o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Tlenofon, czyli telefon przez Internet
 » Odpowiedz na ten temat

zmiana hasła

[24.07.2007] 06:43
michałb  topganm@tlen.pl
Zmieniłem hasło do konta e-mail w tlenie, również pytanie
zabezpieczające, teraz nie mogę się zalogować do tlenofonu
bo on nie respektuje nowego hasła.
W tlenofonie została mi spora kaska do wykożystania ( nie mam stałego konta ani numeru) mam nadzieję że jej nie straciłem!!
HELP!!!

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[24.07.2007] 06:46
Dobrze poinformowany Jurek
W komunikatorze wchodzisz do MENU > Ustawienia programu > Pluginy > Tlenofon.
Zaznaczasz Użyj oddzielnego hasła dla tlenofonu i poniżej zaznaczasz zapamiętaj hasło i wpisujesz obok hasło do tlenofonu, czyli takie jakie dziala tutaj : https://panel.tlenofon.pl

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [10854352]
[24.07.2007] 07:04
michałb  topganm@tlen.pl
No tak ale czy mogę użyć oddzielnego hasła w momęcie kiedy
to pierwsze jest już przez mnie zapomniane???

IP i czas połączenia logowane. [10854362]
[26.07.2007] 20:52
Jasio Tlenofoniarz
Przy takiej pisowni, w życiu Ci nie zadziała

IP i czas połączenia logowane. [10879102]
[31.07.2007] 16:24
chriskon
Witam!!
Można skorzystać z wniosku o zmianę hasła e-mail i tlenofonu,w tym celu należy skontaktować się na stronie http://kontakt.o2.pl
Pozdrawiam!!

IP i czas połączenia logowane. [10918174]
[18.11.2017] 00:13
[31.12.2007] 10:41
ppq
to bzdura ze w normalny sposob nie mozna zmienic hasła

IP i czas połączenia logowane. [11952004]
[30.04.2010] 16:04
hapeila  hapeila@tlen.pl
Ratunku ! Nie mogę odzyskać swojej poczty Przez kilka lat odbieralam ją z outlock exspress gdzie logowalam się automatycznie. Zapomnialam zarowno odpowiedzi na tajne pytanie jak i hasla .Potem padl mi komp i mam inny program. Dostalam odpowiedz ,ze muszę wyslać ksero swojego dowodu/ wyslalam/ i odpowiedz z linkiem do formularza, ktory nie dziala / otwiera się jakaś strona dot. pracy za granicą./ Walczę już drugi tydzin o jej odzyskanie - mam tam wazne wiadomości , co moge jeszcze zrobić ?

IP i czas połączenia logowane. [16605023]
[30.04.2010] 17:20
jestem facetem...
hapeila (10.04.30 16:04):
Ratunku ! Nie mogę odzyskać swojej poczty Przez kilka lat odbieralam ją z outlock exspress gdzie logowalam się automatycznie. Zapomnialam zarowno odpowiedzi na tajne pytanie jak i hasla .Potem padl mi komp i mam inny program. Dostalam odpowiedz ,ze muszę wyslać ksero swojego dowodu/ wyslalam/ i odpowiedz z linkiem do formularza, ktory nie dziala / otwiera się jakaś strona dot. pracy za granicą./ Walczę już drugi tydzin o jej odzyskanie - mam tam wazne wiadomości , co moge jeszcze zrobić ?
...nikt nie powinien wymagać od Ciebie ksera dowodu!!! ...czy jesteś pewna, że wiesz komu swoje dane wysłałaś? ...bo może się okazać, że posłużą do nieprzyjemnego w konsekwencji dla Ciebie celu - oby nie
...co znaczy - padł komputer - bo jeśli to kwestia płyty głównej a dysk z danymi jest nie uszkodzony, to być może zalogujesz się do konta poprzez OutlookEx... podłączając stary dysk do nowego/innego komp. - przeciętny informatyk sobie z tym poradzi
... korespondencja z dostawcą usługi pocztowej(portalem, na którym jest konto) jest najodpowiedniejszą drogą do uzyskania ponownego dostępu do skrzynki - choć i oni mogą nie mieć pewnych technicznych możliwości niezbędnych do wznowienia dostępu do skrzynki
... najlepiej byłoby dotrzeć do konta ze starego dysku - choć skopiować z niego pliki konfiguracyjne i z danymi OutlookEx... i uruchomić nowy profil z tą konfiguracją na innym komputerze
... możesz też spróbować bezpośrednio na stronie portalu próbować się zalogować ...sięgając do pamięci po wszystkie hasła, które przyjdą Ci do głowy - może się okazać, że tak będzie najszybciej ...i najprościej wbrew pozorom
Powodzenia facet i już

IP i czas połączenia logowane. [16605236]
[04.06.2011] 08:35
czakuś123
A jak odzyskac haslo przez sms-sa jak juz nie posiadam starego numeru telefonu ktory jest przypisany do mojego konta.pozdro

IP i czas połączenia logowane. [18450982]
[21.11.2011] 22:32
zbyszek
JAK MOGĘ NA PORTALU o2.pl ustawić w swoim komputerze dźwięk gdy przyjdzie do mnie nowy imeil na skrzynkę pocztową z jakąś treścią lub plikiem o innego użytkownika internetu,PROSZĘ O ODPOWIEDŹ JAK TO MOGĘ ZROBIĆ PRAKTYCZNIE W SWOIM KOMPUTERZE LAPTOPIE Zbyszek na mój imeil zbychumon@o2.pl

IP i czas połączenia logowane. [19057750]
[30.07.2012] 10:23
format231
ppq (07.12.31 10:41):
to bzdura ze w normalny sposob nie mozna zmienic hasła
popieram!!rn -----------------------------rn
http://webber.pl

IP i czas połączenia logowane. [19734167]
[19.06.2013] 02:01
emdrozdowicz
ale teraz to już chyba można, zresztą teraz to życie telefoniczne i internetowe się mega rozwinęło, na szczęście staram się nadążać mój blog: http://www.zegarki-meskie-sklep.pl/zegarki-t issot/

IP i czas połączenia logowane. [20559033]
[26.11.2016] 18:59
Kor Mac
https://www.youtube.com/watch?v=DTyi5Gc6st0 tu masz wszystko opisane

IP i czas połączenia logowane. [22533751]

» Odpowiedz na ten temat