o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Moje doświadczenia z...
 » Odpowiedz na ten temat

Jak często polucje?

1 2 3   » 26 Strony tematu:
[08.07.2007] 18:18
Basia Hałas
Big_Mama: Jak często u 18-latka pojawiają się polucje?
Ewa_Zarudzka: Mogą się pojawiać nawet co noc.

BASIAA: Co to są polucje?
Ewa_Zarudzka: Nocne wytryski nasienia.

http://czateria.interia.pl/goscie-czaterii ,czat,388,strona,3

A jak u was, chłopcy, z nocnymi wytryskami podczas snu?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[09.07.2007] 09:56
kollina
u mojego synka sie nie pojawiaja ,pani zarudzka sie wiec myli

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [10739846]
[14.07.2007] 19:09
comyslenatentemat
Basiu droga, polucje, oczywiście, miałem, kilka razy, dawno temu, jako nastolatek. Teraz już nie. Bo nawet jak mi się śni coś niezwykle podniecającego, to po prostu budzę się z nabrzmiałym penisem, bolącymi jądrami, sercem walącym jak młot i muszę, niestety, użyć rąk, aby się spuścić...

IP i czas połączenia logowane. [10785467]
[15.07.2007] 01:29
Basia Hałas
a ile ty masz lat, że tak "używasz rąk"?
bo ja mam 16...

IP i czas połączenia logowane. [10788156]
[15.07.2007] 16:09
Bartek22
Witam! Mam 22 lata i problem, który dobija mnie psychicznie. Chodzi o polucje. Irytuje mnie fakt, że mając 22 lata wciąż mam zmazy nocne. Nie potrafię tego zrozumieć i nad tym zapanować. Nocne polucje mam nawet, jeśli poprzedniego dnia uprawiałem seks z moją dziewczyną. Rzadko w moim przypadku polucje powodowane są snami erotycznymi, najczęściej są to zwyczajne mimowolne wytryski nasienia. Dlatego zastanawiam się, jak długo to jeszcze będzie trwać? Czy jest na to jakieś lekarstwo? Może istnieje jakieś lekarstwo obniżające poziom plemników Sam już nie wiem, co mam myśleć? A może powinienem przestać sypiać?

IP i czas połączenia logowane. [10790072]
[25.11.2017] 08:46
[15.07.2007] 16:12
Ewa Wojas
Bartku! Jedynym znanym "lekarstwem" rozwiązującym ten problem jest satysfakcjonujące, częste (regularne) współżycie oraz upływ czasu. Opisywane przez ciebie zjawisko jest normalnym, występującym fizjologicznie zdarzeniem i nie wymaga leczenia. Nawet, jeśli dzieje się tak w wieku 22 lat.

IP i czas połączenia logowane. [10790094]
[15.07.2007] 20:53
Charly
Jaki tam macie problem, ja mam 42 lata ,a ostadnio mi sie to przydarzylo, co gorsze mialem przed spaniem sex z zona a rano mokro w majtkach, to ja mam problem a nie wy. Jak bylem mlody to co pare dni pralem przescieradlo ,zeby nie bylo widac plam.

IP i czas połączenia logowane. [10790881]
[15.07.2007] 23:13
Damian21
Zacznę od tego, że jestem 21-letnim mężczyzną. Nigdy nie uprawiałem seksu, choć miałem w życiu kilka dziewczyn. Jedynie, co z dziewczyną robiłem, to uprawiałem petting. Mam prawidłowe reakcje seksualne, jak jestem podniecony to wypływa mi ten przezroczysty płyn z gruczołu Coopera. A mój problem polega na tym, że jestem uzależniony od masturbacji i próbuję z tym walczyć, choć z mizernym skutkiem. Najdłużej udało mi się wytrzymać 79 dni i w związku z tym pojawił się drugi problem - chodzi mi o polucje. Nigdy ich nie miałem, choć wytrzymałem czasami i po 30 dni, a przez te 79 dni również nie miałem. Martwię się, że może być coś ze mną nie tak, bo przecież gdzieś ten nadmiar spermy musi się wydostać, prawda? Zaobserwowałem, że jak czasami sikam, to razem z moczem leci taki biały płyn (wyglądem przypomina mleko). Ten płyn pojawia się dosyć rzadko, tak co 2-3 tygodnie. Więc moje pytania brzmią: Czy to normalne, że nie mam polucji, choć nie uprawiam seksu? Czy ten płyn wypływający z moczem to nasienie? Kolejna nurtująca mnie sprawa jest taka, że po tym 79-dniowym okresie abstynencji upadłem i... doprowadziłem do wytrysku. Ale nie był on obfity. Po 4-tej ejakulacji w ciągu 12 godzin zauważyłem malutkie drobinki krwi. Nie było ich dużo i były bardzo małe. Po tym, co się stało, bardzo się przestraszyłem. Dodam jeszcze, że to był jedyny raz, kiedy takie malutkie drobinki krwi widziałem, a od tamtego czasu masturbowałem się wiele razy i nigdy więcej ich już nie widziałem. Czy to jest pierwsza oznaka problemów z prostatą? Czy może coś uszkodziłem przy masturbacji?

IP i czas połączenia logowane. [10792056]
[15.07.2007] 23:26
Monika Trzcińska
Damianie! Uzależnienie od masturbacji dotyczy sytuacji, gdy staje się ona preferowaną formą zaspokajania potrzeb seksualnych, mimo że dana osoba ma możliwość podjęcia współżycia z drugą osobą - wybiera jednak masturbację i tylko ją stosuje. O uzależnieniu nie możemy mówić, gdy osoba jeszcze nie współżyła seksualnie lub gdy podejmuje (mimo stosowania co jakiś czas masturbacji) stosunki płciowe. Uzależnienie musi także wpływać niekorzystnie na codzienne funkcjonowanie jednostki. Czasami jest tak, że ludzie współżyją seksualnie z partnerem i dodatkowo onanizują się. Nie jest to niczym dziwnym i zależy od wielkości potrzeb seksualnych danej osoby. U niektórych napięcie seksualne jest tak wysokie, że kontakt z drugą osobą nie wystarczy, aby je zredukować, obniżyć.

Polucje nocne pojawiają się w okresie długiej abstynencji seksualnej. U Ciebie sperma usuwana jest wraz z moczem (nie musisz tego zauważyć). Nie dochodzi do ejakulacji, ale sperma gromadzi się w cewce moczowej. Myślę, że nie ma powodu do niepokoju.

Jeśli chodzi o drobinki krwi, jakie zauważyłeś w moczu, to pojawiły się prawdopodobnie na skutek uderzenia, o którym pisałeś (o ile o taki upadek chodziło). Jeśli zaobserwujesz utrzymującą się krew w moczu, skontaktuj się z lekarzem, najlepiej urologiem. Pisałeś, że te drobinki krwi pojawiły się jednorazowo w małej ilości. Jeśli więc do tej pory nie pojawiły się ponownie, możesz być spokojny o stan zdrowia.

IP i czas połączenia logowane. [10792193]
[16.07.2007] 11:06
Sławek19
Problem czy nie? Sam nie jestem w stanie tego ocenić. Otóż mój penis zdaje się być niejako nadpobudliwy. Często już na samą myśl o seksie, czy też nawet całowaniu, podczas trzymania kobiety za rękę, całowania się z nią lub gdy kobieta siedzi mi na kolanach, to dochodzi do wzwodu. Jest to niezwykle uciążliwe i denerwujące... Nie wiem, czym "on" tak się podnieca i co jest tego przyczyną? Ponadto, choć mam już 19 lat, to często budzę się w nocy z powodu wytrysku, który nie wiem, skąd się bierze. Takie wytryski, z tego co wiem, są normalne tylko w okresie dojrzewania. Boję się, że może to być coś poważnego, jak np. stulejka...
Proszę tylko nie pisać porad typu: "Niektórzy cierpią na prostatę i chcieliby mieć tak jak Ty, więc nie narzekaj, tylko ciesz się!"...

IP i czas połączenia logowane. [10794059]
[16.07.2007] 11:13
Monika Trzcińska
Wszystko jest z tobą w porządku! Nocne wytryski to tzw. polucje nocne, które pojawiają się, owszem, w okresie dojrzewania, ale nie tylko, bo mogą występować także u dorosłych mężczyzn, są jednak wtedy zazwyczaj mniej intensywne. U ciebie mają prawo jak najbardziej się pojawiać, bo jesteś przecież cały czas w okresie dojrzewania płciowego. Twój rozwój psychoseksualny cały czas postępuje. Takie polucje są oznaką zdrowia, a nie - choroby. Jeśli chodzi o twoją pobudliwość seksualną, to ona także nie powinna budzić twojego niepokoju. U wielu młodych mężczyzn taka wzmożona pobudliwość występuje i także jest oznaką sprawności seksualnej. Wiem i rozumiem, że do wzwodu dochodzi w różnych sytuacjach, czego często nie jesteś w stanie kontrolować i sprawia ci to dyskomfort. Po jakimś czasie wszystko się ustabilizuje, ta pobudliwość zmaleje, ale musisz uzbroić się w cierpliwość.
Najlepsza rada - zaakceptować ów stan rzeczy, który jest oznaką sprawności i zdrowia.

IP i czas połączenia logowane. [10794131]
[16.07.2007] 11:18
kubez
a co to za wydzielina, która wydobywa się z członka w czasie gry wstępnej?

IP i czas połączenia logowane. [10794184]
[16.07.2007] 11:23
Anna Lissewska
Mowa o śluzowatej, lepkiej wydzielinie, która pod wpływem silnego lub długotrwałego podniecenia mężczyzny, pojawia się najpierw w cewce moczowej, a następnie wydostaje na zewnątrz. Prawdopodobnie wytwarzają ją gruczoły opuszko-cewkowe – jedne z gruczołów dodatkowych mężczyzny (produkujące substancje wchodzące poza plemnikami w skład nasienia). Wydzielina ta pojawia się szczególnie w fazie plateau, ma za zadanie zalkalizować kwaśny (szkodliwy dla plemników) odczyn moczu w cewce moczowej, a także uczynić ją bardziej śliską, a więc stworzyć dogodne warunki dla spodziewanego wytrysku nasienia. Gdy moment wytrysku jest odwlekany, wydzielina wydostaje się na zewnątrz. Zjawisko to nazywa się destillatio, w porównaniu ejakulacją (wytryskiem nasienia). W tej przedejakulacyjnej wydzielinie często są już ruchome plemniki. Stwarza to ryzyko zapłodnienia, zanim dojdzie do ejakulacji we wnętrzu pochwy.

IP i czas połączenia logowane. [10794223]
[16.07.2007] 11:26
kubez
a czy to normalne i co robić, gdy 'destillatio' moczy mi bieliznę, nawet spodnie - przy całowaniu dziewczyny. Wstydzę się tego, boję, co dziewczyna sobie pomyśli...

IP i czas połączenia logowane. [10794253]
[16.07.2007] 11:28
Anna Lissewska
Cóż... na fizjologię nie ma rady, wydzielina przy silnym podnieceniu to rzecz normalna i należy się cieszyć, że wszystko działa prawidłowo, a dziewczyna może być tylko zachwycona, że jest aż tak podniecająca...

IP i czas połączenia logowane. [10794268]
[16.07.2007] 11:46
Selina
Wszystko mu pokazała, ale niczego nie dała -
Więc nieszczęśnika męskość strasznie rozbolała.

[I tak bywa...]

http://selina.blog.onet.pl/2 ,ID76540089,index.html

IP i czas połączenia logowane. [10794431]
[16.07.2007] 15:47
czy to normalne
Mam 23 lata, ale często zdarzają mi się zmazy nocne. Czy to normalne?

IP i czas połączenia logowane. [10796144]
[16.07.2007] 15:49
Ewa Żeromska
Oczywiście. Wbrew temu, co wiele osób myśli, tzw. polucje (zmazy nocne), czyli niekontrolowane wytryski nasienia podczas snu, nie są charakterystyczne tylko dla okresu dojrzewania, lecz występują podczas całego życia seksualnego mężczyzny. Pojawiają się w okresie dorastania, z czasem stopniowo się nasilają (występują niemal u wszystkich 18-letnich chłopców).
Gdy mężczyzna podejmuje współżycie, polucje stają się coraz rzadsze, a u panów regularnie uprawiających seks mogą wcale nie występować. Pojawiają się natomiast na nowo w okresach dłuższej wstrzemięźliwości - w ten sposób organizm dokonuje samoregulacji.
Zamiast się martwić, powinien pan raczej się cieszyć - polucje świadczą o tym, że jest pan zdrowym i seksualnie sprawnym mężczyzną.

IP i czas połączenia logowane. [10796154]
[17.07.2007] 18:17
kubez
Droga Pani Aniu!
Mam pytania.
1. W jakim wieku może wystąpic mokre sny?(ja mam 13)
2. Jak rozpoznać, że miało się polucje?
3. Czy mam się tego obawiać?
4. Co ile dni występuje polucja?
Proszę o odpowiedź. Z góry dziękuję.

IP i czas połączenia logowane. [10804616]
[17.07.2007] 18:22
Anna Lissewska
Każdy dojrzewa w innym tempie, a poza tym ma inny temperament i różne potrzeby seksualne. Polucje występują, gdy ma się silny nierozładowany w inny sposób (np. przez masturbację) popęd seksualny, więc są tacy, którzy wcale ich nie mają, a są tacy, co dość często.

Rozpoznać można po tym, że piżama jest mokra, ale nie jak od moczu, lecz jak od spermy, która jest mazista (z pewnością domyślisz się, jak już zobaczysz), albo, jeśli się nie obudzisz, to może wyschnąć i wtedy jest sztywna od zaschniętej spermy.

Nie wiem, czego miałbyś się obawiać?

IP i czas połączenia logowane. [10804634]
[18.07.2007] 23:18
jaga69

Tylko rzeka jest wierna. Moją koleżankę ostatnio wystawił jej facet byli ze sobą 7 lat, mieli już zarezerwowaną salę, datę ślubu ustaloną, on zadzwonił do niej i powiedział: nie chcę, nie jestem jeszcze gotowy. Tchórz, nawet nie miał odwagi jej w oczy powiedzieć. Dziewczyna leczy sie u psychiatry, załamał jej się świat. Nie zazdroszczę. Nawet nie powiedział DLACZEGO. Co o tym myślicie? Mi układa się dobrze z moim kochanym Damiankiem, ale smutno mi na myśl, że jest komuś smutno i źle!!!

No szcyt dojrzałosci emocjonalnej naprawde podziwiac takich palantow za mestwo i odwage.. ze tez pod skrzydłami tyle lat sie uchował taki... wspolczucia i zal ale kto wie co nas jeszcze czeka..!?

IP i czas połączenia logowane. [10814991]
[19.07.2007] 19:30
19-L-A-T-E-K
Już mnie to denerwuje i niepokoi, bo często mam wytrysk nasienia podczas snu i jestem mokry - to jest wstrętne i mnie wścieka.
Niech mi ktoś powie, czy też ma to samo - i czy to jest w porządku?

IP i czas połączenia logowane. [10821115]
[19.07.2007] 19:31
chriss
Nie martw się - to jak najbardziej normalne.

IP i czas połączenia logowane. [10821124]
[19.07.2007] 19:32
Timm
Może częsciej sie onanizuj...to w nocy nie bedzie niespodzianek. Mi to pomaga

IP i czas połączenia logowane. [10821133]
[19.07.2007] 20:36
Jacck
Rzeczywiście, odkąd się onanizuję nie mam problemów z polucjami; myślę, że i tobie to pomoże, ponieważ jest to całkiem normalne, że chłopak onanizuje się.

IP i czas połączenia logowane. [10821513]
[19.07.2007] 20:38
puluś
Nie masz większych zmartwień?
Przecież polucje są lepsze od onanizmu!
Intensywny sen erotyczny usztywnia ci członka maksymalnie.
Sperma aż kipi w jądrach.
Wytrysk jest fantastyczny - bardzo silny i obfity...
Żałuję, że tak rzadko mam polucje.

IP i czas połączenia logowane. [10821529]
[20.07.2007] 14:17
dla Basi Hałas...
Tym razem zapadłem w sen, niosący pozory wypoczynku i ukojenia. Śniłem, jednak większości z sennych marzeń nie pamiętam. Wiem na pewno, że się pojawiły. Szczególnie jeden zapadł w moją pamięć.
W tym śnie spotkałem siebie samego. Stanąłem z moim drugim Ja. Oko w oko. Wyglądaliśmy identycznie. Jedyną różnicą było, że Ja z mojego snu miałem w oczach zimny ogień. Patrzyłem sobie w oczy i nie byłem w stanie skupić się na czymkolwiek innym. Niesamowity ogień przyciągał całą moją uwagę. Zalewał mnie swoim blaskiem, wypierając
wszystko inne. Starał się kształtować od nowa moją świadomość. Wgryzał się w najgłębsze zakamarki mojego jestestwa, wydobywając stamtąd dawno skrywane lęki, ukryte marzenia, o których istnieniu nie miałem pojęcia. Sięgał po pragnienia i unicestwiał wszystko
sprawiedliwie. Paranoiczny strach przed powolną śmiercią w męczarniach opuścił mnie, przynosząc wielką ulgę. Pragnienie obcowania cielesnego z kobietą, której włosy łonowe wystają poza koronki majtek uleciało, potęgując jeszcze bardziej poczucie ulgi. Czułem się pusty i tworzony od nowa. Wraz z tym procesem zbliżałem się do siebie z mojego snu. Nasze twarze zetknęły się pierwsze, następnie dłonie wtopiły w siebie. Zanurzałem się w głąb mnie, albo pozwalałem się pochłaniać – sam nie wiedziałem kto rządzi tym procesem, dość że łączyłem się z samym sobą ze snu. Procesowi stapiania towarzyszyło potęgujące się napięcie, przeradzające się w silne fizyczne podniecenie. Wtedy chyba pierwszy raz zobaczyłem swojego członka wypełnionego krwią do granic możliwości. Drżał i zdawał się bliski wybuchu. Wszystkie naczynia krwionośne wystąpiły na skórę. Wyglądało to tak, jakby niebieski i fioletowy bluszcz oplótł mojego penisa. Przed samym końcem transformacji pojawił się nieznośny ból, towarzyszący wzwodowi.
Umysły połączyły się jako ostatnie. Towarzyszył temu rozbłysk zimnego ognia. W nowym ciele, powstałym z dwóch, ale obu należących do mnie, ogień nabierał innych właściwości. Napełniał mnie ciepłem. Ciepło spływało od góry ku dołowi, rozgrzewając organy, tkanki, napełniając gorącą, wzburzoną krwią naczynia. Rozgrzana krew stopniowo nabierała prędkości. Kotłowała się w szerokich arteriach, przyspieszała, przepływając przez węższe odcinki. Nie mogłem tego słyszeć, ale byłem niemal pewny, że tej niepowstrzymanej fali towarzyszy huk, jaki wydawać może dziko płynący strumień. Ognisko ognia, które znajdowało się w mojej głowie, powodowało najpierw dyskomfort. Stopniowo dyskomfort zamieniał się w przejmujące uczucie pieczenia, towarzyszące palonej tkance. Otwierałem już usta do krzyku, gdy fala gorącej krwi dotarła do podbrzusza i znalazła
ujście. Wytrysnęła na zewnątrz, przynosząc ulgę i rozluźnienie. Poczułem miłe uczucie spełnienia i lekkości. Czy tak czuły się nowonarodzone dzieci? Zupełnie nieobciążone
dziedzictwem minionych lat i bagażem doświadczeń? Nieskażone wpajanymi od samego początku wzorcami zachowań? Duchowo czyste, bez wyuczonego systemu wartości i bez nazwanego z imienia Dobra i Zła.
Po przebudzeniu poczułem, że sen pozostawił po sobie ślady. Umysł mójfunkcjonował inaczej. Zdolność oceny zmieniła się. Zewnętrznym śladem przemiany, jaka we mnie nastąpiła było natomiast nasienie – ślady mojej własnej spermy zabarwionej krwią.
- Nie martw się, to nic takiego. Czasem się zdarza. – usłyszałem głos Pani Matki i poczułem dotyk jej dłoni na czole.
- Jak to „zdarza się”? Co pani przez to rozumie?
- Każdy przechodzi to na swój sposób. W szczegółach oczywiście są pewne różnice – różnimy się ze względu na to, co znajdziemy głęboko w nas samych. Generalnie jednak zawsze chodzi o to samo.
Dalej nie wiedziałem co „to” jest i o co jej chodzi. Co niby każdy przechodzi? Szaleństwo? Polucje? Tak wiele pytań cisnęło mi się na usta.
- Nie możesz pytać o zbyt wiele – odgadła trafnie co mnie trapi – na wiele z tego, co chciałbyś natychmiast wiedzieć, po prostu nie mogę odpowiedzieć. Są też takie pytania, na które odpowiedzi po prostu nie znam.
- Nie wstydzę się... tego. – wskazałem palcem na niedwuznaczne ślady na prześcieradle. Tak było rzeczywiście. Nie czułem skrępowania. Wydawało mi się to tak samo normalne, jak ślady potu na poduszce po parnej nocy. Mogła niepokoić obecność krwi w
nasieniu, ale samego faktu sennego wytrysku nie wstydziłem się zupełnie.
- Wiem, że nie – odpowiedziała bez kpiny, ani udawanej powagi – Ten sen, który śniłeś, pamiętasz go?
Pamiętałem bardzo dobrze, z najdrobniejszymi szczegółami.
- Nie, nie pamiętam – skłamałem celowo, dając sobie chwilę na udawane wahanie – w sumie prawie nic. Tylko tyle, że wystąpiłem w nim ja sam, i mam niejasne przeczucie, że ktoś lub coś jeszcze. Tylko nie wiem, co to było.
- Kłamiesz, ale to nic. Ważne, że ja wiem, co ci się śniło. To wystarczy. Wiem też, dlaczego akurat to i akurat tobie.
Spojrzała na mnie, jakby smutno i z miejsca poczułem się wstrętnie. Odruchowo zaoponowałem. Skąd miałaby wiedzieć? Nawet, gdybym krzyczał przez sen, to i tak na pewno nie opowiadałem ze szczegółami, co się dzieje. A nawet gdyby, to dlaczego podsłuchiwała? Nie chciałem, by ktokolwiek deptał butami moją prywatność, ingerował w sny.
- Prywatność proszę pani, to rzecz święta, wręcz nietykalna. – zacząłem z nutą gniewu w głosie.
- Twoja prywatność to przeszłość. Gdybyś był tak do niej przywiązany, to ukrywałbyś ślady swoje

IP i czas połączenia logowane. [10827223]
[20.07.2007] 14:20
dla Basi Hałas...
- dokończenie:

- Prywatność proszę pani, to rzecz święta, wręcz nietykalna – zacząłem z nutą gniewu w głosie.
- Twoja prywatność to przeszłość. Gdybyś był tak do niej przywiązany, to ukrywałbyś ślady swojej polucji, czerwienił na każdą o tym wzmiankę. Nie zrozumiałeś tego snu? To dopiero pierwsza wskazówka. Powiedz szczerze, czy kiedykolwiek zdarzyło ci się upaprać
łóżko i afiszować się z tym? Ile razy ukradkiem prałeś bieliznę i czyściłeś gorączkowo prześcieradło? Nie próbuj przerywać, znam odpowiedź: nigdy. Nigdy tego nie robiłeś, bo nigdy nie miałeś okazji. Od teraz męska część twojego ego podniosła głowę. Pierwotna część, reptile brain, kumasz...?
- Wytłumacz mi coś – poprosiłem.
- Nie, nie teraz. Jeszcze nie jesteś gotowy – znowu położyła palec na moich ustach, nakazując milczenie. – Ta krew, to fizjologia. Mikrourazy naczynek krwionośnych na drodze nasienia. Gwałtowna fala wytrysku naruszyła ich ciągłość i spowodowała niewielkie krwawienie. To nic niepokojącego.
Nic nie odpowiedziałem. Wzruszyłem tylko ramionami.
– Zaraz zmienię ci pościel.
Znowu skwitowałem to wzruszeniem ramion.

http://www.ka-fe.net/opowiadania/radek.pdf

IP i czas połączenia logowane. [10827251]
[20.07.2007] 14:29
dla Basi Hałas...
Basiu, to tylko fragment powieści... Polecam całość.

http://www.ka-fe.net/strony/czytelnia/rad.ht ml

IP i czas połączenia logowane. [10827338]
[20.07.2007] 14:46
Teressa
Radość o poranku

Zadumany o swym poszukiwawczym istnieniu przemierzał okolice parowozowni. Słońce, wiedzione bezbłędnym instynktem dużych ciał niebieskich, przyspieszyło ziemski wzwód światła, spodziewając się zdarzeń niezywkłych. Młody mężczyzna w roztargnieniu wpadł na młodą lokomotywę eksperymantalną. Siadł na nią, by odpocząć po długim marszu przez własne samoniedouwielbienie. Przełącznik w maszynie pod wpływem ciepła zadziałał... i zaczęło się. Inteligentne skojarzenia naszego bohatera spowodowały, że nie zeskoczył z młodej, eksperymantalnej maszyny, mimo, że wskutek ukształtowania terenu zjeżdżała w dół coraz szybciej. Po trzydziestu minutach pęd szalony udzielił się strukturze ciała młodzieńca, jednocząc wibracyjnie z lokomotywą. Nieodporne i niezjednoczone struktury materii ubrania odpadły. Penis, wiedziony wieloletnim oczekiwaniem, radośnie wzniósł się w górę. Jądra automatycznie odchyliły się do tyłu, wydłużając na kształt wagoników kolejki wąskotorowej, co przydało całości masy, a wagi zdarzeniu. (W mentalności homo sapiens im więcej, tym ważniej).
Lokomotywa westchnęła i stało się, już nie było rozpoznawalne - ten biały, tęczowo opalizujący, unoszący się w niebo obiekt, to para, sperma, czy ostatnie westchnienie życia młodzieńca. I tak nasz bohater, superekspres Nana, pochłonięty indywidaulizmem swych doznań, przemknął przez życie i gwiazdo- lub niegwiazdozbiór Syriusza co prawda bez opóźnień i z dużym samozadowoleniem, w pełni wykorzystując swój talent sklejacza pociągów, ale z bliżej niesprecyzowanym niepokojem, że jednak coś przeoczył.
Bez komplikacji.

http://kuratorium.lublin.pl/~murgen/syriusz/ sekcja/_private/sl_t12.htm

IP i czas połączenia logowane. [10827512]
[20.07.2007] 14:52
Polucje zakonników
Z franciszkaninem o. Pawłem Chmurą rozmawia Ernest Foltyniak:

- Seksuolodzy twierdzą, że mężczyzna odcięty od seksu musi miewać nieco kłopotów, sny erotyczne, polucje nocne, a nawet, że jest to niezdrowe dla psychiki.

- Nadal pozostaję mężczyzną. Jeżeli Pan Bóg daje nam seksualność, daje nam też rozwiązanie tej seksualności. Wiadomo, że to, że są polucje nocne, jest rzeczą naturalną. Gdybym ciągle oglądał jakieś zdjęcia, filmy pornograficzne, to nie byłbym w stanie nad tym czuwać, to jest nierealne. Ja ślubując czystość robię wszystko, żeby nie dać się temu wciągnąć.

http://www.lubuskie-info.com/cwmp/index.php? sid=nuiefmolmqscnnllytgvwcoqutzcintw&do=showart&folderid=66& id=268

IP i czas połączenia logowane. [10827559]

1 2 3   » 26 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat