o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Shell Helix
 » Odpowiedz na ten temat

Wygrał golf po agrotuningu, 3 miejsce dla seryjnej corsy

[11.08.2007] 09:09
MastaR1
rzeczywiscie super konkurs. Podpucha jakaś albo ktoś znalazł sposób na wysoką średnią . GOLF i OPEL są jak po tuningu z tesco . Jedynie mazda jako taka ale zdjecia slabe i tez nie powinna wygrac. O corsie nie wspomnę , która jest seryjna bo ma tylko wielką koncowke wydechu

Wielka porażka ten konkurs

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[11.08.2007] 09:31
Arizz
Juz mowilem ze to nie konkurs na najlepszy samochód, tylko konkurs dla tych którzy mają najwiecej znajomych którzy podbiją im ocene.

Konkurs na pomysł tuningowy też lipa, bo takich zgłoszeń co wygrało było MNÓSTWO. Zero oryginalności, od groma osób pisało bardzo podobne texty, i czemu akurat ten? Pewnie jakiś kolega jury, albo jak ktoś powiedział częsci do colta są tanie.

Nędza, Shell na zawsze w mojej pamięci pozostaje gównem.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [11000622]
[11.08.2007] 09:56
Zniesmaczony4
Shell jak Shell, mozna sie przyczepic co do terminu wynikow ale co do kwestii laureatow palma nalezy sie jury. To ci panowie przeciez zdecydowali komu nalezy sie miejsce na podium i to na ich decyzje czekalismy tak dlugo (nieregulaminowo). To ich decyzja wskazala czworke uczestnikow, ktorzy napisali liste rzeczy, ktore im sie marza po myslniku. Tyle w kwestii pomyslu na tunning.
Co do zdjec to niestety bez udzialu glusujacych tak by to sie nie skonczylo bo:
Regulamin konkursu, p.4a: \"zwycięzcy zostaną wybrani w głosowaniu przez użytkowników serwisu Autokrata.pl. O zwycięstwie decyduje średnia wartość ocen dokonanych przez minimum 10 użytkowników serwisu Autokrata.pl.\"
I to jest jedyne kryterium wiec sami glosujacy tak to wybrali.
Nie wnikam czy dalo sie \"nabijac\" statystyke czy nie.

Osobiscie tankuje glownie na Shell\'u i nie widze powodow dla ktorych mialbym przestac to robic w zwiazku z tym konkursem. Choc liczac na wygrana zwlekalem np. z naprawa zawieszenia wiec przesuniecie daty ogloszenia wynikow bardzo mi \"nabruzdzilo\" bo nie zdarze tego zrobic przed wyprawa wakacyjna. I mam teraz dochodzic swoich prawa w zwiazku ze zlamaniem Regulaminu przez Organizatora? Byc moze ze tak. Ale nic poza tym.

IP i czas połączenia logowane. [11000718]
[12.08.2007] 17:16
kreti
panowie : małe sprostowanie - otóż ja wygrałem konkurs na 15000 na tuning i juz wam moge zagwarantować ze nie mam znajomego w jury!!!! dlaczego macie mi wierzyć? a dlatego ze ja pewnego dnia otwieram poczte i dostaje emaila konkurs jakis tam czy cos NAPISAŁEM ! I zapomniałem o tym moze to nie fair ale ja naprawde nie zyłem tak tym konkursem jak wy WCZORAJ GDY DOSTAŁEM EMAILA Z GRATULACJAMI TO MYSLAŁEM ZE KOLEJNA REKALAMA ŻE TRZEBA TAM KUPIC JAKIS OLEJ CZY COS ALE ZACZĄŁEM COŚ KOJARZYC wpisałem w google : konkurs shell helix i patrze : nie wierze!!!! hehehe wygrałem!!! pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [11009737]
[06.10.2007] 17:45
Kveld Ulv
,,Wszystkie słabe rządy opierają się na tym, że kneblują mądrzejszej części narodu usta."
Georg Christoph Lichtenberg

Niechaj zapłoną stosy, na których spalimy katolików...

Ewa

PS. Na pohybel katolictwu

A teraz w rytm muzyki... http://skocz.pl/wrytm

IP i czas połączenia logowane. [11407011]
[29.04.2017] 01:39
[23.07.2010] 21:09
etata
Kveld Ulv (07.10.06 17:45):

branski to juz sie nie podszywasz na skajpelle?

IP i czas połączenia logowane. [16959140]
[30.06.2015] 00:22
tad.miec
Ja tankuję na Shellu jeżdżę na Shell Helixie Ultra bo to dobre produkty są, a konkursy i programy lojalnościowe to najmniejszy problem.. tad.miec

IP i czas połączenia logowane. [21845050]
[16.08.2015] 17:25
Głos z Teraźniejszości
etata (10.07.2010.23 21:09):
<cytat>Kveld Ulv (07.10.06 17:45):
</cytat>
branski to juz sie nie podszywasz na skajpelle?

Nie rozumiem, co do mnie mowisz

IP i czas połączenia logowane. [21924589]
[02.10.2015] 06:50
szell
kiedy nastąpi ostateczne (z naciskiem na ostateczne) rozstrzygnięcie konkursu?

IP i czas połączenia logowane. [21995917]

» Odpowiedz na ten temat