o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Gdzie i jak wyjechać?
 » Odpowiedz na ten temat

znane tanie i dobre polecane biura podrózy

1 2 3   » 16 Strony tematu:
[06.08.2007] 20:45
Piwowarek201
Hej
podawajcie linki do ciekawych biur podrózy, ceny są różne wiec uda sie cos wyselekcjonować.
Ja szukam czegos na 10 dni - akurat nie znalazłem zadnych wakacji w Egipcie na 10 dni, wszystko albo na 7albo na 14 grrrr- złosliwosc ludzka.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[28.01.2008] 18:28
kaszka1978
Wejdź sobie na stronę jakiegoś biura internetowego np.www.odyseo.pl i na pewno coś ciekawego znajdziesz

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [12124878]
[29.01.2008] 09:43
werroz
Dla mnie znanym, dobry i tanim biurem jest Alfa Starwww.alfastar.pl

IP i czas połączenia logowane. [12128022]
[30.01.2008] 10:30
jarek70
Tez mysle ze Alfa Star jest w porzadku, rok temu bylem w Hurghadzie i wszysko bylo tak jak byc powinno czyli milo i bez zadnych problemow.

IP i czas połączenia logowane. [12134857]
[31.01.2008] 10:49
damashek
Piwowarek, są pewnie takie wycieczki, ale w zasadzie trochę dziwna ilość tych dni. Przeważnie bierze się urlopy tygodniowe, czy dwutygodniowe, dlatego to najbardziej popularna wersja. Zresztą, co CI szkodzi te 3 dodatkowe dni, lepiej sobie kupić 7+7, polenić się, pozwiedzać i wrócić Ja tam jeżdżę głownie z triadą i mogę ją spokojnie polecić.

IP i czas połączenia logowane. [12141268]
[16.09.2014] 15:26
[31.01.2008] 11:41
krnkah
niedrogo i ciekawie - to jest sporo ofert. na 10 dni może być problem, bo faktycznie dużo częściej są opcje 7 lub 14. ja w sumie nie wyjeżdżałam jeszcze za granicę z biurem, ale siostra z mężem jeżdżą średnio 2 razy w roku i od 3 wyjazdów jeżdżą zawsze z triadą - mówią że organizacja świetna, wycieczki też super, no i ceny przystępne bardzo. na poprzednie biura narzekali.

IP i czas połączenia logowane. [12141548]
[01.02.2008] 11:44
gryzoniek
ja się natknęłam ostatnio na dośc tanie wakacje w triadzie na chyba właśnie 10 dni za niewielką kasę i w fajnym hotelu - ale zapomniałam nazwy, najlepiej prześledź sobie sam na stroncewww.triada.pl

IP i czas połączenia logowane. [12148530]
[02.02.2008] 21:25
lindian
w triadzie można znaleźć przeróżne fajne pod względem cenowym i ofertowym wycieczki na przeróżną liczbę dni, nie tylko 7 i 14, ale także własnie 8-10 także warto się rozejrzec na ich stronce albo pójść do biura. co do jakości usługo to ja jeżdżę z nimi od 3 lat i zawsze wszystko było super

IP i czas połączenia logowane. [12158064]
[03.02.2008] 20:18
misterious
lindian (08.02.02 21:25):
w triadzie można znaleźć przeróżne fajne pod względem cenowym i ofertowym wycieczki na przeróżną liczbę dni, nie tylko 7 i 14, ale także własnie 8-10 także warto się rozejrzec na ich stronce albo pójść do biura. co do jakości usługo to ja jeżdżę z nimi od 3 lat i zawsze wszystko było super

nom, ale siedzenie przed hotelem nie dla mnie. zdecydowanie wybieralbym sie na objazdowke, gdzies do egiptu i jordanii np. takie miejsca mnie kreca, a jak cieplo . z reszta jak sie bierze first minute, to kaske mozna przyoszczedzic niezle i nie wychodzi wcale drogo. teraz to wszystko w zasiegu reki jest

IP i czas połączenia logowane. [12163786]
[04.02.2008] 11:03
fryzer
ja polecam BP Alfa Star, wlasnie w przyszlym tygodniu lecimy z dziewczyna na wlaentynki do Hurghady.

IP i czas połączenia logowane. [12166853]
[06.02.2008] 20:32
makabreske
Z rodzicami swego czasu żeśmy kawał świata zwiedzili, z różnymi biurami A Alfy chyba nie, ale Triadę bardzo często, czasem Neckermanna, Sun&Fun. Wszystkie wyjazdy dobrze wspominam, szczególnie Rodos :]

IP i czas połączenia logowane. [12182722]
[06.02.2008] 23:38
misterious
Neckermann strasznie drogie biuro, fakt, ze sa jednym z pewniejszych i lepszych, ale w tej samej lidze mozna znalezc duzo tansze wycieczki, a ten sam poziom i wygoda.

IP i czas połączenia logowane. [12184209]
[08.02.2008] 12:02
kalwa
misterious (08.02.06 23:38):
Neckermann strasznie drogie biuro, fakt, ze sa jednym z pewniejszych i lepszych, ale w tej samej lidze mozna znalezc duzo tansze wycieczki, a ten sam poziom i wygoda.

dokładnie, zgadzam się co do neckermana. niestety "pewność" tutaj słono kosztuje. ja na pierwszą zagraniczną wycieczkę jechałam z triadą właśnie, na początku miałam stresa, bo jak już ją wykupiłam, to kilka nie najlepszych komentarzy w necie znalazłam:/ ale pojechałam i to były super wakacje, na naprawdę fajnym, poziomie. dlatego w tym roku też triada - a ceny mają bardzo przystępne, zwłaszcza w first i last minute.

IP i czas połączenia logowane. [12192221]
[10.02.2008] 09:12
biura_podrozy
na stronie http://biurapodrozy.ovh.org znajdziecie rzetelne porowanie biur podrozy

IP i czas połączenia logowane. [12202312]
[10.02.2008] 20:35
misterious
kalwa (08.02.08 12:02):
misterious (08.02.06 23:38):

dokładnie, zgadzam się co do neckermana. niestety \"pewność\" tutaj słono kosztuje. ja na pierwszą zagraniczną wycieczkę jechałam z triadą właśnie, na początku miałam stresa, bo jak już ją wykupiłam, to kilka nie najlepszych komentarzy w necie znalazłam:/ ale pojechałam i to były super wakacje, na naprawdę fajnym, poziomie. dlatego w tym roku też triada - a ceny mają bardzo przystępne, zwłaszcza w first i last minute.

tia, bo te opinie to najczesciej tworza ludzie, ktory narzekaja, ze podczas wycieckzi po egipcie natrafili na skorpiony gdzies na pustyni, albo w hotelach bylo goraco i duszno. no ja sie nie dziwie, jak sie jedzie w takie miejsca to sie powinno brac pod uwage podobne warunki. trudno , zeby biuro podrozy odpowiadalo za klimat panujacy w danym kraju. nie wspomne juz o takich, co to nie czytaja umow do konca i jada nie w to miejsce co mysleli

IP i czas połączenia logowane. [12205836]
[11.02.2008] 20:22
kalwa
misterious (08.02.10 20:35):

tia, bo te opinie to najczesciej tworza ludzie, ktory narzekaja, ze podczas wycieckzi po egipcie natrafili na skorpiony gdzies na pustyni, albo w hotelach bylo goraco i duszno. no ja sie nie dziwie, jak sie jedzie w takie miejsca to sie powinno brac pod uwage podobne warunki. trudno , zeby biuro podrozy odpowiadalo za klimat panujacy w danym kraju. nie wspomne juz o takich, co to nie czytaja umow do konca i jada nie w to miejsce co mysleli

dokładnie - ludzie bardzo często mają tak kosmiczne wymagania, że obwiniają biuro podróży za pogryzienie przez moskity ;P a umowy trzeba czytać bardzo dokładnie i po kilka razy. ja byłam z triady bardzo zadowolona i tego biura będę się trzymać przy następnych wyjazdach, teraz mi już żadne opinie w necie nie straszne

IP i czas połączenia logowane. [12211854]
[22.02.2008] 10:21
marcin45
Wijezdzam dosc czesto i skorzystalem juz z ofert wielu biur ale chyba najbardziej odpowiadala mi wycieczka z BP Alfa Star, nie mam duzych wymagan wystarczy mi po prostu rzetelne wywiazanie sie z umowy i kompetentni pracownicy biura.

IP i czas połączenia logowane. [12273522]
[15.03.2008] 00:02
proopozycja
Sprawdz Biuro Podróży Rapala ze Świdnicy - http://www.podroze.rapala.pl , wyjeżdzam z nimi co roku, zawsze znajdą sposób na tanie wakacje

IP i czas połączenia logowane. [12408485]
[15.03.2008] 12:56
extralot.pl
Polecamy swoje usługi w zakresie biletów lotniczych, rezerwacji hoteli, ubezpieczeń, wynajmu samochodu.

www.extralot.pl - bilety lotnicze Bilety Lotnicze, Hotele, ubezpieczenia, wynajem samochodu

EXTRALOT.pl Sp. z o.o.
ul. Reymonta 13a
30-059 Krakow
tel. +48 12 399 42 31
tel./fax +48 12 617 41 17
biuro@extralot.pl

Mamy rowniez oddzialy w:

RZESZOWIE, Sandomierzu, Jasle, Siedlcach, Jaroslawiu

IP i czas połączenia logowane. [12409862]
[03.07.2008] 10:28
Kejti rol
Ja we wrześniu lecę do Egiptu z Alfa Star. Znajomi mi polecili to biuro. Oni już od jakiegos czasu wszędzie z nimi lataja i sa zadowoleni. Więc mysle, ze będzie wszystko w porządku.

IP i czas połączenia logowane. [13042011]
[10.07.2008] 13:31
Grażiii
Moi rodzice tez sobie chwalą to biuro, zawsze z nimi jeżdza od jakiegoś czasu. W tym roku lecą do Tunezji w sierpniu. Ja może we wrześniu gdzies się wybiorę

IP i czas połączenia logowane. [13081528]
[20.08.2008] 10:08
Adamik09
Jeśli chodzi o wycieczki do Egiptu, to polecam Alfastar lub Triade.

IP i czas połączenia logowane. [13302374]
[01.09.2008] 09:40
Mirellllllla
A dlaczego akurat alfastar lub triada? Byłas z nimi w Egipcie???

IP i czas połączenia logowane. [13379379]
[09.10.2008] 12:34
wlekarz
No ja byłem w tym roku na wakacjach z biurem podróży eccoholiday też było fajnie. Poznańskie biuro podróży mi sprzedało tą wycieczkę

IP i czas połączenia logowane. [13598129]
[18.12.2008] 10:13
Alicja kama
1. Alfa Star
2. Triada
3. Exim

Z triadą byłam rok temu na wakacjach, z eximem byli moi znajomi i chwalili sobie, a w tym oku byłam z alfą na Cyprze i tez było extra. Teraz mają duże rabaty na rok 2009 i juz sobie wykupiliśmy z narzeczonym wycieczkę na Kretę ( to jest ich nowa oferta w katalogu) no i jeszcze Portugalia. Bardzo ciekawa oferta i korzystne warunki umowy.

>pozdrawiam serdecznie
>Alicja

IP i czas połączenia logowane. [14028177]
[24.12.2008] 12:27
TIP top
Polecam last minute z Niemiec super oferty można znaleść na sonnentravel.pl 5vorflug.de
Warto podglądać oferty i rezerwować na tydzień przed wylotem.

IP i czas połączenia logowane. [14060950]
[27.12.2008] 19:54
raymon
ja w swoim rankingu tez mam alfa star na jedynce i w sumie stoi na podium samotnie, bo juz z nikim wiecej nie jezdze - jak dla mnie maja dobre pokrycie "cieplych krajow" i takich kliamtow sie trzymam - na 2009 mam juz zarezerwowana teneryfe.

IP i czas połączenia logowane. [14075008]
[30.12.2008] 17:02
mngd
mi tez podoba sie alfa star, stare biuro, ale obsluga nie zgrywa wazniakow. jechalismy do egiptu trzy lata temu, potem bulgaria, a teraz mamy nowy wypad do tunezji. i zmieniaja sie klimaty, zmieniaja linie lotnicze, ale rezerwacja zawsze ok i spokjna podroz . nie zaluje sie czasu i pieniedzy po prostu komfort psychiczny.

IP i czas połączenia logowane. [14093651]
[15.01.2009] 09:55
marteńka
mngd (08.12.30 17:02):
mi tez podoba sie alfa star, stare biuro, ale obsluga nie zgrywa wazniakow. jechalismy do egiptu trzy lata temu, potem bulgaria, a teraz mamy nowy wypad do tunezji. i zmieniaja sie klimaty, zmieniaja linie lotnicze, ale rezerwacja zawsze ok i spokjna podroz . nie zaluje sie czasu i pieniedzy po prostu komfort psychiczny.

Dokładnie tak, ja byłam teraz na Wyspach kanaryjskich i naprawdę nie rozumiem dlaczego ludzie potrafili narzekać rezydentce - bo chmurka na niebie, bo mysleli że hotel 3gwiazdkowy będzie jak 5+, itd itp. Co Ci ludzie sobie wyobrażają? Zamiast cieszyć się piękną wyspą, pogoda (u nas było -10 stopni...), zamiast sie bawić to marudzili. ja jestem BARDZO zadowolona!!

IP i czas połączenia logowane. [14195276]
[30.01.2009] 10:25
Jurek5
Masz rację, niektórzy wszędzie znajdą powód do narzekań a najgorsze jest to, że narzekaliby nawet gdyby to (na co aktualnie narzekają) zmienić po ich myśli ;/ Zawsze źle... To biuro według mnie jest ok, jest zresztą wiele dobrych biur.

IP i czas połączenia logowane. [14289891]
[27.02.2009] 13:16
Turistus
Tu jest dużo namiarów (tanie linie, hoteliki, hostele, miejsca, i.t.p): http://www.hostelandia.pl Pozdrawiam

T.

IP i czas połączenia logowane. [14458365]

1 2 3   » 16 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat