o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Gdzie i jak wyjechać?
 » Odpowiedz na ten temat

Obozy młodzieżowe..

1 2 3 4 5 Strony tematu:
[08.08.2013] 21:40
Dominika96
Taaak nareszcie kompan do rozmowy gdzie z nimi byłaś?

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [20664264]
[08.08.2013] 21:41
Dominika96
Zapomniałam się podpisać Jakby co pytała Asia.

IP i czas połączenia logowane. [20664265]
[13.08.2013] 22:57
Dominika96
Ktoś tu miał mały problem z ogarnięcie się na forum Może następnym razem będzie lepiej, co Asia? Jeśli chodzi o mnie to gdzie ja nie byłam Bułgaria, Chorwacja, Bałtyk A Ty?

IP i czas połączenia logowane. [20672649]
[23.08.2013] 15:10
ma la ga
tomek324 (13.06.29 19:58):
A Agencja Turystyczna ATAS? Znalazłem dziś ich stronę i mają ciekawą ofertę na Maltę, nawet mają jeszcze miejsca, i tak się zastanawiam czy warto, bo wcześniej o nich nie słyszałem.

IP i czas połączenia logowane. [20693209]
[23.08.2013] 15:16
ma la ga
tomek324 (13.06.29 19:58):
A Agencja Turystyczna ATAS? Znalazłem dziś ich stronę i mają ciekawą ofertę na Maltę, nawet mają jeszcze miejsca, i tak się zastanawiam czy warto, bo wcześniej o nich nie słyszałem.

IP i czas połączenia logowane. [20693228]
[26.06.2017] 17:33
[21.03.2014] 16:34
wuzet
W tym roku wybieram się na obóz windsurfingowy do Pisz, ośrodek Camp-Pisz, jedzie ktoś ze mną ?

IP i czas połączenia logowane. [21099718]
[02.06.2014] 10:48
palemka79
Na który obóz warto zwrócić uwagę? mam na myśli obozy dla studentów +18 lat. Oferta tego biura wydaje się całkiem ok.
http://www.kochamwakacje.pl/but18plus/index. php?co=szukaj&amp ;kraj=6&wiek=20&typ=71&szukaj=szukaj

IP i czas połączenia logowane. [21204595]
[15.07.2014] 18:27
aga7930
Uwaga na oszustów z Gandalf Travel Lódź.
Miał być obóz młodzieżowy, a bylo 5 dzieci dołączonych do wczasowiczów. Biuro nie poinformowało, że nie ma chętnych i wywiozło dzieci do Czarnogóry. dzieci chciały wracać do kraju ale biuro zlekceważylo prośby dzieci i rodziców.
Według nich 5 osób na obozie mlodziezowym to normalne.
Zawiedzione dzieci zmuszone były wytrwać do końca pseudo obozu

IP i czas połączenia logowane. [21266997]
[07.08.2014] 14:19
max77
my zamiast ryzykować z biurami podróży, sami znaleźliśmy ciekawy ośrodek nad jeziorem w Beskidach i w tym roku wysłaliśmy dzieci na obóz windsurfingowy: http://www.hotelodys.pl/obozy-mlodziezowe-dl a-twojego-dziecka.html rozmawialiśmy niedawno i wygląda na to,że dobrze spędzają czas,a my jesteśmy spokojni o ich aktywny wypoczynek i bezpieczeństwo.

IP i czas połączenia logowane. [21301619]
[08.01.2015] 11:37
Aok
Oprócz kwestii "jaki obóz/firmę wybrać?" proponuję także zastanowić się nad formą podpisania umowy i negocjacji z biurem podróży. Kiedy wysyłamy na obóz rodzeństwo oczekujemy - słusznie z resztą - rabatu, ale jeśli jednak wysyłamy swoje dziecko i namawiamy na obóz znajomych rodziców, to sprawa nie jest już taka oczywista. Dlatego polecam nową aplikację aleobozykolonie, która obsługiwana jest przez FB, a pomaga zgłosić taki wspólny wyjazd organizatorowi, dzięki czemu otrzymujemy kod rabatowy. Im więcej ludzi tym taniej - wpierw o 50zł, poprzez kilkaset złotych, aż do momentu kiedy otrzymujemy 100% zniżki! jak ktoś chce więcej na ten temat to zapraszam na stronę: aleobozykolonie.pl

IP i czas połączenia logowane. [21547591]
[13.01.2015] 13:20
jkkgt
ja w tamtym roku wysylalem dzieci na oboz z biuremwww.pantur.pl - takze tutaj mozna smialo sprawdzac oferty i na pewno wybierze sie cos ciekawego

IP i czas połączenia logowane. [21558062]
[04.03.2015] 14:07
lola333
Z myślą o wakacjach czas przejrzeć ofertę na zagraniczne obozy młodzieżowe http://www.sprachcaffe.com/polski/study_abro ad/u20/individual_juniors_program.htm

IP i czas połączenia logowane. [21652066]
[04.03.2015] 16:09
ampes
W tym roku po raz drugi Steja Travel. Rok temu Bułgaria, Złote Piaski, był całkowity luzik. Codziennie wypady na dyskoteki, kadra nie czepia się, my się bawiliśmy cały wyjazd, a i samo miejsce genialne, bo ceny niskie jak... w tym roku jadę w to samo miejsce. I tutaj wielki plus za świetne hotele.

IP i czas połączenia logowane. [21652347]
[03.06.2015] 14:43
marianihela
Jesli chodzi o obozy młodżiezowe to z własnego doświadczenia moge polecić obóz w Bułgarii z Gandalf Travel. Nie wiem jak obozy w innych miejscach ale ten był całkiem nieźle zorganizowany a do tego byla spoko atmosfera chociaz to pewnie zasluga ekipy ktora ze mna tam byla

IP i czas połączenia logowane. [21796032]
[26.06.2015] 14:53
kaśkaJ
Moje dzieci w tym roku po raz kolejny jadą ze szkołą językową OLTON do Dębek nad morzem super amtosfera i opiekunowie a i języka się trochę poduczą! polecam

IP i czas połączenia logowane. [21837981]
[01.07.2015] 15:25
podróżniczka 421
Ze swojej strony mogę Ci polecić bardzo dobre biurowww.pantur.pl. Co roku jeżdżę na obozy młodzieżowe właśnie przez nich organizowane. Zawsze jest super. Kadra potrafi wszystkiego dopilnować, jest dobrze zorganizowana, programy ich wyjazdów są zawsze atrakcyjne i rodzice są spokojni, bo wiedzą już, że to godne zaufania biuro, więc chętnie mnie z nimi wysyłają na wczasy. W tym roku jadę do Czarnogóry. Może dołączysz?

IP i czas połączenia logowane. [21848109]
[24.08.2015] 12:56
AnnaMarianna81
Polecam artykuły o koloniach i obozach młodzieżowych.
Znalazłam dużo potrzebnych informacji i pomysłów jak zorganizować dzieciom wakacje.
Przekonali mnie i w tym roku zgłosiłam się po ofertę do biura podróży Juventur.
I ja i moja córka jesteśmy bardzo zadowolone www.turystycznyblog.pl

IP i czas połączenia logowane. [21936703]
[21.01.2016] 11:54
Aleksandra.Sana
Ja swoje córkę wysyłam już drugi raz pod rząd na obozy językowe dla młodzieży organizowane przez Berlitz http://www.berlitz.pl/obozy-jezykowe-dla-dzi eci Córka sama wybrała sobie taką formę spędzenia wakacji, łącząc przyjemne z pożytecznym. Obóz jest za granicą, co czyni go jeszcze bardziej atrakcyjnym. Z niektórymi osobami córka utrzymuje stały kontakt, co bardzo mnie cieszy

IP i czas połączenia logowane. [22161930]
[07.03.2016] 21:36
Robert45678
Ja chciałbym polecić obozy młodziezowe firmy funclub.
Mają bardzo ciekawą ofertę z wieloma destynacji, wszystko przebiega świetnie organizacyjnie, bardzo wygodne autokary. /
Kadra jest super ! Dla obozowiczów jak ja wydaje się bardzo wyluzowana, ale moi rodzice są zachwyceni ich profesjonalizmem
Byłem już 2 razy i zawsze były to najlepsze dni moich wakacji !
http://obozymlodziezowe.pl/

IP i czas połączenia logowane. [22226660]
[31.03.2016] 10:38
Daria87
Ja w ubiegłym roku wysyłałam dzieci do Świnoujścia z biura Grześkowicz. Dzieciaki i wypoczęły i sporo znajomości tam nawiązały. Zawsze to inne spędzenie czasu niż wakacje w domu.

IP i czas połączenia logowane. [22254323]
[13.04.2016] 13:10
Natalija77
Byłam z nimi na wczasach w Chorwacji oraz na kilku wyjazdach weekendowych. Niedawno wróciłam z Amsterdamu. Nigdy się nie zawiodłam, zawsze wszystko przebiega bez problemu.
W zeszłym roku zaryzykowałam i wysłałam córkę na obóz młodzieżowy. Bardzo chciała spotkać tych youtuberów, którzy tam jeżdzą. Nie żałuję tej decyzji. Wróciła zachwycona, biuro bardzo ułatwiało mi kontakt z nią oraz wiadomości co się dzieje na obozie. Cały czas mogłam śledzić jej trasę przejazdu w internecie online dzięki usłudze GPS dostępnej na stronie funclubu. Każdemu mogę polecić !

IP i czas połączenia logowane. [22270774]
[15.04.2016] 11:08
wwamama
My w tym roku puszczamy dzieciaki na początku wakacji na Mazury na obóz tenisowy http://www.sportandsmile.pl/wakacje-z-tenise m-2016-tenisowi-adepci-1/. Niech w końcu zobaczą jak to jest wyjechać bez rodziców. Ludzi już znają, bo trenują na co dzień w tej szkole, więc chyba sobie poradzą.

IP i czas połączenia logowane. [22273592]
[04.07.2016] 11:36
ewa_jakim
My co roku wysyłamy dzieci na jakieś wyjazdy z kochamwakacje.pl. To zawsze pod koniec czerwca, na początku lipca. A Potem w sierpniu jedziemy razem, już całą rodziną. To takie powiedzmy biuro rodzinne, bo nasi znajomi też zawsze z nimi wysyłają dzieci

IP i czas połączenia logowane. [22366223]
[24.10.2016] 16:17
Camps
Najtańsze zielone szkoły, wycieczki i obozy 32 zł za nocleg z 3 posiłkami.
Miło nam zaprezentować nasze obiekty nad morzem i w górach i w innych atrakcyjnych miejscach Polski i Europy.
Kołobrzeg, Pogorzelica, Międzyzdroje, Jarosławiec, Zakopane, Kraków, Sopot, Karpacz (ceny od 32 zł/ nocleg + 3 posiłki), Majorka, Chorwacja, Węgry, Bułgaria, Włochy (ceny od 19 euro/ nocleg + 2 posiłki).
Opracowujemy program, pomagamy w organizacji m.in. pilotów i przewodników, polecamy tani transport.
Szczegółowy cennik na naszej stronie internetowej.www.campsport.pl , biuro@campsport.pl, tel. 737513233

IP i czas połączenia logowane. [22491275]
[16.01.2017] 10:17
horwacki adameckiu
Jesli szukasz biura ktore oferuje ciekawe aktywnosci na takich wyjazdach zimowych to sprawdz strone http://ctravel.pl gdzie maja naprawde wiele interesujacych ofert w tym zakresie.

IP i czas połączenia logowane. [22603341]
[10.02.2017] 14:44
Kamciasssz
Zawsze spędzałam wakacje razem z mężem i dziećmi, ale w tym roku postanowiliśmy, że spędzimy wakacje osobno. Tzn ja razem z mężem, a dzieciaki pojadą w inne miejsce Nie puścimy ich całkowicie samych, bo nie są jeszcze pełnoletni i pomyśleliśmy o obozach, ale w grę wchodzą tylko obozy krajowe, bo na zagraniczne nas nie stać. Chcemy żeby nasze dzieci spędziły czas aktywnie i nie wylegiwały się całymi dniami na plaży nad morzem lub jeziorem. Obydwoje interesują się innymi rzeczami i na pewno będą to dwa oddzielne obozy. Córka od kilku lat jeździ konno, syn chciałby nauczyć się windsurfingu. Tu https://www.atas.pl/pl/obozy-krajowe trafiłam na ofertę obozów młodzieżowych organizowanych w Polsce, w których można wykupić zarówno obóz z jazdą konną jak i z windsurfingiem. Obozy trwają 13 dni i ten z jazdą konną kosztuje 1690złotych a z windsurfingiem kosztuje 1640złotych. Jednak nigdy nie słyszałam o agencji turystycznej Atas i nie znam osób, które brałyby udział w takich obozach. Być może wynika to z faktu, że nigdy nie interesowałam się obozami młodzieżowymi i nie przeglądałam strony firm, które je organizują. Ktoś z Was kojarzy agencje turystyczną Atas? Moglibyście popytać o nią znajomych, rodzinę?

IP i czas połączenia logowane. [22641116]
[12.03.2017] 01:48
zagrodzka_krystyna
Witaj!
Bardzo serdecznie polecam ViaCamp.pl. Jest to jedno z lepszych biur organizujących obozy młodzieżowe. Na sezon 2017 mają bardzo ciekawą ofertę.
Kadra jest wyśmienita, z poczuciem humoru, przykładają ogromną uwagę do każdego uczestnika.
Wraz z mężem wysyłamy nasze pociechy na sezon 2017 z ViaCamp.pl.
Obozy młodzieżowe ViaCamp są organizowane na Mazurach, a więc tereny piękne trzeba przyznać.
Nasze dzieci jadą na obóz paintballowy:
http://viacamp.pl/obozy/paintballowy-zawrot- glowy
Myślę, że w miarę pomogłam

IP i czas połączenia logowane. [22674730]
[12.03.2017] 01:51
Adrianem
zagrodzka_krystyna (17.03.2017.12 01:48):
Witaj!
Bardzo serdecznie polecam ViaCamp.pl. Jest to jedno z lepszych biur organizujących obozy młodzieżowe. Na sezon 2017 mają bardzo ciekawą ofertę.
Kadra jest wyśmienita, z poczuciem humoru, przykładają ogromną uwagę do każdego uczestnika.
Wraz z mężem wysyłamy nasze pociechy na sezon 2017 z ViaCamp.pl.
Obozy młodzieżowe ViaCamp są organizowane na Mazurach, a więc tereny piękne trzeba przyznać.
Nasze dzieci jadą na obóz paintballowy:
http://viacamp.pl/obozy/paintballowy-zawrot- glowy
Myślę, że w miarę pomogłam

Wybieram się w tym roku na obozy młodzieżowe ViaCamp. Jadę wraz z dwoma kolegami na obóz paintballowo-quadowy "Adrenaline Junkies". Nie mogę się doczekać wakacji!

IP i czas połączenia logowane. [22674732]
[12.03.2017] 01:53
Mariusz_Stempel
Wysłałem mojego syna w 2016 na obóz z Kompasem. Niestety, średnio był zadowolony. Powiedział, że były lepsze kolonie a szału nie ma.
Jeśli chodzi o wakacje 2017 ostatnio widzę, że faktycznie firma viacamp.pl cieszy się bardzo dobrą opinią wsród internautów.
Dzwoniłem do biura i dowiedziałem się wiele ciekawych informacji.
Organizatorzy faktycznie z poczuciem humoru, bardzo przyjemnie się rozmawiało przez telefon. Pragnę zapisać syna na obóz z psem "Cztery Łapki".
http://viacamp.pl/obozy/cztery-lapki
Po wakacjach pozostawię opinię na tym forum. Mam nadzieję, że pozytywną

IP i czas połączenia logowane. [22674733]
[12.04.2017] 08:14
mika45
Jak ktoś jest z woj. małopolskiego to jeśli dziecko lubi zwierzęta, to jest świetny obóz letni w stadninie konnej. Uczą oczywiście jazdy konnej ale są też przejażdżki bryczką, nauka powożenia kucykami itd. -> http://konieklimkowka.pl/index.php/nasza-ofe rta

IP i czas połączenia logowane. [22706193]

1 2 3 4 5 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat