o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Fantazje i opowiadania
 » Odpowiedz na ten temat

Grzeszne spotkania z kuzynem.......

1 2
[01.08.2007] 13:36
Monika 777
Chciałam wam opowiedzieć o pewnej dziwnej sytuacji jaka miała miejsce 10 lat temu …….a o której nadal nie mogę zapomnieć…….

Jak co roku spędzałam cześć wakacji u rodziny na wsi…gdzie były wspaniałe warunki… niedaleko jeziorko, las…wspaniałe miejsce na wypoczynek.

Pewnego lata podczas wspólnej zabawy z kuzynostwem w jeziorze (dwóch kuzynów 14, 17lat i kuzynka 12 lat – ja miałam wówczas 14 lat ) spadł mi stanik i gdyby to się stało jak byłam zanurzona w wodzie to pewnie nie byłoby szeregu dalszych zdarzeń….ale było zupełnie inaczej… Ja niczego w świecie nie przeczuwając wyskoczyłam z impetem spod wody z nagimi cyckami na wierzchu ( mimo, że byłam i nadal jestem drobnej budowy to piersi mam sporych rozmiarów) …… kiedy po minach i śmiechu ludzi dookoła zorientowałam się co się stało od razu wybiegłam z wody jak poparzona po ręcznik…siedziałam tak chwilę zażenowana na kocu ze spuszczonym wzrokiem …….aż w końcu starszy kuzyn przyniósł mi wyłowiony stanik …. widząc, że jestem bardzo stremowana powiedział … „Że nie mam powodu do wstydu bo takie cycuszki to skarb” … kiedy to usłyszałam to już całkowicie się zalałam rumieńcem i tylko wykrztusiłam z siebie, że idę się przebrać … I można powiedzieć, że później nic się takiego nie działo… po jakimś czasie wróciliśmy do domu i nikt nawet nie wspominał o tym zajściu…

Kiedy wakacje się skończyły przyszedł czas na szkołę. Minęły dwa miesiące i zmarł mój tata… mama wówczas bardzo się zmieniła…zresztą mi też nie było łatwo…zostałyśmy same…Nasi najbliżsi szybko uznali, że nie pozwolą mamie się załamać i znajdowali jej mnóstwo zajęć, żeby tylko przestała ciągle rozpaczać po ojcu…Nie było już jej zawsze w domu jak wracałam ze szkoły ( nad czym wcale nie ubolewałam) .

Wtedy też mój starszy kuzyn, który chodził do liceum w mojej miejscowości ( dojeżdżał do szkoły) zaczął pod byle pretekstem coraz częściej przychodzić do nas do domu. Był bardzo miły, zawsze chętny do pomocy…. Był starszy więc jak trzeba było pomagał mi w lekcjach … mieliśmy podobne zainteresowania muzyczne więc i wspólny temat do rozmów zawsze się znalazł… I wszystko było w porządku …

Któregoś dnia po kłótni z mamą pobiegłam do swojego pokoju z płaczem .. leżałam na łóżku i nie mogłam się uspokoić …Po jakimś czasie ułyszałam jak do domu wszedł mój kuzyn i głos mamy, która powiedziała, żeby poszedł do mnie porozmawiać ze mną bo ona musi wyjść … Nie chciałam wtedy nikogo widzieć ..więc nawet nie odezwałam się kiedy on wszedł do pokoju… Usiadł koło mnie a ja wtedy odwróciłam się do niego plecami … zaczął mnie wtedy głaskać po głowie i pocieszać… próbował nawiązać ze mną rozmowę ale ja uparcie milczałam ..wziął moją rękę i zaczął gładzić się nią po buzi…kiedy mu ją wyrwałam … wtedy zaczął masować mnie po pupie, brzuchu – mówiłam, żeby mnie zostawił w spokoju, ale on nie przestawał…(nie wiem dlaczego wtedy nie wyszłam z pokoju…chyba potrzebowałam bliskości drugiego człowieka…nie wiem) …robił to delikatnie nic na siłę…..aż w końcu doszedł do piersi, próbował wśliznąć się ręką pod bluzkę, ale stanowczo powiedziałam ,że nie chcę i ustąpił…ale dalej gładził mnie ręką po ciele przez ubranie... położył się za mną i wsunął rękę pomiędzy uda uciskał cipeczkę…zaczął przy tym postękiwać… i ocierać się o mnie… Nie wiem do czego by doszło gdyby nie weszła mama do domu… na szczęście niczego nie widziała… Kazałam mu wtedy wyjść z domu i zrobił to ….czułam się zaskoczona tym wszystkim mimo, że jest to daleki kuzyn to jednak czułam niesmak……..(niesmak pomieszany z podnieceniem….)

… ale to nie koniec….Później dopiszę dalszy ciąg moich spotkań z kuzynem….

Jeżeli mieliście podobne zdarzenia piszcie…

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[01.08.2007] 14:10
lisek12
pisz dalej bardzo to ciekawe mialam podobnie

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [10925887]
[01.08.2007] 15:58
Monika 777
Mam co prawda niewiele teraz czasu, ale chociaż kilka incydentów opiszę….

Od tamtego zajścia już moje relacje z kuzynem nie były takie same… on co prawda próbował udawać, że nic się nie stało …ale ja byłam wtedy jeszcze bardzo dziecinna i nie potrafiłam zapomnieć, że ktoś dotykał moich miejsc intymnych…

Mało ze sobą rozmawialiśmy, ale to nie oznaczało, że on do nas nie przychodził… wiedział kiedy moja mama będzie w pracy…i zastanie mnie samą w domu…..

Traktowałam go jak powietrze…niestety on był nieugięty…wcale mu to nie przeszkadzało, wydaje mi się ,ze go to jeszcze bardziej podniecało …

Kiedy np. przychodził do mnie ja szłam specjalnie odrabiać lekcje a jemu mówiłam, żeby sobie włączył TV…czego oczywiście nie robił...tylko szedł za mną… siadał obok udając, że chce mi pomagać… zaraz po chwili zaczynał mnie obmacywać….Z czasem pozwalałam już na te obściskiwania ( bo żadne słowa ani gesty go nie zniechęcały)… głównie podniecał się moimi piersiami…Jak już się do nich przyssał to miałam wrażenie, że mógł je pieścić w nieskończoność… ssał i przygryzał sutki, lizał je całe a ja w tym czasie siedziałam jak słup soli czasami nawet nie przerywałam odrabiania lekcji … mimo, że on zawsze podczas takich zachowań próbował mnie jakoś zachęcić, starał się np. położyć moją rękę na swoim kroczu, albo wkładał ją pod sweter żebym wykazała inicjatywę… a ja nie - nie robiłam nic co mogło by świadczyć o tym ,że mi to zachowanie sprawia przyjemność …
Z czasem te jego wizyty zaczęły mnie coraz bardziej męczyć…na pewno inaczej zachowywałabym się , gdyby to nie była moja rodzina…w końcu nie jestem z kamienia… mimo, że zawsze udawałam przy nim, że nie chce by mnie dotykał to jednak organizm reagował inaczej…miałam zawsze wilgotną cipeczkę… twarde sutki…i to mnie niestety zdradzało….
Wkurzałam się, gdy mi mówił ,że pragnę jego dotyku tylko, że wstydzę się przed nim przyznać i że właśnie dlatego to robi bo widzi jak na niego reaguję…..

Kiedyś przyszedł wcześnie rano ..moja mam jeszcze spała a ja szykowałam się do szkoły… nie spodziewałam się, żadnych wizyt i kiedy zadzwonił dzwonek do drzwi otworzyłam je w piżamce ( dość przezroczystej) schowałam się za drzwiami i chciałam go „spławić”, ale się nie udało… Kiedy szłam przed nim korytarzem robił mi aluzje na temat mojego stroju… zaczęłam go uciaszać mówiąc, żeby się uspokoił bo mama jest w domu, ale mi tylko powiedział, żebym go pocałowała bo inaczej zacznie się głośno zachowywać… Dałam mu małego cmoka i szybko uciekłam do kuchni kończyć prasowanie… zatarasowałam drzwi krzesełkiem.. ale to nic nie dało bo on je i tak otworzył…

I od razu przykleił się łapskami do mnie…ponieważ miałam takie a nie inne ubranie miał łatwiejszy dostęp do moich skarbów… Stanął za mną włożył rękę w moje spodenki od piżamy drugą macał mi cycki…Kiedy cipeczka mi się zwilżyła wyciągnął rękę i zaczął oblizywać swoje palce… nakręcił się wtedy niesamowicie… ( a ja prasowałam jak gdyby nigdy nic)….
Trzymając jedną rękę na mojej cipce a drugą na cycuszkach ocierał się o mnie ..czułam jakiego ma twardego członka…ale nawet przez myśl mi wtedy nie przeszło ,żeby go wyciągnąć … do czego oczywiście on mnie nakłaniał…..

cd . później…

Jeśli macie ochotę skomentujcie ……….

IP i czas połączenia logowane. [10926817]
[01.08.2007] 16:09
nawet...
ciekawa historyjka

IP i czas połączenia logowane. [10926879]
[01.08.2007] 16:46
Anakin11
Dawaj dalej heh

IP i czas połączenia logowane. [10927116]
[24.09.2014] 04:25
[01.08.2007] 16:58
laura..
super, fajny kuzyn. ciekawe i podniecajace.

IP i czas połączenia logowane. [10927214]
[01.08.2007] 17:00
Anakin11
Laura a ty masz takie przygody???

IP i czas połączenia logowane. [10927230]
[01.08.2007] 19:14
kostek z kostek
Monika dawaj dalej,ciekawe te opowiadanie

IP i czas połączenia logowane. [10928121]
[01.08.2007] 21:45
Monika 777
Trochę niechętnie ,ale nadal jeździłam na wieś do tej mojej rodziny…To są rodzinne strony mojego taty więc wiele miłych wspomnień wiąże się z tym miejscem….

Miałam też nadzieję ,że w swoim środowisku kuzyn nie będzie się do mnie dobierał…ale myliłam się…. Nie krepował się macać mnie kiedy akurat rozmawiałam z jego siostrą czy kimś innym…stawał wtedy koło mnie dotykał mi tyłeczka ..włączał się przy tym do rozmowy jak gdyby nic się nie działo…
Któregoś razu graliśmy z jego rodzeństwem w karty ..siedzieliśmy wówczas u jego rodziców na dużym łożu… on stwierdził, że nie będzie z nami grał, tylko będzie się przypatrywał… położył się wtedy tak, że z moją pupą znalazła się jego męskość …. Na moje nieszczęście byłam wtedy w lekko rozkloszowanej krótkiej spódnicy i bez trudu wbił się pod nią ręką...masował mi pupę i cipkę na początku przez majtki a później wsuwał palce pod bieliznę…
Mało tego potrafił niby to pod pozorem np. podniesienia karty…przesunąć rękę i dziwnym trafem zawsze musiał zahaczyć o mój biust....kiedy był już mocno podniecony zaczął przyciskać swojego twardego członka do mojej pupy. Po jakiejś chwili poszedł do łazienki., pewnie spuścić się…. Pokój jego siostry z którą spałam graniczył z jego pokojem a dokładniej mówiąc był przechodni…..także nawet nie można było się swobodnie czuć bo w każdej chwili mógł wyjść od siebie …

Pierwsza noc poza domem zawsze jest dla mnie ciężka ..nie mogę wtedy zasnąć.. …

Kuzynka już dawno spała więc nie miałam z kim porozmawiać…. każda minuta ciągnęła się w nieskończoność… W końcu poszłam do łazienki…
nie mam zwyczaju, żeby się w niej zamykać więc i teraz tego nie zrobiłam… kiedy siedziałam na kibelku wszedł mój kuzyn….dobrze wiedział kto jest w środku bo nawet nie raczył zapukać do drzwi… byłam zszokowana … zamknął drzwi na zamek … oczywiście kazałam mu wyjść, ale on powiedział ,żebym sobie nie przeszkadzała ,stał i patrzał na mnie chwilę w końcu wkurzona wstałam i poszłam w jego kierunku…a on do mnie czy o czymś nie zapomniałam ..nawet nie miałam ochoty z nim rozmawiać ….w pierwszej chwili nawet nie wiedziałam o czym mówi…I nawet spytałam o co mu chodzi……wtedy on objął mnie ramieniem i zaczął prowadzić w stronę zlewu…i z uśmieszkiem na twarzy powiedział…żebym umyła ręce…. Poczułam się wtedy zmieszana, że ktoś mi to wytknął…nawet nie miałam ochoty mu tłumaczyć, że to przez niego….

Dla świętego spokoju odkręciłam kran i zabrałam się za mycie rąk….on w tym czasie przycisnąl mnie do zlewu…zmoczył jedną dłoń a drugą podniósł mi koszulę do góry ... i zaczął wodzić tą mokrą dłonią po moim ciele… szeptał mi do ucha,że mam patzrec na swoje odbicie w lustrze…

Kazałam mu natychmiast przestać i zagroziłam, że jak tego nie zrobi zacznę krzyczeć…poprosił wtedy ,żebym pozwoliła mu popieścić się, …………

….próbowałam się wyrwać… a że on jest znacznie silniejszy ode mnie więc moje starania na nic się zdały… W końcu zamachnęłam się i uderzyłam go z całej siły w twarz…myślałam, że mi odda…ale on złapał mnie za włosy odchylił głowe mocno do tyłu i powiedział, że niezła tygrysica we mnie drzemie…i wbił się językiem w moje usta…Kiedy przestał mnie całować krzyknęłam imię mojego wujka….

I to zaskutkowało …. .mimo, że nikt tego nie usłyszał , to kuzyn puścił mnie a ja szybko uciekłam do łożka…
Tej nocy nawet nie zmrużyłam oka….

Na drugi dzień starałam się za wszelką cenę unikać go… nawet mi się to udało … ale w nocy kiedy jeszcze nie spałam …usłyszałam jak on skrada się koło naszego łożka nie widziałam go dokładnie bo byłam odwrócona do niego tyłem…ale zaraz poczułam jak ktoś podnosi lekko kołdrę i wsuwa mi rękę pod koszulkę….
Udawałam ,że śpię ..myślałam, że tym go zniechęcę… ale myliłam się…macał mnie..całował w szyję i ciało….rękę wcisnął miedzy uda i masował cipkę…Żeby to jakoś przerwać jedyne co wtedy przyszło mi do głowy to głośno kaszlnęłam i kuzynka obudziła się … Wtedy on szybko wstał i udawał , że idzie do łazienki… Na dzisiaj to już chyba wystarczy…

IP i czas połączenia logowane. [10929656]
[01.08.2007] 22:10
Miettek
No to sporą musisz mieć traumę, dziewczynko. Próbowałaś terapii, czy czegoś? Jak sobie sama ze sobą dajesz teraz radę? Bardzo jestem tego ciekaw.

Pozdro dla wszystkich pryszczatych onanistów, którzy strzepali już sobie swoje mikroknażki pod te opowiadania

IP i czas połączenia logowane. [10930003]
[01.08.2007] 23:14
Monika 777
Miettek (07.08.01 22:10):
No to sporą musisz mieć traumę, dziewczynko. Próbowałaś terapii, czy czegoś? Jak sobie sama ze sobą dajesz teraz radę? Bardzo jestem tego ciekaw.

Pozdro dla wszystkich pryszczatych onanistów, którzy strzepali już sobie swoje mikroknażki pod te opowiadania
Nie korzystałam z żadnej terapii, ponieważ nie była mi ona potrzebna...

( nie opowiedziałam tej historii jeszcze do końca dlatego nie dziwię się, ze mogłeś wyciągnąć wnioski ,że to negatywnie wpłynęło na moje dalsze życie…ale zapewniam Cię, że tak nie było…)

Fakt ,że mając wówczas te 14 lat nie byłam jeszcze gotowa na taką formę bliskości z mężczyzną to jednak podświadomie pragnęłam jej i zbytnio się nie broniłam …. Przecież wystarczyło ,żebym opowiedziała o wszystkim mamie bądź jego rodzicom i wszystko by się skończyło… a jednak tego nie zrobiłam…

(A to ,ze wspominam teraz tamte czasy ma zupełnie inny podtekst... ale o tym może kiedyś opowiem...)
……tamte przeżycia sprzed lat wspominam już tylko jak jakiś dziwny film...film, którego aktorka wcale nie była taka pokrzywdzona...

IP i czas połączenia logowane. [10930683]
[02.08.2007] 14:45
krystek8819
czekam na następne historie

IP i czas połączenia logowane. [10934717]
[02.08.2007] 16:57
Monika 777
To co opisałam wyżej to była oczywiście kropla w morzu….podobnych zajść było sporo…
wiedziałam, że w końcu kiedyś ktoś się o nas dowie…
…. ale po kolei….

Siedziałam z jego siostrą w pokoju i oglądałyśmy film …ja - w fotelu a ona leżała na tapczanie (fotele stały z tyłu) . Do domu przyszedł kuzyn i oczywiście zaraz się do nas przysiadł….usiadł na poręcz mojego fotela ….

( nie wzbudził tym żadnego zdziwienia mojej kuzynki bo u nich tak się czasami siedziało…poręcze były szerokie więc wielokrotnie ktoś siadał na nich)…

Wziął moją dłoń i zaczął lizać i ssać palce… próbowałam ją wyrwać, ale mocno przytrzymywał… drugą ręka widziałam jak rozpina rozporek…wtedy już wiedziałam co chce zrobić…a że nie miałam ochoty go dotykać w tamte miejsca…kazałam mu zejść z fotela…W błyskawicznym tempie zapiął spodnie zanim ona zdążyła się odwróci i wszystko było jakby się nic nie działo….
Chwilkę po tym siedział spokojnie…ale wiedziałam ,ze tak długo nie wytrzyma i miałam rację… wsadził mi rękę za dekolt i wśliznął się nią pod stanik…przyszczypywał palcami brodawki… i po chwili były już sterczące …zobaczyłam jak mi przebijają przez bluzkę… pamiętam jak wtedy zaczęło mi się robić gorąco..czułam jak mi wilgotnieje cipeczka… zaczęłam nawet lubić te pieszczoty piersi… i zbytnio się przed nimi nie wzbraniałam….

Kiedy pieścił ręką raz jeden raz drugi cycuszek…drugą masował się przez spodnie. Bałam się, że kuzynka może coś zobaczyć … ale było mi dobrze i nie przerywałam mu….
Wyczuł odpowiedni moment i ponownie rozpiął rozporek i chwycił mnie za rękę …tym razem nie wyrwałam jej… pozwoliłam mu ,żeby wsadził mi ją do swoich spodni….położył ją na twardym już członku i przyciskał mi dłoń…
…..posuwał nią w górę i dół ….kiedy był już wielki …wysunął jego główkę z bokserek …. wziął moje paluszki do buzi poślinił je… i wrócił do pieszczot … czułam pod palcami jego napiętą męskość … to on kierował ruchem moich palców … z zaciekawieniem patrzałam na to co robi….ale nie przestawałam też kontrolować tego co się działo w pokoju…
W pewnym momencie kuzynka zmieniała pozycję na łóżku … i wystraszyliśmy się,że nas przyłapie …..przerwaliśmy na chwilę….

Byłam mocno rozpalona…pobiegłam do łazienki żeby się podmyć bo czułam ogromną wilgoć w pipce. Zaraz za mną przyszedł on… … nie powiedziałam nic kiedy go zobaczyłam…zbliżył się do mnie,….szybko ściągnął spodnie podciągnął koszulkę zobaczyłam wtedy pięknych rozmiarów członka…( chociaż wtedy nie zdawałam sobie sprawy, że jest duży) … chwycił mnie za rękę i położył ją na kutasie…szepnął mi, żebym go masowała tak jak mi wcześniej pokazywał… oparł się o ścianę , stanął w lekkim rozkroku a ja niezdarnie przesuwałam ręką tak jak mi kazał… czasami tylko mówił ,żebym robiła to szybciej albo żebym macała mu jąjka…
Przerwał to po chwili ..chwycił moją rękę i przyłożył sobie do ust…całował ją chwilę i pieścił…wsunął ją pod koszulkę i masował nią ciało….

Szepnął, żebym ściągnęła spódnice i majteczki…. nie chciałam tego zrobić, ale on nie zrezygnował… stałam blisko niego, przycisnął mnie do siebie …włożył rękę pod spódnicę delikatnie masował mi pupę i cipkę przez majtki … powiedział wtedy ,że mam mokre majteczki i szybkim ruchem zsunął mi je z pośladków…
Nie opierałam się , gdy mi je ściągał i spódnice również… kazał mi stanąć w lekkim rozkroku i oprzeć się o ścianę… kucnął za mną i językiem pieścił mi tyłeczek a później wylizywał mokrą psitę.

Kiedy chciałam to zakończyć…on wstał przytrzymał mnie jedną ręką a drugą trzymając kutasa w ręce wodził nim po pośladkach i po wareczkach… Wystraszyłam się wtedy… bo myślałam ,że chce mi go włożyć do środka ….ale on powiedział ,żebym się nie bała… że nie ma zamiaru we mnie wchodzić….Uspokoił mnie tym trochę…już mu się nie wyrywałam … odwrócił mnie przodem do siebie ściągnął mi bluzkę …wyciągnął cycuszki ze stanika i pieścił mi piersi, szyjkę ( próbował mnie pocałować, ale za każdym razem odwracałam głowę ) co chwilę przyciskał kutasa pomiędzy naszymi ciałami… robił to coraz rytmiczniej i w końcu chwycił go w ręce wykonał kilka szybkich ruchów i struga spermy poleciała na mój brzuch….

Przytulił się wtedy do mnie i ocierał się swoim ciałem o spermę…
Pocałował mnie w szyjkę i szepnął na ucho ,że musimy się teraz umyć… Kazał mi pierwszej wejść do wanny i kiedy już miał odkręcać wodę …usłyszeliśmy stukanie do drzwi a zaraz potem stanęła w nich moja kuzynka…..
Zdążyłam tylko kucnąć w wannie …ale i tak zobaczyła zbyt wiele…
….kiedy zobaczyła nas rozebranych „zamurowało ją” … stałą tak chwilę, w końcu kuzyn krzyknął żeby natychmiast wyszła...

On opukał tylko brzuch, ubrał się poszedł porozmawiać z siostrą… a ja w tym czasie wzięłam prysznic…

IP i czas połączenia logowane. [10935789]
[03.08.2007] 00:05
krystek8819
i co było dalej? co mówiła jego siostra?

IP i czas połączenia logowane. [10939921]
[03.08.2007] 14:50
Monika 777
krystek8819 (07.08.03 00:05):
i co było dalej? co mówiła jego siostra?
... niestety nie dysponuje teraz wolnym czasem bo wyjeżdżam na weekend...ale obiecuję, że na pewno dopisze dalszy ciąg mojej historii...

Trzymaj sie cieplutko Pa ... ... A moze w miedzyczasie znajdzie się chętny do opisania swoich przygód..niekoniecznie podobnych do mojej...

IP i czas połączenia logowane. [10943720]
[09.08.2007] 07:23
Lalaxn
I co bylo dalej?

IP i czas połączenia logowane. [10983713]
[11.08.2007] 16:57
Kalixen
I co dalej?

IP i czas połączenia logowane. [11003369]
[13.08.2007] 14:39
bambolino wielki
Dawaj dalszą część czekam z niecierpliwością pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [11016362]
[14.08.2007] 12:12
Milka 333
Ja miałam podobną sytuacje tylko że z sąsiadem.
Chociaż wydarzyło się te już dobrych kilka lat temu to utkwiło w mojej pamięci.. mieliśmy wtedy może po 16-17 lat.
Pewnego wieczoru gdy opalałam się przed domem, przyszedł do mnie pod pretekstem pożyczenia filmu który mu obiecałam. A że ja akurat opalałam plecy w rozpiętym staniczku zaoferował że pomoze mi go zapiać. Trwało to dłuższa chwile bo robił to dosyć nieudolnie (brak wprawy chyba ). Nie zdziwiło mnie to zbytnio bo był to mój najbliższy kolega, którego traktowałam jak prawdziwego przyjaciela i często rozmawialiśmy na różne tematy, ciekawi swoich myśli, pragnień, ciał. Jak to u nastolatków.
Więc wstałam z koca i zaprosiłam go do środka bo filmy leżały gdzieś w pokoju i musiałam ich poszukać. Weszliśmy do domu. Mój pokój znajduje się na górze więc powiedział moim rodzicom tylko dobry wieczór i poszliśmy do mnie. Podczas gdy ja grzebałam w szufladach on jak zwykle położył się na moim łóżku i oglądał plakaty na ścianie. Gdy schyliłam się do najniższej szafki nie wiem nawet kiedy stanał za mną. Lekko oparł się swoimi biodrami o moją pupe a rekami zaczał głaskac ramiona. Pochylił się i pocałował mnie w szyje. Byłam wtedy totalnie zaskoczona i zamurowało mnie więc nie wykonałam najmniejszego ruchu. On nie przestawał mnie całować a jego rece zeslizgneły się z ramion na talie i brzuch. Lekko masował mnie i uciskać robiąc dłonmi kółeczka. Tak dotarł do piersi. Wziął je w dłonie i zaczął delikatnie ściskać. Wtedy dotarło o mnie co się dzieje. Próbowałam zaprotestować ale on nie pzestawał. Obrócił mnie twarzą do siebie i rozwiązał sznureczek od stanika. Wtedy schylił się i pocałował moje nagie piersi. Moje ciało zareagowało natychmiast. Sutki stały się twarde jak wisienki a w majteczkach od kostiumu poczuląm dziwna wilgoć. Zdarzało mi się już być w podobnym stanie ale nigdy nie w takiej sytuacji. Lekko odepchnełam go mówiąc żeby przestał, chociaz ciekawa byłam własnych reakcji. On spokojnym głosem powiedział że wie że chce tego samego co on. Podszedł do mnie i przyciągął za pupe do siebie. Poczułam między nogami jak jego krocze się powiększyło, i chyba tak na prawde chciałam tego samego co on. Zaczał powoli ssac moje sutki a ja wzdychałam z rozkoszy która czułam po raz pierwszy. Zarzuciłam mu rece na szyje a on położył mnie na łóżku. . Sciągnał koszule i wtedy mogłam podziwiac jego muskularne ramiona. Całował mnie po brzuchu, lekko kąsając. Doszedł do pepka. Czułam jak jego język zatacza małe kółeczka i zagłebia się w środku. Było to bardzo przyjemne. Reke wsunał miedzy moje uda i pocierał delikatnie moja łechtaczke. Czuć jego dotyk przez warste materiału to było cos naprawde podniecającego. Zaczął przesuwac językiem po mojej szparce która cały czas ukryta była za majteczkami. Jago palec wslizgnął się pod spód i zaczął pieścić wejście do pochwy. Potem delikatnie zsunał ze mnie majteczki i polizał moją cipcię. Czułam jak dreszcze rozkoszy przeszywaja moje ciało. Jego język nie przestawał zajmowac się moim guziczkiem. Ssał go, całował, lizał, przygryzał.. az w końcu po raz pierwszy w życiu przezyłam orgazm. On tylko spojrzał na mnie i nie przestawał się bawić. Poprosił żebym się zrewanżowała ale ja zupełnienie miałam pojęcia jak. Rozpiął więc spodnie i wziąwszy moją rekę w swoją zaczał nia powoli przesuwac tam i z powrotem po swoich bokserkach. Sciągnał spodnie do końca i został w samych majtkach. Poprosiłam żeby je także ściąnał bo czulam się nieswojo siedząc sama nago. On jednak powiedział że to ja musze to zrobić. Delikatnie zsuwałam z niego bokserki aż ujrzałam twardego i napiętego peniska. Bardzo mnie to zaciekawiło bo pierwszy raz w zyciu widziałam go na żywo. Nie wiedziałam jednak za bardzo od czego zacząc. On połozył moja dłoń na nim i szepnął abym go pomasowała. Kiedy dotkełam twardego pala wiedziałam już co robic. Chyba zadziałał odwieczny insynkt. Najpierw powoli zsunelam napletek a póżniej delikatnie pocałowałam żołądź. On jęczał z rozkoszy i dopraszał się o jeszcze. Wsunęłam więc go miedzy moje lekko rozchylone wargi i omiotłam językiem. Wiedziałam że mu się podoba. Powoli i delikatnie zaczełam ssac przesuwając ustami w góre i w dół po palu. Podniecało mnie to niemiłosiernie. Kiedy czułam że on zbliża się do końca odsunęłm się a on przewrócił mnie na plecy i wbił się we mnie z całą siłą.

IP i czas połączenia logowane. [11023342]
[14.08.2007] 12:24
odwieczny pseudonim
i co dalej?

IP i czas połączenia logowane. [11023447]
[25.06.2008] 01:34
wowwowowowo
monika to jest najlepsze historia erotyczna jaką w życiu czytałem

IP i czas połączenia logowane. [12993548]
[01.08.2008] 16:12
jajajajajaj
czytam i czytam i bardzo mi sie podoba. czekam na wiecej histroii

IP i czas połączenia logowane. [13203576]
[21.08.2008] 03:35
CZEKAMY
Mam Nadzieje Ze Dokonczysz !!

IP i czas połączenia logowane. [13307950]
[21.08.2008] 18:50
joooooooo
super historyjki liczę na więcej

IP i czas połączenia logowane. [13311877]
[02.09.2008] 14:31
Jeszcze
Dawaj jeszcze!!!!!!!

IP i czas połączenia logowane. [13386270]
[22.09.2008] 22:49
Moja stronka
http://dj-trojmiasto.mypress.pl

IP i czas połączenia logowane. [13505712]
[25.09.2008] 19:09
sweet_tajemnica
ja mialam tez cos takiego tylko ze moj kuzym byl starszy o 8 lat i ja sie kolo niego polozylam nio i on te robil to co tobie lecz nie kochalismy sie tylko piescilismy bo poneij mi sie to spodobalo

IP i czas połączenia logowane. [13524874]
[27.09.2008] 11:31
sweet_prawda
Napisz cos więcej
pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [13532587]
[28.09.2008] 13:13
ssssyylaaa
DAWAJ DALEEEJ

IP i czas połączenia logowane. [13537822]
[11.11.2008] 09:27
pinokio68  pinokio68@tlen.pl
To jest wspaniałe, dawaj dalej

IP i czas połączenia logowane. [13802896]
[14.11.2008] 20:00
polimek
tak wspaniale w ukryciu sam na sam z dziewiczą kuzyneczką..niewinna a jednoczesnie ciekawa..

IP i czas połączenia logowane. [13825616]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat