o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Czy wiecie coś na temat...
 » Odpowiedz na ten temat

AP Edukacja

1 «   6 7 8 9 10 11 Strony tematu:
[07.11.2008] 12:52
zainteresowanaaaaaaa
cześc, staram sie zbierac infrmacje na temat tej szkoły i innych, ale nigdzie nie moge znaleźć ceny za semestr. może ktoś pomoże??

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [13778592]
[28.01.2009] 22:33
maturzysta_gno
A ma ktoś doświadczenie w kursach maturalnych prowadzonych przez AP Edukacja? Są one na dobrym poziomie? Są one niepokojąco niskie w porównaniu do innych kursów maturalnych

Pozdro ;]

IP i czas połączenia logowane. [14280577]
[19.05.2009] 21:41
buchert
maturzysta_gno (09.01.28 22:33):
A ma ktoś doświadczenie w kursach maturalnych prowadzonych przez AP Edukacja? Są one na dobrym poziomie? Są one niepokojąco niskie w porównaniu do innych kursów maturalnych

jeżeli kursy prowadza ci sami ludzie co zajecia, to wal smialo! jestem na AP i nie moge zlego slowa powiedziec, a wrecz odwrotnie w samych superlatywach moge mowic jak dla mnie, to wal do AP w ciemno

IP i czas połączenia logowane. [14905038]
[08.06.2009] 19:58
makka
czesć
Szukam kogoś kto studiuje na ap edukacji w Krakowie i kogo podam jako polecającego mi tą szkołe w zamian za podzielenie sie kasą z polecania.
makka2@interia.pl

IP i czas połączenia logowane. [15022018]
[18.08.2009] 15:15
plina07
Witam Czy wie może ktoś w jakich miastach w woj.dolnośląskim znajudją się technika farmaceutycze ? Pilnie prosze o pomoc

IP i czas połączenia logowane. [15355642]
[20.08.2014] 08:50
[31.08.2009] 16:44
uczeń002
Jedyne co mogę powiedzieć - banda oszustów! zapisałem się na technika elekronika - płaciłem przez 10 miesięcy po 150 zł - wszytsko ok. Po roku dali nam wybór, albo płacimy przez kolejny rok 260 miesięcznie - albo zamykają kierunek. Całą grupa zrezygnowaliśmy - gdyż zapewniali, że za rok połączymy się z kolejną grupą i wtedy będzie taniej.
Teraz okazuje się, że kolejny rok zrobili to samo - a mojego kierunku juz nie otwierają - zostałem okradziony ze 1500 zł i dwóch lat czasu - gdyż mogłem przecież podjąc naukę gdzieś indziej!
Sprawa została zgłoszona do telewizji, więc uważajcie! Nikomu nie polecam, szczególnie że na terenie całej polski są szkoły które przez 4 semestry pobierają jedynie 200 zł. dostajesz takie samo wykształcenie za dużo mniejsze pieniądze!

IP i czas połączenia logowane. [15419961]
[17.11.2009] 22:00
karol2009
W Gnieźnie zrobili to samo z logistyką, zostało za mało osób i po semestrze dali im wybór albo będą płacić podwÓjnie albo poczekają aż inna grupa dojdzie do ich poziomu.

IP i czas połączenia logowane. [15811117]
[19.11.2009] 10:10
girl with no name
No to faktycznie zachowali się nie fair. Powinni zrekompensowac wam zamknięcie waszego kierunku dołączeniem was do innego albo zwrócić pieniądze.
Jesli chodzi o inne tego typu szkoły to sporo dobrych opinii słyszałam o Profesji. Na stronie mają dużo kierunków i kursów, więc każdy może znaleźć coś dla siebie.
Powodzenia Twój los zależy od Twoich nawyków.

IP i czas połączenia logowane. [15817622]
[28.12.2009] 18:03
Kosimazakii
Ja chodzę do AP Edukacji w Krakowie na kurs maturalny z matematyki. Wygląda na to, że to porządna firma. Wszystko zgodnie z planem i zapowiedziami. Polecam zwlaszcza maturzystom

IP i czas połączenia logowane. [16004466]
[06.01.2010] 19:23
edukacja
Uczyłem się w AP w Poznaniu przez rok, czyli do momentu kiedy zamknęli mój kierunek. Nie zapropopnowali nam wyższgo czesnego, tylko możliwość kontynuowania nauki w innej szkole. Zanim się zapisałem, oczywiście zapewniali mnie, że może mniej popularne kierunki mogą zamknąć, ale tego na pewno nie. Części osób w ogóle nie poinformowali o rozpoczęciu zajęć, a część otrzymała powiadomienie SMSem. SMSa, to pani z sekretariatu może wysłać do konkubenta, żeby kupił ziemniaki na obiad, a nie z informacją o rozpoczęciu zajęć do klientów firmy. W sekretariacie mają taki bur..l, że przez pomyłkę wysyłają do kogoś zawiadomienie, że już nie jest uczniem tej szkoły. Jeżeli chcecie uzyskać jakiekolwiek informacje od pracowników szkoły, to tylko mailem, żeby mieć wszystko na papierze podpisane imieniem i nazwiskiem, bo w trakcie rozmów bezpośrednio lub telefonicznie po prostu kłamią. Najgorsze jest to, że dyrekcję nie za bardzo interesuje, jak funkcjonuje sekretariat. Dziwi mnie, że taka sytuacja może mieć miejsce w prywatnej szkole.

IP i czas połączenia logowane. [16056756]
[12.05.2010] 21:11
lasiczka
Dziwne, ja nadal się uczę w tej szkole, właśnie w Poznaniu. I jestem zadowolona - żadnych problemów z kierunkiem, kontakt z sekretariatem też ok. Co do smsów, to raczej przejaw nowoczesności Mój chłopak studiuje na Uniwersytecie Ekonomicznym, i tam zawiadamiają smsem nawet o wynikach kolokwium czy zmianie terminów egzaminów. Jemu to pasuje, bo przynajmniej jest na bieżąco. Maila nie zawsze sprawdzi.

IP i czas połączenia logowane. [16659117]
[29.07.2010] 15:30
krakersik
ja od wrzesnia chce isc do AP do liceum zaocznego i konczyc 3 klasę jak i zdawać maturę, wie ktoś moze o tym czy ta szkoła nadaje sie do przygotowaia ucznia do matury???

IP i czas połączenia logowane. [16982660]
[10.08.2010] 16:16
radekz
Widzę,że ile piszących tyle opinii, ja akurat dobrej opinii o AP Edukacja nie mam. Mam porównanie z inną szkołą i muszę powiedzieć, że w AP może panie w sekretariacie nie są tak anemiczne, ale za to jeszcze gorzej poinformowane. W ogóle nikt nic nie wie można powiedzieć. Na legitymacje czeka się pół semestru. Sami wykładowcy nie wiedzą jaki będzie plan na następny zjazd. Jeśli chodzi o szkoły policealne w Warszawie, to polecam Centrum Kształcenia ustawicznego nr 5 http://www.cku.waw.pl/ . Po pierwsze, bo nauka tam na wszystkich kierunkach jest całkowicie za darmo. Po drugie bo występuje tam dość rzadki a bardzo ciekawy i atrakcyjny z punktu widzenia rynku pracy kierunek Technik Urządzeń Sanitarnych. Wbrew pozorom jest to również doskonały wybór dla pań (oczywiście tych, które mają trochę zainteresowań technicznych), bo po nim czeka nie tylko praca na budowie (jako własna działalność bądź majster w większym przedsiębiorstwie), ale również praca przy projektowaniu bądź kosztorysowaniu. Warto chyba wykorzystać taką szansę, zwłaszcza że nie ma się nic do stracenia, a fachowcy z tej dziedziny są bardzo cenieni i poszukiwani. Jeśli sam/a nie interesujesz się tego rodzaju zagadnieniami, to powiadom swoich znajomych, którzy mogli by z tej okazji skorzystać. Dla osób o bardziej humanistycznych zainteresowaniach CKU nr 5 w Warszawie oferuje kierunki Technik Administracji i Technik Organizacji Reklamy, oczywiście również całkowicie za darmo. Pozdrawiam.

IP i czas połączenia logowane. [17030192]
[02.09.2010] 12:21
evaaa
ja zapisałam się do Szkoły Policealnej GoWork.pl na kosmetykę od września zaczynam naukę... myślę, że to dobry wybór, kończyłam u nich kurs wizażu i byłam bardzo zadowolona, dlatego teraz zaczynam szkołę

IP i czas połączenia logowane. [17126642]
[29.10.2010] 11:54
Beata6262
Witam, nie zaliczyłam ostatniej klasy liceum, ale część przedmiotów mam zaliczonych (chemia, geografia, biologia). Przystępuję teraz na V semestr LO dla dorosłych - czy będę musiała zaliczyć wszystkie przedmioty, czy te, które już mam zaliczone będą uwzględnione (nie dotyczy przedmiotów maturalnych)?
I czy jest może ktoś z możliwie treściwymi notatkami? Dołączam się do grupy.
Pozdrawiam, beatrice6262@wp.pl

IP i czas połączenia logowane. [17352600]
[29.11.2010] 12:55
AP TO LIPA
ZDECYDOWANIE ODRADZAM NAUKĘ W AP EDUKACJI fryzjerstwo w ap siedlce ma żenująco niski poziom nauczania,czesne,niecałe 100 zł to i tak o wiele za dużo jak na to co oferują w tej marnej szkole,zajęcia praktyczne są prowadzone byle jak i po amatorsku, jeśli na własną rękę nie załatwisz sobie stażu w salonie fryzjerskim to niczego się w tej szkole nie nauczysz,praktykę też załatwiasz sobie na własną rękę bo szkoła tylko udaje,że ci ją załatwi, a w siedlcach jest z tym duży problem, bo ludzuie w tym mieście są nieuczciwi,pazerni i zawistni,więc nie dają szansy początkującym,żeby nie robić sobie konkurencji nAJGORSI NAUCZYCIELE TO ELIZA KRAWCZUK OD STYLIZACJI, U KTÓREJ ZAMIAST UCZYĆ SIĘ I ĆWICZYĆ DOBÓR FRYZUR TRZEBA UCZYĆ SIĘ MAKIJAŻU I ROBIĆ PERUKI Z WŁÓCZKI ORAZ MAGDALENA ŁOPACIUK OD PRAKTYK(SALON PROWOKACJA)KTÓRA ZGARNIA DLA SIEBIE KOSMETYKI I MATERIAŁY,KTÓRE KUPUJE SZKOŁA DLA UCZNIÓW,I NICZEGO NIE UCZY,BO NIE LUBI DWA RAZY POWTARZAĆ,A UCZENNICE NA ZAJĘCIACH MYJĄ JEJ GŁOWĘ ZAMIAST ĆWICZYĆ NP NAWIJANIE WAŁKÓW :/
AP EDUKACJA TO IMITACJA SZKOŁY,KTÓREJ ORGANIZATOROM ZALEŻY TYLKO NA PIENIĄDZACH EGZAMIN ZAWODOWY W TYM ROKU NA TECHNIKA USŁUG FRYZJERSKICH ZDAŁY TYLKO 2 OSOBY , CO MÓWI SAMO ZA SIEBIE JEŚLI CHODZI O POZIOM TEJ SZKOŁY

IP i czas połączenia logowane. [17488924]
[29.11.2010] 13:08
GUGUGU
OSOBY,KTÓRE PISZĄ DOBRZE O TEJ SZKOLE TO PEWNIE JEJ PRACOWNICY,POSZYWAJĄCY SIĘ POD JEJ UCZNIÓW,ŻEBY ZROBIĆ SZKOLE DOBRĄ REKLAMĘ
TO,CO PISZĄ NA ULOTKACH,ŻEBY ZACHĘCIĆ DO NAUKI W TEJ MARNEJ PODRÓBIE SZKÓL TO ŚCIEMA NP WYSOKA ZDAWALNOŚĆ EGZAMINÓW ZAWODOWYCH ALBO DARMOWA PIZZA EGZAMINY ZAWODOWE ZDAJE LEDWO 10% ABSOLWENTÓW TEJ BUDY, APIZZZY DO TEJ PORY NIE MA

IP i czas połączenia logowane. [17488980]
[12.12.2010] 21:16
lipek-21
Łoooł a ja sie wybierałem na kierunek technik poligraf w Olsztynie
i tak sie zastanawiam czy ktoś już rozpoczoł takowy kierunek i jak tam jest ? jakie licvzna jest grupa oraz poziom naucznaia...

IP i czas połączenia logowane. [17551346]
[24.02.2011] 13:35
inna :)
Jestem uczennica AP edukacji...nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Oblałem egzamin w pierwszym terminie, wyznaczono mi termin poprawki, niestety z powodu choroby chciałem przesunąć egzamin, a pani dyrektor nie wyraziła zgody mówiąc...że jak nie przystąpie teraz do egzaminu to zostane skreślony ze szkoły.
Oni są śmieszni!!!!!!!!!!
Będę dzwonić do MEN lub kuratorium oświaty...trzeba im koło dupy zrobić

IP i czas połączenia logowane. [17884688]
[24.02.2011] 13:36
inna :)
inna (11.02.24 13:35):
Jestem uczennica AP edukacji...nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Oblałem egzamin w pierwszym terminie, wyznaczono mi termin poprawki, niestety z powodu choroby chciałem przesunąć egzamin, a pani dyrektor nie wyraziła zgody mówiąc...że jak nie przystąpie teraz do egzaminu to zostane skreślony ze szkoły.
Oni są śmieszni!!!!!!!!!!
Będę dzwonić do MEN lub kuratorium oświaty...trzeba im koło dupy zrobić
I BARDZO DOBRZE...NIKT NIE BĘDZIE SIĘ NA NAS WOZIĆ

IP i czas połączenia logowane. [17884693]
[01.03.2011] 10:57
krevett
Witam, ja sie zapisałam na fotografię w Łodzi(nabór luty 2011) zajęć jeszcze nie było,a za luty wpłaciłam... Jest może ktoś,kto zapisał się do Łodzi na jakiś kierunek i już są zajęcia?

IP i czas połączenia logowane. [17904272]
[09.03.2011] 09:27
pawell8666
... ja jestem na pierwszym semestrze i powiem że git a mało tego mam takie zajęcia praktyczne że wcale się na nich nie nudze a myślałem że tak będzie. Startowałem już w kilku szkołach polcealnych ale było nieciekawie więc zrezygnowałem. A tu od razu się zaklimatyzowałem, no i chyba w końcu to był dobry wybór! Polecam!

IP i czas połączenia logowane. [18118260]
[23.03.2011] 20:38
ucz
hej ludziska, zaczelam sie uczyc w AP tego roku od lutego, jestem juz po 1 zjezdzie. na 12 osob w grupie byly tylo dwie! ja i jeszcze jedna osoba. w ten weeken ide na kolejne zajecia. ale jak nadal bedzie taka lipa(mam na mysli frekfencję ) to zrezygnuje.
Bo na bank rozwiążą ten kierunek jak nie będą chodzić do niej uczniowie/ słuchacze . Strace tylko kase na egzaminy i czas w weekendy. Szkoda , bo myślalam ze ta szkola bedzie lepsza od cosinusa..

IP i czas połączenia logowane. [18174404]
[23.04.2011] 11:09
waluigi
Witam! Przepraszam, że nieco nie na temat, ale widzę że wypowiada się tu trochę osób, które miały doświadczenie ze szkołami policealnymi, a mam pewien dylemat. Chciałbym podjąć dwuletni kierunek (informatykę) i rozpatruję GoWork i Progres-obie mają ten kierunek darmowy, w obu przypadkach zajęcia odbywają się w systemie zaocznym(co jest dla mnie istotne), no i mają w miarę dogodną lokację(chodzi o oddziały w Warszawie). Do tego sprawdzałem jak wygląda sprawa z przedmiotami-okazuje się, że właściwie w obu przypadkach mają dokładnie te same przedmioty, nawet specjalizacje właściwie się pokrywają. Którą z nich lepiej wybrać i dlaczego? Z góry dziękuję za pomoc!

IP i czas połączenia logowane. [18299555]
[23.04.2011] 15:43
waluigi
Aj, w sumie to nie jest najlepszy pomysł tutaj pisać, założę nowy wątek, a te dwie wypowiedzi zgłoszę do usunięcia. Administrację forum przepraszam za robienie problemu.

IP i czas połączenia logowane. [18300237]
[31.07.2011] 11:02
Sistars
JA przez rok uczęszczałam do AP edukacja, na technik usług fryzjerskich, straciłam w @@@ siana, i jeszcze więcej czasu, wszystko trzeba było sobie kupić szkoła nie dawała nic, nauczycielka nie potrafiła niczego nauczyć miala tylko 2 stanowiska a 16 osb mialo cwiczyc cale 8 godzin na zajeciach nie wiem naprawde jakim cudem skoro ćwiczyć mogły tylko 4. I zawsze ćwiczyły te same którym ona ewentualnie pozwliła. Zajecia odbywały sie u bywały i 4 razy nawet 1 maja byl zjazd to jest śmiech na sali, poszłam do szkoły zaocznej gdyż pracowałam, i nie mialam wszystkich weekendow wolnych wiec moglam w tej szkole być naprfawde 2 razy w miesiacu z górą 3 gdyby coś wypadło ale nie stale!!! Mało tego jak 1 maja nie moglam być na zajeciach bo pracuje w 3 zmianowym systemie pracy wiec pracuje w swiatek, piatek i niedziele, to niechciano mnie dopuścic do egzaminu, poszlam na skarge do dyrektora to wogole mnie nie sluchal, spieszyl sie bo mu kawa stygnie odwracal sie plecami i mnie iognorowal caly czas powtarzajac ze mam przyjsc jutro (jutro go nie bylo) Poszlam do sekretariatu powiedziec ze chce porozmawiac z głowna dyrektorka to ze jej nie ma a ja w miejscu gdzie byla skzola moglam byc tylko w weekend, na koniec zrezygnowalam a oni obciazyli mnie jeszce za 2 miesiace czesnego ze mma im zaplacic mimo tego ze juz wtedy nnie korzystalam z ich usług, niechcieli mi wydać świadectwa, ale powolalam sie na kodeks prawny, że zaraz zadzwonie po policje jesli beda przetrzymywac moj dokument no i w koncu udało sie zerwac z tą szkołą. Narazie minąl rok i sie nie odzywają, ale cały czas sie obawiam, że upomną się niby o pieniądze które żekomo im wiszę, choć ja tak nie uważam, ale gdyby tak się stało to mam tyle dowodów i argumentów że napewno jakaś ŻENUJĄCA SZKÓLECZKA ZE MNA NIE WYGRA wiec odradzam wszystkim tą badziewna szkołe, Konkurencja jest taka że napewno każdy znajdzie coś dla siebie gdzie indziej!! PS. A Ci co się dobrze wypowaiadają o tej szkole to pewnie pracownicy sekretariatu, a tak naprawde to ci co prcują w sekretariacie odbywają tam praktyki bo uczą się w ap edukacja i te praktyki gdzieś zrobić muszą, fryzjerzy i kosmetyczki też pewnie beda czesac i malować kadre w ramach praktyk bo innych perspektyw to tam nie ma!!!

IP i czas połączenia logowane. [18654980]
[01.08.2011] 13:24
dolcevita7
Nie wiem jak jest z tą szkołą, jeśli ludzie polecają to pewnie warto Jesli Kraków, Katowice albo Olkusz to podobno dobrą i rozwijającą się prężnie szkołą jest AXON. I prowadzą też nie tylko kursy językowe (informatyczne też, którymi ja osobiście jestem bardziej zainteresowana ).

IP i czas połączenia logowane. [18659129]
[11.08.2011] 18:19
22iwoncia22
Szkoła beznadziejna, wymagania jak w szkole średniej, zwolnienia tylko lekarskie, mało tego w sekretariacie bałagan, w moim przypadku zgineło moje świadectwo licealne(orginał.Jednym słowem wielka porażka. NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

IP i czas połączenia logowane. [18693274]
[13.08.2011] 16:34
pawelo_en
PROJEKTOR GWIAZD w postaci Żółwia. Zobacz zdjęcia i filmik!
http://gadzeteo.pl/pl/p/Projektor-Gwiazd-Zol w/136

IP i czas połączenia logowane. [18699021]
[15.08.2011] 00:21
Urga89
Ja polecam

IP i czas połączenia logowane. [18702953]

1 «   6 7 8 9 10 11 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat