o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Związki: wszystko na temat
 » Odpowiedz na ten temat

Facet, który mi się podoba mnie nie chce, bo kiedyś się puszczałam

[21.07.2007] 14:14
On mnie nie chce
Zmieniłam się, szanuję się teraz, nie chodzę do łóżka z przypadkowymi facetami, sex zamierzam tylko uprawiać z facetem, którego pokocham, więc obecnie żyję w abstynencji. Podoba mi się jeden facet, ale on wie, że kiedyś byłam łatwa i mam złą opinię, bo zdarzało mi się uprawiać sex z przypadkowymi facetami czy kolegami. On mi powiedział, że nie chce zdziry z taką przeszłością, że nie mam u niego szans, mimo tego, że strasznie żałuję i poprawiłam się. Mówi, ze jego duma nie zniosła by bycia z kobietą, która robiła to z połową miasta. On chce dziewczynę, która zawsze była porządna i nie miała wielu partnerów

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[21.07.2007] 16:51
summer sunshine
Masz pecha.
Niestety, sama będziesz musiała wypić to piwo którego nawarzyłaś

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [10835223]
[21.07.2007] 17:45
arturo888
Nie dziwię się mu.

Jeśli chcesz znaleźć jakiegoś faceta na stałe to musisz zacząć szukać wśród nowych ludzi, takich, którzy nie znają Twojej przeszłości. Oczywiście jak już go znajdziesz i zapyta czy już z kimś spałaś to możesz powiedzieć ogólnie że tak, ale że nie było to nic specjalnego. Nigdy nie mów ze szczegółami kto gdzie i ile razy, bo żaden facet nie zniesie presji własnego ego i ciągłego pytania "czy byłem najlepszy".

IP i czas połączenia logowane. [10835460]
[21.07.2007] 23:38
2562467
Whitesugar (07.07.21 23:36):
Daj sobie spokój z takim frajerem. Facet, który mówi wprost dziewczynie, ze nie chce byc z nią, bo jest zdzirą albo dlatego, ze \"puszczała się\" jest zerem, a nie mężczyzną.
Niestety nie wyniósł z domu kultury, ani szacunku do kobiet, bo z pewnościa napatrzyl sie jak ojciec poniza i gnoji matkę, wiec uciekaj od niego gdzie pieprz rosnie Kobieta, ktora się z znim zwiąże, przegrala zycie.

p.s. BTW, i tak uwazam, ze to prowkacja wciąż tego samego niedowartościowanego kaznodzieji forumowego, wyznawcy dziewic, który tak usilnie tepi kazdy przejaw kur­estwa
bardzo ciekawa interpretacja co na to psychoanalityk?

IP i czas połączenia logowane. [10837912]
[21.07.2007] 23:46
2562467
Whitesugar (07.07.21 23:41):
2562467 (07.07.21 23:38):

Zgadza sie ze mna
w takim razie marnujesz pieniądze na wizyty u niego

IP i czas połączenia logowane. [10837990]
[20.11.2017] 19:49
[21.07.2007] 23:49
2562467
Whitesugar (07.07.21 23:47):
2562467 (07.07.21 23:46):
Whitesugar (07.07.21 23:41):
2562467 (07.07.21 23:38):

Zgadza sie ze mna

w takim razie marnujesz pieniądze na wizyty u niego
\\

to prywatny pcychoanalityk lezy obok mnie, konsultacje mam darmowe
a pytania zadajesz do "mikrofonu"?

IP i czas połączenia logowane. [10838023]
[22.07.2007] 05:56
Damian1p
Daj sobie spokój z takim frajerem. Facet, który mówi wprost dziewczynie, ze nie chce byc z nią, bo jest zdzirą albo dlatego, ze \"puszczała się\" jest zerem, a nie mężczyzną.
Niestety nie wyniósł z domu kultury, ani szacunku do kobiet, bo z pewnościa napatrzyl sie jak ojciec poniza i gnoji matkę, wiec uciekaj od niego gdzie pieprz rosnie Kobieta, ktora się z znim zwiąże, przegrala zycie.

p.s. BTW, i tak uwazam, ze to prowkacja wciąż tego samego niedowartościowanego kaznodzieji forumowego, wyznawcy dziewic, który tak usilnie tepi kazdy przejaw kur­estwa
A gdzie tu ma byc szacunek do takiej kobiety puszczala sie jest zdzira wiec z czym ma sie kryc mowi wprost co o niej mysli krotka pilka ale tylko kobiety by chcialy gowno w kokardce zeby ladnie wygladalo co ma jej powiedziec ze ze wzgledu na bardzo bogata przeszlosc jej osoby boi sie ze moglby sie zagubic w czelusciach jej @@@y ktora zwiedzilo pol miasta?

IP i czas połączenia logowane. [10838970]
[22.07.2007] 07:38
wtf
A gdzie tu ma byc szacunek do takiej kobiety puszczala sie jest zdzira wiec z czym ma sie kryc mowi wprost co o niej mysli krotka pilka ale tylko kobiety by chcialy gowno w kokardce zeby ladnie wygladalo co ma jej powiedziec ze ze wzgledu na bardzo bogata przeszlosc jej osoby boi sie ze moglby sie zagubic w czelusciach jej @@@y ktora zwiedzilo pol miasta?

IP i czas połączenia logowane. [10838994]
[22.07.2007] 10:58
wujek najlepsza rada

To pewnie faktycznie prowokacja, ale Twoja odpowiedz ukazuje Twoja nieco obludna nature: uwazasz, ze facet ktory mowi wprost co jest nie tak - jest zerem. Czyli idac dalej gdyby ow hipotetyczny koles ja przelecial a potem sciemnil, ze "nie pasuja do siebie" - bylby dzentelmenem w kazdym calu ?
Chyba lepiej mowic z mostu co nam lezy na watrobie, niz udawac i klamac. Niestety wydaje mi sie, ze wiekszosc kobiet woli te druga opcje.

IP i czas połączenia logowane. [10839377]
[22.07.2007] 11:07
off
Trochę śmieszne podejście...
Jak dziewczyna ma [miała] wielu partnerów to jest dzi.wką, tak?
A jak facet nie przepuści [nie przepuszczał] żadnej to znaczy, że jest doświadczony?

Totalna porażka!
A to kto ma/miał ilu partnerów to prywatna sprawa tej osoby
Mogę się założyć, że niektórzy obrzucający wulgaryzmami autorkę tematu sami są nielepsi

Hipokryci

Pozdr. ...

IP i czas połączenia logowane. [10839413]
[22.07.2007] 11:19
ja bym kijem takiej nie tknal
a sam jestem porzadny, wiec po co mi kobieta z bogata przeszloscia, co sie kiedys puszczala ????

IP i czas połączenia logowane. [10839466]
[22.07.2007] 13:30
odpowiadajacy
szczerze to koles ma racje !!! po co mu laska z przeszloscia jako puszczalska ??:/

IP i czas połączenia logowane. [10840236]
[22.07.2007] 16:21
wujek najlepsza rada
Whitesugar (07.07.22 13:01):
wujek najlepsza rada (07.07.22 10:58):

To pewnie faktycznie prowokacja, ale Twoja odpowiedz ukazuje Twoja nieco obludna nature: uwazasz, ze facet ktory mowi wprost co jest nie tak - jest zerem. Czyli idac dalej gdyby ow hipotetyczny koles ja przelecial a potem sciemnil, ze \\\"nie pasuja do siebie\\\" - bylby dzentelmenem w kazdym calu ?
Chyba lepiej mowic z mostu co nam lezy na watrobie, niz udawac i klamac. Niestety wydaje mi sie, ze wiekszosc kobiet woli te druga opcje.

Ok, wiec wszyscy którzy sa kulturalni są obłudni, ciekawa koncepcja!
Czy gdyby ktoś prosto w oczy powiedział Twojej siostrze, ze jest zdzirą i ze sie puszczała, niezaleznie czy to prawda, czy nie, uwazalabym ze facet jest w porządku? Ja mysle, ze stanałbys w obronie siostry mimo wszystko, no chyba ze naprawde jestes niewychowanym bucem

[SIC]

Nie mam siostry ale pewnie byloby tak jak powiedzialas. A co sadzisz o powiedzeniu dziewczynie prosto w oczy, ze zwiazek nie jest mozliwy bo miala wielu partnerow (bez obrzucania jej inwektywami)? Czy to tez jest niekulturalne?

IP i czas połączenia logowane. [10841207]
[22.07.2007] 16:31
picipolo
aja bym cię chciał! masz duże doświadczenie w tych sprawach, niezła na pewno jesteś w te klocki, a ja takie lubię, są the best!

IP i czas połączenia logowane. [10841270]
[22.07.2007] 17:15
ja bym kijem takiej nie tknal
a ja wlasnie w sumie chadekiem bym sie okreslil, dlatego takie panienki sa u mnie skreslone, bo maja w sobie zero moralnosci, zero niewinnosci, zero kobiecosci, zero delikatnosci i zero dobrego prowadzenia

IP i czas połączenia logowane. [10841566]
[22.07.2007] 21:16
trewer
Sa dwie dziewczyny ktore maja przeslosc bogata w sexie, jedna robila to tak ze tylko wie, kto mial z nia sex,a druga tez to robila ,ze cale miasto o tym wiedzialo.
Mozna to robi, ale sekret jest wymagany.

W tym wypadku reklama zaskodzila tej drugiej.

Masz zla reklame ,dlatego nie dziw sie chlopakowi,ze jest ostrozny co do ciebie.

IP i czas połączenia logowane. [10843285]
[22.07.2007] 21:22
trewer
Zapomnialem dopisac, ze ja osobiscie unikam rozmowy z takimi dziewczynami ,zeby maja dziewczyna mnie nie posadzala o cos, unikam dla mojego wspanialego zwiazku.

IP i czas połączenia logowane. [10843324]
[23.07.2007] 09:28
ten facet ma racje
co z tego, ze sie zmienilas? jak i tak pol miasta cie je-balo. raz ku-rwa, zawsze ku-rwa

IP i czas połączenia logowane. [10846027]
[23.07.2007] 12:18
Nie_mów_do_mnie_Misiu
zmądrzałaś.. cóż lepiej późno niż wcale... a kolesia olej... niech szuka księżniczki-dziewiczki... http://www.youtube.com/watch?v=09F8CafSzdk

IP i czas połączenia logowane. [10847275]
[24.07.2007] 01:09
*****i vice versa
Tak to bardzo pięknie i rozsądnie z Jego strony, że potrzebuje porządnej i tylko powstaje takie pytanie czy gdyby nagle znalazł taką która zawsze była porządna, czy by przypadkiem nie znalazł się w odwrotnej sytuacji, że Ona by nie chciała Jego ze zględu na przeszlośc, którą On ma.
Wiele facetów uważa, że gdy mają przygody to nic wielkiego , to jest na plus dla nich, ale nie zdają sobie sprawy jak bardzo sie mogą mylić.

IP i czas połączenia logowane. [10854098]
[24.07.2007] 11:20
ritta87
nie chce z toba być to ma pecha
na pewno jestes bardzo wartościową kobietą , zmienilas sie a to na pewno nie bylo łatwe ...

pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [10855744]
[24.07.2007] 12:55
pxz19
a ile masz latek i ilu miałaś partnerów?Do tego jest jeszcze ważna kwestia jakie stosowałaś przerwy miedzy zmianami partnerów.Moja narzeczona też lubiła się zabawić co skrzętnie przede mną ukrywała, niestety,dowiedziałem sie o jej bogatej przeszłości, i po kilku dniach ostrych kłótni i opieprzania jej za głupoty jakich się dopuszczała jest wszystko oki.Kobieta po prostu nie potrafi odróżnić miłości od sexu i w jej przypadku sex był zawsze na początku znajomości i do tego bez gumy...a związki trwały po góra 2 miesiące...

IP i czas połączenia logowane. [10856691]
[17.01.2013] 05:53
mash88
zwiąż go i na siłę

IP i czas połączenia logowane. [20150548]
[04.05.2017] 10:49
Ania32mama
Faceci to fajni i głupki. Czy ktoś mu bronił się zabawić? Widocznie wie że jest łosiem, który będzie dobrym fundamentem do założenia rodziny. My kobiety szalejemy za samcami alfa, ale życie to nie tylko seks, więc związać się chcemy z porządnymi, i nasze doświadczenie nie ma nic do tego. Jest okres na szaleństwo, potem trzeba się ustabilizować.

IP i czas połączenia logowane. [22728031]
[06.05.2017] 06:49
PKG
Ania32mama (17.05.2017.04 10:49):
Faceci to fajni i głupki. Czy ktoś mu bronił się zabawić? Widocznie wie że jest łosiem, który będzie dobrym fundamentem do założenia rodziny. My kobiety szalejemy za samcami alfa, ale życie to nie tylko seks, więc związać się chcemy z porządnymi, i nasze doświadczenie nie ma nic do tego. Jest okres na szaleństwo, potem trzeba się ustabilizować.

Idiotko, odświeżasz suchara sprzed 4 lat, w dodatku temat był napisany w 2007. Ta, co go napisała, pewnie już dawno nie zyje, skoczyła z powodu niespełnionej miłości i odrzucenia, bo też kiedyś myślała, że trzeba się za młodu wyszaleć.

IP i czas połączenia logowane. [22729044]
[14.06.2017] 19:12
oryginał
Ania32mama (17.05.2017.04 10:49):

A Ty na jakim etapie jestes

IP i czas połączenia logowane. [22751836]

» Odpowiedz na ten temat