o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Wszystko na temat portalu o2.pl
 » Odpowiedz na ten temat

Jak wrócić do starej poczty.

1 «   14 15 16 Strony tematu:
[25.12.2016] 17:57
zdecydowanie
o2.pl zmierza ku upadkowi. Ludzie likwidują tutaj swoje konta, tak jak ja. Kiedy mi zmieniają wygląd mojej poczty - natychmiast ja likwiduję. Było ich 5, zostały dwie z zapowiedzią "wkrótce nowa poczta" Oczywiście - nowa poczta i do wiedzenia ślepa Gienia, bo ja nie akceptuję tego, jak tu pisza badziewia. Forum o2 już upadło, bo ich ono w ogóle nie obchodzi, zostawili go na pastwę losu. Rządzą nim psychopaci i gimbusy, którym w to graj. Czyli o2 - to przeszłość.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22572863]
[27.12.2016] 19:04
to nie do wiary
jak teraz wygląda Forum o2. Całkowity zastój, albo grasuje tam potężny świr i tłucze hurtem swoje wariackie tematy i to za zgodą kierownictwa czy tam dyrekcji Forum o2.pl Wygląda na to, że to forum zostało zupełnie porzucone, nikogo nie interesuje co i kto tam pisze, jednym słowem i portal o2.pl ze swoją "genialną" nową pocztą i wariackim forum stoi martwe, bo ten portal już się nie liczy

IP i czas połączenia logowane. [22575584]
[27.12.2016] 22:27
pseułdo ynformatik
Yigit (16.12.2016.24 13:19):
to nie poczta,to śmietnik napisów,interfejsu,jakiś ikon,nie wiadomo co ja w ogóle mam na ekranie.Nie wiem co to jest ,ale z tego nie da się korzystać.Prędkość ładowania tak średnio,ujdzie(jednak wolniej niż wcześniej) ale wygląd,rozmieszczenie elementów,paski przewijania,itd,to jest kompletna porażka i jestem pewien że początkujący webmaster z gimnazjum zaprojektowałby lepszą pocztę(od strony html) niż to co jest obecnie. Ja usuwam konto,nie ma innego wyjścia.
Ciekawe czy forum w przyszłości też będzie wyglądać tak jak poczta?
Jak dotychczas nikt od 15 lat nie "modernizował" poza naprawianiem błędów oczywiście,które bywały.Ale tak sie zastanawiam w którą stronę zmierza internet i jak jest pojmowana nowoczesność przez panów informatyków którzy za to odpowiadają.Bo mam wrażenie że im nieźle odpier...ło na głowę

Może, to nie są samodzielne decyzje informatyków tylko realizacja zleceń otrzymanych? Może ten stan rzeczy, to cel zamierzony. W tedy całe o2 będzie ch... warte. A może, to tylko konsekwencja niedojrzałości nowej kadry, która prąc ku nowemu nie zwraca uwagi na informację zwrotną - oby tak było, bo to daje hipotetyczną możliwość rozwinięcia się ludzi i dorośnięcia do dojrzewania.
ChilllPeace

IP i czas połączenia logowane. [22575979]
[06.01.2017] 08:19
gosc5544332211
sloneczny (07.12.2007.13 23:38):
Mozna zmienić w ustawieniach nowej poczty, wystarczy odznaczyć "ptaszka"

G D Z I E - Chyba w twoim pojdebanym mozgu.!!!!

IP i czas połączenia logowane. [22589395]
[06.01.2017] 08:21
gosc5544332211
Billy (15.02.2015.19 18:16):
Masz w prawym dolnym rogu mozliwosc zmiany z nowej na stara,pozdrawiam

POKAZ GDZIE??? BO JA JAKOS NIC NA DOLE NIE MAM> !!!!!!!!!!

IP i czas połączenia logowane. [22589396]
[25.09.2017] 02:55
[06.01.2017] 08:23
gosc5544332211
bombell (16.01.2016.30 10:45):
szkoda mojego czasu na tym portalu, zmarnowali kompletnie wyglad i dzialanie strony. rezygnuje.
przechodze do konkurencji, np. w=p.p=l o wie;le lepsze

Podaj linka na adres sienkiewicz5544@o2.pl Dzieki

IP i czas połączenia logowane. [22589399]
[06.01.2017] 12:27
mózg to ty masz
gosc5544332211 (17.01.2017.06 08:19):
sloneczny (07.12.2007.13 23:38):
Mozna zmienić w ustawieniach nowej poczty, wystarczy odznaczyć "ptaszka"

G D Z I E - Chyba w twoim pojdebanym mozgu.!!!!

poo@@@any zwracając się w formie osobowej do kogoś kto napisał komentarz w 2007r na temat całkiem innej, starej zmiany. Może wówczas taka możliwość była, ale to tylko Pan B. może wiedzieć.

IP i czas połączenia logowane. [22589630]
[20.01.2017] 16:51
140357878
Yigit (16.12.2016.24 13:19):
to nie poczta,to śmietnik napisów,interfejsu,jakiś ikon,nie wiadomo co ja w ogóle mam na ekranie.Nie wiem co to jest ,ale z tego nie da się korzystać.Prędkość ładowania tak średnio,ujdzie(jednak wolniej niż wcześniej) ale wygląd,rozmieszczenie elementów,paski przewijania,itd,to jest kompletna porażka i jestem pewien że początkujący webmaster z gimnazjum zaprojektowałby lepszą pocztę(od strony html) niż to co jest obecnie. Ja usuwam konto,nie ma innego wyjścia.
Ciekawe czy forum w przyszłości też będzie wyglądać tak jak poczta?
Jak dotychczas nikt od 15 lat nie "modernizował" poza naprawianiem błędów oczywiście,które bywały.Ale tak sie zastanawiam w którą stronę zmierza internet i jak jest pojmowana nowoczesność przez panów informatyków którzy za to odpowiadają.Bo mam wrażenie że im nieźle odpier...ło na głowę

Tak tylko, to niestety nie panowie informatycy. Nawet dżihadyści GNU/GPL są mniej opętani i nie będą robić takiej kaszany jak im się nie każe (lub jak nie walczą o swój zawód perforatora kart dziurkowanych scyzorykiem marki "Gerlach" sabotując projekty nowocześniejsze). To są decyzje księgowych mające wyłącznie ekonomiczne uzasadnienie - mamy wrócić do Minitela, gdzie buliło się za stronę lub minutę połączenia, ale robi się to powoli, żebyśmy nie zauważyli i nie postawili sieci meshowej na routerach, które teraz są w niemal każdej sieci, także domowej. Zamiast społeczności - media społecznościowe do dystrybucji reklam. Forum zmieni się w kolejną zbitkę bannerów gdy zaabsorbuje się internautów pasjonującą wiedzą w jakie gacie ubrała się jakaś celebrytka.

IP i czas połączenia logowane. [22609379]
[02.02.2017] 17:04
rene69
Jak wrócić do starego wyglądu poczty ????????
Korzystam z poczty na o2 od początku jej istnienia ale takiego utrudnienia nigdy nie było jak jest teraz.
Jestem pewna, że jeśli tego nie poprawią by funkcje były te same jak w starej poczcie to ludzie odejdą do konkurencji bo mało kto będzie tracił czas na szukanie wiadomości w tak źle zorganizowanym czymś co jest nową pocztą.
Komuś na głowę padła dobra zmiana i niestety wyszło jak wyszło czyli do zadka.
Najwyższy czas zacząć sprawdzać jak funkcjonuje poczta u konkurencji nie zapominając o tym, że o2 jest częścią wp

IP i czas połączenia logowane. [22631795]

1 «   14 15 16 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat