o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Ogólna dyskusja
 » Odpowiedz na ten temat

ŻONA POLICJANTKA - silniejsza od męża ?

[07.08.2007] 17:13
martunia34
Moja prezyjaciółka jest policjantką odnoszącą sukcesy. Ania jest szanowana i lubiana w pracy kieruję nie dużym zespołem innych policjantów. W życiu prywatnym jest świetną mamą i chyba za niedługo rozwódką... Jej mąż 3 miesiące temu oznajmił że zamierza sie z ną rozwieść !!!Dlaczego ?? a dlatego ,że jak powiedział, ma dość życia z kobietą która zamiast siedziec w domu lata po mieście i łapie przestępców a do tego wykonuje zawód dla mężczyzn chodź jest słabą i głupią babą. Zastanawia mnie to dlaczego Arek z tych błachych powodów niszczy swoje małżeństwo.... Czy to możliwe że jego "ego" ucierpiało ?! Niedawno stracił prace (był sprzedawcą w sklepie elektronicznym) czy to spowodowało powstanie u niego kompleksów- wkońcu jego żona dobrze zarabia jest ceniona wśród znajomych... A z Arka koledzy sie śmieją że siedzi w domu, że jest pantoflarzem i ma silniejszą kobiete od siebie.... Ale czy z powodów urażonej dumy trzeba odrazu sie rozwodzić ?!!? Co Wy o tym sądzicie ???!

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[07.08.2007] 19:48
pestkaa
Pewnie część winy ponoszą kledzy, nie ma to jak solidarność plemników Zapomnieć wczoraj, nie myśleć o jutrze i żyć ...

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [10972592]

» Odpowiedz na ten temat