o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Shell Helix
 » Odpowiedz na ten temat

Co mam zrobić?

[29.06.2007] 18:04
Pawel_AMG
Witam! Bardzo prosze o wyjaśnienie, dlaczego nie mogę znaleźć wśród wszystkich opisów i zdjęć , tych przesłanych przeze mnie? Wysłałem do Państwa opis pomysłu na tuning już ok. miesiąc temu, a zdjęcia ok. 2-3 tygodnie temu i niestety do tej pory się nie pojawiły. Gdy próbowałem wysłać ponownie opis pojawił się komunikat, że nie można wysłać poraz drugi z tego samego adresu, a więc to chyba potwierdza, że moje wcześniejsze zgłoszenie do Państwa dotarło. Poczekałem jeszcze kilka dni i ponieważ ponownie nie znalazłem się wśród opisów i zdjęć wysłałem raz jeszcze opis z innym kontem pocztowym. Niestety sytuacja się powtarza, a ja dalej nawet nie mam szansy na wzięcie udziału w konkursie Pisałe już w tej sprawie do moderatora i na forum, ale bez odpowiedzi. Bardzo proszę o interwencje .

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[29.06.2007] 23:47
czytajcie regulamin
I nie jest on jedyny. Jeszcze kilka osób wysłało opisy, ZGODNE z regulaminem, i mieszczące się w max liczbie znaków (mimo iż były długie). W tym też ja. Od kilku tygodni nie pojawił się żaden. Bardzo prosze o odpowiedź jakie mogą byc tego przyczyny. Napracowałem się przy opisie, inni zapewne też. Poza tym mój jako jeden z nielicznych opisów (z tego co obserwuję po dodanych) dotyczył tuningu mechanicznego, którego definicja jest nawet punktem regulaminu. Czemu więc opisy o tuningu wizualnym się pojawiają, a prawidłowe pod kazdym względem nie?? To bulwersujące...

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [10664758]
[30.06.2007] 12:33
Rubinek
Najlepiej byłoby wykasować tą stronę z ulubionych i o niej zapomnieć. Konkurs i tak jest ściemą więc po co się napinać. Miało być tak ze jury wybiera opis tuningu a zdjecia wybierają głosujacy. No niestety tak nie jest bo i to i to wybiera JURY więc szanse ze akurat ktoś wybierze właściwie są jak to że polskie f-16 będą bezawaryjne Konkurs to ściema bo co innego jest w regulaminie a co innego w rzeczywistości.

IP i czas połączenia logowane. [10666556]
[02.07.2007] 20:05
hmmmmmmmm
No wiec czekamy na wytluamczenie redakcji / moda, bo są nam to winni... za brak sprawiedliwosci.

IP i czas połączenia logowane. [10683554]
[04.07.2007] 08:27
Pawel_AMG
Chciałem tylko powiedzieć, że mój opis został już zamieszczony Jest to opis, który wysłałem poraz drugi i mam nadzieję, że teraz nie stanie się tak, że nagle znajdzie się mój pierwszy opis i zostanę zdyskwalifikowany, za ponowne wysłanie tego samego opisu:/ Ale zdjęć, jak nie był, tak nie ma:/

IP i czas połączenia logowane. [10695189]
[29.04.2017] 01:40
[04.07.2007] 15:10
Pawel_AMG
Mam jeszcze pytanie - opis jest, a co ze zdjęciami?

IP i czas połączenia logowane. [10698870]
[17.07.2007] 13:48
Pawel_AMG
Po raz kolejny wysłałem zgłoszenie (mam nawet zrobiony jpg z widoku, kiedy to wysłałem zgłoszenie) z innego konta pocztowego i poraz kolejny nie ma zdjęć mojego samochodu:/ Naprawdę nie kumam o co w tym konkursie chodzi i na jakiej zasadzie moderator strony umieszcza zdjęcia:/

IP i czas połączenia logowane. [10802747]
[17.07.2007] 20:33
_SpaMmER
***Czołowy Project_sPamMER_f23***

IP i czas połączenia logowane. [10805422]
[18.07.2007] 11:39
acp___
Widzę, że nie tylko ja mam taki problem - więc teraz będę do skutku wysyłał ...

IP i czas połączenia logowane. [10809170]
[18.07.2007] 11:44
acp___
Dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie Shella.

Twoje zgłoszenie zostanie wkrótce sprawdzone przez moderatora i, jeśli spełnia wszystkie wymagania, pojawi się w serwisie konkursowym.

Pamiętaj, że mamy dla Ciebie dwie propozycje konkursowe. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś(aś), możesz wypełnić drugi formularz na stronie konkursowej i spróbować swoich szans w drugim konkursie.

W każdym konkursie możesz wziąć udział co najwyżej raz.

Szczęścia przy losowaniu/wybieraniu zwyciezców życzą Shell i autokrata.pl.

Wróć do strony głównej »

Przejdź do strony konkursowej »

ciekaw jestem czy teraz się pojawi ...

IP i czas połączenia logowane. [10809219]
[29.04.2009] 09:11
6FU
123 próba spray'a...

IP i czas połączenia logowane. [14788726]
[19.08.2016] 04:24
Panicz Morales
co to kurrwa jest za forum?

IP i czas połączenia logowane. [22416366]
[23.11.2016] 10:41
Neronek
Dobre kosmetyki do auta kupisz tu http://www.proelite.pl/. Bardzo dobre produkty i kosmetyki.

IP i czas połączenia logowane. [22529409]

» Odpowiedz na ten temat