o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Zdrowe życie
 » Odpowiedz na ten temat

Pasy wyszczuplające/ odchudzające

1 2
[13.08.2007] 19:39
gacuch88
cześc !! co sądzicie o pasach wyszczuplających ? czy one dają jakieś efekty ? NIE chodzi mi o tanie pasy z allegro za 20 czy 30 zł typu "Sauna Belt" czy "Abgymnic" ale pasy wibrujace typu "Vibra Tone" z TV marketu lub pas odchudzający firmy "Tiens". proszę o Wasze opinie i porady

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[15.10.2007] 11:25
kacha24
polecam ten pas. Sam go mam i dziala swietnie

http://www.tvmarket.pl/index.asp?tn=productv iew&c=1573&pid=16777&orig=int&brd=ts&ctn=pl&vir=no&referrer= olimpec&src=olimpec Vibra Tone to doskonale modelujący i wyszczuplający pas. Wspomaga rozbijanie tkanki tłuszczowej zgromadzonej pod skórą, co wpływa na znaczne zmniejszenie cellullitu, zapewnia relaks oraz koi mięśnie.

* Pas działający na zasadzie systemu wibracyjnego
* Zasilanie: na prąd
* Dostarczana w komplecie z pilotem do wyboru trybu pracy i poziomu intensywności
* Posiada 2 tryby pracy:

* automatyczny
* manualny

* Posiada 5 poziomów intensywności
* System wibracyjny powoduje napinanie mięśni (30-50 razy na sekundę), co z kolei wpływa na przemienianie się tłuszczu w energię, która jest wydalana z komórek
* Długość: max. 125 cm

Zalety

* Zapewnia pracę mięśni bez wysiłku
* Doskonale modeluje i wyszczupla wybrane części ciała (brzuch, talię, uda, biodra, ramiona)
* Wspomaga rozbijanie tkanki tłuszczowej zgromadzonej pod skórą, co wpływa na znaczne zmniejszenie cellullitu
* Zapewnia relaks oraz koi mięśnie
* Wygodny w użyciu
* Poręczny i prosty w użyciu
* Można z niego korzystać podczas wykonywania różnych codziennych czynności, podczas pracy, odpoczynku

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [11460917]
[23.10.2007] 08:38
kacha24
Ja polecam ten pas. Mam go od niedawna ale juz zauwazylam rezultaty.

Vibra Tone to doskonale modelujący i wyszczuplający pas. Wspomaga rozbijanie tkanki tłuszczowej zgromadzonej pod skórą, co wpływa na znaczne zmniejszenie cellullitu, zapewnia relaks oraz koi mięśnie.

* Pas działający na zasadzie systemu wibracyjnego
* Zasilanie: na prąd
* Dostarczana w komplecie z pilotem do wyboru trybu pracy i poziomu intensywności
* Posiada 2 tryby pracy:

* automatyczny
* manualny

* Posiada 5 poziomów intensywności
* System wibracyjny powoduje napinanie mięśni (30-50 razy na sekundę), co z kolei wpływa na przemienianie się tłuszczu w energię, która jest wydalana z komórek
* Długość: max. 125 cm

Zalety

* Zapewnia pracę mięśni bez wysiłku
* Doskonale modeluje i wyszczupla wybrane części ciała (brzuch, talię, uda, biodra, ramiona)
* Wspomaga rozbijanie tkanki tłuszczowej zgromadzonej pod skórą, co wpływa na znaczne zmniejszenie cellullitu
* Zapewnia relaks oraz koi mięśnie
* Wygodny w użyciu
* Poręczny i prosty w użyciu
* Można z niego korzystać podczas wykonywania różnych codziennych czynności, podczas pracy, odpoczynku tutaj kosztuje on zaledwie 299.00 zł
http://www.tvmarket.pl/index.asp?tn=productv iew&c=1573&pid=16777&orig=int&brd=ts&ctn=pl&vir=no&referrer= olimpec&src=olimpec

IP i czas połączenia logowane. [11507967]
[10.03.2008] 12:56
lonka824
Po jakim czasie u Was było widac efekty vibra tone??

IP i czas połączenia logowane. [12381875]
[24.05.2008] 22:24
Lunka0000
Na allegro mozna go dostac za 82zl

IP i czas połączenia logowane. [12813869]
[27.11.2014] 03:41
[24.05.2008] 22:39
gacuch88
ten pas to zwykła ściema i nic nie działa !! szkoda kasy lepiej zapisac sie na siłownie albo pobiegac czy robic brzuszki...

IP i czas połączenia logowane. [12813994]
[29.10.2008] 23:29
portlant
no więc działa czy nie ?

IP i czas połączenia logowane. [13727752]
[30.10.2008] 15:57
gacuch88
ja stosowałam przez ok 3 tyg po godz. dziennie i nic... szkoda kasy na ten "bubel" są tańsze i skuteczniejsze metody. Szczerze odradzam, pozdro

IP i czas połączenia logowane. [13731337]
[14.09.2010] 20:45
lili342
zawsze miałam mieszane uczucia, kiedyś używałam nawet jakiegoś pasu, ale zginął mi przy przeprowadzce i od tamtej pory powiedziałam sobie że basta, już na takie wynalazki nie wydaję, ale ostatnio mój bardzo sceptycznie nastawiony do wszystkich tego typu wynalazków kolega napisał w jednym z blogów (vide: http://kuracjeodchudzajace.com.pl/2010/09/10 /ems-%E2%80%93-prawda-o-rzezbieniu-miesni-brzucha-ud-i-posla dkow-przed-telewizorem-cz-1/ ), że w zasadzie dobre pasy są fizjoterapią, a skoro tak to w jakimś stopniu na pewno działają. I teraz łamię sobie głowę - kupić czy nie kupić. Oczywiście byłby to jedynie dodatek do ćwiczeń i diety

IP i czas połączenia logowane. [17174298]
[03.12.2010] 13:23
Krolowa84
Ja używam od paru tygodni pasa Vibra Tone i jestem zadowolona. Ci, którzy wystawiają negatywne opinie zazwyczaj nie mieli nawet tego pasa w ręce. Nie wiem czemu chcecie przepłacać. Ja kupiłam w sklepie internetowym http://mmo.pl/188-pas-wibrujacy-vibra-tone.h tml i zapłaciłam dużo mniej niż w tv markecie. Na Allegro możecie kupić pas za grosze, ja wolałam jednak kupić w sklepie, w którym dostałam 30 dni na przetestowanie pasa.

IP i czas połączenia logowane. [17507442]
[03.02.2011] 15:00
gonia242408
pasy działają, dobre pasy, oczywiście dieta i trening to podstawa bo sam pas niewiele zdziała, ale to i owo ułatwia to pewne

IP i czas połączenia logowane. [17792298]
[20.10.2011] 14:07
smichalek
Pasy są ok, ale należy je odpowiednio dobrać. Ja na początek polecam taki - http://www.znizkomania.pl/pokaz_oferte ,51614,34-zl-zamiast-79-zl-za-pas-modelujacy-w-sklepie-i nternetowym-mega-market-odchudzania-dopasowana-bielizna.html To z zakupów grupowych. Można kupić w promocyjnej cenie, więc chyba warto.

IP i czas połączenia logowane. [18929332]
[08.12.2011] 13:03
rybaoO
śmieszą mnie ludzie, którzy kupują taki pas myślą, że to im wystarczy i w miesiąc będą mieć figurę top model. drogie Panie, więcej rozumu.
Żaden pas nie pomoże bez odpowiedniej diety, bo co z tego, że używacie go regularnie skoro i tak żrecie na potęgę ;dd tu musi być zastosowana jakaś odpowiednia dieta, żeby waga nie stała w miejscu tylko spalała i spadała w dół no i dużo spacerów, zamiast jechać do marketu 4 przystanki od domu spokojnie spacerkiem. 20 min dłużej chyba nikogo jeszcze nie zbawiło.

IP i czas połączenia logowane. [19117426]
[15.09.2012] 23:35
Kupiłam i przyznam że..
Kupiłam pas Vobroaction na allegro i używałam go przez ok. tydzień minimalnie 30 minut. Niestety zepsuł się- w trakcie masażu przestał działać i.. tak mu juz zostało.
Oprócz pasa zmieniłam swoją dietę- wzbogaciłam ja w zioła i przyprawy, jadłam tylko razowe makarony, pieczywo, zamiast smażenia- gotowałam...
Do tego Siłownia i aeroby. Pas był tylko dodatkiem, także jeżeli by go używać siedząc cały dzień w pracy czy, w domu, nie zważając na jedzenie i bez wysiłku fizycznego- to nie pomoże NIC. Żaden pas, żaden krem, żadne tabletki ani herbatki....
Pas polecam, ale nie taki za 30 zł który zaraz się zepsuje tak jak w moim przypadku, tylko warto wydać większa kwotę na cos konkretnego, bo na prawdę działa. Przede wszystkim przyspiesza cały efekt odchudzania i rewelacyjnie niweluje celulit. Ja widziałam rezultaty juz po 2 dniach... Oprócz tego dobrze uwidacznia mięśnie. A poza tym, jest to przyjemne
Sama zamierzam sobie kupic następny pas, ale będzie to cos porządnego.
Pasy typu vibroaction, vibratone- odradzam. To tanie badziewie, szbko się psuje.

IP i czas połączenia logowane. [19849082]
[08.03.2013] 17:23
golfiarka
ja posiadam taki pas wyszczuplający: http://www.matymasujace.net/pasy-wibrujaco-o dchudzajace/107--pas-wibracyjno-wyszczuplajacy-hsm-200-50107 77133165.html używam go już prawie 2 miesiące, na różne partie ciała i efekt jest więcej niż zadawalający nie tylko straciłam na objętości, ale udało mi się schudnąć około 6 kg - bez żadnego wysiłku, a sama skóra jest delikatniejsza i jędrniejsza

IP i czas połączenia logowane. [20300656]
[09.05.2013] 12:00
romio
gacuch88 (08.10.30 15:57):
ja stosowałam przez ok 3 tyg po godz. dziennie i nic... szkoda kasy na ten "bubel" są tańsze i skuteczniejsze metody. Szczerze odradzam, pozdro

Działa świetnie,ale jak się żre bez opamiętania to nic ci nie pomoże niestety

IP i czas połączenia logowane. [20472665]
[25.05.2013] 20:24
wezogarnij
weźcie sie ludzie za cwiczenie a nie idziecie na latwizne która i tak nic nie daje

IP i czas połączenia logowane. [20510676]
[06.08.2013] 21:32
xander
wezogarnij - co ty wiesz o innych ludziach,jak masz skłonnosci do tycia to czasem silownia tez nic nie pomoze, nie lubie ludzi którzy mysla ze wszyscy musza zyc tak jak oni,

IP i czas połączenia logowane. [20660179]
[26.08.2013] 15:48
Syla33
Nie wiem jakim trzeba byc kretynem aby wypisywac takie brednie co poniektorzy.Nie wszyscy musza miec nadwage aby korzystac z takiego pasa.Ja osobiscie z niego korzystam choc waze 45kg.i jestem zadowolona.

IP i czas połączenia logowane. [20698934]
[30.01.2014] 11:56
Klaudyna
Hej, a czy możecie coś powiedzieć na temat pasa Thermapulse? Zastanawiam się nad nim, można go używać z ciepłym lub zimnym wkładem. Wydaje mi się, że może dobrze działać na spięte mięśnie. Czy ktoś używał?

IP i czas połączenia logowane. [21014701]
[19.03.2014] 16:37
martiusia
jestem studentka wiec tak z kasa u mnie roznie i szukalam jakiejs alternatywy. po pierwsze wzielam sie za siebie - kolezanka polecila mi tabletki z naturalnymi keiotonami malin raspberrybio5 i po tygdonu juz widzialam, ze waga spada!! 3 kg mniej
zaczelam sie martwic o skore, chcualam zeby nada byla jedrna dlatego kupilam taka zwykla gabke za 3 zl co z jedej strony jest taka chropowata i codziennie pod prysznicem robilam masaz calego ciala

IP i czas połączenia logowane. [21096993]
[26.04.2014] 10:55
lusia...
golfiarka (13.03.2013.08 17:23):
ja posiadam taki pas wyszczuplający: http://www.matymasujace.net/pasy-wibrujaco-o dchudzajace/107--pas-wibracyjno-wyszczuplajacy-hsm-200-50107 77133165.html używam go już prawie 2 miesiące, na różne partie ciała i efekt jest więcej niż zadawalający nie tylko straciłam na objętości, ale udało mi się schudnąć około 6 kg - bez żadnego wysiłku, a sama skóra jest delikatniejsza i jędrniejsza

A czy możesz podać nazwę tego pasa bo nie ma już go na tej stronie i czy po tym czasie od twojej wypowiedzi pas nadal działa? I jakie dalsze efekty? Będę wdzięczna bo zastanawiam się nad zakupem.

IP i czas połączenia logowane. [21150598]
[30.04.2014] 20:55
Nilok ; )
Ja mam go od niedawna ale już widzę małe efekty ja mam vibra tone
Polecam ; )

IP i czas połączenia logowane. [21157385]
[12.07.2014] 17:35
Dominika96
Nie wiem , czy warto wydawać pieniądze na tego typu sprawy. W przeczytanym ostatnio artykule chudzianka.pl/pas-odchudzajacy-opinie-ekspertow opinie są bardzo podzielone. Nie u wszytskich pasy te przynoszą założone efekty, ale oczywiście czasem warto zaryzykować, bo może to być akurat strzał w dziesiątkę

IP i czas połączenia logowane. [21262241]
[13.07.2014] 11:14
Sitoniusss
na tej stroncewww.ketonyzjezyn.pl dziewczyna na krotkim filmiku opowiada o swoich przygodach z odchudzaniem. zdradze tylko, ze teraz jest szczupla

IP i czas połączenia logowane. [21263175]
[14.07.2014] 19:38
kol
wydajecie kupę kasy a tak naprawdę folia spożywcza robi to samo i ma takie samo działanie więc po co przepłacać????tak samo jest ze spodenkami itd,gdziekolwieć ćwiczycie nawet jak biegacie to owijacie brzuch folią i jest to samo co wszelakie pasy wyszczyplające tyle że dużo taniej

IP i czas połączenia logowane. [21265485]
[15.07.2014] 11:44
marta marczuk
Tylko meridia jest skutecznym środkiem na odchudzanie, reklamodawcy, pracownicy firm, dla zwiększenia zaufania reklamujący badziewie pod postacią lasek! Praktycznie nie ma efektu jajo.

IP i czas połączenia logowane. [21266368]
[13.10.2014] 19:53
staroć odgrzebana
dla darmowej reklamy. Nic nie stosujesz, tłuku, tylko handlujesz tym. Do usunięcia.

IP i czas połączenia logowane. [21396840]
[14.10.2014] 15:27
DoktorOdchudzanie.pl
Kupanie produktow z Chin w telezakupach nie jest zbyt madrym wyjsciem. Bardzo czesto skuteczne odchudzanie wiaze sie z przyjmowaniem dobrych lekow na recepte. DoktorOdchudzanie.pl - najlepsza apteka z lekami na odchudzanie (Meridia, Sibutril, Sibutramina, Adipex)

IP i czas połączenia logowane. [21398029]
[14.10.2014] 18:13
DoktorIdiota.pl
Darmowa reklama do kasacji.

IP i czas połączenia logowane. [21398333]
[21.11.2014] 15:41
Lumalop
A ktoś może polecić jakąś sprawdzony pas modelujący do 200 zł? Chcę coś dobrego na prezent dla siostry. Koleżanka zamawiała taki i mówiła że jest ok -www.matymasujace.net/home/137-zestaw-slim-li ne.html Miał go ktoś?

IP i czas połączenia logowane. [21461581]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat