o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Gdzie i jak wyjechać?
 » Odpowiedz na ten temat

Obozy młodzieżowe..

1 2 3   » 5 Strony tematu:
[02.08.2007] 23:39
ania_nuteczka
Dobry wieczór. Które polecacie biuro podróży na obozy młodzieżowe. ?

Proszę o odpowiedź.

:-**

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[15.06.2008] 14:13
jcafe
Hej!

Polecam biuro ALMATUR.W zeszłym roku byłam z nimi w Cannes w tym wibieram si do Turcji. Świetna organizacja i kadra. Fajni ludzi, i b.dobre warunki w hotelach.Będziesz zadowolona1!
Serdecznie polecam!

Justyna

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [12935412]
[26.06.2008] 16:24
melatoninka
No cóż, ja byłam w zeszłym roku na obozie z Almaturem we Włoszech... porażka !
Totalne niezorganizowanie, masakryczny rygor, i niezgodności z broszurą.
Np, pokoje miały być 3/ 4 osobowe, ja wylądowałam owszem w 4 osobowym z dostawionymi 3 łóżkami.
Zero czasu dla siebie , ciągle gdzieś spóźnieni.. nie, nie to nie były wymarzone wakacje Ale może trafisz dobrze trzymam kciuki !

IP i czas połączenia logowane. [13002616]
[22.03.2010] 11:03
loara85
Ja w sumie to znam jedno dobre Ok-tours. Mają ciekawą ofertę kolonii i obozów młodzieżowych. Przede wszystkim zapewniają dużo atrakcji, dzieciaki nie mogą się nudzić. Moim zdaniem są znakomicie przygotowani i mają doświadczenie w organizowaniu takich wycieczek. Dokładną ofertę mają na stronie, można sobie przeczytać, na pewno się wam spodoba.

IP i czas połączenia logowane. [16431726]
[25.03.2010] 14:51
elodie
Melatoninka współczuje Ci zatem źle zorganizowanych wakacji i mam nadzieję, że następnym razem trafisz na zdecydowanie lepsze biuro. O ok tours słyszałam, że jest to bardzo odbre biuro, zresztą widziałam, że opinie wśród młodzieży jeżdżącej na obozy sa pozytywne.

IP i czas połączenia logowane. [16446929]
[25.05.2017] 08:41
[29.03.2010] 15:03
ziuta3
Potwierdzam- ok-tours jest bardzo dobrym organizatorem wycieczek.Z nimi nie powinnaś się nudzić a kadrę mają odpowiedzialną,ale zarazem bardzo miłą( przynajmniej mieli). Nie ma nic gorszego niż zapłacić za wymarzone wakacje i się rozczarować life is brutal

IP i czas połączenia logowane. [16464573]
[13.05.2010] 14:19
HipHopAkademia
Witamy was serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą nową zapowiedzią Obozu tanecznego Letniej Hip-Hop Akademii 4. Tworzonego przez SonicDance oraz Wytwórnie Muzyczną Wielkie Joł. http://www.youtube.com/watch?v=5pLNernPC5c Pozdrawiamy was wielkim YO.

IP i czas połączenia logowane. [16661242]
[24.05.2010] 21:26
phoebe82_82
ja już wspominałam... w tym roku na własnej skórze (no, prawie własnej) zamierzam wypróbować obóz w Dąbkach z ok tours. na podstawie opinii w sieci mogę spodziewać się tylko pozytywnych wrażeń, w innym razie na pewno obsmaruję ich na forum

IP i czas połączenia logowane. [16712571]
[25.05.2010] 12:30
brakmitlenu
hehe, no to się muszą postarać, żebyś nie musiała się potem produkować na forach i pisać o nich źle Ale myślę, że nie będziesz miała okazji do narzekania, bo ja na razie spotykam się z pozytywnymi komentarzami na ich temat. Zresztą możesz poszukać sobie w necie opinii o nich, poszperać na forach. ...

IP i czas połączenia logowane. [16714765]
[25.05.2010] 14:18
dzakarta7
ja osobiście nie korzystałam z ich oferty, ale podróżując po różnych forach związanych z tematem natknęłam się na pozytywne opinie o tym biurze. Z tego co wiem, to mają tak zorganizowany czas na wyjazdach, że będzie o czym opowiadać po powrocie. Na stronie możesz doczytać też o ich doświadczeniu, (już nie będę kopiować), ale generalnie widać, że mają renomę.

IP i czas połączenia logowane. [16715215]
[12.06.2010] 20:55
matejka
Czy ktoś zna obozy na których pozwalają pić bez problemu?

IP i czas połączenia logowane. [16789880]
[03.08.2010] 15:05
marasbone
Ok-tours organizują bardzo fajne obozy dla dorosłej młodzieży w wieku 18-25 lat. Byłem na takim obozie w Bułgarii i było bardzo fajnie, nie było przymusu zwiedzania, można było robić to na co się miało ochotę. Świetna okazja do poznania młodych ludzi.

IP i czas połączenia logowane. [17001345]
[14.10.2010] 14:11
baska33.33
Hej!
Ja polecam Biuro Podróży SUN SPORT z Kaliszawww.sun-sport.pl

IP i czas połączenia logowane. [17290239]
[22.03.2011] 10:51
deborah83
Moja siostra wyslala swojego syna w zeszlym roku na oboz z poznanskim biurem FunClub i wiem, ze byl bardzo zadowolony i w tym roku tez chce z nimi jechac. Z tego, co wiem, oni organizuja obozy zagraniczne, w Polsce chyba nie.

IP i czas połączenia logowane. [18168319]
[22.03.2011] 11:11
aleksandra-600
Obozy młodzieżowe i w Polsce i za granicą organizuje ok - tours. Przedział tematyczny obozów jest dosyć szeroki więc myślę, że i spokojne dziecko i bardziej aktywne znajdzie coś dla siebie

IP i czas połączenia logowane. [18168363]
[12.06.2011] 18:46
Anula94  agagalk@tlen.pl
Ja już dwa razy byłam z biura Gandalf Travel (w Hiszpanii i w Chorwacji) i jestem bardzo zadowolona. W tym roku jadę z nimi do Rimini, w sumie w 9 osób, które poznałam w zeszłym roku w Lloret de Mar
i tak już się razem trzymamy Miłych wakacji wszystkim życzę! I żeby jak najszybciej się zaczeły...

IP i czas połączenia logowane. [18481037]
[12.08.2011] 22:53
sini
co za ściema, że gandalf travel to dobre biuro, chyba pracujesz w gandalfie, poczytaj sobie na forach o gandalfie, syf na maksa, pozytywne opinie sa ale chyba tylko pisane przez pracowników

IP i czas połączenia logowane. [18697336]
[09.01.2012] 09:45
massimo50c
Też słyszałem cuda o gandalfie. Z Butem byłem raz, z almaturem znajomi też nie polecali, w tym roku zamierzam się nad polskie morze - tu znalazłem cenowo najtaniej (cena mnie nie puszcza jak jest powyżej 1500): http://obozy.perfectenglish.pl/obozy-mlodzie zowe-nad-morzem-2012/ Ktoś z nimi był? Widziałęm na stronie inne obozy, dużo fotek i ludzi ale czy ktoś był na obozach z Perfekt English?
Massimo

IP i czas połączenia logowane. [19218678]
[12.02.2012] 00:07
lala
Ja wybieram się w tym roku na obóz młodzieżowy z ok-tours planujemy jechać do bługarii jedzie ktoś może ?

IP i czas połączenia logowane. [19313422]
[13.02.2012] 23:23
Sobiena
A ja szczerze nie rozumiem nagonki na Almatur i wychwalania (szczególnie w tym temacie, innego biura podróży).
Ja z Almaturem miałam do czynienia dwa razy - pierwszy raz, gdy byłam na obozie, drugi na wakacjach z rodziną.
Nie mogę narzekać ani na jeden, ani na drugi wyjazd. Obóz wspominam bardzo miło, czas mieliśmy zorganizowany, nie było żadnego problemu. Moi znajomi też jeździli z tym biurem i jakoś nikt nie narzekał. Jasne, zawsze mogą trafić się jakieś 'niespodzianki', w przypadku każdego biura podróży, trzeba się z tym liczyć. Ale to też nie zawsze ich wina.

IP i czas połączenia logowane. [19319272]
[14.02.2012] 19:00
jarzębinka
bardzo wiele dobrych opinii słyszałam o biurze BUT, ofertę tez mają całkiem przyzwoitą. Tutaj ich strona: http://www.but.waw.pl/

IP i czas połączenia logowane. [19321426]
[19.02.2012] 13:13
pagat90  pagat90@tlen.pl
A ja od znajomych slyszalam pozytywne opinie o piotrze od wakacji - czesc bp funclub, specjalizujaca sie wlasnie w wyjazdach studenckich i mlodziezowych. Jakis czas temu kolezanka byla w Grecji, kolega w Turcji i zdecydowanie polecali

IP i czas połączenia logowane. [19333915]
[21.02.2012] 22:57
suciek
ZOSTAW MAMĘ... to jest najważniejsze zadanie na wakacje! suciek

IP i czas połączenia logowane. [19340750]
[01.03.2012] 03:31
aresztant
Fajną ofertę obozów ma Almatur. Z tego co wiem, to oni przede wszystkim są nastawieni na młodzież, dlatego mają dobrze zorganizowane obozy..

IP i czas połączenia logowane. [19362315]
[12.03.2012] 22:44
Aggulek
Ja szczerze mogę polecić Ci Funclub. Jeżdżę z nimi od paru lat i za każdym razem byłam bardzo zadowolona. To jeszcze zależy czego szukasz, ale jeśli chcesz pozwiedzać i odpocząć w jakimś fajnym miejscu to znajdziesz tam coś dla siebie (: Duży plus za organizację, bo zawsze jest świetna.

IP i czas połączenia logowane. [19391442]
[14.03.2012] 19:47
Besęs
Teraz sporo biur podróży ma fajną ofertę dla nastolatków. Wiem, że sporo osób jeździ z Almatura i są zadowoleni

IP i czas połączenia logowane. [19395916]
[15.03.2012] 20:21
Mayweather
Przeglądałam ich ofertę, nie powiem- bogato, bogato. A przy tym wcale bogatym nie trzeba być
Zainteresował mnie obóz w Świnaujściu z tańcem nowoczesnym i - przy większym budżecie- w Hiszpanii z nauką języka hiszpańskiego.

IP i czas połączenia logowane. [19398837]
[17.03.2012] 17:57
rudzik89
Ja z Almaturem nie bylam co prawda, ale bylam na obozie studenckim z Funclubem. Podobno organizacja na podobnym poziomie, choc wiadomo dostosowana do "wieku klienta". Ja wrocilam zadowolona z okolicy, hotelu, animatorow no a przede wszystkim z imprez i ze znajomosci ktore tam nawiazalam jak dla mnie rewelacja, szkoda ze za czasow mojej "mlodosci" nie bylo takich fajnych obozow

IP i czas połączenia logowane. [19403404]
[25.03.2012] 13:54
maja2114
A wybiera się ktoś może do Londynu na jakiś kurs lub obóz językowy ? Nie wie cie jakie biuro jest najlepsze jeśli chodzi o Londyn ?

IP i czas połączenia logowane. [19421711]
[25.03.2012] 20:25
palemka79
Ciekawe obozy młodzieżowe mają tez w biurze TRAMP. Fajna jest oferta OBOZY PRZYGODY na KASZUBACH http://www.tramp.gda.pl/index.php/component/ option ,com_wycieczki/Itemid,43/oferta,1/
z tego co czytam to sporo atrakcji dla młodzieży, np są do wyboru takie obozy jak:
- obóz taneczno - rekraacyjny
- obóz piłkarsko - quadowy
- obóz wodne szaleństwo
- obóz quadowo - paintballowy
- obóz paintballowy zawrót głowy

IP i czas połączenia logowane. [19422705]
[01.04.2012] 14:57
Honey117
maja2114 (12.03.25 13:54):
A wybiera się ktoś może do Londynu na jakiś kurs lub obóz językowy ? Nie wie cie jakie biuro jest najlepsze jeśli chodzi o Londyn ?

Zajrzyj sobie na stronę biura podróży Almatur. Mają kilka obozów w Anglii, Londynie.

IP i czas połączenia logowane. [19439498]

1 2 3   » 5 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat