o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum O kobietach
 » Odpowiedz na ten temat

Sex W Rodzinie

1 2 3 4 Strony tematu:
[05.07.2007] 12:17
*FAFIK*
Czy podnieca was siostra mama lub ciocia?
prosze o wypowiadanie sie na ten temat mnie podnieca moja mama
jest taka sexi i ma duze cycuszki które kiedys mogłem pomacac
i polizac cudowne uczucie.
czekam na odp.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[05.07.2007] 12:44
konsternacja  philophobia@tlen.pl
Aga45 (07.07.05 12:22): mnie podnieca mnie

A Ty starucho co?
Kononologię studiujesz?
Naucz się pisać, a później się udzielaj na forum!

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [10707203]
[05.07.2007] 12:49
*FAFIK*
Aga45 (07.07.05 12:22):
A mnie podnieca mnie mój 19 letni syn.
???lub macałas??
moja mama kazała mi kiedys nasmarowac swoje piersi olejkiem do opalania widziała ze stanoł mi wtedy bardzo przez spodnie...powiedziała rób tak dalej...moze ja ja tez podniecam?

IP i czas połączenia logowane. [10707258]
[09.07.2007] 23:14
VxV
mnie podniecają kibice legii

p.s.

fajny jeżyk Co innego jest wierzyć w kobiety, a co innego wierzyć w to, co mówią.

Carlos Ruíz Zafón, Cień wiatru

IP i czas połączenia logowane. [10746388]
[09.07.2007] 23:23
konsternacja  philophobia@tlen.pl
VxV (07.07.09 23:14):

p.s.

fajny jeżyk

Dzięki CODE: N(y)L(o)N "Lepiej się mile rozczarować niż niemile zaskoczyć"

IP i czas połączenia logowane. [10746505]
[29.08.2014] 03:11
[16.07.2007] 21:18
MAXEL
AGA45 napisz do mnie na email maxel123@02.pl

IP i czas połączenia logowane. [10798157]
[21.07.2007] 12:03
Volverin
Muj kolega ma za żonę siostrę cioteczną. NIE WIDZĘ W TYM NIC OBRZYDLIWEGO!

IP i czas połączenia logowane. [10833398]
[05.06.2008] 22:43
Lukasz14_91
A mnie podnieca 15letnia siostra i mam nadzieje ze kiedys do czegos dojdzie

IP i czas połączenia logowane. [12880975]
[08.11.2008] 10:18
jan333
witam,nie ma to jak szwagierki po trzydziestce sa lepsze od żony

IP i czas połączenia logowane. [13783922]
[29.12.2008] 16:37
Raff111
do jan333

witaj kolego być może to właśnie ty mi pomożesz bo chyba mam problem ze szwagierką. Szwagierka to żony siostra i ma 31 lat i strasznie mnie kręci. Tylko wydaje mi się że dla mnie jest nieosiągalna. Nie wiem jak dać jej do zrozumienia że chcę się z nią kochać. Obecnie ona jest samotną matką. jak byś mógł to odpisz na mojego maila ozoneop@wp.pl

A może ktoś inny ma jakiś pomysł na mój problem.

IP i czas połączenia logowane. [14086775]
[29.12.2008] 19:57
killeraty
Raff111 (08.12.29 16:37):
do jan333

witaj kolego być może to właśnie ty mi pomożesz bo chyba mam problem ze szwagierką. Szwagierka to żony siostra i ma 31 lat i strasznie mnie kręci. Tylko wydaje mi się że dla mnie jest nieosiągalna. Nie wiem jak dać jej do zrozumienia że chcę się z nią kochać. Obecnie ona jest samotną matką. jak byś mógł to odpisz na mojego maila ozoneop@wp.pl

A może ktoś inny ma jakiś pomysł na mój problem.

Daj sobie spokój. Trzymaj się żony, w końcu nie chciałbyś, żeby żona myślała tak o twoim bracie jak ty o jej siostrze, prawda? A tym bardziej żeby Ciebie z nim zdradzała.

IP i czas połączenia logowane. [14088143]
[08.09.2009] 11:29
damianek111
kiedy mialem ok 13 lat i przyjechala do mnie kuzynka o 4 lata starsza spedzalismy duzo czasu razem . u nas nie bylo wolnych miejs do spania wiec musielismy razem spac pewnej nocy ona spala w samej koszulce ona myslala ze spie i odkryla mi kolderke i z majtek wyjela mijego malego i patrzyla wlozyla reke w majteczki a 2 dotykala go slyszalem jak wzycha wiec otworzylem oczy przestraszyla sie ze nie spie, ja nie wiedzialem co robi ale kazala mi reke wlozyc jej w majteczki i abym ja mizial doprowadzilem ja do orgazmu
po 3 latach znow przyjechala ale glupio jej bylo lecz wtedy ja gdy spala wyjalem ptaszka i udawalem ze spie a on mi stal i niby niechcacy ocieralem nim o nia czulem ze sie jejpodoba wiec zaczalem ja piescic az zaczelismy sie kochac bylo cudownie teraz czesto to robimy

IP i czas połączenia logowane. [15462949]
[08.09.2009] 19:34
MJG  mjg_g@tlen.pl
damianek111 (09.09.08 11:29):
kiedy mialem ok 13 lat i przyjechala do mnie kuzynka o 4 lata starsza spedzalismy duzo czasu razem . u nas nie bylo wolnych miejs do spania wiec musielismy razem spac pewnej nocy ona spala w samej koszulce ona myslala ze spie i odkryla mi kolderke i z majtek wyjela mijego malego i patrzyla wlozyla reke w majteczki a 2 dotykala go slyszalem jak wzycha wiec otworzylem oczy przestraszyla sie ze nie spie, ja nie wiedzialem co robi ale kazala mi reke wlozyc jej w majteczki i abym ja mizial doprowadzilem ja do orgazmu
po 3 latach znow przyjechala ale glupio jej bylo lecz wtedy ja gdy spala wyjalem ptaszka i udawalem ze spie a on mi stal i niby niechcacy ocieralem nim o nia czulem ze sie jejpodoba wiec zaczalem ja piescic az zaczelismy sie kochac bylo cudownie teraz czesto to robimy

Chaciałbym mieć taką kuzynkę ;p. Ona jest ze starszej rodziny czy z bliższej?

IP i czas połączenia logowane. [15465182]
[26.10.2009] 14:08
SNIKERS1234556677899
A ja mam siostre i kuzynke kture mi się podobają ale niewiem jak je przekonać do sexsu pomoże mi kto

IP i czas połączenia logowane. [15692599]
[26.10.2009] 14:13
SNIKERS1234556677899
to mój mail pisać dad16@op.pl

IP i czas połączenia logowane. [15692618]
[26.10.2009] 19:44
dla mnie to.......
wszystko jest chore..........ludzie opamiętajcie się, po co kalać rodzinę? mało ludzi na świecie? grzmoćcie się z wszystkimi tylko nie z bliskimi do cholery........potem wyrastają Downy

IP i czas połączenia logowane. [15694318]
[12.12.2009] 15:58
ja i kuzynka=seks

tez kiedys spalem z kuzynka tylko ze ona scigla mi gacie i wziela go do buzi gdy sie obudzile niewiedzialem co zrobic ona tez sie wystraszyla ze wygadam ale wtedy doszlo do porozumienie z obu stron wiecie jakiego tylko ze to byla moja bardzo daleka rodzina

IP i czas połączenia logowane. [15931406]
[13.12.2009] 16:11
Porozumienia wiadomo
ja i kuzynka=seks (09.12.12 15:58):
siurnąłęś sobie.

tez kiedys spalem z kuzynka tylko ze ona scigla mi gacie i wziela go do buzi gdy sie obudzile niewiedzialem co zrobic ona tez sie wystraszyla ze wygadam ale wtedy doszlo do porozumienie z obu stron wiecie jakiego tylko ze to byla moja bardzo daleka rodzina

IP i czas połączenia logowane. [15935980]
[30.12.2009] 14:09
szlony napalony
Mnie odkąd mialem 13 lat(teraz mam 18) podnieca moja ciocia. Ma ona cudne ciało i jędrne piersi, po prostu cala jest piękna i marze o niej co noc.
Gdy bylismy cala rodzina nad morzem 3 lata temu plywalem z nia sam na sam przytulalismy sie i dulzszy czas piescilem jej tyleczek. Ona chba wtedy tez cos do mnie zaczela odczowac mocniejszefo niz tylko rodzinna milosc ale tylko pozwalala mi macac jej tyleczek i nozki. Na ostatnim sylwestrze zaczolem ja piescic po udach i gdy juz prawie moglem dotknac jej cipki ona sie sploszyla i wyszla do kuchni ale po chwili wrocila i usiadla spowrotem obok mnie i moglem dalej jej dotykac choc juz kontrolowala to gdzie ja dotykam.
Mam nadzieje ze w nadchodzacym sylwstrze uda mi sie spelnic moje marzenia i zdola ja naklonic do bardziej intymnych doznan.

IP i czas połączenia logowane. [16017045]
[02.01.2010] 21:33
sztukanieoszuka
Dużo osób które znam przeżyło coś takiego. Kilka lat temu miejąc 15 lat zawsze ''zabawiałam'' się z moim wtedy 18 letnim kuzynem W trakcie trwania urodzin porostu wymykaliśmy się do komórki czy piwnicy..musieliśmy uważać żeby nie być za głośno i tak mniej więcej 4 razy na rok kochaliśmy się po kryjomu choć od tamtego czasu minęło już kilka lat nadal milo wspominamy tamte chwile.. Kuzyn był z dalekiej rodziny.

IP i czas połączenia logowane. [16034910]
[21.01.2010] 09:12
damianek111
to byla córka siostry mojej mamy
wiec bardzo bliska hehe

IP i czas połączenia logowane. [16135036]
[22.01.2010] 00:55
moczykijek
mnie strasznie podniecała moja ciocia od strony mamy. Podniecała - czas przeszly bo teraz juz tak czesto o niej nie mysle. ALe jak pamietam to zaczeło sie mniej wiecej gdy mialem 12 lat (teraz mam 21). Ciocia czesto do nas przyjeżdżała na noc. Moja mama i ona do dziś sa bardzo blisko ze sobą. Kiedy miałem te 12 lat łatwo było mi prosić ją by pozwoliła mi spać ze sobą (nie bylo to trudne bo moja siostra tez zawsze chciala z nią spać więc moglem udawać pokrzywdzonego dzieciaka i płaczem zdobywać to przyzwolenie, chociaż mi chodzilo o co innego niż mojej siostrze ). Moja ciocia ma piękne nogi, a w szczególności stopy. Baaardzo mnie to kręcilo, zresztą do dziś kręci. W każdym razie do dzisiaj pamietam jak kładąc się do łóżka czekałem aż moja ciocia położy sie koło mnie. Czasem oznaczało to dlugie, nocne godziny czekania - nie chciałem zasnąć by nie przegapić okazji. Kiedy ta upragniona chwila się zbliżała byłem już mocno napalony, ale to nie byl koniec wyczekiwania - jeszcze musiala zasnąć . Wsłuchiwałem się w jej oddech żeby być pewnym że już śpi. Kiedy ta wspaniała chwila wreszcie nastepowala drżącymi rękami zaczynałem pieścić jej ciało. Zwykle zaczynałem od ud. Były takie gładkie i jędrne. Upewniajac sie , ze ciocia spi schodziłem niżej do jej prześlicznych stópek. Jej stopy coś pięknego- ideał po prostu. Do dziś często podświadomie porównuję stopy innych kobiet z tym perfekcyjnym pierwowzorem. Lekko glaskalem ja po stopach uwazajac przy tym zeby jej nie łaskotać, bawiłem sie jej paluszkami. Kiedy bylem absolutnie przekonany ze śpi zaczynałem delikatnie lizać jej stopy. Ssałem jej paluszki wręcz obśliniałem jej całe stopy. Gdy mi sie to zaczynało nudzić przechodziłem do jej dwóch sterczących piersi. Macałem je głownie przez bluzke. Nie mialem odwagi zadrzec jej koszuli. kiedy już zbliżałem sie do apogeum podniecenia schodziłem do istoty jej kobiecosci i przez majteczki masowałem jej c--ke. Był to najniebezpieczniejszy punkt wieczoru gdyż ciocia czesto budziła sie gdy dotykałem jej w to miejsce. Jesli sie budziła natychmiast udawałem ze śpię i tyle mojego grzechu. Jeśli nie to miałem tym większą frajdę .

Do dziś trochę mi brak tych nocnych macanek. Wiadomo ze teraz nie bede jej prosil zeby ze mna spala w jednym łóżku... Szczeniackie lata słodkiej nieodpowiedzialności sie skończyły. W sumie skończyły sie już spory czas temu. Przestałem ją prosić o wspólne spanie gdzieś w wieku 16 lat - męska duma mi nie pozwalała o cokolwiek prosić . Strasznie żałuję ze skonczyło sie tylko na macaniach ze nie miałem odwagi zrobić kroku naprzód tym bardziej ze raz (tak mi sie wydaje) byla ku temu świetna okazja. Mianowicie kiedy skonczylem juz z czasami wspolnego spania bynajmniej nie zrezygnowałem z macania. W póżniejszych czasach nocami na palcach zakradałem sie do pokoju gdzie ciocia bywając u nas spała i tam kontynuowałem swoje pasje macając jej stópki, mimo iż trudno byłoby mi wytłumaczyć przekonująco cioci moją wizytę w przypadku jej niespodzieanego przebudzenia. Tak też bylo i pewnego letniego popołudnia kiedy ciocia zmęczona upałem położyła sie w \'swoim\' pokoju i zasneła (ciocia czekała n moją mame która pojechała do miasta, byliśmy w domu sami). Ja korzystając z okazji podkradłem się do jej łóżka i zacząłem pieścić jej stópki jednak nie było tak jak zawsze. Dawno już nie miałem okazji jej pomacać więc trochę zlekceważyłem to czy już zasnęła czy nie. Gdy zacząłem ją pieścić, po krótkim czasie usłyszałe pojedyńczy jęk. Przerażony ze sie obudziła spojrzałem na nią ale oczy miała zamknięte, jednak zadrgała jej jedna powieka jakby dopiero co ja otworzyła. Powróciłem dalej do jej stópek lizałem je jakiś czas, i usłyszałem kolejne jęknięcia, jej oddech jak sie zorientowałem też nie był juz taki miarowy i spokojny jak zawsze. Troche przestraszony wycofałem sie z pokoju, bałem się że ciocia sie juz budzi. Ciocia wyszła z pokoju jakies 5 min po mnie. Była zadziwiająco w świetnym humorze, uśmiechała sie do wszystkiego wokół a do mnie najbardziej. Ja speszony uciekłem do swojego pokoju bojąc sie ze wszystko sie wydało i ciocia wszystko powie mojej mamie. Do dziś nie wiem jak naprawde bylo ale podejrzewam ze ciocia dobrze wiedziała co robiłem tego popołudnia w \'jej\' pokoju. Żałuje do dziś ze bylem zbyt przerażony by wykonać kolejny ruch i być może spełnić moje odwieczne marzenie- przeleciec moją ciocię która wtedy była chyba rzeczywiście bardzo chętna.

IP i czas połączenia logowane. [16139953]
[22.01.2010] 08:52
damianek111
a ma ktos jakies zdjecia kogos ze swojej rodziny w jakis sexy ciuszkach lub bez??

IP i czas połączenia logowane. [16140419]
[16.03.2010] 23:28
arystydes09999
damianek napisz na perykles01@o2.pl

IP i czas połączenia logowane. [16406644]
[28.03.2010] 23:42
cobra35
jak przeleciec szwagierke? jak najszybciej) i zone jednoczesnie

IP i czas połączenia logowane. [16462763]
[05.06.2010] 11:47
d123hp
Wow, ale ja chciałbym mieć taką kuzynkę.

IP i czas połączenia logowane. [16759853]
[05.06.2010] 11:49
d123hp
ja i kuzynka=seks (09.12.12 15:58):

Masz szczeście. Ja uprawiałem seks z córką siostry mojej matki.

IP i czas połączenia logowane. [16759864]
[05.06.2010] 11:52
hp-d125
szlony napalony (09.12.30 14:09):
Mnie odkąd mialem 13 lat(teraz mam 18) podnieca moja ciocia. Ma ona cudne ciało i jędrne piersi, po prostu cala jest piękna i marze o niej co noc.
Gdy bylismy cala rodzina nad morzem 3 lata temu plywalem z nia sam na sam przytulalismy sie i dulzszy czas piescilem jej tyleczek. Ona chba wtedy tez cos do mnie zaczela odczowac mocniejszefo niz tylko rodzinna milosc ale tylko pozwalala mi macac jej tyleczek i nozki. Na ostatnim sylwestrze zaczolem ja piescic po udach i gdy juz prawie moglem dotknac jej cipki ona sie sploszyla i wyszla do kuchni ale po chwili wrocila i usiadla spowrotem obok mnie i moglem dalej jej dotykac choc juz kontrolowala to gdzie ja dotykam.
Mam nadzieje ze w nadchodzacym sylwstrze uda mi sie spelnic moje marzenia i zdola ja naklonic do bardziej intymnych doznan.

Jesteś zboczony downie. Ja z ciotką bym nie mógł.

IP i czas połączenia logowane. [16759869]
[05.06.2010] 12:09
d-hp123
Jak raz na wakacje w 2000 roku przyjechała siostra mojej mamy z mężem i córką i została na noc, to musiałem spać z moją kuzynką, bo było mało miejsca. I jak już spaliśmy to ona zaczeła się masturbować (ja nie spałem). Potem szepneła do mnie: wiem że nie śpisz, to może mnie przelecisz? Ja otworzyłem oczy i ściągnołem bokserki (spałem tylko w bokserkach), a ona zdjeła stanik i majtki. Zaczeliśmy się @@@ać. Było cudownie. Robiliśmy to potem w każde wakacje.

IP i czas połączenia logowane. [16759931]
[14.06.2010] 13:39
cytryna86
leczcie się odlotek http://odlotek.pl/zaproszenie/24843 http://odlotek.pl/zaproszenie/24843

IP i czas połączenia logowane. [16795807]
[15.08.2010] 22:17
kotek1234
napisz na perykles01@o2.pl

IP i czas połączenia logowane. [17052517]

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat