o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum o2.pl / Opinie czytelników do artykułów
 » Odpowiedz na ten temat

Dlaczego unikamy seksu?

1 «   13 14 15 16 17 18 Strony tematu:
[21.06.2007] 14:37
adamsz
dobra dziewczyna (07.06.19 16:50):
margo365 (07.06.19 16:11):
dobra dziewczyna (07.06.19 15:03):
Margot, jesteś naprawdę mądrą osobą (może psychologiem z zawodu? albo z zamiłowania?).
Spotykamy sie raczej rzadko, 1-2 razy w tygodniu to max możliwości,

napiszę do Ciebie po 19.00, pa

Ok, Margot, postaram sie zajrzeć po 19, jeśli uda mi sie dorwać do netu w bibliotece. Mialam byc dzis u niego (brat robi imprezke i potrzebuje wolnej chaty), ale gdy juz bylam w drodze zadzwonil, ze nie ma sensu, zebym do niego przyjeżdżała, bo jedzie ze swoim bratem do serwisu ze skuterem (bo brat oczywiście nie może tego sam załatwić, bo nie będzie miał jak wrócić, wszak w Warszawie autobusy jeżdżą raczej rzadko). Dlatego właśnie będę w bibliotece.

Co to wasze prywatna forum, bo mam wrażenie,że się znacie. A ja ci tu dziewczyno probuję coś doradzić

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [10596343]
[21.06.2007] 14:45
margo365
adamsz (07.06.21 14:37):
dobra dziewczyna (07.06.19 16:50):
margo365 (07.06.19 16:11):
dobra dziewczyna (07.06.19 15:03):
Margot, jesteś naprawdę mądrą osobą (może psychologiem z zawodu? albo z zamiłowania?).
Spotykamy sie raczej rzadko, 1-2 razy w tygodniu to max możliwości,

napiszę do Ciebie po 19.00, pa

Ok, Margot, postaram sie zajrzeć po 19, jeśli uda mi sie dorwać do netu w bibliotece. Mialam byc dzis u niego (brat robi imprezke i potrzebuje wolnej chaty), ale gdy juz bylam w drodze zadzwonil, ze nie ma sensu, zebym do niego przyjeżdżała, bo jedzie ze swoim bratem do serwisu ze skuterem (bo brat oczywiście nie może tego sam załatwić, bo nie będzie miał jak wrócić, wszak w Warszawie autobusy jeżdżą raczej rzadko). Dlatego właśnie będę w bibliotece.

Co to wasze prywatna forum, bo mam wrażenie,że się znacie. A ja ci tu dziewczyno probuję coś doradzić

nie znamy się adamiesz z dobrą dziewczyną, nie jest to nasze forum, ale mamy chyba prawo rozmawiać tylko ze sobą, a nie z ogółem, jeśli cię uraziłyśmy lub poczułeś się pominięty to wybacz . Chciałam pomóc dziewczynie, bo ma problem, to wszystko
pozdrowionka

IP i czas połączenia logowane. [10596421]
[21.06.2007] 15:43
dobra dziewczyna

IP i czas połączenia logowane. [10596988]
[21.06.2007] 15:52
dobra dziewczyna
Nie wiem sama, prawdopodobnie powinnam sie teraz rzeczywiście skupić na samej sobie, przede wszystkim podnieść poczucie własnej wartości, które zawsze było dość wysokie, a ostatnimi czasy mocno podupadło (właśnie przez to, że psuje się w związku). Może to się wszystko dobrze dzieje, ze on tak ode mnie ucieka, może mi to ułatwi odzyskanie swojej dawnej ja, za którą to on się uganiał, zdobywał i musiał się trudzić, żeby zaciągnąc do łóżka. A jak to nie pomoże, no to trudno, będę wiedziała, że próbowałam wszystkiego i nie udało sie tego związku uratować. Problem jest jeszcze taki, że obawiam sie, że nawet jak wszystko wróci do normy, to kiedyś sytuacja sie powtórzy jak już będziemy małżeństwem i rodziną. A na razie wszystko wskazuje na to, że mój ukochany nie ma zamiaru sie zmieniać.

IP i czas połączenia logowane. [10597057]
[21.06.2007] 18:21
DAGGER
a idz stop juz takie kocobaly opowiadasz ze czytac to ciezko,przegralas ten spor i wyszlo w sumie na to ze ty jestes dziwna i nikt cie nie popiera,jak dotad zadna kobieta nie opowiedziala sie po twojej stronie a przeciwko kilku facetow....

daj juz spokoj z jakimis skrajnymi przykladami burdeli tajlandzkich,sa i burdele w niemczech,hiszpanii i sa w holandii nawet cala dzielnica jest rozowa od tych burdeli a ty bedziesz sie spuszczac bo jakis nikly procent facetow tam chodzi i co ty w ten sposob chcesz udowodnic? ze ulamek procenta mezczyzn korzysta z burdeli? no i korzysta i co z tego? maja ochote na syfa lub cos bardziej pikantnego to kij im w oko,ale nie porownuj reszty facetow do takich nieudacznikow bo bardzo brzydko zaczne sie o tobie wyrazac...

ogolnie wspolczuje twojemu facetowi(jesli istnieje) ze ma kobiete z taka dziwna mentalnoscia,pewnie niewolno mu sie podniecic twoim cialem,ani zapodac ostrego komplementu(a sex jest raz w miesiacu) bo zaraz powiesz ze zboczeniec i seksualnosci zle uzywa,o matko boska!! czy ty aby niejestes za mloda stop zeby dziamgac jak stara zakonnica?
a ty w koncu zmien plyte z tym seksualnym biznesem napedzanym przez facetow i dla facetow,bo zdaje sie ze mylisz meska seksualnosc z pedalska....kobiety napedzaja meskie porzadanie i to one kreuja siebie dla mezczyzn i to jest calkiem normalne,jedna plec chce sie podobac drugiej a ty uwazasz to za objaw zboczenia,czemu nie potrafisz jak normalne kobiety zaakceptowac tego stanu rzeczy i z normalnych zachowan robisz wielki problem?

ajj wogole odeszla mi ochota na rozmowe z toba bo mam wrazenie ze gadam z moja babcia

stop (07.06.21 01:44):
Czy to tak trudno zrozumieć?

Boże... że mam jeszcze cierpliwość...

Owszem, że źle gdyż najczęściej ranią kobiety swoimi odchyłami i wydumanymi potrzebami seksualnymi, zastawiając się uwarunkowaniami genetycznymi! Zresztą nie trzeba dużo szukać... na tym forum, w tym temacie przewinęło się kilku panów, którzy potwierdzili tą regułę. Na czele oczywiście z gościem, który uważa skoki w bok bądź posiadanie kilku kobiet za rzecz zupełnie normalną. Ja nie muszę poznawać statystyk bo je znam, chciałam wam to podać do wiadomości ale wszystko besztacie. Ani razu nie napisałam o historiach moich znajomych, które zdanie o mężczyznach mają znacznie gorsze. Może szkoda ale nic się dla was nie liczy. Podałam natomiast przykłady zupełnie oczywiste z dziedzin życia, w których mężczyźni pokazują swoje seksualne nagminności ale to też się nie liczy.

Wydumana seksualność i przesadzony pęd współczesnego mężczyzny do zaspokojenia swoich potrzeb jest tak wszechobecny, że ślepy tego nie zauważy. Ja się na to nie godzę, bo uważam, że to w dużej mierze jest wykreowane przez ludzi zbijających na głupocie pieniądze. Nie cierpię też łatwego podejścia do życia, czyli po jak najcieńszej lini oporu. \"Nie mogę mieć wymarzonej laski to będę miał średnich wiele\" tak zdają się mysleć młodzi panowie. A czytaliście o najazdach obcokrajowców do Polski w celu zabawienia się? A wiecie, że znaczna część bogatych Polaków-mężczyzn regularnie odwiedza słynny tajlandzki kurort Pattaja w celach odbycia przygód seksualnych? Byłam, widziałam... wielu Polaków (zresztą nie tylko oczywiście, zjeżdżają się mężczyźni z całego świata) tam właśnie. Dziwne to ale Polek nie widziałam.
Tak, część z was panowie jest chora na punkcie seksu, inna część mysli o nim 40 razy w tygodniu a pozostali to już normalni ludzie.
cold as ice

IP i czas połączenia logowane. [10598006]
[31.10.2014] 18:04
[21.06.2007] 18:24
DAGGER
a jak myslisz ze mezczyzna myslacy 40 razy w tygodniu o seksie jest nienormalny to powinnas zaczac sie leczyc na paranoje,bo albo twoj facet jest gejem albo ma kochanke skoro on o seksie nie mysli 'az' tyle...lub poprostu go juz nie podniecasz....

Owszem, że źle gdyż najczęściej ranią kobiety swoimi odchyłami i wydumanymi potrzebami seksualnymi, zastawiając się uwarunkowaniami genetycznymi! Zresztą nie trzeba dużo szukać... na tym forum, w tym temacie przewinęło się kilku panów, którzy potwierdzili tą regułę. Na czele oczywiście z gościem, który uważa skoki w bok bądź posiadanie kilku kobiet za rzecz zupełnie normalną. Ja nie muszę poznawać statystyk bo je znam, chciałam wam to podać do wiadomości ale wszystko besztacie. Ani razu nie napisałam o historiach moich znajomych, które zdanie o mężczyznach mają znacznie gorsze. Może szkoda ale nic się dla was nie liczy. Podałam natomiast przykłady zupełnie oczywiste z dziedzin życia, w których mężczyźni pokazują swoje seksualne nagminności ale to też się nie liczy.

Wydumana seksualność i przesadzony pęd współczesnego mężczyzny do zaspokojenia swoich potrzeb jest tak wszechobecny, że ślepy tego nie zauważy. Ja się na to nie godzę, bo uważam, że to w dużej mierze jest wykreowane przez ludzi zbijających na głupocie pieniądze. Nie cierpię też łatwego podejścia do życia, czyli po jak najcieńszej lini oporu. \"Nie mogę mieć wymarzonej laski to będę miał średnich wiele\" tak zdają się mysleć młodzi panowie. A czytaliście o najazdach obcokrajowców do Polski w celu zabawienia się? A wiecie, że znaczna część bogatych Polaków-mężczyzn regularnie odwiedza słynny tajlandzki kurort Pattaja w celach odbycia przygód seksualnych? Byłam, widziałam... wielu Polaków (zresztą nie tylko oczywiście, zjeżdżają się mężczyźni z całego świata) tam właśnie. Dziwne to ale Polek nie widziałam.
Tak, część z was panowie jest chora na punkcie seksu, inna część mysli o nim 40 razy w tygodniu a pozostali to już normalni ludzie.
cold as ice

IP i czas połączenia logowane. [10598033]
[21.06.2007] 20:05
tyson
totalne bzdury, zacznijmy od tego, ze kazdy facet zyjacy w zwiazku musi sobie wmawiac ze fajnie jest po raz milionowy kochac sie z ta sama kobieta, a mila alternatywa wydaje sie wlasna reka...zalosne ta cala monogamia jest chora

IP i czas połączenia logowane. [10598842]
[22.06.2007] 00:39
Twój Psycholog
Do DAGGER i Adamsz

Koniec już tych bredni, które tu piszecie.

Jeśli du-pa-nie kóz u was pozytywnie nie skutkuje to:

Czas pójść do psychiatry.

Medycyna jest tak daleko posunięta, że możliwe jest wasze problemy operacyjnie zlikwidować.

W waszych głupich głowach wywiercą wam otwory i wytną tą część waszego chorego mózgu, która odpowiedzialna jest za te problemy, które tu opisujecie.

IP i czas połączenia logowane. [10601157]
[22.06.2007] 17:10
stop
DAGGER (07.06.21 18:24):
a jak myslisz ze mezczyzna myslacy 40 razy w tygodniu o seksie jest nienormalny to powinnas zaczac sie leczyc na paranoje,bo albo twoj facet jest gejem albo ma kochanke skoro on o seksie nie mysli \'az\' tyle...lub poprostu go juz nie podniecasz....

Wydumana seksualność i przesadzony pęd współczesnego mężczyzny do zaspokojenia swoich potrzeb jest tak wszechobecny, że ślepy tego nie zauważy. Ja się na to nie godzę, bo uważam, że to w dużej mierze jest wykreowane przez ludzi zbijających na głupocie pieniądze. Nie cierpię też łatwego podejścia do życia, czyli po jak najcieńszej lini oporu. \\\"Nie mogę mieć wymarzonej laski to będę miał średnich wiele\\\" tak zdają się mysleć młodzi panowie. A czytaliście o najazdach obcokrajowców do Polski w celu zabawienia się? A wiecie, że znaczna część bogatych Polaków-mężczyzn regularnie odwiedza słynny tajlandzki kurort Pattaja w celach odbycia przygód seksualnych? Byłam, widziałam... wielu Polaków (zresztą nie tylko oczywiście, zjeżdżają się mężczyźni z całego świata) tam właśnie. Dziwne to ale Polek nie widziałam.

Nie wiem czy jest normalne czy nie... ale skoro doprowadza wcale nie tak rzadko do dewiacji, przestępstw a w życiu rodzinnym do kłótni, rozwodów, ranienia uczuć czy skoków na bok to już NIE jest NORMALNE.

Pattaja to jedynie przykład na bezdenną głupotę częsci mężczyzn. Takich miejsc jest wiele i dziwne, że przyciągają głównie pustych przedstawicieli męskiej części ludzkości.

Kolejny post "znudzonego" małżeńską melancholią seksualną gościa jest jak najbardziej potwierdzeniem tego, o czym piszę.

Dagger, ja nic nie muszę wygrywać ani przegrywać. Wyrażam swoje zdanie i to jest dla mnie najważniejsze. Trudno jest wpoić coś, co jest sprzeczne ze świadopoglądem (wykreowanym w dużej części oczywiście) niektórych.

IP i czas połączenia logowane. [10605816]
[22.06.2007] 17:40
DAGGER
jesli to co tutaj robisz to wpajanie rzeczy odmiennych od zdrowego swiatopogladu to znaczy ze uprawiasz sekciarstwo,wpajasz ludziom glupoty w ktore sama wierzysz i chcesz zeby inni uwierzyli bo to prawda wg. twojego rozumowania choc nikt normalny (nienormalny rowniez) jak do tej pory tego nie potwierdzil... no stop spojrz prawdzie w oczy,ty wciskasz nam tu ciemnote i najgorszy jest twoj ekstremalny upor,choc jednak charakterystyczny dla kobiet albowiem one nie przyznaja sie do bledow wola isc w zaparte nawet najglupszymi argumentami i chocby sam pan bog zszedl i powiedzial ze jest inaczej one twierdzic beda ze niema racji glupie to troche zachowanie no ale coz,sa ludzie i ludziki

to ze seksualne NORMALNE zapatrywania sporej wiekszosci mezczyzn uznajesz jako powod dewiacji,sporow malzenskich,patologii i kto wie czego jeszcze(pewnie reszty zla na swiecie) okreslilbym jako egoizm plciowy,moze wymyslilem cos nowego,ale ty niewidzisz tego ze wina sporow miedzy malzonkami i roznych wynaturzen w zwiazkach zazwyczaj jest gdzies po srodku,i kobieta i mezczyzna ponosza wine za taki stan rzeczy a ty jak zwykle obarczasz mezczyzn z czystej do nas nienawisci a mi bedziesz usilnie wpierac ze nawet lubisz facetow

a co do tego burdelu w tajlandii,to ciebie nie dziwi fakt ze jezdza tam faceci z calego swiata....no cos w tym jest,szczegolnie dziwi fakt ze kobiety nie jezdza tam dymac prostytutek...przyszlo ci do glowy cos takiego ze nie posiadaja odpowiedniego narzedzia??

wydaje mi sie ze juz tyle razy zostalas ze swoimi glupotami zagieta w tym temacie ze niemasz co dalej ripostowac,pozostaje ci tylko skapitulowac

stop (07.06.22 17:10):
DAGGER (07.06.21 18:24):
a jak myslisz ze mezczyzna myslacy 40 razy w tygodniu o seksie jest nienormalny to powinnas zaczac sie leczyc na paranoje,bo albo twoj facet jest gejem albo ma kochanke skoro on o seksie nie mysli \\\'az\\\' tyle...lub poprostu go juz nie podniecasz....

Wydumana seksualność i przesadzony pęd współczesnego mężczyzny do zaspokojenia swoich potrzeb jest tak wszechobecny, że ślepy tego nie zauważy. Ja się na to nie godzę, bo uważam, że to w dużej mierze jest wykreowane przez ludzi zbijających na głupocie pieniądze. Nie cierpię też łatwego podejścia do życia, czyli po jak najcieńszej lini oporu. \\\\\\\"Nie mogę mieć wymarzonej laski to będę miał średnich wiele\\\\\\\" tak zdają się mysleć młodzi panowie. A czytaliście o najazdach obcokrajowców do Polski w celu zabawienia się? A wiecie, że znaczna część bogatych Polaków-mężczyzn regularnie odwiedza słynny tajlandzki kurort Pattaja w celach odbycia przygód seksualnych? Byłam, widziałam... wielu Polaków (zresztą nie tylko oczywiście, zjeżdżają się mężczyźni z całego świata) tam właśnie. Dziwne to ale Polek nie widziałam.

Nie wiem czy jest normalne czy nie... ale skoro doprowadza wcale nie tak rzadko do dewiacji, przestępstw a w życiu rodzinnym do kłótni, rozwodów, ranienia uczuć czy skoków na bok to już NIE jest NORMALNE.

Pattaja to jedynie przykład na bezdenną głupotę częsci mężczyzn. Takich miejsc jest wiele i dziwne, że przyciągają głównie pustych przedstawicieli męskiej części ludzkości.

Kolejny post \"znudzonego\" małżeńską melancholią seksualną gościa jest jak najbardziej potwierdzeniem tego, o czym piszę.

Dagger, ja nic nie muszę wygrywać ani przegrywać. Wyrażam swoje zdanie i to jest dla mnie najważniejsze. Trudno jest wpoić coś, co jest sprzeczne ze świadopoglądem (wykreowanym w dużej części oczywiście) niektórych.
cold as ice

IP i czas połączenia logowane. [10606006]
[22.06.2007] 17:44
DAGGER
wiesz polecam ci nasrac do reklamowki,nalozyc ja sobie na leb i pochodzic tak z tydzien,wtedy zejdze ci troszke cisnienie bo przypomni ci sie dom rodzinny i spokojniejsza bedziesz

Twój Psycholog (07.06.22 00:39):
Do DAGGER i Adamsz

Koniec już tych bredni, które tu piszecie.

Jeśli du-pa-nie kóz u was pozytywnie nie skutkuje to:

Czas pójść do psychiatry.

Medycyna jest tak daleko posunięta, że możliwe jest wasze problemy operacyjnie zlikwidować.

W waszych głupich głowach wywiercą wam otwory i wytną tą część waszego chorego mózgu, która odpowiedzialna jest za te problemy, które tu opisujecie.
cold as ice

IP i czas połączenia logowane. [10606030]
[22.06.2007] 21:15
stop
Widzisz, wciąż bredzisz nie przy tym tylko temacie o walce. Tak, to jest przejaw dziecinności ale dlaczego mnie to nie dziwi?

Masz duże problemy w percepcji... Przecież nie piszę generalnie o przeciętnym Kowalskim tylko o części z was, tych którzy zdradzają i robią reczy głupie w życiu kierując się nie głową, duszą, sercem lecz częścią ciała poniżej pępka.

Wbrew twoim uporczywym staraniom nie wmówisz chyba już żadnej kobiecie, że jest to niewielki odłam mężczyzn. Żadne przykłady ani statystyki nie przekonają cię bo za każdym razem odwracasz kota ogonem pokazując jaka to ze mnie nienawidząca, samotna, pewnie brzydka i stara feministka.

Staram się piętnować słowami, bo inaczej nie mogę, to co według mnie złe, a zły jest brak zasad moralnych, kompletna ignorancja i brak racjonalnego pojmowania.

IP i czas połączenia logowane. [10607591]
[22.06.2007] 22:00
stop
Polki nie bez kozery chyba stawiają zdradę partnera w czołówce swoich obaw i lęków? A może to ich dziwaczne widzimisie?
Wyżej w rankingu znalazła się obawa o życie swoje i dziecka oraz utrata pracy...

Jak jesteś zainteresowany kolejnymi statystykami to napiszę, że z całkiem świeżych badań wynika, że do zdrady przyznaje się 28% mężczyzn a 16% kobiet. Kilka lat temu różnica pomiędzy płciami była jeszcze okazalsza ale niestety, potwierdza się to co pisałam, czyli wszechobecne epatowanie ludzi seksualnością co prowadzi do rozwodów... a zdrada jest najczęstrzą przyczyną rozwodów jak mówią seksuolodzy.

IP i czas połączenia logowane. [10607952]
[22.06.2007] 22:06
stop
Z innych badań wynika, że zdrad dopuszcza się 60 proc. mężów przed osiągnięciem czterdziestki a po tym okresie procent wzrasta.

IP i czas połączenia logowane. [10608013]
[22.06.2007] 22:11
stop
"Mężczyźni mają szacunkowo o 4 miliardy szarych komórek więcej niż kobiety, ale to mózgi płci pięknej mają więcej tkanki odpowiadającej za procesy myślowe. W efekcie w testach na inteligencję kobiety zdobywają tyle samo punktów co mężczyźni".

Ta ciekawostka dla niezrównoważonego, najwięcej w życiu robiącego, najbystrzejszego z bystrych mężczyzn, kolegi Obiektywa.

IP i czas połączenia logowane. [10608078]
[22.06.2007] 22:17
stop
"Według badań przeprowadzonych przez "Playboya", 75 procent mężów i 82 procent żon twierdzi, że nigdy nie zdradziło swoich współmałżonków. Około 50 procent mężczyzn i 66 procent kobiet mówi, że nigdy nawet o tym nie myślało.
Przyznawanie się do zdrad wzrasta wraz ze starzeniem się. O ile w grupie wiekowej od 18 do 34 lat do romansów pozamałżeńskich przyznaje się 18 procent mężczyzn i 14 procent kobiet, to po czterdziestce odsetki te wzrastają odpowiednio do 30 i 18 procent."

IP i czas połączenia logowane. [10608129]
[22.06.2007] 22:26
stop
"Ciekawie do zagadnień kryzysu męskości podchodzi Zbyszko Melosik, który w swojej książce „Kryzys męskości” jako główną przyczynę kryzysu wymienia rosnące trudności w odpowiedzi na pytanie: co dziś oznacza być mężczyzną? Kiedyś kategoria męskości, była jasno określona, gdyż wyznaczała ją pozycja mężczyzny w kulturze patriarchatu. Współcześnie istniejące definicje męskości są ze sobą sprzeczne, co wcale nie ułatwia, i tak już trudnego zadania, określenia ich sobie przez mężczyzn. Dodatkowym problemem mężczyzn jest zmiana, odwrócenie „tradycyjnych” ról społecznych."

"Dodając, że współczesna kultura masowa „atakuje” mężczyznę sprzecznymi wzorcami postępowania, właściwego postępowania" wyłania się obraz zdezorientowanego chłopca, który na problemy reaguje skokiem na inną pannę bądź skokiem do internetu na internetową pannę...

"Wydaje się, że kryzys męskości nie jest tylko wymysłem i tworem socjologów, psychologów, publicystów itp. Tym bardziej, że ów kryzys potwierdzają liczne dane zebrane przez obserwatorów kultury współczesnej, dotyczące wielu krajów europejskich także ze Stanów Zjednoczonych. Przykładowo „dane amerykańskie wykazują, że kobiety stanowią 55% (obecnych) absolwentów college’ów i kontrolują ponad 80% osobistych dochodów rodzin, na każdym szczeblu edukacji dziewczynki osiągają lepsze wyniki w nauce (...) Mężczyzna przestał też dominować nad kobietą ekonomicznie”1. Trudno przejść obojętnie obok takich statystyk. Kryzys męskości staje się potwierdzonym faktem i choć mężczyźni ciągle dominują w wielu sferach gospodarki, w polityce, tendencja ta się kończy."

To także dla kolegi Obiektywa bo nie wierzy, że świat się słusznie zmienia.

Sic! Mężczyzna pisze takie rzeczy!... to musi być gej albo co najmniej dziwak.

IP i czas połączenia logowane. [10608228]
[22.06.2007] 22:29
stop
"Według badań CBOS (2006 rok) aż 60% badanych rodziców w Polsce planuje posłać córki na studia wyższe, wobec chłopców plany takie ma połowa rodziców"

IP i czas połączenia logowane. [10608259]
[22.06.2007] 22:33
DAGGER
bo przed 40 zony sa w miare atrakcyjne ale rzadko daja i gderaja,a po 40 sa juz zdechka zuzyte i juz wogole nie daja i duzo nagminnie gderaja to co sie dziwisz?

ty stosujesz taki badziewny chwyt marketingowy: na potwierdzenie swoich racji wymyslasz dowody o autorytatywnym charakterze,tutaj akurat badania statystyczne i myslisz ze nikt niebedzie pytal bo to juz jest niepodwazalne a slowo 'nowe,nowsze lub najnowsze badania' brzmi wiarygodnie...zacytuje kolege'czy ty myslisz ze gadasz z 18 latkami?' jakbym byl mlodszy i mniej doswiadczony moze bym uwierzyl w statystyki firmy statystyki z instytutu statystycznego wykonane przez naukowcow zajmujacych sie badanie opinii publicznej...

a co do tej walki to troche zle to odbierasz,to dla mnie raczej rozrywka spierac sie z taka uparta osoba ktorej wydaje sie ze wie o czym mowi,to raczej komedia a nie bitwa i mam z tego niezly ubaw tym wiekszy ze bardzo nieumiejetnie dyskutujesz i latwo placzesz sie we wlasnych 'przemysleniach',latwo rowniez ci udowodnic ze niewiesz o czym mowisz a wiekszosc zdan ktore wypowiadasz sa ze soba w stosunku sprzecznosci lub wykluczaja sie wzajemnie

przyklad?: masz 5 fakultetow(jestes specialista od niczego)ale niepotrzebujesz kremu na zmarszczki
niemasz jeszcze meza chociarz twierdzisz ze mloda rowniez niejestes
masz wyzsze wyksztalcenie a kupujesz najtansze kosmetyki i czasem brak ci na nie pieniedzy
niemasz juz nastu lat a mezczyzn znasz tylko ze statystyk

nie probuje tutaj analizowac twojej osobowosci czy stosowac jakies ponizajace praktyki osobiste,nie nie ja poprostu tym co w/w chce pokazac ze klamiesz i twoje wypowiedzi nie sa poparte zadnymi autorytetami ani merytoryczna wiedza

daj sobie spokoj stop nikt cie nierozumie i nikt ci niewierzy bo nawet wiarygodnosc twoich wypowiedzi budzi zastrzezenia,wypowiedz sie lepiej w nowym temacie o wymarzonym seksie,oby tylko niebylo to samo co tutaj,mogla bys raz na miesiac zmienic plyte w szafie
stop (07.06.22 22:06):
Z innych badań wynika, że zdrad dopuszcza się 60 proc. mężów przed osiągnięciem czterdziestki a po tym okresie procent wzrasta.
cold as ice

IP i czas połączenia logowane. [10608292]
[22.06.2007] 22:36
DAGGER
a wiesz ze mozg kobiet dopiero w okresie menopauzy ok 40 roku zycia objetosciowo zaczyna dorownywac meskiemu i wtedy faktycznie kobiety dojrzewaja i mysla logicznie i realnie....przyklad? a widzialas w rzadzie kobiete na powaznym stanowisku ktora ma mniej niz 40 lat?

prosty z tego wniosek dopiero po 40 kobiety zaczynaja myslec a to ze kobiety wypadaja tak samo w testach jak mezczyzni to najwieksza bujda na swiecie,kazda kobieta ktora przy mnie miala sie zetknac z takim testem na inteligencje po 5 zadaniach mowila ze niechce jej sie myslec a sporo mialem takich respondentek uwierz mi na slowo...

stop (07.06.22 22:11):
\"Mężczyźni mają szacunkowo o 4 miliardy szarych komórek więcej niż kobiety, ale to mózgi płci pięknej mają więcej tkanki odpowiadającej za procesy myślowe. W efekcie w testach na inteligencję kobiety zdobywają tyle samo punktów co mężczyźni\".

Ta ciekawostka dla niezrównoważonego, najwięcej w życiu robiącego, najbystrzejszego z bystrych mężczyzn, kolegi Obiektywa.
cold as ice

IP i czas połączenia logowane. [10608326]
[22.06.2007] 22:38
DAGGER
odrzucam,playboy to niejest wiarygodne zrodlo

stop (07.06.22 22:17):
\"Według badań przeprowadzonych przez \"Playboya\", 75 procent mężów i 82 procent żon twierdzi, że nigdy nie zdradziło swoich współmałżonków. Około 50 procent mężczyzn i 66 procent kobiet mówi, że nigdy nawet o tym nie myślało.
Przyznawanie się do zdrad wzrasta wraz ze starzeniem się. O ile w grupie wiekowej od 18 do 34 lat do romansów pozamałżeńskich przyznaje się 18 procent mężczyzn i 14 procent kobiet, to po czterdziestce odsetki te wzrastają odpowiednio do 30 i 18 procent.\"
cold as ice

IP i czas połączenia logowane. [10608346]
[22.06.2007] 22:40
DAGGER
zbyszko melosik to kobieta feministka dzialajace pod pseudonimem aby wprowadzic zamet i szkalowac mezczyzn
zreszta pomysl realnie,ktory normalny mezczyzna by tak o sobie napisal?

stop (07.06.22 22:26):
\"Ciekawie do zagadnień kryzysu męskości podchodzi Zbyszko Melosik, który w swojej książce „Kryzys męskości” jako główną przyczynę kryzysu wymienia rosnące trudności w odpowiedzi na pytanie: co dziś oznacza być mężczyzną? Kiedyś kategoria męskości, była jasno określona, gdyż wyznaczała ją pozycja mężczyzny w kulturze patriarchatu. Współcześnie istniejące definicje męskości są ze sobą sprzeczne, co wcale nie ułatwia, i tak już trudnego zadania, określenia ich sobie przez mężczyzn. Dodatkowym problemem mężczyzn jest zmiana, odwrócenie „tradycyjnych” ról społecznych.\"

\"Dodając, że współczesna kultura masowa „atakuje” mężczyznę sprzecznymi wzorcami postępowania, właściwego postępowania\" wyłania się obraz zdezorientowanego chłopca, który na problemy reaguje skokiem na inną pannę bądź skokiem do internetu na internetową pannę...

\"Wydaje się, że kryzys męskości nie jest tylko wymysłem i tworem socjologów, psychologów, publicystów itp. Tym bardziej, że ów kryzys potwierdzają liczne dane zebrane przez obserwatorów kultury współczesnej, dotyczące wielu krajów europejskich także ze Stanów Zjednoczonych. Przykładowo „dane amerykańskie wykazują, że kobiety stanowią 55% (obecnych) absolwentów college’ów i kontrolują ponad 80% osobistych dochodów rodzin, na każdym szczeblu edukacji dziewczynki osiągają lepsze wyniki w nauce (...) Mężczyzna przestał też dominować nad kobietą ekonomicznie”1. Trudno przejść obojętnie obok takich statystyk. Kryzys męskości staje się potwierdzonym faktem i choć mężczyźni ciągle dominują w wielu sferach gospodarki, w polityce, tendencja ta się kończy.\"

To także dla kolegi Obiektywa bo nie wierzy, że świat się słusznie zmienia.

Sic! Mężczyzna pisze takie rzeczy!... to musi być gej albo co najmniej dziwak.
cold as ice

IP i czas połączenia logowane. [10608360]
[22.06.2007] 22:40
małyDAGGER
DAGGER (07.06.22 22:36):
a wiesz ze mozg kobiet dopiero w okresie menopauzy ok 40 roku zycia objetosciowo zaczyna dorownywac meskiemu i wtedy faktycznie kobiety dojrzewaja i mysla logicznie i realnie....przyklad? a widzialas w rzadzie kobiete na powaznym stanowisku ktora ma mniej niz 40 lat?

prosty z tego wniosek dopiero po 40 kobiety zaczynaja myslec a to ze kobiety wypadaja tak samo w testach jak mezczyzni to najwieksza bujda na swiecie,kazda kobieta ktora przy mnie miala sie zetknac z takim testem na inteligencje po 5 zadaniach mowila ze niechce jej sie myslec a sporo mialem takich respondentek uwierz mi na slowo...

\\\"Mężczyźni mają szacunkowo o 4 miliardy szarych komórek więcej niż kobiety, ale to mózgi płci pięknej mają więcej tkanki odpowiadającej za procesy myślowe. W efekcie w testach na inteligencję kobiety zdobywają tyle samo punktów co mężczyźni\\\".

Twój mózg przy 40-ce jest trup.
Nie działa, koniec.
koniec ze wszystkim, koniec z d u p c z e n i e n

IP i czas połączenia logowane. [10608363]
[22.06.2007] 22:44
stop
No to teraz mnie rozbawiłeś... Jeśteś żałosny i tyle. Widocznie nie jesteś w stanie pojąć tego co piszę, chyba zbyt trudne.

Widzisz, nie jestem uboga jak na polskie warunki (przynajmniej dotychczas) to fakt i nie wiem co ma z tym wpsólnego jakich kosmetyków używam. Tylko kupuję to co jest mi niezbędne, nigdy nie przesadzam bo 40 zł wolę przeznaczyć zamiast na nowy puder czy perfum na ciekawą książkę. A że mnie nie stać na wydatki rzędu 1000 zł miesięcznie na urodę to chyba jest fakt zupełnie zrozumiały bo bogaczką nie jestem.
Nie spodziewam się po tobie, że w ogóle jakieś czytasz skoro nie wierzysz w to co piszę. Podaję statystyki, które funkcjonują, istotnie są w książkach, czasopismach, internecie. Uważasz, że ktoś sobie je wymyśla? Gratulacje! Przecież inteligentej riposty się nie spodziewałam.
Po raz trzeci polecam książki, które wcześniej podałam.

PS Nie wiem, skąd przekonanie, że uważam się za "starą"... kompletne wypaczeni z twojej strony

IP i czas połączenia logowane. [10608395]
[22.06.2007] 22:47
stop
małyDAGGER (07.06.22 22:40):
DAGGER (07.06.22 22:36):

\\\\\\\"Mężczyźni mają szacunkowo o 4 miliardy szarych komórek więcej niż kobiety, ale to mózgi płci pięknej mają więcej tkanki odpowiadającej za procesy myślowe. W efekcie w testach na inteligencję kobiety zdobywają tyle samo punktów co mężczyźni\\\\\\\".

Twój mózg przy 40-ce jest trup.
Nie działa, koniec.
koniec ze wszystkim, koniec z d u p c z e n i e n

Ż - A - L... niewyrośnięty chłoptasiu.

IP i czas połączenia logowane. [10608431]
[22.06.2007] 22:49
DAGGER
bez zwiazku,a co do tego melosika czy jak mu tam to przedstawianie badan amerykanow i 'obserwatorow kultury'(kimolkwiek sa) jako rzetelne i naukowe dowody potwierdzajace jego banalna teze o kryzysie meskiej populacji osmieszaja go i jego teorie,amerykanie to narod tak wysoce skomercjalizowany i oglupiony przez wielkie korporacje i mass media ze niemozna uwazac ich za wyznacznik w jakiejkolwiek dziedzinie dotyczacej socjologii i zachowan spolecznych,ci ludzie sa ograniczeni umyslowo a ich wyksztalcenie jest zawsze o poziom nizsze od jakiegokolwiek kraju europejskiego,nadmiar dobrobuty spowodowal ze mezczyzna w stanach prawdopodobnie zatracil checi dominowania na polu zawodowym i osobistym bo stac go na wszelkie substytuty przestarzalego patriarchatu

stop (07.06.22 22:29):
\"Według badań CBOS (2006 rok) aż 60% badanych rodziców w Polsce planuje posłać córki na studia wyższe, wobec chłopców plany takie ma połowa rodziców\"
cold as ice

IP i czas połączenia logowane. [10608454]
[22.06.2007] 22:52
stop
DAGGER (07.06.22 22:49):
bez zwiazku,a co do tego melosika czy jak mu tam to przedstawianie badan amerykanow i \'obserwatorow kultury\'(kimolkwiek sa) jako rzetelne i naukowe dowody potwierdzajace jego banalna teze o kryzysie meskiej populacji osmieszaja go i jego teorie,amerykanie to narod tak wysoce skomercjalizowany i oglupiony przez wielkie korporacje i mass media ze niemozna uwazac ich za wyznacznik w jakiejkolwiek dziedzinie dotyczacej socjologii i zachowan spolecznych,ci ludzie sa ograniczeni umyslowo a ich wyksztalcenie jest zawsze o poziom nizsze od jakiegokolwiek kraju europejskiego,nadmiar dobrobuty spowodowal ze mezczyzna w stanach prawdopodobnie zatracil checi dominowania na polu zawodowym i osobistym bo stac go na wszelkie substytuty przestarzalego patriarchatu

\\\"Według badań CBOS (2006 rok) aż 60% badanych rodziców w Polsce planuje posłać córki na studia wyższe, wobec chłopców plany takie ma połowa rodziców\\\"

Przecież właśnie potwierdziłeś to o czym pisałam, czyli kulturze mass mediów. Bravo! przynajmniej pierwszą lekcję przebrnąłeś choć opornie.
Jesteś lepszy, napisz książkę, zrób badania na reprezentatywnej grupie osób.

IP i czas połączenia logowane. [10608486]
[22.06.2007] 22:54
DAGGER
stop ty chyba masz niski wspolczynnik inteligencji i problemy z czytaniem ze zrozumieniem bo czytasz tylko to co moze byc dla ciebie obelzywe a kontekts juz cie nie interesuje,tak robia ludzie glupi

wyraznie zaznaczylem ze tymi sprzecznymi informacjami niemialem na celu ugodzic w jakakolwiek twoja osobista sfere bo niejestem prymitywem zeby takie niskie zagrywki stosowac,to mialo jedynie na celu udowodnienie ze podajesz sprzeczne fakty o sobie co moze swiadczyc ze stosujesz wieksze przeklamania ogolnie w swoich wypowiedziach,co czyni cie niewiarygodna

zreszta jak cie czytam coraz bardziej widze w tym uzasadnienie mojej konkluzji z faktow dotyczacych objetosci kobiecego mozgu

stop (07.06.22 22:44):
No to teraz mnie rozbawiłeś... Jeśteś żałosny i tyle. Widocznie nie jesteś w stanie pojąć tego co piszę, chyba zbyt trudne.

Widzisz, nie jestem uboga jak na polskie warunki (przynajmniej dotychczas) to fakt i nie wiem co ma z tym wpsólnego jakich kosmetyków używam. Tylko kupuję to co jest mi niezbędne, nigdy nie przesadzam bo 40 zł wolę przeznaczyć zamiast na nowy puder czy perfum na ciekawą książkę. A że mnie nie stać na wydatki rzędu 1000 zł miesięcznie na urodę to chyba jest fakt zupełnie zrozumiały bo bogaczką nie jestem.
Nie spodziewam się po tobie, że w ogóle jakieś czytasz skoro nie wierzysz w to co piszę. Podaję statystyki, które funkcjonują, istotnie są w książkach, czasopismach, internecie. Uważasz, że ktoś sobie je wymyśla? Gratulacje! Przecież inteligentej riposty się nie spodziewałam.
Po raz trzeci polecam książki, które wcześniej podałam.

PS Nie wiem, skąd przekonanie, że uważam się za \"starą\"... kompletne wypaczeni z twojej strony
cold as ice

IP i czas połączenia logowane. [10608511]
[22.06.2007] 22:56
stop
Sprzeczne fakty?? Proszę cię, nie osłabiaj mnie. Jak się nie umie czytać to fakty bywają sprzeczne. Ja już nic na to nie poradzę.

IP i czas połączenia logowane. [10608530]
[22.06.2007] 22:57
DAGGER
alez ty jestes dziecinna strasznie marna zagrywka,doskonale wiesz ze mowimy od poczatku o polskich mezczyznach nie interesuje mnie proba na amerykanskich zadufanych w sobie polglowkach,bo to nijak ma sie do polskich realiow tak ekonomicznych jak socjologicznych,wiec poco tak nedznie grasz i jeszcze idiotycznie udajesz ze potwierdzilem jakakolwiek twoja teze
stop (07.06.22 22:52):
DAGGER (07.06.22 22:49):
bez zwiazku,a co do tego melosika czy jak mu tam to przedstawianie badan amerykanow i \\\'obserwatorow kultury\\\'(kimolkwiek sa) jako rzetelne i naukowe dowody potwierdzajace jego banalna teze o kryzysie meskiej populacji osmieszaja go i jego teorie,amerykanie to narod tak wysoce skomercjalizowany i oglupiony przez wielkie korporacje i mass media ze niemozna uwazac ich za wyznacznik w jakiejkolwiek dziedzinie dotyczacej socjologii i zachowan spolecznych,ci ludzie sa ograniczeni umyslowo a ich wyksztalcenie jest zawsze o poziom nizsze od jakiegokolwiek kraju europejskiego,nadmiar dobrobuty spowodowal ze mezczyzna w stanach prawdopodobnie zatracil checi dominowania na polu zawodowym i osobistym bo stac go na wszelkie substytuty przestarzalego patriarchatu

\\\\\\\"Według badań CBOS (2006 rok) aż 60% badanych rodziców w Polsce planuje posłać córki na studia wyższe, wobec chłopców plany takie ma połowa rodziców\\\\\\\"

Przecież właśnie potwierdziłeś to o czym pisałam, czyli kulturze mass mediów. Bravo! przynajmniej pierwszą lekcję przebrnąłeś choć opornie.
Jesteś lepszy, napisz książkę, zrób badania na reprezentatywnej grupie osób.
cold as ice

IP i czas połączenia logowane. [10608538]

1 «   13 14 15 16 17 18 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat