o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Gdzie warto się bawić?
 » Odpowiedz na ten temat

Kraków - Kluby

1 2 3
[14.10.2013] 14:27
asads1  ada@tlen.pl
Najlepszy transport do klubu i po udanej imprezie 4cars 12 444 14 24 polub profil na FB i korzystaj z tanich przejazdów

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [20802118]
[14.10.2013] 14:28
asads1  ada@tlen.pl
polecam transport na impreze 12 444 14 24 4cars

IP i czas połączenia logowane. [20802123]
[26.11.2013] 11:36
tonyhalik.84
morena12 (13.04.28 15:07):
Baccarat stanowczo odradzam. Kible śmierdzą,nikt nie sprząta,obsługa bezczelna,podobnie jak właściciel i menedżerka. Dodatkowo złodziejskie ceny.
Co do Cienia-zgadzam się w 100% z tym,że ochorniarze fikają. Sama miałam taką sytuacje gdy nie chieli mnie wpuścić,a moi znajomi zdążyli wejść przede mną: chciałam z panem ochroniarzem o tym porozmawiać,a on nie chciał mnie słuchać,wypchnął mnie po chamsku przed klub. Czułam się okropnie.

Opisy i opinie interneutów na temat krakowskich klubów sprawdzisz tutaj: http://tubywam.pl/places/category/clubs/city /krakow
Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [20883498]
[19.01.2014] 16:41
ksmjdskf;
Ostatnio ze znajomymi dostaliśmy od Pani promotorki ulotki do tego wspaniałego klubu ( klub Cień na Jana ). Wszystko ładnie, pięknie, ciekawie zareklamowała i dodała, że na pewno wejdziemy za darmo itd.
Jednak Pani selekcjonerka, która przyjechała z jakiejś wsi, i awansowała ze zmywaka na to szacowne stanowisko i myśli, że wyżej sra niż dupę ma , urządziła sobie casting i potraktowała moich znajomych jakby byli na jakiejś wystawie dla psów. Oznajmiła, że ja z koleżanką wejdziemy ale koledzy już nie.
Rozumiem jeżeli kierowała się tym, że wszyscy wchodzący do klubu powinni wyglądać ładnie, bo później są ładne zdjęcia na majnajtach i ogólnie wygląda lansersko.
Ale gdyby kierowała się dobrem klubu, to warto wiedzieć, że czasem wypindżony student pierwszego roku, kupuje jednego drinka ( które swoja drogą są potwornie drogie, nawet jak na klub w centrum ) i z tym drinkiem tańczy przez 4 godziny. Natomiast normalnie ubrany człowiek, może chcieć wypić więcej, co sprawia, że klub ZARABIA.
Dodatkowo kiedy próbowałam kulturalnie wytłumaczyć swoje racje, zbiegło się w moją stronę trzech ochroniarzy, z twarzami nie zmąconymi rozumem. Widocznie jeden nie poradziłby sobie z kobietą ważącą 60 kg.
Więc ja się pytam, czym ten klub wyróżnia się od innych, że jest tak prestiżowy? Wspaniałym, eleganckim wystrojem, popularnymi dj-ami grającymi z laptopów, czy obsługą traktującą ludzi jak szmaty?

IP i czas połączenia logowane. [20994520]
[26.06.2015] 14:08
gbfefw
ja najczesciej jak wracam z klubu to korzystam z tej taksówkiwww.radiotaximpt.krakow.pl zeby byc szybko i bezpiecznie w domu

IP i czas połączenia logowane. [21837895]
[20.07.2017] 20:42
[26.06.2015] 14:47
gbfefw
hej, jak wracacie z imprez? taksówkami? ja ostatnio pokusiłam się na powrót zwww.radiotaxi919.pl no i warto bylo

IP i czas połączenia logowane. [21837975]
[14.08.2015] 14:22
vinyy
Bardzo fajnie jest w Kotłowni na Kazimierzu, kurcze, nigdy jeszcze nie byłam w tak klimatycznym miejscu. Zobacz stronę, tam ma dużo info na ten temat https://www.facebook.com/KotlowniaKazimierz .

IP i czas połączenia logowane. [21921858]
[16.01.2016] 21:44
kasiaaa_p
byłam w Krakowie zaledwie kilka razy, ale uważam, że Frantic Club to najlepszy klub http://www.gowork.pl/opinie_czytaj ,8148

IP i czas połączenia logowane. [22155568]
[20.01.2016] 10:55
kotkot
Osobiście bardzo lubię Cień http://www.cienklub.com/ Kokarda wymiata !!!

IP i czas połączenia logowane. [22160228]
[14.04.2016] 04:57
SHSgUUlr  YGvR5ouow@tlen.pl
That's a knowing answer to a diflucift question

IP i czas połączenia logowane. [22271866]

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat