o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Gdzie warto się bawić?
 » Odpowiedz na ten temat

Kraków - Kluby

1 2 3
[30.06.2007] 11:37
abecadlo
MIDGARD - ul. Szpitalna http://www.klubmidgard.pl/
najlepszy klub w miescie lub
FRANTIC - ul. Szewska http://www.frantic.pl/
Imprezy codziennie do rana, wejsciówki, selekcja.
ewentualnie Ćień, Rdza, Carpe Diem

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[27.04.2008] 18:49
azabie
W Cieniu? Ochrona tam czesto fika, stronki w krakowie czasem o tym piszą:

http://www.mmkrakow.pl/333/2008/4/23/sprzecz ka-z-ochroniarzem-cienia-jak-bylo?category=997

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [12654553]
[06.04.2010] 16:13
elodie
Cień kiedyś był fajnym klubem, a teraz robi się straszny, chodzi tam hołota i puszczają moim zdaniem coraz gorszą muzykę. Ja ostatnio bardzo polubiłam Baccarat na Stolarskiej. Klub zrobiony jest bardzo stylowo, pyszne drinki i zawsze dobra impreza w dobrym towarzystwie.

IP i czas połączenia logowane. [16499123]
[07.04.2010] 10:42
happiness1
Bakarat jest świetny, to jeden z kilku w tej chwili klubów w centrum, który reprezentuje jakiś poziom. Ochrona jest w porządku, barani fachowi, fajne imprezy i nie przychodzi tam byle kto. Jutro jest spoko mash up: cosa nostra. Wybiera się ktoś?

IP i czas połączenia logowane. [16502400]
[07.04.2010] 16:18
elodie
Ja to się wybieram do Baccaratu na imprezę urodzinową klubu! Oj będzie się działo! Jest za tydzień w piątek, 16 kwietnia. Ale oni w ogóle mają spoko imprezy cykliczne, warto chodzić bo w tym momencie naprawdę jest to jeden z fajniejszych klubów w Krakowie

IP i czas połączenia logowane. [16503610]
[24.07.2017] 10:44
[09.04.2010] 14:21
kosmata_kulka
A słyszeliście o imprezach MVLM? To miksowanie dźwięku i obrazu. Pierwsze takie imprezy odbywały sie za granicą, kilka było już w Polsce a teraz DVJ'e RINK i WU przyjadą do Krakowa, do Baccaratu właśnie. Można sobie więcej o tych imprezach poczytać na facebooku klubu. To chyba jedyne miejsce w Krakowie mające warunki do takiego wydarzenia.

IP i czas połączenia logowane. [16512294]
[19.04.2010] 10:49
elodie
Nie wiesz kiedy będzie taka impreza MVLM? I czy to będą imprezy cykliczne, wpisane w kalendarz Baccaratu, czy może jednorazowa impreza? Widziałam jak to wygląda na ich facebooku, zaciekawiło mnie

IP i czas połączenia logowane. [16555529]
[19.04.2010] 11:22
kosmata_kulka
To mają być imprezy cykliczne, ale nie ma chyba jeszcze żadnych konkretnych dat. Natomiast wszystkiego można się dowiedzieć z facebooka, także się dodaj do fanów i śledź co się dzieje, na pewno nie przegapisz.

IP i czas połączenia logowane. [16555641]
[20.04.2010] 17:46
Jasiek Bravo
Czy Baccarat to ta knajpa niedaleko Małego Rynku i takiego kościoła na przeciwko piekarni z pysznymi drożdżówkami?
Bo jeśli tak to byłem tam kiedyś. Kumpel mnie zaciągnął na imprezę dla singli. Sporo fajnych dziewczyn tam było.
W ogóle ciekawy pomysł na zwabienie klientów - impreza dla singli :] i wanna make it last forever! uuu, babe!

IP i czas połączenia logowane. [16562094]
[21.04.2010] 09:04
happiness1
Hehe Jasiek, to jak ci się podobają fajne laski, to wpadaj na F.A.M.E w czwartek do Baccaratu. Jest impreza (FASHION. ART. MUSIC. ENTERTAINMENT.)z modelkami w bieliźnie Obsessive. Będzie sesja zdjęciowa i pewnie dużo pięknych pań wpadnie Zobacz sobie to wydarzenie na facebooku: http://www.facebook.com/home.php# !/event.php?eid=114324441922015&ref=mf

IP i czas połączenia logowane. [16564310]
[21.04.2010] 16:02
elodie
Ohohoho noo to Jasiek pewnie będzie pierwszy w kolejce na taką imprezę spoko!
W ogóle z tego co widzę, to Baccarat organizuje dużo fajnych imprez cyklicznych. Ja jestem bardzo ciekawa tej imprezy mvlm bo naprawdę na ich facebooku wygląda to spoko

IP i czas połączenia logowane. [16565914]
[26.04.2010] 16:07
Jasiek Bravo
Ej, ej, panny, toście się tutaj rozbrykały. Ja nie z tych, w kobietach cenię charakter a nie ładne buźki, a niestety nei zawsze idzie to ze sobą w parze :]
W Baccarcie na FAMEie nie byłem, ale już pilotuję, co nowego planują.
Ich facebook to dobra rzecz. i wanna make it last forever! uuu, babe!

IP i czas połączenia logowane. [16586275]
[27.04.2010] 12:05
elodie
Oj nie przesadzaj, jest wiele kobiet zarówno pięknych jak i mądrych, tylko Wy mężczyźni robicie z nas głupiutkie bo ładne. Pfff!! Poza tym na ładne kobiety jest miło chociaż popatrzeć, czyż nie?
Ale jak to Cie nie interesuje to w czwartki w Baccaracie jest impreza cykliczna Pimp My Night

IP i czas połączenia logowane. [16590077]
[30.04.2010] 10:45
marasbone
O Baccaracie na Stolarskiej słyszałem pochlebne opinie, przede wszystkim o ciekawych imprezach (np. Afro Party, imprezy dla singli). Koleżanka była też u nich na wieczorze panieńskim i mówiła, że było świetnie.

IP i czas połączenia logowane. [16603823]
[05.05.2010] 12:16
castana  castana@tlen.pl
O rany rany, nie wiedziałam, ze w Baccaracie są jakieś imprezy tematyczne. Ale chyba się trochę zaniedbałam i zasiedziałam w domu;/ i mi niestety umyka, gdzie można się wybrać na dobrą imprezkę;/
a na jaką imprezę warto byłoby się wybrać ?

IP i czas połączenia logowane. [16625272]
[05.05.2010] 13:57
Jasiek Bravo
Na jaką impreze do baccaratu najlepiej?
A nie wiem... każda ma cos interesujacego w sobie. najlepiej sledzić na bieżąco ich facebooka czy coś. i wanna make it last forever! uuu, babe!

IP i czas połączenia logowane. [16625653]
[11.05.2010] 11:54
elodie
Noo oni na swoim fejsie piszą o imprezach i o tym co w najbliższym czasie będzie się u nich działo, więc śledzić dobrze.
Idź sobie na tę imprezę dla singli, koleżanka byla i mówi, że śmiesznie jest i można się pobawić A przy tym jest to impreza cykliczna, organizowana w najlepszych klubach w Polsce

IP i czas połączenia logowane. [16652567]
[11.05.2010] 13:07
Jasiek Bravo
W ten piątek znowu w baccaracie impreza dla singli
http://www.baccaratclub.pl/images/Galerie/14 ,05baccarat10.jpg
idzie ktoś?
A moze wstydzicie się chodzić na takie imprzezy, bo wstydzicie sie przyznac do tego, że nie macie partnera :>
jak jest? :> i wanna make it last forever! uuu, babe!

IP i czas połączenia logowane. [16652857]
[12.05.2010] 10:40
castana  castana@tlen.pl
no to jak mają imprezę dla singli to ja na bank idę ;p
bo tak się wybieram i wybieram do tego klubu, a jakoś się wybrać nie mogę, ale jak są takie imprezy dla singli to może być fajnie, nie koniecznie muszę kogoś poznawać, ale może być zabawnie.
ja tam się nie wstydzę chodzić na takie imprezy , a ty Jasiu??
Aha coś mi link się nie otwiera możesz go wrzucić jeszcze raz??

IP i czas połączenia logowane. [16656687]
[12.05.2010] 13:35
elodie
A tak właściwie to czego się wstydzić? Wiele osób nie ma partnera i chodzi się wtedy na imprezy ze znajomymi a taka impreza dla singli daje możliwość poznać kogoś i zawrzeć fajne znajomości

IP i czas połączenia logowane. [16657312]
[19.05.2010] 14:58
Jasiek Bravo
A pewnie, że nie ma się czego wstydzić. Znam wiele fajnych lasek, które nie mają facetów i nie maja w związku z tym żadmych problemów.
Swietne laski, a singlami są z wyboru.
Zresztą cenię to, że one sobie cenią siebie i nie chwytają sie pierwszego lepszego kolesia.
Bo nei chodzi o to, by byc z kims na siłę, prawda? no i wanna make it last forever! uuu, babe!

IP i czas połączenia logowane. [16688280]
[24.05.2010] 10:20
castana  castana@tlen.pl
Dokładnie Jasi nie ma sensu być z kimś na siłę. Bo to przecież nie o to chodzi.
Ale powiem wam, że taka impreza dla singli może być bardzo fajnym doświadczaniem. Fajna zabawa, a jak się jeszcze przy okazji kogoś pozna to fajnie. Jak nie to też dramatu nie ma
może się w końcu tam wybiorę na ta imprezę i przynajmniej będę wiedzieć, czy było warto

IP i czas połączenia logowane. [16709310]
[30.05.2010] 14:46
marasbone
Fajne te imprezy dla singli w Baccaracie. Czytałem opinie na innych forach i większość osób się bawiła świetnie. Wydaje mi się, że trzeba iść nie pospinanym i trochę z dystansem i będzie dobrze. Zresztą fajny pomysł, może nieśmiali ludzie będą mogli łatwiej na takiej imprezie nawiązać kontakt.

IP i czas połączenia logowane. [16735274]
[06.06.2010] 09:43
castana  castana@tlen.pl
No musi być fajnie na takiej imprezie.
Tylko wiecie co jakoś mi umknęło, czy te imprezy dla singli to są co tydzień, czy co miesiąc, czy jak, bo tak sobie piszę, że fajnie by było iść na taką imprezę, ale nie wiem czy jej nie przegapiłam;/
Więc jeśli wiecie, kiedy będzie następna impreza dla singli w Baccaracie dajcie znać będę wdzięczna.

IP i czas połączenia logowane. [16763451]
[07.06.2010] 11:45
loara85
Wiesz nie jestem pewna co ile te imprezy się odbywają, ale raczej na pewno są organizowane regularnie. Najlepiej śledzić stronę klubu, mają tam taki fajny kalendarzyk w którym wszystko jest opisane, więc na pewno jak taka impreza będzie miała się odbyć, to właśnie tam takie informacje się pojawią.

IP i czas połączenia logowane. [16767764]
[16.06.2010] 16:49
Jasiek Bravo
A pewnie, że te imprezy singlowe w baccaracie są cykliczne.
Z tego co wiem, to co miesiąc mają one miejsce.
Widzę, że zainteresowanie jest spore
Tyle singli w Polsce czy jak? i wanna make it last forever! uuu, babe!

IP i czas połączenia logowane. [16805003]
[17.06.2010] 11:04
molinezja7
A które imprezy cykliczne polecilibyście szczególnie? kalendarzyk na stronie bardzo fajna sprawa, ale nie byłam jeszcze w tym klubie. Szukam jakiś nowych miejscówek w Krakowie, bo większość miejsc już mi bokiem wychodzi. Ta impreza z miksowaniem dźwięku i obrazu brzmią intrygująco.

IP i czas połączenia logowane. [16807254]
[22.06.2010] 19:13
zuczek3103
Wiesz to zależy co ciebie najbardziej interesuje. Bo przyznam szczerze, że ciężko jest mi ci polecić jaką imprezę, jeśli nie wiem, jakie masz upodobania.
Jeśli nieco sprecyzujesz co cię najbardziej interesuje myślę, że będzie mi łatwiej

IP i czas połączenia logowane. [16829890]
[27.06.2010] 15:48
Morrinn
Wybieram się na weekend do Krakowa ze znajomymi i oczywiście mam w planie wizytę w jakimś klubie. Czy mając 19 lat zostanę wpuszczony do Baccarata? Teoretycznie wymagania wiekowe to 21 lat, a jak to wygląda w praktyce?

IP i czas połączenia logowane. [16850215]
[13.07.2010] 13:39
marasbone
A słyszeliście o Le Scandale? Taka knajpka na kazimierzu, powiązana z Scandale Royal- restauracją na placu szczepańskim. Koleżanka mówiła, że bardzo klimatyczna, duży wybór drinków i jednak trochę spokojniej niż na rynku. Może nie miejsce na ostry melanż, ale żeby posiedzieć przy winie czy piwie. Lub zaprosić dziewczynę, gdzieś gdzie jest bardziej romantycznie od stroboskopu.

IP i czas połączenia logowane. [16915457]
[12.12.2010] 22:42
bartez81
Ostatnio byłem w playlace na kaziemirzu. Takie połącznie domówki i klubu. Można było pograć na playstation i nawet pojeździć na ruchomych symulatorach. Miła obsługa szczególnie barmanka no more space...

IP i czas połączenia logowane. [17551947]

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat