o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Proza i poezja
 » Odpowiedz na ten temat

Jak poznać,że chłopak mnie kocha?

1 «   23 24 25 Strony tematu:
[01.02.2015] 22:07
Smutnoo mi
Hejka
Poznalam takiego chlopaka i sie umowilismy na spotkanie. Na tym spotkaniu zachowywalismy sie jak para calowalismy sie i przytulalismy. Na drugi dzien on wrocil do swojego miasta do domu. Rozmawiamy do tej pory przez telefon bo do mnie dzwoni codziennie. Dowiedzialam sie ze ma dziewczyne ale im sie nie uklada. Mimo ze sa rok ze soba. Zalezy mi na nim strasznie ale kiedy mysle o nim i o tym ze oni sa razem to mi smutno i placze. Powiedzial mi ze to ja jestem ta jedyna ale nie moze zerwac ze swoja. Boli mnie to. Chce mu powiedziec zeby do mnie nie dzwonil ani nie pisal. Bo nie chce mu niszczyc tego co ma. Ale nie wiem jak to zrobic delikatnie. Wiem tez ze jak nie uslysze jego glosu to bede cierpiala ale to jest chyba najlepsze rozwiazanie. Na sama mysl o tym plakac mi sie chce. Ale wiem ze tak nie mozna tym bardziej ze ma dziewczyne. Co mam mu powiedziec i zrobic? Pomocy prosze :cc

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [21596205]
[05.02.2015] 14:56
Eris
@Smutnoo mi, sama wiesz co masz zrobić, napisałaś to w ostatnim zdaniu. Przykro to mówić, ale trafiłaś na zwykłego dupka, a nie faceta. Zaoszczędzisz sobie większego smutku i rozczarowania jak całkowicie zerwiesz z nim kontakt i tak, wystarczy, że mu powiesz, żeby nie zawracał Ci tyłka skoro ma dziewczynę, koniec.

IP i czas połączenia logowane. [21602297]
[09.02.2015] 14:28
Kz120
Plis pomożecie mi ? mam taki problem.. miałam chłopaka .. w tedy mnie olewał i wgl.. a nieraz wyznawał ze mnie kocha... chodziłam z nim i nie potrafiłam mu nawet spojrzeć w oczy. Olał mnie.. dałam mu drugą szanse też mnie olał. Ale teraz nabrałam odwagi . Dalej coś do niego czuje . I to nie takie ,,Coś" ale teraz chodzi z moją Najbliższą przyjaciółka a nie mam odwagi jejtego powiedzieć... Też myślę że coś do mnie czuję, bo patrzy sie co chwile na mnie i jest dla mnie miły, ale hodzi z moją przyjaciółką niewiem co robić.. tak mi zalezy żeby z nim chodzić...

IP i czas połączenia logowane. [21608932]
[24.02.2015] 21:12
anikka34343434
Koleżanka twierdzi że znalazła wymarzonego faceta dzięki urokowi miłosnemu ze strony http://magicznerytualy.pl

IP i czas połączenia logowane. [21636900]
[01.03.2015] 20:54
kuku116
kluseke (09.03.2009.10 17:11):
Ja mam problem a nie odpowiedz zakochałam sie w bracie mojego brata dziewczyny więc mam nawet dobrze bo moge sie czasem z nim spotykac.Napisał do mnie fajnie sie z nim pisało spoko jest często sie kłociliśmy ale to nawet nie przez to a więc moj brat sie na mnie wkurzył i nagadał mu że ja coś wygadałam ojcu o tym że my piszemy na gg obraził sie ja po pewnym czasie sie dowiedziałam wytłumaczyłam mu i od tamtej pory wogole inny człowiek a najgorsze że tylko dla mnie napisałam do niego wyzwaliśmy sie i powiedział że mam do niego już nie pisac... Lecz na przerwach patrzy sie na mnie niewiem ja nie wytrzumam bez niego a jeśli on nie będzie sie do mnie odzywał przez poł roku albo więcej przecież ja nie wytrzymam dziewczyny prosze o rade przecież nie moge do niego teraz napisac szczerze mowiąc nie śpieszno mi do tego aby znowu mnie wyzwał

Jesli go naprawde kochasz, to go przepros, musisz do niego napisac, nie ma innej opcji. Jesli on cie rowniez kocha to przebaczy. Ale jesli nie chcesz pisac, mozesz do niego podejsc, nawet w gronie znajomych, i powiedziec co do niego czujesz i ze go przepraszasz. Powodzenia

IP i czas połączenia logowane. [21647107]
[23.06.2017] 14:13
[09.03.2015] 19:38
KarolineczQa  rogaliczek@tlen.pl
smutna dziewczyna (10.11.2010.24 11:14):
Cześć mam chłopaka o imieniu dominik jest on kolegą mojego brata.Byłam na wkacjach u mojego brata (mieszkamy oddzielnie)i przyszedł do niego dominik jak go zobaczyłam nie mogłam od niego oczu oderwać no i z innymi kolegami i koleżankami i siostrą graliśmy w butelke na całowanie i wypadło na mnie jak dominik kręcił jak sie całowaliśmy przez pięć sekund to sie w nim zakochałam ale widziałam że on nie było mi smutno płakałam nie wychodziłam z domu jak on przychodził w końcu wyszłam a on spojrzał sie na mnie i uśmiechną sie .poszliśmyna opuszczony budynek mięsnego weszłam z całą paczą i zachciało mi sie siku więc zeszłam i poszłam do domu sie załatwić jak wróciłam dowiedziałam sie że siostra wygadała mu że ja sie w nim bujam i podszła do mnie i powiedziała że dominik chce ze mną pogadać poszłam do niego a on powiedział że możemy ze sobą chodzić i sie zapytał czy chce powiedziałam:TAK i sie spytałam czy on chce a on powiedział: MI TO OBOJĘTNE jak to usłyszałam to myślałam że mi serce pęknie ale zaczeliśmy ze sobą chodzić a on sie chwalił że ma dziewczyne na poczczątku wszystko było dobrze chodziliśmy ze sobą za ręke na ulicy ale jak wyjechałam bo był już koniec wakacji i przyjechałam na weekend do brata żeby sie spotkać z dominikiem a on zrobił sie jakiś dziwny już wogle nie wyglądaliśmy jak para potem brat mi powiedział że on ma inną dziewczyne i sie go zapytałam a on zaprzeczył od tamtej pory sie nie pokazywałam u brata ale on mi powiedział że dominik sie pytał :KIE

IP i czas połączenia logowane. [21661891]
[21.03.2015] 21:19
miruśss223
Rozstania bolą najbardziej na świecie. Ja nie dałem rady. Kochana mnie porzuciła, zostałem sam, nie wiedziałem co z sobą zrobić. W końcu zdecydowałem się zamówić urok miłosny na jej powrót (na http://urokmilosny24.pl ) i całe szczęście podziałało. W końcu odetchnąłem z ulgą i znowu jestem szczęsliwy.

IP i czas połączenia logowane. [21680675]
[04.04.2015] 21:26
kalwinka
kacha100 (08.05.2008.20 15:17):
hej mam problem !!! zakochałam sie w pewnym chłopaku . I chce wiedizeć czy on wogle coś do mnie czuje . On na początku uśmiechał sie był dla mnie miły . A teraz tak jakby mnie unika . Kurde ja tego nie wytrzymam . Dziewczyny powiedzcie mi co ja mam robić ???!!! Ja go poprostu kocham !!! A on moim zdaniem mnie unika jak nie wiem co !!! zdaje mi sie że on przygląda sie mi jak ja na niego nie patrze ale ja tego ne wytrzymam !!! co ja mam zrobić porozmawiać z nim ??? pomocy prosze odpiszcie na maila xxkachaxx2@wp.pl albo piszcie tu !!! z góry dzięki

IP i czas połączenia logowane. [21703577]
[18.04.2015] 12:57
ona91
hej
jesli chodzi o moja sytuacje to chetnie bym posluchala jakiejs rady
wiec tak poznalam tego chlopaka juz bedzie lecial 6 rok temu
szybko sie zaprzyjaznilismy i zmierzalo to w bardzo dobrym kierunku
kazda inicjatywa spotkania rozmowy jakikolwiek kontakt wszystko wychodzilo od niego wiec "nie latalam za nim" miedzyczasie mial 2 dziewczyny ale nasza znajomosc mimo ze co jakis czas ja " zakanczalismy" to dzieki niemu sie odnawiala i tak to juz trwa ponad 5 lat . Niedawno umowilismy sie na spotkanie z moim innym przyjacielem (tak wierze w przyjazn damsko meska) i z Nim . Zachowywal sie dziwnie czesto patrzyl mi w oczy po czym opuszczal wzrok byl dla mnie bardzo mily zaczal wspominac nasze wspolne chwile i tak dalej i cos tam mowil o swojej obecnej dziewczynie , ktora wyjechala na 2 miesiace do Belgi.(nie bylo to nic pozytywnego) po czym zaproponowal mi odprowadzenie do domu i pod domem jeszcze chwile stalismy rozmawiajac.
Niewiem co o tym myslec kocham go dalej nieprzerwanie od tych 5 ponad lat.
I zrobilabym wiele zebysmy byli razem. Wiem ze nie chcac tu zgrywac niewiadomo jakiego narcyza jestem ładniejsza troche od jego obecnej dziewczyny a patrzac czysto obiektywnie wydaje mi sie ze tez mam troche wiecej w glowce niz ona. Pomozecie? dodam tylko ze nie raz nie dwa byly miedzy nami rózne dwuznaczne sytuacje.

IP i czas połączenia logowane. [21726274]
[02.05.2015] 22:38
wicky
słuchaj mam ten sam problem dokładnie to samo i też nwm co zrobić
myśle że porozmawiam z chłopakiem swoim o tym i powiem mu coś takiego:
posłuchaj, kocham cię i tylko ciebie .
tylko że też mam uczucia i boli mnie to że więcej czasu spędzasz z kolegami niż ze mną . nie zakazuję ci się z nimi spotykać tylko chcę żebyś byl taki jak kiedyś miły kochający romantyczny troskliwy i wogule pokaż że ci na mnie zależy ...bo mi na tobie holernie zależy ...

IP i czas połączenia logowane. [21751059]
[22.06.2015] 18:24
Ala23468  alicjap6@tlen.pl
Od jakiegoś miesiąca podoba mi się pewien chłopak rok starszy(chodzi do 1gim,ja do 6klasy, a w następnym roku będe chodziła z nim do gimnazjum). Zobaczyłam go kiedyś jak grał na boisku, a teraz prawie codziennie tam przychodze i on tam jest. Na tym boisku (są tak jakby 2) gramy sobie w siatke. Jedna z koleżanek mówi że on cały czas się na mnie patrzy i popisuje się i gdy mnie nie ma on normalnie z nimi gada,a jak ja przychodze, że się wstydzi podejść. Mój eks się z nim przyjaźni i mówi, że on ,,jest zajęty''
ale ja mu nie wierze, bo jest zazdrosny. Gdy wracałam kiedyś z pola on szedł z psem i się na mnie patrzył, widziałam go też kiedyś ja szedł do szkoły, i też się na mnie patrzył...
Nie wiem co mam zrobić, myśle o nim prawie przez cały czas i to prawda on się do mnie uśmiechał, ale to kilka razy (ma ładny uśmiech).

IP i czas połączenia logowane. [21829414]
[31.08.2015] 11:35
berta55
Na portaluwww.chcepoznac.pl za każde wzajemne dopasowanie (dwa obopólne kliknięcia chcę poznać pobiera po 1 żetonie. Żetony co do zasady są płatne, ale kobiety i tak dostają dużo darmowych żetonów. Żetony są płatne, wobec tego kontaktują się z nimi mężczyźni, którzy są zainteresowani kontaktem, a nie tak jak w tinderze, że ludzie klikają jak leci i nic z tego może nie wynikać. Dzięki temu nie marnuję czasu na osoby, które nie są mną zainteresowane. Polecam!

IP i czas połączenia logowane. [21946925]
[19.09.2015] 19:02
olgga87
Mialam cudownego chlopaka, on- staral sie o mnie przez calutkie 3 lata, bylismy ze soba dokladnie rok. Niestety, postanowil mnie zostawic, powód? Znudzilam mu sie, nie kocha mnie juz i ogolnie ma mnie zupelnie dosc. Ja przez te 3 lata jego staran, nie chcialam go, bo nie chcialam sie z nikim wiazac, a on swoim nachalnym namawianiem mnie sam do siebie mnie zrazil, dopiero wtedy jak zaczal "podbijac" do innej dziewczyny na moich oczach to mnie cos tknelo i dalam mu ta szanse i zakochalam sie w nim na zabój. Musiałam go odzyskać. Postanowiłam spróbować uroku miłosnego u rytualisty perun72@interia.pl , i na szczęscie nie zawiodłam się. Facet wrócił i jesteśmy ze sobą szczęśliwi.

IP i czas połączenia logowane. [21975474]

1 «   23 24 25 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat