o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum O kobietach
 » Odpowiedz na ten temat

Sex W Rodzinie

1 «   5 6 7 Strony tematu:
[14.03.2017] 15:04
Kuzyn
Ja w sylwestra owego roku przespałem się z kuzynka. Wiadomo, wspolna impreza potem powrot do jej domu. Popilismy jeszcze troszke i sie zaczelo. Ona dobrze to pamieta jak i ja, ciekawe czy kiedys to powtorzymy, bylo fajnie.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22677486]
[15.03.2017] 07:13
DRZEZ  TADEUSZ2210@tlen.pl
tata (14.02.2014.25 14:19):
tak mi sie to spodobalo ze kiedys bylem bez majtek w luznych dresach i tez mi wskakiwala jak tanczylismy ja jak byla na mnie to lapalem ja za tylek i dociskalem do kutasa napewno go czula ale nie mialem odwagi ja zlapac za cipke albo pokazac jej kutasa mam na nia ochote ale nie wiem jak to z nia zrobic raz ja w nocy macalem i lizalem jej cipke ale sie krecila balem sie ze sie obudzi i bedzie problem
Do Tata niepowinnes zwlekac z sexem z corka,lecz musicie oboje porozmawiac szczeze.Ze pragnierz dac jej przyjemnosc,przezycie-orgazmu itd,pozatym pozostanie wasza-tajemnica.Nikt nieobgada ze puszcza-sie,gdyz sex ma kiedy-zechce!.Moze miec chlopaka kolege,ale z seksem dystans,bo chlopcy chwalac sie ze ta przelecial psuja-dziewczynie opinie!A ojciec zachowa tajemnice i niedopusici do wpadki-ciazy! Ja ze swoim ojcem uprawjalam-sex ponad 8Lat,az wyszlam zamaz mam 2 dzieci i udane-malzenistwo.Byl dobry pomysl-ojca na sex zemna dal mi to co najlepsze moze dac meszczyzna,jestem dumna majac tak kochanego-tate! Po latach milo to wspominam,mam ochote powtuzyc seksik z tata!!!Jadwiga z mezem Tel 603 072 779 dzwon-pogadamy.

IP i czas połączenia logowane. [22678202]
[18.03.2017] 11:03
DRZEZ  TADEUSZ2210@tlen.pl
Irenarocka (15.02.2015.28 18:34):
Tak sobie czytam te głosy o seksie w rodzinie, bardzo różne, jak to zwykle. Jestem kobietą doświadczoną, mam 37 lat, mam syna i córkę i śmiem twierdzić, że jesteśmy rodziną szczęśliwą. Seks towarzyszył mi od dzieciństwa i uważam to za fakt niezwykle pozytywny. Moi rodzice nie kryli się przede mną, miałam swobodny dostęp do ich łóżka i ciał. Dzięki temu nie miałam żadnych oporów, zahamowań, kompleksów. Podobną metodę zastosowałam wobec swoich dzieci. Jesteśmy we troje w najbliższych jakie być mogą, relacjach. Znam podobnych rodzin co najmniej kilkanaście i wszystkie są rodzinami mogącymi być wzorem dla innych, tzw. normalnych. Nie ma tu przemocy, ani fizycznej, ani psychicznej. Jest miłość, wzajemna życzliwość, tolerancja i ciepło. Jestem pewna, że ogromny w tym udział ma seks, będący może najważniejszym z ludzkich instynktów. Bez seksu świat jest ponury. Nie żałujmy sobie i naszym najbliższym tego cudu, jakim seks niewątpliwie jest.
Jestesmy malzenstwem mamy 2uike prawie dorastajcych-dzieci-corka isyn,umozliwilam im na-sex zabezpieczylam ja,kochaja sie kiedy maja na to ochote!Oboie z mezem lubimy popatrzec na ich-sex,oni nas niewstydza sie,czesto widza nasz-sex,drzwi unas nikt niezamyka!Pozatym maja tez dostemp do naszych-cial.Jadwiga z mezem,Tel603 072 779

IP i czas połączenia logowane. [22682234]

1 «   5 6 7 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat