o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Z ostatniej chwili
 » Odpowiedz na ten temat

Prezent urodzinowy dla dziecka 1 rok

1 2 3 4 Strony tematu:
[31.05.2017] 20:30
Manhattanka
A ja trafiłam na takie fajne gryzaczki w tym artykule: http://poradnikowy.net/markowe-zabawki-ktory ch-nie-znajdziesz-w-zwyklych-sklepach-z-zabawkami/ Znacie je? Są jednocześnie laleczką i gryzaczkiem i to na dodatek wykonanym z organicznego tworzywa. Dla dziewczynek jest myszka Meiya, a dla chłopców słonik Alvin. Chciałabym kupić chrześniakowi, co myślicie?

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22743393]
[01.06.2017] 12:25
nie znała jeszcze nowej bryzy
I nie znamy i nie zamierzamy poznawać. Nie interesują nas artykuły z twojego sklepu, który reklamujesz za darmo.

IP i czas połączenia logowane. [22743603]
[01.06.2017] 13:21
pachira
Ja nie znam tych zabawek, ale mi się podobają. Myślę, że dzieciakom również.

IP i czas połączenia logowane. [22743611]
[05.09.2017] 13:55
Mania Tyja
Hmm, ciężko coś doradzić. Jak kupowałam prezent dla dwulatki to też się namęczyłam jak diabli, żeby coś znaleźć odpowiedniego, więc wiem, że łatwe to nie jest niestety. Ale trzeba po prostu szukać, najlepiej w dobrych sklepach z zabawkami i akcesoriami dla dzieci, a tych na rynku mamy co najmniej kilka: https://podpowiadamy.pl/sklep-z-zabawkami-kt ory-jest-bezpieczny-i-znany-top-3/ i sądzę, że warto jest najzwyczajniej w świecie przejrzeć ich oferty i przekonać się czy jest coś wartego uwagi. No i dobrze jest sortować sobie produkty według wieku dziecka.

IP i czas połączenia logowane. [22799250]
[19.09.2017] 16:35
ilka
Oj ja również kiedys miałam takie problemy z tymi prezentami dla dzieci. Ile razy ja weszłam do jakiejś sieciówki to wszystko było takie samo i w dodatku bardzo drogie. Jakoś w zeszłym roku siostrzenica miała własnie roczek i szukałam czegoś fajnego w sieci i tak znalazłam jagodowegokota, to dopiero sklep, a pomysłów teraz mi juz nigdy nie brakuje i to bez różnicy dla kogo mam kupic prezent, po prostu oni tam maja wszystko od zabawek po nawet meble i galanterie. Kupiłam jej wtedy taka fajną poduszkę w kształcie wieloryba. Do tej pory ją ma i wszędzie ją ze sobą zabiera.

IP i czas połączenia logowane. [22806850]
[20.11.2017] 12:39
[19.09.2017] 19:42
artusa
Tylko Jagodowy Pies. Nie ma lepszej firmy od prezentów dla dzieci (i nie tylko w sieci)!

IP i czas połączenia logowane. [22807036]

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat