o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Moje doświadczenia z...
 » Odpowiedz na ten temat

jakie biuro Podróży??!!!!!!

1 2 3   » 5 Strony tematu:
[13.08.2007] 16:49
Gosienka12345678908
chcemy wyjechać we wrześniu ale nie wiemy a jakie biuro sie zecydwowac znajomi nam polecali Alfa Star i szukałam opinii na ten temat są dosyć dobre może wy sie wypowiecie jaki biuro polecacie czekam na opinie z góry dzieki

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[16.08.2007] 11:07
koszko
hej moge z czystym sumieniem polecic Alfę byłem z nimi w tym roku w Tunezji i wyciezk była naprawde dobrze zorganizowana spoko nie martw sie myle że to dobry wybór

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [11037723]
[01.10.2007] 11:35
pIwonka
Ja w czerwcu byłam z narzeczonym w Egipcie. Właśnie z Alfastar, choc słyszelismy takie sobie opinie na jego temat, to zaufaliśmy. I nie żałuję!
Pobyt zorganizowany świetnie, rezydenci do naszej dyspozycji, obsługa hotelu miła. Za rok planujemy jechać też z nimi

IP i czas połączenia logowane. [11370814]
[19.10.2007] 15:45
kadmonna
ja polecam podróże we własnym zakresie, według mnie takie sa najlepsze
---------------------------------
http://naluzie.blox.pl/html

IP i czas połączenia logowane. [11485014]
[27.05.2008] 04:19
Aga526
Zajrzyj nawww.sandiatour.pl
Napewno coś znajdziesz. Ja skorzystałam z tego biura i jestem bardzo zadowolona! Duży wybór ofert sprawdzonych organizatorów,(w cenach nie wyższych!!!), bardzo miły, pomocny i moim zdaniem posiadający dużą wiedzę o rynku turystycznym personel.

IP i czas połączenia logowane. [12826704]
[25.07.2014] 08:44
[18.06.2008] 15:54
Afraa
Polecam Alfastar, Tramp oraz wycieczki organizowane przez ORbis bo wbrew pozorom ich ceny nie są wygórowane a jakośc świetna. www.pajacyk.pl

IP i czas połączenia logowane. [12955309]
[08.07.2008] 23:12
turisticko
nie polecam almaturu i triady, w sumie się nie spotkałem z dobrym polskim biurem...tutaj też możesz zerknąc na ranking i opinie o biurach

IP i czas połączenia logowane. [13073541]
[08.07.2008] 23:13
szkudix
nie polecam almaturu i triady, w sumie się nie spotkałem z dobrym polskim biurem...tutaj też możesz zerknąc na ranking i opinie o biurach
http://www.bozo.pl/Turystyka/Biura-podrozy/

IP i czas połączenia logowane. [13073556]
[11.09.2008] 20:33
egono33
Dopiero co wróciłam z Izraela i Egiptu. Byliśmy tam z biura Triada.
Było wszystko super. A ponad wszystko przewodnik i rezydenci .Naprawdę robią to dobrze.

IP i czas połączenia logowane. [13437801]
[08.12.2008] 10:48
wookie
Na zorganizowane wczasy jeżdżę od trzech lat. Co roku z innym biurem. Jednak dostrzegam po tych doświadczeniach pewną zależność między ceną i jakością wyjazdów. Cudów nie ma, jak w każdej innej branży. Najbardziej podobał mi się wyjazd z tui, w tym roku może uda się załapać u nich na last minute na wiosnę, jak nie to poczekam do lata i do zobaczenia w Tunezji

IP i czas połączenia logowane. [13968727]
[15.01.2009] 09:40
marteńka
byłam na wakacjach, szkoda że tylko tygodniowych na teneryfie. Rezydentka Alfastar jest wspaniała!!! nie wciskała nam żadnych pamiątek ani przewodników, tylko rozdano nam darmowe mapy i opowiadała o wyspach. Tak powinno być

IP i czas połączenia logowane. [14195212]
[27.01.2009] 12:49
Rae
Ja polecamwww.odlotowewakacje.com Zawsze tutaj udało mi się trafić wczasy, co do których nie miałem zastrzeżeń. Jest po prostu w czym wybierać.

IP i czas połączenia logowane. [14269741]
[17.08.2009] 15:37
auburn
A ja mam mała prośbę:

Jeśli macie 3 min, to byłabym wdzięczna za wypełnienie krótkiej ankiety dotyczącej Waszych wakacji i wyboru oferty turystycznej

http://www.surveygizmo.com/s/168661/proces-d ecyzyjny-przy-wyborze-oferty-turystycznej

Z góry BARDZO dziękuję!!

IP i czas połączenia logowane. [15350592]
[03.09.2009] 10:24
tommyl
Rae (09.01.27 12:49):
Ja polecamwww.odlotowewakacje.com Zawsze tutaj udało mi się trafić wczasy, co do których nie miałem zastrzeżeń. Jest po prostu w czym wybierać.
interesuja mnie glownie oferty tui alfastara i ecco

IP i czas połączenia logowane. [15435439]
[25.09.2009] 11:37
phoebe82_82
ja zwykle wyjeżdżam gdzieś na własną rękę, ale dzieciaki wysyłamy na kolonie z ok-tours, jeśli nie będziesz miała co "zrobić" w wakacje ze swoimi, to szczerze polecam, bo maluchy z nimi nie nudzą się ani przez chwile, a po dniu atrakcji są tak "wymordowane", że padają na łóżka jak kamienie. i tak ma być!

IP i czas połączenia logowane. [15540629]
[04.10.2009] 10:33
Bulgari
AlfaStar jest jedną z lepszych i na pewno nie zawiedzie

IP i czas połączenia logowane. [15583780]
[17.10.2009] 10:43
cocombre  cocombre@tlen.pl
Raz zdarzyło mi się wyjechać z biurem podróży i już nigdy więcej tego nie zrobię. Wycieczka do najtańszych nie należała, a standard był dużo gorszy niż to było obiecywane. Od tamtej pory na wakacje jeżdżę tylko na własną rękę, oczywiście wcześniej wszystko gruntownie przygotowując. Zawsze wybieram hotel na rezerwuje.pl, nie ważne czy wybieram się gdzieś w Polsce czy za granicą, bo ceny są tam dużo niższe niż za nocleg rezerwowany bezpośrednio w hotelu. Zazwyczaj jeżdżę własnym samochodem, więc z tym nie ma problemu. I gorąco polecam taki rodzaj wypoczynku na własną rękę. poszedł

IP i czas połączenia logowane. [15647087]
[28.10.2009] 20:19
syskaa87
Nie wspomniałeś/łaś,jakiej klasy wycieczki Cię interesują. Jeśli zależy Ci na wysokim standardzie i przez lata sprawdzonej firmie, to mogę polecić Bon Voyage. Mają oferty z najwyższej półki i z tego co wiem z opowiadań to dysponują samymi sprawdzonymi hotelami. Lecąc z nimi masz przynajmniej pewność, że nie wylądujesz w jakimś podrzędnym hotelu za wygórowaną kasę

IP i czas połączenia logowane. [15704774]
[21.11.2009] 21:47
filipinka90
Wybór nie zawsze jest taki prosty, dlatego ja tez długo szukałam ,zanim przekonałam sie ze jednak najlepszym biurem jest esky.Tutaj mozna załatwic wszystko.

IP i czas połączenia logowane. [15831356]
[22.11.2009] 02:12
Dellirium
filipinka90 (09.11.21 21:47):
Wybór nie zawsze jest taki prosty, dlatego ja tez długo szukałam ,zanim przekonałam sie ze jednak najlepszym biurem jest esky.Tutaj mozna załatwic wszystko.

Hm wszystko? A czy w esky.pl nie mozna zamówic jedynie biletów lotniczych? (swoją drogą polecam, bo maja najtaniej).

IP i czas połączenia logowane. [15832812]
[22.11.2009] 17:13
fooolerkka
Dellirium (09.11.22 02:12):
Hm wszystko? A czy w esky.pl nie mozna zamówic jedynie biletów lotniczych? (swoją drogą polecam, bo maja najtaniej).

Teraz mozesz rezerwowac także hotele
http://www.esky.pl/hotele.html
także całą wycieczkę czy wczasy mozna sobie u nich zorganizować.

IP i czas połączenia logowane. [15835159]
[22.11.2009] 21:03
filipinka09
fooolerkka (09.11.22 17:13):
Dellirium (09.11.22 02:12):

Teraz mozesz rezerwowac także hotele
http://www.esky.pl/hotele.html
także całą wycieczkę czy wczasy mozna sobie u nich zorganizować.
A czy Ty juz wczesniej korzystałas z usług tego biura ?

IP i czas połączenia logowane. [15836560]
[23.11.2009] 11:52
nieborak81
Masz rację Phoebe - dzieci najlepiej wysyłać z ok-tours. Tam faktycznie potrafią się nimi zająć. Fajne jest to, że mają bardzo rozbudowaną ofertę wakacji tematycznych - dziecko może odkryć swoją pasję albo ją rozwijać pod okiem fachowego opiekuna. Z tego co wiem, to młodzież też sobie chwali wyjazdy z tym biurem.

IP i czas połączenia logowane. [15838867]
[23.11.2009] 16:52
xsenia
Wolę podróże we własnym zakresie, ale nie zawsze i wszędzie można sobie na to pozwolić. Jeśli chodzi o biura podróży (nie organizatorów) to nie mam jakiegoś wybranego. Czasem kupuje w travelplanet czasem w jakimś mniejszym. Jedno co robię to dokładnie sprawdzam dane biuro no i umowę. A jakie polecicie na wyjazd sylwestrowy?

IP i czas połączenia logowane. [15840167]
[05.03.2010] 10:46
Hanka31
Polecam Itakę. Od 3 lat tylko z nimi latam na wakacje i nie mam powodów do zmartwień. Do tej pory wybierałam co prawda wczasy, ale w tym roku marzy mi się mała odmiana i chyba wybiorę objazdówkę z tym biurem.

IP i czas połączenia logowane. [16346486]
[30.03.2010] 20:48
MartaOO
W centrum ofert last minute na Świętokrzyskiej 18 w Warszawie można trafić bardzo fajne wyjazdy z dużymi przecenami, szczególnie w opcji oferta dnia.

IP i czas połączenia logowane. [16470689]
[10.06.2010] 17:07
aayka
Witam. Ostatnio miałam nieprzyjemność wyjechać na urlop z Neckermannem do Hurghady. I zapewniam, że był to mój ostatni wyjazd za pośrednictwem tego biura. Po 7godzinnym opóźnieniu wylądowaliśmy na lotnisku. I tam faktycznie, zero pomocy rezydenta. Niby to nie problem, bo bez znajomości języka można się dogadać. Ale nie kiedy zaczynają się problemy - tutaj mówię o wizach, za które ludzie musieli płacić po raz drugi z powodu błędów czy niedopatrzeń Neckermanna. Do autobusu z powodzeniem można dojść samemu, jednak to, że rezydentka pogadała sobie do siebie przez 15 minut i wysiadła nie jadąc do hotelu z grupą, to kpina. W hotelu znowu było parę problemów. Kilku ludzi nie było na liście, a nie było komu wyjaśnić omyłki. Dodatkowo, byliśmy tam z ośmiogodzinnym opóźnieniem, a rezydentka nie potrafiła nawet załatwić czegokolwiek do zjedzenia czy picia. Nic ją nie obchodziło, że ludzie byli zmęczeni, głodni. Poza tym, obecność rezydenta 3 razy w tygodniu po pół godziny to żart, bo jeśli ktoś się zdecydował na wycieczkę fakultatywną, to musiał płacić dość sporo i dzwonić, żeby cokolwiek załatwić. (osobiście polecam załatwiać wycieczki w lokalnym biurze na mieście, ulotki są po polsku, jest dużo taniej a ceny można negocjować i wszystko na wycieczkach jest w porządku.) Jednak największy minus Neckermann ma u mnie za wycieczkę do Luksoru. Mama złapała popularną w Egipcie zemstę faraona, objawiającą się wymiotami i biegunką, w autokarze w drodze do Luksoru, nie więcej niż 50 km od Hurghady. Kierowca wysadził więc nas w hotelu na środku pustyni, żeby stamtąd zabrał nas ktoś z Neckermanna. Po telefonie do rezydentki okazało się, że nikt po nas nie przyjedzie bo ubiezpieczenie nie obejmuje transportu (co nie jest zaznaczone w umowie, nikt o tym nie informuje, poza tym po co w takim razie ubezpieczenie na dodatkowych wycieczkach bez transportu?). Pani kazała nam wezwać taksówkę i za nią zapłacić 30$. Więc weszłam do tego nieznanego hotelu i poprosiłam o zamówienie nam taksówki, po czym poinformowano mnie, że jeżdżą one od 9, a była 06.45! Rezydentka nic nie powiedziała, potem twierdziła, że nic o tym nie wiedziała. No ciężko mieszkając tam dwa lata nie wiedzieć. Gdyby nie obcy ludzie z tego hotelu, którzy pomogli mnie i mamie, oferując jej prowiant, napoje, nawet lekarza w razie pogorszenia, to nie wiem co by się działo, tym bardziej że po dotarciu do lekarza zaledwie 4 godziny po pierwszych objawach dostała zastrzyki. Gdyby mama wysiadła sama tak jak chciała, nie załatwiłaby nic, bo nie zna języka (ja znam angielski niemal biegle, więc udało nam się jakoś dotrzeć do Hurghady za pomocą ludzi z tamtego hotelu). A pani rezydentka nie kwapiła się pomagać, telefony odbierała od święta.To była po prostu kpina! Biura nic nie obchodzi poza wpłacaną im kasą, ludzie mogą sobie umierać a oni mają to gdzieś. A nie płaciłyśmy jakoś ewidentnie mało, bo 3 tys. za dwie osoby na tydzień. Oszczędzają, więc zatrudniają mało rezydentów i dlatego jest, jak jest. Zdecydowanie nie polecam tego biura, podobnie jak cała reszta wycieczki, która składa skargi i poszedł nawet e-mail to TVN24. Ludzie lecący z eximtours czy wezyra nie mieli takich problemów. Neckermann to już tylko nazwa, za która się płaci. Z dobrej jakości usług w razie kłopotów nie ma co liczyć. Co do hotelu i obsługi bez zastrzeżeń.

IP i czas połączenia logowane. [16781917]
[22.06.2010] 13:29
helenka00
A czy ktoś moze był na wakacjach z biurem podróży Orbis Travel?
Znalazalam super oferte Last Minute,w sumie tańszej Bułgarii nigdzie nie znalazłam,stad moje pytanie o to jakie jest to biuro?

IP i czas połączenia logowane. [16828573]
[23.08.2010] 15:53
onesagain
Ja z Orbisem nie byłam, więc się nie wypowiem.
A na wakacje jeżdżę samodzielnie
Ale jeśli idzie o obozy i kolonie, to mogę polecić ok-Tours - mają bardzo fajne tematyczne obozy, także dziecko można wysłać spokojnie z nimi na wakacje

IP i czas połączenia logowane. [17082243]
[06.09.2010] 20:34
zouzxcja
najlepiej leciec z niemie ca jak szukasz dobrych posrednikow to polecam konradtravel

IP i czas połączenia logowane. [17144180]
[16.09.2010] 12:50
zuczek3103
Wydaje mi się, że dobrym biurem podróży jest OK - Tours. Słyszałam pozytywne opinie od znajomych i teraz przeglądam ich ofertę. Znalazłam wycieczkę na Riwierę Olimpijską za 945 złotych - wydaje się bardzo tanio i nigdy nie byłam na tej Riwierze, więc kto wie czy się nie skuszę

IP i czas połączenia logowane. [17181538]

1 2 3   » 5 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat