o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Shell Helix
 » Odpowiedz na ten temat

dziwne zasady konkursu

[27.06.2007] 18:34
leE21
tylko jedno pytanie: DLACZEGO mozna miec srednia przewyzszajaca skale ocen??

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[28.06.2007] 00:03
leE21
to czemu jak ktos ma srednia powyzej 5, a zaglosuje sie na niego 5 gwiazdek czyli max, to srednia spada...

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [10648115]
[28.06.2007] 12:46
Dziedziczka
Kaznodzieja prawdziwy (07.06.27 20:14):
Bo ilość gwiazdek nie jest ilością pkt-ów przyznawanych w ocenach.Dla mnie najdziwniejsze jest to jak takie kaszaniarskie auto jak Seat może być w czołówce-to jakiś przekręt

Chyba nie mniej kaszaniarskie od Astry i Skody... W sumie to nie wiadomo jakie to auto ma modyfikacje ale jeśli to silnik 2 litrowy z 16 zaworami (150KM) to dużo można z niego wykrzesać

IP i czas połączenia logowane. [10650826]
[28.06.2007] 13:14
osiem
pewnie to bedzie zwykle 1.8 i jedynym 'tuningiem' bylo doklejenie smiesznego znaczka GT

IP i czas połączenia logowane. [10651086]
[28.06.2007] 13:23
Matematyk
leE21 (07.06.28 00:03):
to czemu jak ktos ma srednia powyzej 5, a zaglosuje sie na niego 5 gwiazdek czyli max, to srednia spada...
Bo wzrasta osób głosójących a system wylicza średnią Niestety nie mogę Wam podac dokładnego systemu działania licznika bo byście za duzo wiedzieli... Podpowiem tylko tak. 10 głosów po 5 gwiazdek daje Wam średnią 10.00 (oczywiście zaczynajac od zera) ale jeśli ktoś da wam 11 głos 1 gwiazdke to Wasza średnia spadnie do 9,18 Powinniście już wiedzieć o co tutaj chodzi, proste jak 2x2

IP i czas połączenia logowane. [10651177]
[29.04.2017] 01:39
[28.06.2007] 14:14
leE21
hahaha to fajny system, a kiedy moze srednia wzrosnac, jak nie wtedy gdy glosuje sie na maksymalna liczbe gwiazdek?
w takim razie ten system jest bez sensu...jak lokata

IP i czas połączenia logowane. [10651712]
[28.06.2007] 18:37
Matematyk
leE21 (07.06.28 14:14):
hahaha to fajny system, a kiedy moze srednia wzrosnac, jak nie wtedy gdy glosuje sie na maksymalna liczbe gwiazdek?
w takim razie ten system jest bez sensu...jak lokata
Średnia wzrasta podczas głosowania o tyle na ile głosujący będzie stawiał ocenę 5 gwiazdek ale nie koniecznie bo jeśli masz np. średnią 4.0 i ktoś da Ci ocenę 4 gwiazdek to średnia spadnie... Ale jeśli masz ocenę 6.50 z powiedzmy 4000 głosów to żeby ocena spadła to potrzeba kilku jedynek. To wszystko jest przeliczane bardzo dokładnie i nie ma mowy o oszukaniu tego.

Reasumując - jeśli Twoje auto się spodoba to zazwyczaj ludzie będą głosować na plus a jeśli zdaży sie kilka jedynek to za bardzo Ci to nie zaszkodzi Dla ułatwienia możesz popatrzeć też na zabarwienie gwiazdek na pomarańczowo, dowiesz się wtedy jak średnio ocenili Twoje auto głosujący

IP i czas połączenia logowane. [10653776]
[28.06.2007] 19:29
Rubinek
Kaznodzieja prawdziwy (07.06.27 20:14):
Bo ilość gwiazdek nie jest ilością pkt-ów przyznawanych w ocenach.Dla mnie najdziwniejsze jest to jak takie kaszaniarskie auto jak Seat może być w czołówce-to jakiś przekręt
A ja mam Seata i wcale nie jest kaszaniarki, jego przewaga jest to ze czesci ogolniedostepne i mozna zrobic sobie niezla bryczke malym kosztem.

IP i czas połączenia logowane. [10654209]
[28.06.2007] 20:17
leE21
tak czy inaczej, super system, jak masz srednia 4, dostaniesz 4 gwiazdki i srednia ci spada tylko ciagle pytanie: jak sprawic zeby srednia rosla skoro dajac 5 gwiazdek srednia maleje?

rubinek, zalezy jakiego seata, ja np na leona powiedzmy z 2004 roku 1.8T tez bym sie chetnie zamienil ale na tego z pierwszego miejsca z rankingu to sorry...:/

IP i czas połączenia logowane. [10654592]
[28.06.2007] 22:06
Rubinek
leE21 (07.06.28 20:17):
tak czy inaczej, super system, jak masz srednia 4, dostaniesz 4 gwiazdki i srednia ci spada tylko ciagle pytanie: jak sprawic zeby srednia rosla skoro dajac 5 gwiazdek srednia maleje?

rubinek, zalezy jakiego seata, ja np na leona powiedzmy z 2004 roku 1.8T tez bym sie chetnie zamienil ale na tego z pierwszego miejsca z rankingu to sorry...:/
Ja mam własnie takiego Seata podobnego do tego z pierwszej TOP 5 ale mój nie jest GT tylko zwykle jezdzidelko z silnikiem 1.6 16V. Auto mocno się trzyma choć ma już trochę lat... Ogólnie nie mam co zlego powiedzieć, odpala zawsze jest w miare szybki i ekonomiczny a czesci pod dostatkiem.

Jeśli chodzi o ta średnią to nie wiem jak to jest ale raczej nie da sie oszukac tego ustrojstwa. Chyba ze ktos ma programowanie java w jednym palcu to pewnie by cos zrobil

A co do tego Seata Leona 1,8T to bym nie chciał bo wole wlasnie starsze autka. A im starszy tym łatwiej nad nim zapanować Do nowych to wszystko drogie zawaliscie i problematyczne przy wymianie. W sumie to mi pasuje że wygrywa taki Seat Toedo GT bo świadczy to o tym że jednak ludzie lubią klasyczne wozy niz jakies odpicowane rumple, ja się tam ciesze i trzymam za tego właściciela kciuki. Zdaje sobie tez sprawe z tego ze nie kazdemu sie podoba, jak np. tobie Ale spoko - kazdy ma inny gust. Mi sie nie podoba ten Opel Astra bo ani te lampy ładne ani ten przedni spojler no i ten kolor tez do dupki. O wiele fajniej by wygladaly lampy "smoke" i kolor tzw. "butelkowa zieleń" lub "mocny niebieski"

IP i czas połączenia logowane. [10655691]
[28.06.2007] 22:50
leE21
ale porownanie tego seata z pierwszej 5 konkursu i leona 1.8T to tak jak porownac commodore z najnowszymi pc-tami i to zarowno jesli chodzi o przyspieszenie jak i o wlasciwosci jezdne i technike wykonania, a to ze wygrywa teraz ten seat toledo gt to tez nie do konca chyba uczciwe, bo jak tak obserwuje co jakis czas wyniki to srednia tych aut z pierwszej 5 sie drastycznie waha, od okolo 7 do 5.5, oznaczac to moze ze 'zainteresowani' glosuja na siebie maxy i na przeciwnikow jedynki...i jak tym sie znudzi to znow odwrotnie i takie przetasowania bo jak sam sprawdzalem da sie glosowac wielokrotnie odswiezajac strone...wiec to lipa niestety

IP i czas połączenia logowane. [10656246]
[04.07.2007] 10:16
Redakcja o2.pl
Napiszę jeszcze raz, bo widać, że źle zrozumieliście. Zwycięzców z działu tuningu wybierze redakcja. Jeśli chodzi o zdjęcia natomiast, to nie można podwójnie głosować. System sam sprawdza głosy i eliminuje to podwójne (nie chcę się załgębiać w system). Mimo, że na komputerze głosującego wynik jest zmieniony, to na serwerze nie ma zmian jeśli jest to kolejny głos.
A co do zdjęc z internetu i photoshopa, to po odbiór nagrody trzeba będzie przyjechać wygranym samochodem. Jeśli ktoś nie będzie w stanie, to nagroda przechodzi na następnego użytkownika. --
Redakcja o2.pl

IP i czas połączenia logowane. [10695889]
[04.07.2007] 11:35
leE21
dobra, pseudo-redakcja kasuje sobie nieprzychlne posty i cos caly czas kreci, czemu skasowali np SWOJ post o tym ze zwyciezcow konkursu i tak wybiera jury i czemu sie martwimy glosami? teraz juz znow probuja przekrecic sytuacje na to ze my zle liczymy glosy...
no comments

IP i czas połączenia logowane. [10696664]
[05.07.2007] 12:24
Rubinek
leE21 (07.07.04 11:35):
dobra, pseudo-redakcja kasuje sobie nieprzychlne posty i cos caly czas kreci, czemu skasowali np SWOJ post o tym ze zwyciezcow konkursu i tak wybiera jury i czemu sie martwimy glosami? teraz juz znow probuja przekrecic sytuacje na to ze my zle liczymy glosy...
no comments
Dla mnie to już wiadomo ze ten konkurs jest ustawiony i od dawna wiadomo kto wygra. Generalnie to sprawa wyglada tak ze zainteresuje się tym konkursem pewna lokalna prasa której o tym powiedziałem. Na szczęście zdążyłem zrobić zrzuty ekranu z tym co tu pisaliśmy a co zostało jakos dziwnie skasowane. Ciekawe jak to będą tłumaczyć, posty które zostały usunięte w żaden sposób nie naruszały regulaminu forum! I zdaniem dziennikarza były poprostu niewygodne Jednym słowem ten konkurs to OSZUSTWO i mam nadzieję ze się znajdzie na pierwszych stronach gazet

IP i czas połączenia logowane. [10707011]
[03.06.2009] 23:51
b.ner
tu za to jest logicznie. bez smsów, punktów, zakupów. prezenty dostaje każdy w zielonym. info w stopce pod postem www.militaria.pl/wzielonegramy.xml darmowe gadżety- bez zakupów!

IP i czas połączenia logowane. [14995186]

» Odpowiedz na ten temat