o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Swobodniejsze podejście
 » Odpowiedz na ten temat

Jak zrobić palcówke???

1 2
[12.06.2007] 19:42
karolkarol695
No właśnie jak zrobić klientce palcówke? Jeszcze nigdy "nie dobierałem się" w ten sposób do kientki. A chce top dobrze zrobic mojej niuni , bo juz to całowanie to za mało dla mnie , noi chyba dla mojej niuni też.
A więc... Jak to sie robi???
A czy wogóle dziewicy mozna zrobic palcówke? Jak tak to napiszcie mi "krok po kroku" jak dobrze zrobic klientce paluszkiem, noi jak sie do tego zabrac.. i kiedy?!

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[12.06.2007] 20:08
iuris
facet, to zależy od tego co dziewczyna lubi, ale musisz poszukać małego punkciku między jej wargami, takie połącznie błonek wyczuwalne palcem w góry - nad wejściem do pochwy, gdy go znajdziesz pocieraj palcem o niego i uważaj żebyś go nie zgubił, jak poćwiczysz to będzie dobrze, skoro to jest dziewica więc taż nie miała żadnych doświadczeń w tej kwestii i każde dotykanie tych punktów powinna sprawić jej przyjemność - przecież nie wie że może być lepie, tyko nie pchaj się z łapami od razu do cipki, całuj ją przytulaj pieść piersi i powoli przez brzuch pępek itp posuwaj się do dołu, Powinno być dobrze, POwodzenia

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [10529478]
[26.06.2009] 15:20
Serfer
Chłopaki ... po pierwsze primo nalezy nauczyc sie namietnie całować!!!
To doprowadza dziewczyne do podniecenia ale przy całowaniu rece pieszcza ciało a nie wiszą ...
po drgie primo nie wkładaj reki odrazu w gatki bo ta ja moze odstraszyc ....delikatnie pieść jej brzuch i pupcie ... po minucie dwuch staraj sie delikatnie nie na chama włozec raczke w gatki !! nie na chama !! i delikatnie .. po trzecie primo jak włozysz reke to nie pchaj cie odrazu do srodka :/ czaisz nie odrazu najpierw ja piesc czułym dotykiem i masarzem jak widzisz ze zaczyna miec fajny oddech i ma mokro ..delikatnie wkładaj paluszek i piruszsj wolno i rozpedzaj sie jak Rometem a nie Yamahom!! ale druga reka jest w ruchu nie moze swobodnie wisieć ....piesc masuj rób co chcesz aby nie wisiała czaisz?? Jak czujesz ze dochodzi a to troche trwa ale sie nie zniechecaj jak juz zaczyna dochodzic wrzycasz Piaty bieg albo i szósty jak kto woli i dajesz ile fabryka dała tylko delikatnie czaisz ?? i całuj ja cały czas gdzie chcesz jak dojdzie bedzie ci dziekowała ...zobaczysz ale zrób to tak jak jest napisane to nie działa na 100% a na 101% Ziomuś posłuchaj weterana a dziewczyna bedzie w niebie nie ma za co

IP i czas połączenia logowane. [15119788]
[28.06.2009] 19:48
evelka2
klientce? tak nazywasz swoją dziewczyne czy jestes prostytutką fajtułapo?

IP i czas połączenia logowane. [15130247]
[26.07.2009] 12:17
to takie proste
Palcówek się nie robi, tylko je ćwiczy, baranie.

Bierzesz swój instrument w ręce lub przy nim siadasz, wybierasz konkretny wycinek skali/gamy i wykonujesz starannie każdy dźwięk; kierunek przebiegu skali jest dowolny. Palcówki to podstawowe ćwiczenia każdego muzyka, zwłaszcza instrumentalisty klawiszowego.

IP i czas połączenia logowane. [15249830]
[21.10.2014] 23:32
[26.07.2009] 16:40
SuperPowerMan
problemy ze wzwodem, potencja?
kompleksy, zawody? http://www.xtrasize.ocom.pl
http://www.maxatin.ocom.pl

bedziesz pewny siebie
i dumny swojego.....

IP i czas połączenia logowane. [15251008]
[27.07.2009] 13:01
Walllde
Palcówkę się robi tak P

http://hotfile.com/dl/9244650/8b323ca/mojagi rl.avi.html

IP i czas połączenia logowane. [15254341]
[20.11.2009] 12:44
DZB
to takie proste (09.07.26 12:17):
Palcówek się nie robi, tylko je ćwiczy, baranie.

Bierzesz swój instrument w ręce lub przy nim siadasz, wybierasz konkretny wycinek skali/gamy i wykonujesz starannie każdy dźwięk; kierunek przebiegu skali jest dowolny. Palcówki to podstawowe ćwiczenia każdego muzyka, zwłaszcza instrumentalisty klawiszowego.

Oczywiście, wreszcie ktoś gada do rzeczy. A koleś, który założył temat, nie napisał o jaki instrument mu chodzi, to jak my mamy pomóc? Swoja drogą to dość oryginalne zwracać się np. do swojej gitary per "klientka" czy "niunia", ale jak kto lubi. Nie ważne, chciałem dodać parę mądrości do wypowiedzi przedmówcy - chcesz wymiatać dobre solówki na gitarze? To ćwicz palcówki, ćwicz. W necie znajdziesz mnóstwo skal, więc nie pękaj, tylko googlaj, ściągaj i ćwicz.

IP i czas połączenia logowane. [15823726]
[25.10.2010] 21:50
trancelala
Wy gnoje... z kobietm to jak z nowym samochodem uwazaj... laski lubia zmyslowosci namietnosc a nie bzyknij mnie odrazu sama bylam dziewicom pacany

IP i czas połączenia logowane. [17339055]
[31.10.2010] 07:37
expert999
Palcowka to taka kielbasa gamoniu pierrrdolony. Wez sie za lekcje a nie takie sprawy!!!

IP i czas połączenia logowane. [17360172]
[09.11.2010] 15:18
onnnaaa
Wymienie sie zdjeciami z dziewczynami i chłopcami pisac na iwonkax2o@o2.pl

IP i czas połączenia logowane. [17398483]
[15.11.2010] 19:47
sex dawidka  cipa@tlen.pl
żal palcówke sie robi tak:trzeba wsadzić palca w cipe baby

IP i czas połączenia logowane. [17427528]
[19.03.2011] 23:52
kotka
ja lubię jak mi chłopak włoży dwa palce i ostro nimi rusza a druga rączka wędruję na pośladki a potem paluszek w dupkę wtedy jest cudownie

IP i czas połączenia logowane. [18159815]
[12.04.2011] 19:49
Ostrysex :**
A więc tak palcóweczke robi się bardzo łatwo... najpierw rozbierasz klentke mówiąc jej miłe słówka całując po ciele. jak rozbierzesz zaczynasz całować usta potem szyję piersi pieścisz sutki języczkiem aż w końcy zjeżdżasz do cip**zaczynasz ją całować lizać i pieścić języczkiem "guziczek" kolega wytłumaczył gdzie się znajduję potem bierzesz dwa palce wskazujący i środkowy lub serdeczny i srodkowy i odrazu zaczynasz wpychac je do cipki mocno bardzo czybko i głęboko w pewnym momencie zatrzymaj się i haotycznie ruszaj palcami a dalej myśle, że intuicja pozdrawiam udenego robenia Sb dobrze *

IP i czas połączenia logowane. [18258952]
[05.05.2011] 22:45
bez_palcow
to sie robi tak http://www.sjp.pl/co/palc%F3wka

IP i czas połączenia logowane. [18349607]
[12.05.2011] 23:46
podpowiedź
Masuj całą dłonią dociskaj, nie pchaj się od razu do środka... Spraw byś poczuł wilgoć, jeśli nie od razu, to skorzystaj ze śliny na paluszku.. może być i jej .
Bez tego zatrzesz a nie będzie przyjemności.
Potem delikatnie naciskając wprowadź do środka i poszukaj takiego zgrubienia na przedniej ściance. Gdzieś tak na 1-2 cm głęboko... Gdy znajdziesz, to się o tym dowiesz...

IP i czas połączenia logowane. [18375267]
[16.05.2011] 12:07
elo!!elo!!
Czlowieku o takie cos ni trzeba pytac wystarczy obserwowac kobiete jak reaguje na dane ruchy palcem niektore lubia delikatnie niekture mocno wazne zebys umial znalezc punkt G ktory jest na gornej sciance i w czuciu to takie zgrubienie lekko twarde i musisz je pocierac zreszta zobaczysz wazna jest tez lechtaczka ktora ma o wiele wiecej zakonczen nerwowych niz penis ale uwazaj! Delikatnie to nie twoj maly ktorym mozesz trzepac na lewo i prawo z nia musisz delikatnie i zawsze mokrymi palcami a poza tym rob na poczatku wolno potem przyspiesz powodzenia
Ps:Mozesz uzyc jezyka na lechtaczke

IP i czas połączenia logowane. [18386849]
[13.01.2012] 15:44
will007
Podstawowa rzecza o jakiej musisz pamietac jest to ze musisz byc delikatny jak kolega napisal wyzej łechtaczka to narzad bardzo delikatny.Nalezy najpierw przeprowadzic grę wstepną , (nie jest to trudne) potem mozesz schodzic nizej jezeli wiesz ze jest juz rozgrzana(to sie czuje). Masuj jej wargo sromowe(większość kobiet nie odczuwa z tego przyjemnosci ,ale nic sie nie stanie jezeli to zrobisz) , dotykaj jej łechtaczki,masuj(byle delikatnie!)kiedy juz włożysz jej palec/palce postaraj sie znalezc punkt G - włoż palec wskazujac na długos 2 kostki i pocieraj delikatnie górna scianke pochwy,jak bedziesz robił to dobrze górna scianka stwardnieje,użyj wtedy odpowiedniej siły nacisku ,a po chwili poczujesz uwypulenie to własnie punkt G uciskając go odpowiednio doprowadzisz swoja partnerke do orgazmu. Pamiętaj jednak ze nie każda kobieta posiada punkt G,a wtedy to juz nie jest tak fajnie. Powodzenia!

IP i czas połączenia logowane. [19230857]
[14.01.2012] 15:48
engineer007
evelka2 (09.06.28 19:48):
klientce? tak nazywasz swoją dziewczyne czy jestes prostytutką fajtułapo?
brawo evelka! jak bylbym Twoja dziewczyna i dowiedzial sie ze tak mnie nazywasz .... - to kazalbym Ci wsadzic te Twoje palce do wlasnej d.... ! najpierw musisz nauczyc sie szacunku do swojej dziewczyny!

IP i czas połączenia logowane. [19233609]
[15.01.2012] 20:33
engineer007
a tak na marginesie .. to chcialbym dorwac kontakt z evelcia 2 - musisz byc niesamowita ..

IP i czas połączenia logowane. [19237535]
[15.01.2012] 23:31
Ed Edd Eddy
Po pierwsze dobry wstęp, od razu nie jedź do majtek. Pieszczoty, pocałunki, coraz niżej, masuj najpierw przez majteczki. Najlepiej całuj cały czas jej piersi i szyję. Potem powoli dobierasz się do łechtaczki, gdy ją znajdziesz na pewno po jej reakcji będziesz to wiedział Zobacz koniecznie! http://tnij.org/kamerki_darmowe

IP i czas połączenia logowane. [19238127]
[01.02.2012] 18:17
maniuś
iuris (07.06.12 20:08):
facet, to zależy od tego co dziewczyna lubi, ale musisz poszukać małego punkciku między jej wargami, takie połącznie błonek wyczuwalne palcem w góry - nad wejściem do pochwy, gdy go znajdziesz pocieraj palcem o niego i uważaj żebyś go nie zgubił, jak poćwiczysz to będzie dobrze, skoro to jest dziewica więc taż nie miała żadnych doświadczeń w tej kwestii i każde dotykanie tych punktów powinna sprawić jej przyjemność - przecież nie wie że może być lepie, tyko nie pchaj się z łapami od razu do cipki, całuj ją przytulaj pieść piersi i powoli przez brzuch pępek itp posuwaj się do dołu, Powinno być dobrze, POwodzenia

Potwierdzam wypowiedź kolegi. Też próbowałem ten punkt i efekt był świetny Właściwie ten punkt przypomina tak jakby żyłę,która idzie tuż pod skórą. Trzeba ją pocierać w lewo i prawo palcem (jak strunę na gitarze).

IP i czas połączenia logowane. [19284461]
[02.02.2012] 04:29
obserwator
najlepiej palcem mysle ze wujek Google ci odpowie i zdecydowanie duuuuzo praktyki z kobieta z KTORA umiesz rozmawiac mowiac ci jak jej dobrze a jak nie Zbyt dziwny żeby życ!
Zbyt inny żeby umrze!
gg 8035612

IP i czas połączenia logowane. [19286004]
[13.07.2012] 22:30
e2e2
Serfer (09.06.26 15:20):
Chłopaki ... po pierwsze primo nalezy nauczyc sie namietnie całować!!!
To doprowadza dziewczyne do podniecenia ale przy całowaniu rece pieszcza ciało a nie wiszą ...
po drgie primo nie wkładaj reki odrazu w gatki bo ta ja moze odstraszyc ....delikatnie pieść jej brzuch i pupcie ... po minucie dwuch staraj sie delikatnie nie na chama włozec raczke w gatki !! nie na chama !! i delikatnie .. po trzecie primo jak włozysz reke to nie pchaj cie odrazu do srodka :/ czaisz nie odrazu najpierw ja piesc czułym dotykiem i masarzem jak widzisz ze zaczyna miec fajny oddech i ma mokro ..delikatnie wkładaj paluszek i piruszsj wolno i rozpedzaj sie jak Rometem a nie Yamahom!! ale druga reka jest w ruchu nie moze swobodnie wisieć ....piesc masuj rób co chcesz aby nie wisiała czaisz?? Jak czujesz ze dochodzi a to troche trwa ale sie nie zniechecaj jak juz zaczyna dochodzic wrzycasz Piaty bieg albo i szósty jak kto woli i dajesz ile fabryka dała tylko delikatnie czaisz ?? i całuj ja cały czas gdzie chcesz jak dojdzie bedzie ci dziekowała ...zobaczysz ale zrób to tak jak jest napisane to nie działa na 100% a na 101% Ziomuś posłuchaj weterana a dziewczyna bedzie w niebie nie ma za co
ale @@@isz kocopoły

IP i czas połączenia logowane. [19695424]
[14.07.2012] 03:10
obserwator
no comment heh Zbyt dziwny żeby życ!
Zbyt inny żeby umrze!
gg 8035612
http://zapytaj.fotosik.pl

IP i czas połączenia logowane. [19695968]
[14.07.2012] 15:57
Penitsyaa
Masz i się ucz: http://masazerotyczny.edu.pl/masaz-lechtaczk i/ - jak to mówili w pewnej głupiej reklamie, satysfakcja gwarantowana Kto mnie zabierze na
http://masazerotyczny.edu.pl
?

IP i czas połączenia logowane. [19696778]
[15.07.2012] 13:47
lizator
Wypierdzielaj z brudnymi paluchami, to się robi języczkiem

IP i czas połączenia logowane. [19698430]
[17.07.2012] 16:57
Adrian i Adrianna
Językiem, oczywiście, też można - dlaczego nie Gościu! To musisz wiedzieć:
http://masazerotyczny.edu.pl/jak-zrobic-mine te/
!

IP i czas połączenia logowane. [19703671]
[24.07.2012] 18:36
interraci.al  interraci_al@tlen.pl
Obserwuj ją, jak będzie źle to wyczujesz www.interraci.al - prywatne fotki azjatek

IP i czas połączenia logowane. [19721684]
[24.07.2012] 23:59
Dan11
jeeej jak można nie wiedzieć jak się robi palcówkę... w ogóle jak idziesz z "klientką" do łóżka po to aby sobie ulżyć no to spoko... dla mnie takie walenie byłoby nudne, wolę sprawić kobiecie przyjemność... a seks powinno uprawiać się z wyczuciem i wstrzelić się w rytm tej drugiej osoby - patrzeć na jej reakcje, czuć jej ciało, ale w takim sensie, że wyczuwasz drżenia, raz większe raz mniejsze... i wtedy wiesz co jej sie najbardziej podoba... to bardzo proste, ale trzeba trochę się popieścić razem żeby dojść do takiego etapu, a nie od razu majtki w dół... współczuje ci że zabierasz się autorze tematu za seks, skoro nic o nim nie wiesz... przypuszczam że nie masz więcej jak 16 lat, więc lepiej pomyśl o antykoncepcji żebyś potem nie mógł wyrobić na alimenty, a nie się pytasz jak palcówkę KLIENTCE zrobić...

IP i czas połączenia logowane. [19722545]
[08.03.2013] 00:00
tusz też jest dobry
do nawilżania palców, najlepiej czerwony

IP i czas połączenia logowane. [20298494]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat