o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Niepełnosprawni
 » Odpowiedz na ten temat

Prośba o opinie!

[10.06.2007] 12:54
Masterfix33
Witam wszystkich!
Chciałbym sie dowiedzieć jakie sanatorium najlepiej radzi sobie w walce z zwyrodnieniowym zapaleniem stawów kostnych ( ZZSK ). Niedługo będę starał się o wyjazd do sanatorium a nic kompletnie nie wiem w tej materii. Pozdrawiam i czekam na rozsądne opinie!

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[10.06.2007] 17:14
myszka_beacia
starasz się z NFZ to oni sami przydzielają

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [10513127]
[10.06.2007] 18:17
Masterfix33
myszka_beacia (07.06.10 17:14):
starasz się z NFZ to oni sami przydzielają

Z NFZ ale słyszałem, że można zasugerować gdzie chce się jechać. Tak powiedział mi lekarz. Mogą lekarza prośby nie wziąć pod uwagę, ale zawsze można spróbować!
Pozdrawiam!

IP i czas połączenia logowane. [10513697]
[14.06.2007] 17:47
myszka_beacia
Hej
Bardzo dawno temu byłam w Ciechocinku sanatorium MSWiA było super, ale to były inne czasy.
Busko Zdrój "Rafał" zabiegi na miejscu , kiepskie jedzenie( Włókniarza i Krystyne chwalili)
Krynica góry " Nowy Dom Zdrojowy" na zabiegi trzeba chodzić do innego budynku TAK BYłO JAKIEŚ 5 lat temu
Pozdrawiam.

IP i czas połączenia logowane. [10544122]
[14.06.2007] 21:04
Masterfix33
myszka_beacia (07.06.14 17:47):
Hej
Bardzo dawno temu byłam w Ciechocinku sanatorium MSWiA było super, ale to były inne czasy.
Busko Zdrój \"Rafał\" zabiegi na miejscu , kiepskie jedzenie( Włókniarza i Krystyne chwalili)
Krynica góry \" Nowy Dom Zdrojowy\" na zabiegi trzeba chodzić do innego budynku TAK BYłO JAKIEŚ 5 lat temu
Pozdrawiam.

Dziękuję za opinię!! Myślałem, że będzie ich więcej ale cóż.
Myszka_beacia pozdrawiam gorąco!

IP i czas połączenia logowane. [10545526]
[19.11.2017] 00:07
[09.04.2009] 01:22
fiutek33
każde sanatorium, co leczy ruchowo, a większość, to wykonuje. Jadę w kwietniu do Rymanowa Zdroju ze schorzeniem kręgosłupa.Faktem jest, że nie masz wpływu na wybór sanatorium z przdziału NFZ, które sanatorium ma podpisany kontrakt i moce przerobowe, to bierze zlecenie na leczenie, a wniosek z dokumentacją przesyła na miesiąc dwa przed planowanym turnusem z danego sanatorium do kuracjusza.

IP i czas połączenia logowane. [14677349]
[31.05.2010] 19:28
ls 46
Ja skorzystalam z tak zwanych zwrotow i mialam możliwosc wybrania z kilku propozycji tej, która i terminowo i miejscowo mi najbardziej odpowiadała, radze pytać w swoim funduszu czasem warto skorzystac wczesniej zanim przypadnie z przydziału

IP i czas połączenia logowane. [16740445]
[31.05.2010] 19:52
bambosh
Może to sanatorium w Horyńcu Zdroju?(koło Lubaczowa)-woj podkarpackie...

IP i czas połączenia logowane. [16740568]
[01.06.2010] 08:06
martunek4
wejdź sobie na stronęwww.turnusy.pl i wyszukaj sanatorium ze swoim schorzeniem

IP i czas połączenia logowane. [16742501]
[02.06.2010] 21:55
mazur25  mazur@tlen.pl
Polecam sanatorium GRYF w Polczynie Zdroju. Jezdzilem tam juz cztery razy z ZZSK Kregoslupa mi nie wyleczyli, ale po zabiegach przez rok mialem uczucie polepszenia zdrowia. Bardzo dobre warunki dla zabiegow. Wszystko na miejscu, nie trzeba nigdzie latac na zewnatrz budynku. Niezle zarcie. Zabiegi mozna sobie ustalic wg wlasnego widzimisie, oczywiscie za kilka zl dla zabiegowych, ale warto. Przy przydziale skierowania nalezy zasugerowac pani dajacej skierowanie miejsce do ktorego chcesz pojechac i poprzec ta prosbe banknotem nie wiekszym niz 100 zl Pani ma zawsze jakies zwroty i na pewno na to pojdzie. SPRAWDZONE POWODZENIA elk

IP i czas połączenia logowane. [16749514]
[11.07.2012] 12:15
bubu
mazur25 (10.06.02 21:55):
Polecam sanatorium GRYF w Polczynie Zdroju. Jezdzilem tam juz cztery razy z ZZSK Kregoslupa mi nie wyleczyli, ale po zabiegach przez rok mialem uczucie polepszenia zdrowia. Bardzo dobre warunki dla zabiegow. Wszystko na miejscu, nie trzeba nigdzie latac na zewnatrz budynku. Niezle zarcie. Zabiegi mozna sobie ustalic wg wlasnego widzimisie, oczywiscie za kilka zl dla zabiegowych, ale warto. Przy przydziale skierowania nalezy zasugerowac pani dajacej skierowanie miejsce do ktorego chcesz pojechac i poprzec ta prosbe banknotem nie wiekszym niz 100 zl Pani ma zawsze jakies zwroty i na pewno na to pojdzie. SPRAWDZONE POWODZENIA

Zgadzam sie z przedmówca. Polecam sanatorium. Ja jeżdżę prywatnie ale warto wydać na to sanatorium zamiast urlopu w hotelu. Na tej stronie widziałam ich zdjęcia i tam jest dużo więcej sanatoriów: sanatoria.org

IP i czas połączenia logowane. [19688934]
[12.02.2015] 15:48
MisiaLe
Wiesz nie mam pojęcia, ale możesz poszukać tutaj http://esanatoria.eu/ Na tej stronie znajdziesz spis sanatorium i oczywiście opinie o nich

IP i czas połączenia logowane. [21615094]
[27.01.2017] 11:44
annie_65
ja byłam pod innym kontem leczenia, ale myślę ze powinni też znaleźć cos dla ciebie w tym miejscuwww.uzdrowisko-swieradow.pl Bardzo przyjemnie wspominam pobyt. Mimo że to miał być długi okres rekonwalescencji , minął mi w mgnieniu oka. Na pewno będę chciała tam kiedyś wrócić, polecam zobaczyć u nich czy będzie tam to, co ciebie interesuje.

IP i czas połączenia logowane. [22617253]
[13.03.2017] 13:04
sosnowa_panna
Również przebywałam w tym uzdrowiskuwww.uzdrowisko-swieradow.pl i myślę, że nie byłby to taki głupi pomysł aby tam spróbować. Specjalistą nie jestem, ja byłam z powodów ginekologicznych (dla siebie zostawię informacje jakich) bardzo pomogło, fakt że nie od razu, ale jednak efekt i tak był spektakularny. Będziesz tam miał m.in. kąpiele lecznicze na bazie wód mineralnych oraz dostęp do pijalni wód mineralnych. Liczę, że jakoś zdołałam pomóc, pozdrawiam.

IP i czas połączenia logowane. [22676166]

» Odpowiedz na ten temat