o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Pomoc i porady
 » Odpowiedz na ten temat

kiedy straciłaś dziewictwo?

1 2 3 4 Strony tematu:
[23.06.2007] 14:38
anika77777777777
Dziewczyny w jakim wieku straciłyście dziewictwo? Ja mam 16 lat i myślę że jeszcze jestem za młoda, ale moje kolezanki (niekóre) już sa po, jak uwazacie kiedy jest odpowiedni wiek?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[23.06.2007] 14:42
Juz nie dziewica...
Mialam wtedy 16 lat, moj chlopak 18.Bylo wspanale, chociaz dzis czesto sie z tego smiejemy, jak nieporadnie zabieral sie wtedy do roboty...

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [10611557]
[23.06.2007] 14:45
żabenka
mam 24 lata i faceta, ale czekam az beda go pewna

IP i czas połączenia logowane. [10611573]
[23.06.2007] 16:13
anika77777777777
Zdania są rozbierzne. :/ Ja mam 16 lat chłopaka z którym jestem już 3 lata i chciała bym już to z nim zrobić, ale boję się że jadę w ciąże.

IP i czas połączenia logowane. [10612002]
[23.06.2007] 16:37
Strasza-doswiadczonaaaaa
Jesli sie dobrze zabezpieczycie nie zajdziesz w ciaze

IP i czas połączenia logowane. [10612093]
[23.11.2014] 11:48
[23.06.2007] 16:45
Strasza-doswiadczonaaaaa
chociaz nie jestem tego do konca pewna, bo moja matka zaszla w ciaze i nie zdazyla mnie usunac

IP i czas połączenia logowane. [10612126]
[23.06.2007] 20:06
judka89
straciłam dziewicto w wieku 17 lat i załuje bo stało sie to wbrew mojej woli i pod wpływem akloholu... nie spiesz sie chłopaki bardziej szanuja dziewice..

IP i czas połączenia logowane. [10613474]
[26.06.2007] 15:22
W noc poślubną
Miałam 27 lat

IP i czas połączenia logowane. [10634341]
[26.06.2007] 15:26
Ech dzieci dzieci
Szesnaście lat?? Poczekaj chociaż do osiemnastki! Jak koleżanki wlezą do ognia też się będziesz zastanawiała czy pora dołączyć? Co wyrośnie z tego pokolenia - strach się bać

IP i czas połączenia logowane. [10634373]
[26.06.2007] 16:35
Ania-26
żabenka - u nas podobnie, też czekamy, chociaż dawno nie jesteśmy nastolatkami ;>

IP i czas połączenia logowane. [10634887]
[26.06.2007] 21:27
Żabenka
Ania-26 (07.06.26 16:35):
żabenka - u nas podobnie, też czekamy, chociaż dawno nie jesteśmy nastolatkami ;>

co sie teraz porobilo z ta mlodzieza, szkoda slow, tylko seksic sie chca

IP i czas połączenia logowane. [10637267]
[26.06.2007] 21:42
aniolek904
ja stracilam dziewictwo w wieku 16 lat, bylam pod wplywem alkoholu i zrobilam to z najlepszym kumplem. Dlugo tego zalowalam:/ i w ogole przez jakis czas mialam schizy ze jestem w ciazy. Teraz mam chlopaka i wspolzyjemy ze soba, i jest fajnie nie patrz na to co robia kolezanki, do seksu jest potrzebna przede wsyztskim milosc i zaufanie. Więcej grzechów nie pamiętam, ze żaden nie żałuję

IP i czas połączenia logowane. [10637419]
[26.06.2007] 22:44
mlodziudka
mam 52 lata i nadal czekam z tym pięknym aktem

IP i czas połączenia logowane. [10637990]
[23.01.2009] 16:35
skalana.
Ja mam najgorzej. Straciłam dziewictwo jak byłam dzieckiem, w wypadku podczas zabawy, przez własną nieuwagę, jak to głupie dziecko któremu się chce skakać po krzakach. ;// mimo że tego jeszcze nigdy nie robiłam.

IP i czas połączenia logowane. [14246920]
[25.01.2009] 18:27
ZIOM DOBRY
skalana. (09.01.23 16:35):
Ja mam najgorzej. Straciłam dziewictwo jak byłam dzieckiem, w wypadku podczas zabawy, przez własną nieuwagę, jak to głupie dziecko któremu się chce skakać po krzakach. ;// mimo że tego jeszcze nigdy nie robiłam.
BEKA .................

IP i czas połączenia logowane. [14258544]
[28.01.2009] 23:09
lady30
Nie wiem,czy taka znowu beka!

IP i czas połączenia logowane. [14280833]
[29.01.2009] 16:15
Agatka*
A ja mam 19 lat i czesto wspolzyje z roznymi chlopakami. Nawet nie pamirtam swojego rozdziewiczania bo tak czesto to robie, ze nawet nie wie mkto mnie posuwa :/
A co do ktoregos tam razu to kapalam sie i tata i wszedl mi do wanny i kazal szukac potwora z Loch Ness. mial obrzydliwego, sflaczalego zarosnietego penisa i kazal mi go @@@ac;/ spuscil mi sie do buzi i musialam wszystko polknac- inaczej nie dalby mi pieniedzy zebym mogla oplacic internet.

IP i czas połączenia logowane. [14284782]
[29.01.2009] 16:36
Agatka...
Agatka* (09.01.29 16:15):
A ja mam 19 lat i czesto wspolzyje z roznymi chlopakami. Nawet nie pamirtam swojego rozdziewiczania bo tak czesto to robie, ze nawet nie wie mkto mnie posuwa :/
A co do ktoregos tam razu to kapalam sie i tata i wszedl mi do wanny i kazal szukac potwora z Loch Ness. mial obrzydliwego, sflaczalego zarosnietego penisa i kazal mi go @@@ac;/ spuscil mi sie do buzi i musialam wszystko polknac- inaczej nie dalby mi pieniedzy zebym mogla oplacic internet.

Nie zesraj się gamoniu, przy pisaniu takich historyjek

IP i czas połączenia logowane. [14284940]
[04.06.2009] 16:11
wierszeIreny  wierszeIreny@tlen.pl
04.06.09 - ostatni list do Rafała

cześć

zastanawiałam się czy Ci to pisać, bo nie chcę już z Tobą kontynuować znajomości...Chcę jednak byś wiedział, że żałuję i do końca życia pewnie będę żałować, że wtedy przyszłam do Ciebie i straciłam dziewictwo...choć spowiadałam się z tego już kilka razy, jak również z tego co było potem...jednak rana pozostała...straciłam coś nieodwracalnie, nikt mi już tego nie wróci...zrobiłam to z kimś kto mnie nie kochał, zrobiłam to poza małżeństwem - tego nigdy sobie nie wybaczę...

żegnaj
Irena

Wkleiłam ten list, by prosić Was o modlitwę za mnie - bym przebaczyła sobie to co się stało 2 lata temu - jak miałam 30 lat...bym przebaczyła sobie ten grzech, skoro Bóg mi go przebaczył...bym nie zadręczała się tym do końca życia...

Dziękuję.
Irena

IP i czas połączenia logowane. [14998090]
[01.08.2009] 16:42
pomoajnlf
jak miałam 13 lat hehehehehehe

IP i czas połączenia logowane. [15278148]
[03.08.2009] 11:14
napalona19  agula_89-14@tlen.pl
moj pierwszy raz byl wnoc studniowkowa ale tomek był na tyle nieudolny ze poprostu szkoda gadac .
a dziewictwo stracilam 2 miesiace pozniej !!!

IP i czas połączenia logowane. [15285052]
[04.08.2009] 10:49
aldna12
JA TAM MIALAM 14 I NIE ZALUJE...;P BYLO @@@ISCIE I KRWISTO HEH

IP i czas połączenia logowane. [15289505]
[18.08.2009] 21:42
utkaa
ja miłam 14lat.Poznałam partnera przez kuzyna kumpelki no na początku miałam własnie byc z tym kuzynem ale jakos wyszło i jestem z 'B' jestesmy juz ze soba 3lata bedzie 26 sierpnia jak ten czas szybko leci strasznie sie kochamy niewidzimy nic poza soba już niejedna chciała zniszczyc nasz zwiazek ale doszla do wniosku ze niema sensu bo sie za mocno kochamy.'B' jest i moim chłopakiem i najlepszym przyjacielem,a kłotnie jakos sie nam udaje rozwiązac...
życie bez niego dla niego i z im niemia łby znaczenia tak bardzo go kocham
ps.teraz bedziece pisac,jezu 14 lat!!! nie kochani wiedziałam ze jak to mowia to'ten jedyny' oczarował mnie oczami,oczarował mnie samym sobą wspaniały facet zrobi wszystko o co prosze jest zazdrosny ale to normalne tez jestem i to nawet bardziej niz on,gdy mnie cos boli albo mam doła on chociażby był 10km odemnie przyjedzienawet i przybiegnie juz raz tak bylo 5km przeszedł biegnąc do mnie nigdy go nikomu nieoddam nawet zdrada nierozwiaze naszego zwiazku kiedyś mi napisał"nawet chmury niezacmia naszej miłości"i tak jest do teraz
niepiszcie teraz ze to taka szczenieca milosc ze co moge o zyciu wiedziec majac 17lat
a powiem wam dużo bardzo dużo miłośc i bycie kochaną mnie nauczyło co to znaczy zycie

aaa i po poł roku z nim poszłam do łóżka...nieczekałam do ślubu poniewaz bylam i jestem ateistka religia dużo chce zabronic

kocham Go

IP i czas połączenia logowane. [15357447]
[18.08.2009] 23:11
Penny Lane  deirdre-0@tlen.pl
Nie można odpowiedzieć na pytanie: "Kiedy jest odpowiednia pora na stracenie dziewictwa?". To zależy od dojrzałości (nie tyle fizycznej, co emocjonalnej). Sama mam 15 lat i nie spieszę się. Wszystko w swoim czasie.

IP i czas połączenia logowane. [15358331]
[19.08.2009] 00:16
MonikaLinka87
UTKA GŁUPIA JESTEŚ. co do religii to jestes smieszna uważając się za ateistkę tym bardziej jesli patrzysz na religie jak na zakazy i nakazy. Ja nie uznaje kk, wiesz jaka jest różnica pomiędzy wiarą a religijnością? zresztą, pogadamy za 10 lat a najlepiej więcej jak twoja 14 letnia córka, ktorej ledwo loniacze wyrosły będzie chciała się bzykac, życzę ci aby wpadła bo będzie to dla ciebie też nauczka. pomimo tego co piszesz żadne dziecko 14 letnie nie jest gotowe emocjonalnie do podjęcia współżycia. mowi ci to pedagog i nie kłóc się bo tak jest a zrozumiesz to za kilka lat.

IP i czas połączenia logowane. [15358789]
[19.08.2009] 19:22
utkaa
do 'MonikaLinka87' widzisz i juz jestes starsza i juz musisz tak pisac jak inni nie niejest tak jak myslisz sa ludzie sa 13 14 latki ktorzy maja tak dobra psychike ze nawwet w to niemozna uwiezyc widzisz ja jakos niewpadlamm przez te 3 lata.przygotowana bylam emocjolanie i pcychicznie i niewciskaj mi tu takich kitow ze 14 latka nie jest emocjonalnie przygotowana na seks widzisz ja wyjatki 1 na 1000osob.Mozesz by pedagogem ale wszytskiego nieznasz nie wiesz bo niejestes mna kazdy jest inny ja niezaluje ze to zrobilam a nawet jesli bym z nim skonczyla i takbym niezalowala tego co sie stalo.
uwierz mi sa wyjatki

IP i czas połączenia logowane. [15361794]
[19.08.2009] 22:21
MonikaLinka87
nie musisz mnie przekonywac i w nic nie musze wierzyc. wie to z pracy z dziewczynami ktore tak jak ty były świecie przekonane ze byly do tego gotowe a potem po latach bach, i nagle cos sie w główce na odpowiedni tor przestawiło i zalamka. to ty mnie dziewczynko nie pouczaj bo troszkę o psychice ludzkiej wiem, dzięki wieloletniej pracy z takimi ludźmi. pogadamy za kilka lat jak podrośniesz. zgodze się tylko z tym że sa dzieci nad wyraz dojrzałe ale jest ich niewiele, jedno jest pewne: ze te dojrzale nad wyraz dzieci nie bawią się w dorosłych.

gdybys była dojrzała nie bawiłabys sie w dorosłą gdyz każdy stosunek grozi ciążą a jesli dziecko 14 letnie akceptuje fakt że mogloby byc w ciąży, akceptuje tez fakt utrzymania tego dziecka. niestety, akceptacja utrzymania noworodka przy nia posiadaniu nawte wykształcenia gimnazjalnego jest aktem niedojrzałości czyli zaprzeczeniem tego co pisałaś. Jeszcze jedno: zrzucenie obowiązku utrzymania finansowego tego dziecka przez rodziców twoich czy chlopaka jest największym świństwem jakie mogłabys zrobic. Kolejna sprawa: gdy nie ma się 18 lat dziecko moze zostac odebrane od matki bez żadnego ale chyba że rodzice podejmą chce opieki nad dzieckie. Najważniejsze: dziecko 14 letnie nie moze wychowywac bo samo jest dzieckiem.

wniosek? dzieci jak ty starają się na siłę pokazac jakie to sa dojrzałe ale swoim zachowaniem negują to co chca uzyskac. Jeden wielki paradoks. Na tym kończę.

IP i czas połączenia logowane. [15362720]
[24.12.2009] 21:27
Fashion baby
Ja miałam 16 on 20 i było zacnie Pełen romantyzm ,zero bólu.Do dziś jesteśmy razem(2 lata) i za 2 lata ślub

IP i czas połączenia logowane. [15987312]
[19.03.2010] 17:39
biednaaa...
w wieku 12 lat, babcia kazala mi grabic w ogródku i nadziałam się na grabie.... żałuje do dzis ze straciłam dziewictwo przez wlasna nieuwage... a ksiadz nie dal mi rozgrzeszenia... to straszne... rana nie zagoiła sie do dzis i nie moge uprawiac seksu... a mam juz 20 lat.

IP i czas połączenia logowane. [16419479]
[23.03.2010] 08:03
natasia_334
Agatka... (09.01.29 16:36):
Agatka* (09.01.29 16:15):

Nie zesraj się gamoniu, przy pisaniu takich historyjek

haha

IP i czas połączenia logowane. [16436329]
[23.03.2010] 08:04
natasia_334
ja mam 16 i nie wiem co mi polecacie? D

IP i czas połączenia logowane. [16436332]

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat