednej strony dobrze,że są takie poradniki, z drugiej czasem jak widzę to myślę - po co sie brac za to, jak ktos nie ma pojęcia ;/ Bo i prowadzić trzeba umieć, wymanewrować i serwisować. tyle dobrego jeszcze,że punkty typuwww.zakladhydraulikisilowej.pl podpowiedzą doradzą co i jak, bo jak niektórych u nas w okolicy widze, to ręce opadają. Ale mimo wszystko artykuł przydatny.

IP i czas połączenia logowane. [21277038]
[22.09.2017] 21:06
[17.11.2014] 13:59
Marrrrczaak
Po cześci i maszyny rolnicze można zaglądać do nich http://www.agromarketwiewiecko.pl/czesci-do- maszyn-rolniczych.html moim zdaniem jedyna rozsadna firma z takim osprzetem

IP i czas połączenia logowane. [21454363]
[24.11.2014] 17:16
Tanganika
Czy ja wiem czy wybór jest trudny? Większośc rolników stac na Zetory solidne i dobre ciągniki. Z reszta biorac pod uwage fakt ze samemu sie wszystko naprawi w nim to jest najlepszy wybór.

IP i czas połączenia logowane. [21467019]
[10.12.2014] 12:27
Mariusz Torczyk
Ja ostatnio potrzebuję części do maszyn rolniczych. Okazuje się, że u mnie nigdzie w pobliżu nie można znaleźć sklepu, który trudniłby się w sprzedaży tychże produktów dlatego szukam w internecie, gdyby ktoś był zainteresowany to nawww.agro-expert.pl można znaleźć szeroką ofertę cześci do maszyn rolniczych

IP i czas połączenia logowane. [21496396]
[29.12.2014] 15:40
Grizzly78
Tanganika (14.11.2014.24 17:16):
Czy ja wiem czy wybór jest trudny? Większośc rolników stac na Zetory solidne i dobre ciągniki. Z reszta biorac pod uwage fakt ze samemu sie wszystko naprawi w nim to jest najlepszy wybór.

Dokłądnie. Nie mowiac o tym ze koszty eksploatacji, spalania, itd. Są dużo nizsze. Zetro to klasyk który nie ma sobie rownych na naszym rynku.

IP i czas połączenia logowane. [21528975]
[13.01.2015] 15:09
kajkowski
jeśli poszukujecie wydajnych, nowoczesnych maszyn rolniczych, to inwestujcie w sprawdzone marki typu Deutz-Fahr czy Zetor, robią naprawdę dobry sprzęt, czasem można natrafić na dobrą cenę w sklepach np. w http://www.agromarket.pl/

IP i czas połączenia logowane. [21558263]
[30.01.2015] 17:41
barwny
A po co Niemiec jak masz Zetora? Naprawa prostsza, zuzycie paliwa m niejsze, awaryjność mniejsza. Nie ma co kombinowac i przepłacać, tylko zetor i nic innego.

IP i czas połączenia logowane. [21592466]
[10.02.2015] 14:34
marcin44
Kupowałem niedawno bronę talerzową Agrisem od firmy Bogart (www.bogart.info.pl ). Obsługa bardzo profesjonalna, przedstawili mi kilka opcji i współnie właściwie doszliśmy do wniosku, że to od Agrisem w moim przypadku będzie optymalna.

IP i czas połączenia logowane. [21610819]
[04.03.2015] 07:16
Adrreesnsnae
Części do maszyn rolniczych kupuję najczęściej u http://www.agro-expert.pl/ zawsze mają wszystko czego potrzebuję. No i najfajniejsze jest to, że mogę zamówić wszystko przez internet bez ruszania się z domu.

IP i czas połączenia logowane. [21651489]
[18.03.2015] 10:18
Adnrew66
Jeżeli poszukujecie sprzętu do uprawy działki, ogrodu itp. powinniście zapoznać się z ofertą sklepuwww.al-ko.pl Oferują sprzęt najwyższej jakości w przystępnych cenach.

IP i czas połączenia logowane. [21675484]
[23.03.2015] 12:28
Shewcu
barwny (15.01.2015.30 17:41):
A po co Niemiec jak masz Zetora? Naprawa prostsza, zuzycie paliwa m niejsze, awaryjność mniejsza. Nie ma co kombinowac i przepłacać, tylko zetor i nic innego.

Dokłądnie. Zetor to klasyka mysi technicznej, jak ktos cche wydawac wiecej kasy i potem biefgac do mechanika to jego sprawa. Ale lepszych traktorow i do tego tanszych w utrzyamniu jak zetor nie znam

IP i czas połączenia logowane. [21683239]
[01.04.2015] 14:06
Fagros
W swojej ofercie posiadamy następujący sprzęt rolniczy:
- MASZYNY ROLNICZE
Agregaty uprawno - siewne
Agregaty talerzowe
Agregaty podorywkowe, ścierniskowe, gruber
Brony talerzowe
Kosiarki rotacyjne
Kultywatory
Opryskiwacze ciągane
Opryskiwacze polowe - zawieszane
Owijarki Bel Uniwersalne 50/75
Owijarki Stawiacze Bel
Pługi do śniegu
Wózki widłowe
Ciągniki
Koparki, Ładowarko - Koparki
Tur, Tuz
Pługi
Zagonowe
Jednobelkowe
Rozsiewacze
Jednotarczowe
Dwutarczowe
Sadzarki do ziemniaków
Siewniki zbożowe
Siewniki do kukurydzy
Ładowacze czołowe
Małe
Standard
Euroramka
Duże samopoziomujące
Osprzęt do ładowaczy
Łyżki
Widły
Krokodyle
- CZĘŚCI ZAMIENNE
Rozruszniki
Wały WOM
- SIŁOWNIKI
Siłowniki jednostronne
Siłowniki dwustronne
Rozdzielacze
Elektrozawory
Multiplikatory
Amortyzatory
Joysticki
Przewody hydrauliczne
Złącza hydrauliczne

IP i czas połączenia logowane. [21698396]
[20.04.2015] 15:38
pertoz
w temacie takim jak cześć do maszyn rolniczych, kombajnów, ciągników to warto zajrzeć także tutaj, jeśli komuś po drodze - http://sanrol.com.pl/oferta/ serwis sprawdzony przeze mnie bod wieloma względami - bez pudła za każdym razem

IP i czas połączenia logowane. [21729634]
[27.04.2015] 14:35
markiz
Ja od siebie powiem jedno rządzi zetor. Tak solidsnych ciągników nie będzie gdzie indziej. Nie mowiac już nic o ekonomiczności użytkowania jeśli chodzi o spalanie paliwa, itd.

IP i czas połączenia logowane. [21742029]
[05.05.2015] 11:46
Oracz Paweł
Części do maszyn rolniczych kupuję wyłącznie wwww.agro-expert.pl , znalazłem tam kilka ciekawych ofert związanych z traktorami Case i Ursus, czyli idealnie do moich modeli, którymi dysponuję w codziennej pracy.

IP i czas połączenia logowane. [21754726]
[18.05.2015] 10:59
Vraczu
Dokłądnie, amsz rację. Zetor jest niezawodny wszystkie inne ciągniki to przy nich wybór maszynopodobny, dużo bardziej awaryjne i aż strach tym wyjeżdżać w pole.

IP i czas połączenia logowane. [21772619]
[17.06.2015] 23:17
iza15
My z bratem tutajwww.sklep.sprolnik.pl się zaopatrzyliśmy w maszyny rolnicze. Działają rewelacyjnie, nie zgłaszaliśmy żadnej reklamacji, a długo już je użytkujemy. Mają tam nowoczesne, wydajne maszyny w uczciwych cenach, też np. dobre części do maszyn, ale i szereg innych produktów. Ich oferta jest bardzo zróżnicowana, m.in. mają narzędzia gospodarcze i ogrodnicze, pasze, dodatki paszowe, nawozy. Zresztą sprawdźcie sami. To sklep naprawdę warty polecenia

IP i czas połączenia logowane. [21821112]
[22.06.2015] 06:47
Poldek Rak
Ja kupuję części do maszyn rolniczych nawww.agro-expert.pl moim zdaniem to najlepszy sposób na szybki zakup. Niedawno udało mi się dostać tam wkładki, uszczelki nit rurkowy.

IP i czas połączenia logowane. [21827881]
[30.06.2015] 09:43
tomasz33
Witam, ja kupuję na http://www.agromarketwiewiecko.pl/ to sprawdzona firma maja duzo dobrych czesci, jak na razie nie potrzebowalem szukac w innym sklepie bo mieli wszystko co chciałem

IP i czas połączenia logowane. [21845549]
[06.07.2015] 14:17
Szymon_123
Ja części kupuję w agro-mar w Wągrowcu. Mają też sklep internetowy (agro-mar.com). Wszystko sprawnie, tanio i bez żadnych problemów. Mają części i do wschodnich i do zachodnich traktorów.

IP i czas połączenia logowane. [21856023]
[27.07.2015] 15:28
siblingg
ja mam zetora jednego i powiem szczerze, ze to chyba najbardziej ekonomiczny ciagnik jaki miałem, na ich stronie jest pokazane jak oszczedza się na zetorach paliwo

IP i czas połączenia logowane. [21893330]
[12.08.2015] 11:52
marek.sondek
zdecydowanie jeden z najlepszych producentow z jakim mialem stycznosc. Sporo tych traktorow przetestowalem ale te od zetora najlepsze mimo wszysstko

IP i czas połączenia logowane. [21918751]
[14.08.2015] 09:12
kolator
Nie bez powodu Zetor jest trzecim najczęściej kupowanym ciagnikiem. Rzadko się psuje, a jak już pojawi się jakas awaria to w większości przypadkow samemu da się ja naprawic majac jakieś pojecie w temacie. Do tego jakość wysoka i niskie zuzycie paliwa

IP i czas połączenia logowane. [21921403]
[13.10.2015] 14:01
Radek Markiewicz
Mi przede wszystkim zależy na częściach do maszyn rolniczych, dlatego jeśli mam okazję to kupuję wyłącznie w sprawdzonych sklepach internetowych. Jednym z nich jestwww.agro-expert.pl gdzie od ponad roku zaopatruje się we wszelkiego rodzaju produkty.

IP i czas połączenia logowane. [22013032]
[14.10.2015] 10:55
markaner
ja wybrałem sobie traktor Zetora w http://www.agromarket.pl/ uważam, że ta marka produkuje dobry sprzęt, jest mało awaryjny

IP i czas połączenia logowane. [22014325]
[31.12.2015] 09:30
MirekzOpatowa
Oryginalne części do maszyn rolniczych możesz znaleźć wwww.czemarol.pl. Dodatkowo mają przystępne ceny.

IP i czas połączenia logowane. [22130094]
[19.01.2016] 15:24
Przmee66
Poczytaj może sobie najpierw o maszynach rolniczych na http://www.agropolska.pl/technika-rolnicza/k ombajny-i-sieczkarnie/ Znajdziesz tam wiele ciekawych artykułów na temat kombajnów, ciągników i różnych części do nich. Na pewno znajdziesz tam jakieś dobre rady w jakim sklepie warto kupować produkty rolnicze. Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [22159197]

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat