o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Związki: wszystko na temat
 » Odpowiedz na ten temat

MÓ MĄŻ SZYBKO DOSTAJE ORGAZMU

[10.07.2007] 16:55
MAGDA_MM
Witajcie. Mam maly a wlasciwie duzy problem Jestem 6 lat po slubie i wsz. bylo ok. Ale teraz moje pozycie malzenskie trwa moze z 3 minuty. Wszystko zaczyna sie fajnie, ale konczy zbyt szybko. Ja dopiero sie rozbrykam, a mąz konczy. Co sie dzieje? Nawet nie chce mi sie czasem z nim kochac, bo nie mam z tego satysfakcji. Znacieprzyczyny a moze jakies rady na opoznienie wytrysku? Pomocy

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[10.07.2007] 19:22
hmjikoslaaa
Ma kochanke, to jest syndrom jak on sie nazywal gdzies to jest napisan w seksulogii... z kochamka moze dlugi i namietnie... a ztoba ma tak bo organizm chce odwalic robote podswiadomie uciekajac od ciebie

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [10752496]
[10.07.2007] 20:05
to chore.....
hmjikoslaaa (07.07.10 19:22):
Ma kochanke, to jest syndrom jak on sie nazywal gdzies to jest napisan w seksulogii... z kochamka moze dlugi i namietnie... a ztoba ma tak bo organizm chce odwalic robote podswiadomie uciekajac od ciebie

dlaczego odrazu kochanke? ma facet problem i trzeba temu zaradzic......pojdz do sex-shopu , tam maja kremy i zele opozniajace wytrysk.........a moze nawet kupisz cos dla siebie? sa dobre zele na silne podniecenie u kobiety, gwarantowany szybki odlot...nazywa sie madame orgasmus........powodzenia

IP i czas połączenia logowane. [10752876]
[10.07.2007] 23:27
jdkiplllo2
Stuknij sie i puknij...nie zele tylko seksuologa mu trzeba...

to chore..... (07.07.10 20:05):
hmjikoslaaa (07.07.10 19:22):

dlaczego odrazu kochanke? ma facet problem i trzeba temu zaradzic......pojdz do sex-shopu , tam maja kremy i zele opozniajace wytrysk.........a moze nawet kupisz cos dla siebie? sa dobre zele na silne podniecenie u kobiety, gwarantowany szybki odlot...nazywa sie madame orgasmus........powodzenia

IP i czas połączenia logowane. [10754859]
[10.07.2007] 23:43
andrzej_w
ma kochankę? buahahaha, no ludzie, nie róbcie sobie żartów, gdy kobieta pisze o poważnym problemie.

Tu nie chodzi o jakąś kochankę, tylko o egoizm. Zresztą żaden normalny facet nie szuka kochanki jeśli żona mu nie odmawia seksu, więc w ogóle cała ta hipoteza "posiadania kochanki" jest bez sensu.

Sprawa wygląda trochę inaczej i wynika z różnic między kobietą, a mężczyzną. Facet, żeby się podniecić potrzebuje 20-40 sekund, a kobieta potrzebuje co najmniej kilkunastu minut. Facet żeby dojść potrzebuje niecałych 5 minut, kobieta jeśli jest szczęściarą dojdzie w pół godziny. Właśnie tu zaczynają się problemy, bo o ile na początku seks jest czymś nowym i mężczyzna bardzo się stara, żeby odpowiednio przygotować kobietę, o tyle po kilku latach współżycia idzie w rutynę i zaczyna skupiać się na sobie. Gra wstępna ogranicza się do zdjęcia spodni i kilku pocałunków. Później kilka szybkich ruchów, pocałunek w policzek i już idzie spać. A kobieta dopiero zaczyna mieć ochotę na seks...

Pierwszą zasadniczą rzeczą jest poważna rozmowa o tym. Nie baw się w "może sam się domyśli", bo faceci są prości i się nigdy nie domyślają o co chodzi kobietom. Porozmawiaj. Zrób to z miłością. Na początku cały wstęp jak bardzo go kochasz i jak dobrze Ci z nim jest, a dopiero później delikatna sugestia, że w łóżku zaczyna postępować jak egoista, że Ty potrzebujesz gry wstępnej, dłuższego seksu i gry końcowej, a nie "szybkiego numerku". Tylko rozmawiaj ostrożnie, bo faceci są strasznie wyczuleni jeśli chodzi o sprawy łóżkowe i łatwo się o nie obrażają.

Co do opóźniania jego wytrysku to ja bym nie polecał tej całej chemii, bo to znacznie osłabia bodźce i odbiera ochotę na seks (bo co to za seks skoro nawet nie czuje się penisa). Jest za to inny sprawdzony sposób - jak dojdzie to trzeba mu dać kilka minut odpoczynku i wtedy będzie mógł dalej to robić i to znacznie dłużej. Zresztą wszystko kwestia chęci. Nie od dziś wiadomo, że jak facet macha wolniej to dojdzie później. Jak odwala chałturę to robi to szybko.

IP i czas połączenia logowane. [10755014]
[30.07.2014] 06:59
[10.07.2007] 23:49
andrzej_w
aha - dla wszystkich twierdzących, że trzeba iść z nim do seksuologa, przeczytajcie uważanie co napisała autorka tematu:

Jestem 6 lat po slubie i wsz. bylo ok. Ale teraz moje pozycie malzenskie trwa moze z 3 minuty. Czyli jeszcze jakiś czas temu było wszystko ok, więc facet wie co i jak robić, żeby było dobrze. Skoro umie to zrobić jak należy, to jedynym wytłumaczeniem dlaczego jest źle jest to, że mu się po prostu nie chce. Odwala chałturę jak spora część mężów.

Wsadźcie sobie tego seksuologa hehe...

Swoją drogą to śmieszne, że faceci zaczynają odwalać chałturę, seks 3 minutowy bez gry wstępnej, a później się dziwią, że kobieta po kilku latach nie ma ochoty i wiecznie się wykręca. Facet nie umie zrozumieć, dlaczego przestała być chętna i często rzuca się w masturbację, albo kochanki, żeby sobie zrekompensować stratę. A wystarczyło tylko porozmawiać...

IP i czas połączenia logowane. [10755059]
[11.07.2007] 11:09
www.DarmoweFilmyDVD.esite.pl
FILMYwww.DarmoweFilmyDVD.esite.pl

IP i czas połączenia logowane. [10757229]
[11.07.2007] 14:40
MAGDA_MM
Dzieki za wasze odpowiedzi. Musze jednak cos sprostowac. Jesli chodzi o kochanke - to wykluczone. Moj maz nie nalezy do tego typu facetow, ktorzy zdraadzaja zony, a poza tym nasze malzenstwo jest naprawde szczesliwe. I andrzej moze masz racje, to zwykly egoizm. Jeszcze niedawno zajmowal sie mna dluzej, to najpierw ja szczytowalam raz, drugi, a potem on, razem. Ale probowalam z nim rozmawiac, jestesmy dosc szczerzy wobec siebie, wiec nie bylo problemu. Jego wytlumaczenie jednak, nie bylo niczym zaskakujacym. Powiedzial, ze tak bardzo go podniecam, ze nie moze sie powstrzymac. I tu znowu wrocilam do punktu wyjscia.

IP i czas połączenia logowane. [10759029]
[11.07.2007] 15:11
to chore.....
MAGDA_MM (07.07.11 14:40):
Dzieki za wasze odpowiedzi. Musze jednak cos sprostowac. Jesli chodzi o kochanke - to wykluczone. Moj maz nie nalezy do tego typu facetow, ktorzy zdraadzaja zony, a poza tym nasze malzenstwo jest naprawde szczesliwe. I andrzej moze masz racje, to zwykly egoizm. Jeszcze niedawno zajmowal sie mna dluzej, to najpierw ja szczytowalam raz, drugi, a potem on, razem. Ale probowalam z nim rozmawiac, jestesmy dosc szczerzy wobec siebie, wiec nie bylo problemu. Jego wytlumaczenie jednak, nie bylo niczym zaskakujacym. Powiedzial, ze tak bardzo go podniecam, ze nie moze sie powstrzymac. I tu znowu wrocilam do punktu wyjscia.

A wiec jednak Magdo mialam racje, po prostu musicie czegos sprobowac by za szybko nie doszedl.........myslalam rowniez o tym by maz na pierwszy raz zrobil to szybko, ale za drugim razem to juz hanba .......jesli chcecie szczescia to sprobujcie

IP i czas połączenia logowane. [10759279]
[12.07.2007] 11:35
pestkaa
No cóż niektórzy faceci po prostu tak mają Zapomnieć wczoraj, nie myśleć o jutrze i żyć ...

IP i czas połączenia logowane. [10765873]
[12.07.2007] 11:37
pestkaa
Dla mnie to jest nic innego jak czysty egoizm w łóżku. Zapomnieć wczoraj, nie myśleć o jutrze i żyć ...

IP i czas połączenia logowane. [10765888]
[12.07.2007] 15:39
MAGDA_MM
pestkaa (07.07.12 11:37):
Dla mnie to jest nic innego jak czysty egoizm w łóżku.

Kurcze, zaczynam zastanawiać sie czy nie masz racji, chyba musze dac mu do zrozumienia, czego chce, albo koniec z seksem.

IP i czas połączenia logowane. [10768157]
[17.07.2007] 22:03
MAGDA_MM
Lubilam jak piesci lechtaczke swoim jezyczkiem. Mam wystajace wargi sromowe i zawsze sie wsysal. Jego 16 centymetrowy miesci sie caly w buzi ale ledwo wezeme juz chlapie swoja goraca sperma w ustach

IP i czas połączenia logowane. [10806128]
[17.07.2007] 23:01
anubiis
"Jesli chodzi o kochanke - to wykluczone. Moj maz nie nalezy do tego typu facetow, ktorzy zdraadzaja zony, a poza tym nasze malzenstwo jest naprawde szczesliwe." nie no tu przegiełaś , i jeszcze powiedz że sobie dasz rękę uciąć. Znam to z autopsji i od znajomych, właśnie wtedy są przykładnymi mężami, choćby po to żeby nie wzbudzić podejrzeń. Wy kobiety myślicie że jak zdradza to od razu chce odejść i w ogóle, ale to nie jest tak, często to po prostu odskocznia od codzienności i nudnego życia. Wcale to jednak nie znaczy że nam źle w związku i przestaniemy dbać o rodzine.

IP i czas połączenia logowane. [10806678]
[18.07.2007] 13:15
MAGDA__MM
anubiis (07.07.17 23:01):
\"Jesli chodzi o kochanke - to wykluczone. Moj maz nie nalezy do tego typu facetow, ktorzy zdraadzaja zony, a poza tym nasze malzenstwo jest naprawde szczesliwe.\" nie no tu przegiełaś , i jeszcze powiedz że sobie dasz rękę uciąć. Znam to z autopsji i od znajomych, właśnie wtedy są przykładnymi mężami, choćby po to żeby nie wzbudzić podejrzeń. Wy kobiety myślicie że jak zdradza to od razu chce odejść i w ogóle, ale to nie jest tak, często to po prostu odskocznia od codzienności i nudnego życia. Wcale to jednak nie znaczy że nam źle w związku i przestaniemy dbać o rodzine.

Nie wiesz co piszesz, moze masz takich pechowych znajomych, ktorzy zdradzaja, ale ja znam mojego meza. A skoro tak to widzisz, to lepiej sie nie wypowiadaj na ten temat, bo nie jestes wart, by ktos to pisal...

IP i czas połączenia logowane. [10810028]
[18.07.2007] 13:18
MAGDA_MM
MAGDA_MM (07.07.17 22:03):
Lubilam jak piesci lechtaczke swoim jezyczkiem. Mam wystajace wargi sromowe i zawsze sie wsysal. Jego 16 centymetrowy miesci sie caly w buzi ale ledwo wezeme juz chlapie swoja goraca sperma w ustach

Sorry, ale to nie jest moj cytat, nie wiem, kto sie pode mnie podszyl

IP i czas połączenia logowane. [10810048]
[18.07.2007] 13:19
motylek letni
Moj ma tak samo

IP i czas połączenia logowane. [10810062]
[18.07.2007] 15:24
Asinus Asinorum
andrzej_w (07.07.10 23:43):
ma kochankę? buahahaha, no ludzie, nie róbcie sobie żartów, gdy kobieta pisze o poważnym problemie.

Tu nie chodzi o jakąś kochankę, tylko o egoizm. Zresztą żaden normalny facet nie szuka kochanki jeśli żona mu nie odmawia seksu, więc w ogóle cała ta hipoteza \"posiadania kochanki\" jest bez sensu.

Sprawa wygląda trochę inaczej i wynika z różnic między kobietą, a mężczyzną. Facet, żeby się podniecić potrzebuje 20-40 sekund, a kobieta potrzebuje co najmniej kilkunastu minut. Facet żeby dojść potrzebuje niecałych 5 minut, kobieta jeśli jest szczęściarą dojdzie w pół godziny. Właśnie tu zaczynają się problemy, bo o ile na początku seks jest czymś nowym i mężczyzna bardzo się stara, żeby odpowiednio przygotować kobietę, o tyle po kilku latach współżycia idzie w rutynę i zaczyna skupiać się na sobie. Gra wstępna ogranicza się do zdjęcia spodni i kilku pocałunków. Później kilka szybkich ruchów, pocałunek w policzek i już idzie spać. A kobieta dopiero zaczyna mieć ochotę na seks...

Pierwszą zasadniczą rzeczą jest poważna rozmowa o tym. Nie baw się w \"może sam się domyśli\", bo faceci są prości i się nigdy nie domyślają o co chodzi kobietom. Porozmawiaj. Zrób to z miłością. Na początku cały wstęp jak bardzo go kochasz i jak dobrze Ci z nim jest, a dopiero później delikatna sugestia, że w łóżku zaczyna postępować jak egoista, że Ty potrzebujesz gry wstępnej, dłuższego seksu i gry końcowej, a nie \"szybkiego numerku\". Tylko rozmawiaj ostrożnie, bo faceci są strasznie wyczuleni jeśli chodzi o sprawy łóżkowe i łatwo się o nie obrażają.

Co do opóźniania jego wytrysku to ja bym nie polecał tej całej chemii, bo to znacznie osłabia bodźce i odbiera ochotę na seks (bo co to za seks skoro nawet nie czuje się penisa). Jest za to inny sprawdzony sposób - jak dojdzie to trzeba mu dać kilka minut odpoczynku i wtedy będzie mógł dalej to robić i to znacznie dłużej. Zresztą wszystko kwestia chęci. Nie od dziś wiadomo, że jak facet macha wolniej to dojdzie później. Jak odwala chałturę to robi to szybko.

opóźniać wytrysk może również lekki ucisk/ masaż w okolicy prostaty lub częstrze zmiany tempa... Vulnerant omnes, ultima necat...

IP i czas połączenia logowane. [10811053]
[18.07.2007] 15:30
Asinus Asinorum
pestkaa (07.07.18 12:56):
P.o.j.e.b.a.n.e k.u.r.w.i.sz.o (07.07.18 12:34):
ny.
Facet nie jest od orgazmu, tylko żeby na dom zarobił.
Poprzewracało się w głowach od kolorowych pism.

Nie czytam kolorowych pisemek, ale czy napewno facet nie jest od orgazmów?
tak, swoich Vulnerant omnes, ultima necat...

IP i czas połączenia logowane. [10811126]
[18.07.2007] 15:32
pestkaa
To wszystko przez to (07.07.18 15:24):
pestkaa (07.07.18 12:56):
P.o.j.e.b.a.n.e k.u.r.w.i.sz.o (07.07.18 12:34):
ny.
Facet nie jest od orgazmu, tylko żeby na dom zarobił.
Poprzewracało się w głowach od kolorowych pism.

Nie czytam kolorowych pisemek, ale czy napewno facet nie jest od orgazmów?

Jak Ci brakuje orgazmów to sobie kup wibrator, a nie zawracaj du.py facetowi.
Dzięki ogromne, ale nie potrzebny mi plastikowy polepszacz !!!!!! Zapomnieć wczoraj, nie myśleć o jutrze i żyć ...

IP i czas połączenia logowane. [10811139]
[06.08.2013] 06:13
Mark1775  Mark1775@tlen.pl
Tabletki na przedwczesny wytrysk - http://goo.gl/PQvjg
Złożyłem zamówienie i dostałem je na czas, a tabletki działają świetnie.

IP i czas połączenia logowane. [20658686]
[25.09.2013] 21:14
gorgolec
Jest wiele środków na potencję, trzeba tylko znaleźć ten, który najlepiej na nas zadziała. Ja od kiedy stosuje Selectin http://www.selectin.pl/ nie mam problemów z przedwczesnym wytryskiem i mogę utrzymać erekcję przez naprawdę długi czas.

IP i czas połączenia logowane. [20762631]
[27.09.2013] 06:00
Krzych36
andrzej_w (07.07.10 23:49):
aha - dla wszystkich twierdzących, że trzeba iść z nim do seksuologa, przeczytajcie uważanie co napisała autorka tematu:
Jestem 6 lat po slubie i wsz. bylo ok. Ale teraz moje pozycie malzenskie trwa moze z 3 minuty.
Czyli jeszcze jakiś czas temu było wszystko ok, więc facet wie co i jak robić, żeby było dobrze. Skoro umie to zrobić jak należy, to jedynym wytłumaczeniem dlaczego jest źle jest to, że mu się po prostu nie chce. Odwala chałturę jak spora część mężów.
Wsadźcie sobie tego seksuologa hehe...
Swoją drogą to śmieszne, że faceci zaczynają odwalać chałturę, seks 3 minutowy bez gry wstępnej, a później się dziwią, że kobieta po kilku latach nie ma ochoty i wiecznie się wykręca. Facet nie umie zrozumieć, dlaczego przestała być chętna i często rzuca się w masturbację, albo kochanki, żeby sobie zrekompensować stratę. A wystarczyło tylko porozmawiać...

Pełna racja. U nas było tak samo. Seks trwał krótko w tym pieszczot 5 minut penetracji 3 minuty może. Żonie było przyjemnie ale nic więcej.
W końcu wzięła się za mnie i powiedziała czego chce. Teraz nie wyobrażam sobie aby się z nią nie kochać 2-3 go. Tak dosłownie. 2 i więcej godzin pieszczot, przytulania miłych słówek a potem koniecznie 15-30 minut penetracji. Kiedy tak mi się pierwszy raz udało dowiedziałem się że żona potrafi używać słów "rżnij mnie mocno" itp.
I 90 na 100 ma orgazm cudowny tego nie da się opisać.

IP i czas połączenia logowane. [20765314]
[15.10.2013] 23:29
Tomik
Ja używam i polecam oliwki do masażu..
Zresztą możesz się przekanać sama
Mobilny masażysta dla pań - Zapraszam
tel./sms 793 282 429
erotik@poczta.onet.pl
Warszawa

IP i czas połączenia logowane. [20805467]

» Odpowiedz na ten temat