o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Gdzie i jak wyjechać?
 » Odpowiedz na ten temat

gdzie jedziecie na wakacje????????

1 «   40 41 42 Strony tematu:
[14.11.2016] 14:47
SelenaDD
Ja niestety nie mam długich wakacji, jedyne na co mogę sobie pozwolić to przedłużone weekendy. Staram się wtedy odwiedzić za każdym razem jakieś nowe polskie miasto. Niedługo wybieram się do Gliwic i proszę o pomoc w wyborze niedrogiego noclegu. Bardzo dobre opinie ma http://www.hotelmalinowski.pl/pokoje.html co sądzicie?

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22517875]
[23.11.2016] 16:12
annica
Przymierzam się znowu do wyjazdu w przyszłym roku w ramach w&t z BTC, póki jeszcze mam możliwości to warto korzystać z takiej okazji zwiedzania USA, potem może pomyślę o Kanadzie. Kilka osób z Łodzi jedzie więc będzie na pewno fajnie

IP i czas połączenia logowane. [22529799]
[24.11.2016] 14:11
miki888
Myślimy o wyjeździe na Teneryfe. Tu znalazłam fajne oferty: http://dreamtours.pl/wakacje/teneryfa - tylko nie wiem czy teraz nie będzie tam zimno ?

IP i czas połączenia logowane. [22531033]
[28.11.2016] 10:23
paulak89
Kamil Rogala (16.11.2016.02 21:29):
W sumie niektórym może się wydać, że planowanie wakacji na ponad pół roku wcześniej jest głupie, ale jest w tym sens, gdyż za rok ceny mogą być o wiele wyższe, a i miejsc niewiele. A tak to wszystko już zaplanowane i wystarczy odliczać dni do upragnionego urlopu

Zgadzam się ja wolę sobie coś znaleź już wcześniej niż na ostatnia minutę, słyszałam ze można teraz załapać się na niezłe promocje zniżki itp.

IP i czas połączenia logowane. [22535737]
[05.12.2016] 10:54
raisska
ja już powoli się rozglądam za oferta na wakacje, przeglądam oferty Itaki bo maja zawsze ciekawe oferty w dobrej cenie, poza tym ja już kilka lat latam z Itaką dlatego mam do nich pełne zaufanie, więc często korzystam z ich usług.

IP i czas połączenia logowane. [22545745]
[24.03.2017] 07:13
[18.12.2016] 21:13
Marta8234
Jeżdżę w różne miejsca. Najbardziej jednak podobało mi się w Chinach. Byłam z gaudeamus.com.pl. Świetna i niezapomniana wyprawa.

IP i czas połączenia logowane. [22564442]
[19.12.2016] 11:10
judytka54
Przekroczyłem 50 + i zacząłem trochę podupadać na zdrowiu. Znajomy lekarz zalecił mi terapię tlenową. Wyjechałem specjalnie do hotelu Imperiall w miejscowości Sianożęty, aby wykorzystać potencjał nowoczesnej komory hiperbarycznej (jedyna taka w okolicy). Ta komora u nich przede wszystkim dotlenia organizm (mózg głównie). Wykorzystałem w hotelu specjalny pakiet pobytu dla seniora. Otrzymałem dostęp do zabiegów rehabilitacyjnych, do basenu, klubu fitness. Moim zdaniem świetne miejsce do pieszych wędrówek. Hotel jest dofinansowany funduszami UE i niezwykle dobrze odpowiada potrzebom osób starszych. Rehabilitację w średnio zaawansowanej formie można połączyć z dłuższym wypoczynkiem nad morzem. Byłem sam, ale się nie nudziłem. Czas pobytu 14 dni dokładnie. Pozdrawiam. Mam nadzieję, że się komuś przyda.

IP i czas połączenia logowane. [22564957]
[19.12.2016] 11:58
hermiona564841
Na majówce w tym roku byłam z mężem w Szczawnicy i zatrzymaliśmy się w schronisku PTTK Orlica www.orlica.com Miejsce godne polecenia. Z jednej strony blisko do najważniejszych szlaków i innych atrakcji, a z drugiej miejsce na uboczu, w cichym miejscu, można naprawdę się zrelaksować i zapomnieć o codziennych problemach. Zawsze jak wracam z gór to akumulator mam naładowany pozytywną energią co najmniej na kilka miesięcy.

IP i czas połączenia logowane. [22565041]
[03.01.2017] 02:16
Mbeende
Ja dopiero teraz mogę pozwolić sobie na wakacje. Nie wiem co się robi w styczniu, ale potrzebuję odpoczynku. Góry nie bardzo mnie interesują, szczególnie, że zimą jest tam mnóstwo turystów i ciężko odpocząć. Zdecydowałam sie, że w tym roku zaszaleję i wypoczynek spędzę nad morzem. W mielnie znalazłam sobie super pensjonat -www.villarafa.pl/pl/ i w przyszłym tygodniu jadę. Nie mogę się doczekać

IP i czas połączenia logowane. [22585172]
[03.01.2017] 02:17
Mbeende
Ja dopiero teraz mogę pozwolić sobie na wakacje. Nie wiem co się robi w styczniu, ale potrzebuję odpoczynku. Góry nie bardzo mnie interesują, szczególnie, że zimą jest tam mnóstwo turystów i ciężko odpocząć. Zdecydowałam sie, że w tym roku zaszaleję i wypoczynek spędzę nad morzem. W mielnie znalazłam sobie super pensjonat -www.villarafa.pl/pl/ i w przyszłym tygodniu jadę. Nie mogę się doczekać

IP i czas połączenia logowane. [22585174]
[16.03.2017] 22:24
Zubecka
Ja mam w tym roku plan prosty i zresztą sprawdzony już w roku poprzednim - Spa, konkretnie unitral w mielnie, z dwiema przyjaciółkami. Pełen wypas, cały tydzień dbania o siebie! Należy nam się po ciężkim roku, targetach, zmianach firm itd.

IP i czas połączenia logowane. [22680681]
[20.03.2017] 15:55
Arlinka
my w tym roku chcemy bardziej objazdowo wybrać się w Polskę i z namiotami zrobić wielkie zwiedzanie więc mam nadzieję, że to będzie fajna przygoda

IP i czas połączenia logowane. [22684734]
[21.03.2017] 16:40
hania6645
Ponieważ już planujemy gdzie spędzimy tegoroczny urlop przejrzałam bazę noclegową i bardzo mnie zaciekawiła oferta jaką znalazłam na stronie pod adresemwww.imperiall.pl Nie myślałam, że Sianożętach jest takki fajny ośrodek wypoczynkowy, który leży nie tylko tuż przy samej plaży ale oferuje bardzo dużo atrakcji i różnorodne miejsca noclegowe!

IP i czas połączenia logowane. [22685950]

1 «   40 41 42 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat