o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Proza i poezja
 » Odpowiedz na ten temat

Jak poznać,że chłopak mnie kocha?

1 «   3 4 5 6 7   » 24 Strony tematu:
[05.07.2009] 17:38
kacha11
niedowiarka (09.06.24 01:08):
patrze na wasze problemy i to pikuś co do mojego.;/...
kocham chłopaka który niestety ale ma już laske...powiedziałam mu to...ale on tak jakby się obraził..patrzy sie na mnie terazcałyczas....nie odpisuje na gg..a ja sie wstydze strasznie...wiem że on nie jeste trwałym chłopakiem i wiem że po wakacjach już zerwie z tą laską...ale nie jestem pewna czy czuje to samo co ja...wali mi komplementy..alena gg nieodpisuje co to oznacza!!help me!!;((

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [15160410]
[08.07.2009] 22:18
malaczerwona
Czesc dziewczyny...
Jestem z moim chlopakiem od 8 miesiecy,od 3 mieszkamy razem-(nie sami,wynajmujemy ze znajomymi)zastanawiam sie czy on mnie kocha Myslalam ze to jest wlasnie to,byl moim pierwszym,teraz zaczyna mnie draznic jego zachowanie.Ciagle przesiaduje przed komputerem nie zauwaza mnie,nie ma czasu pogadac o rzeczach waznych-jak praca,wspolne wakacje itp.Gdy prosze o rozmowe zbywa mnie,mowi ze jest zmeczony,lub po prostu udaje ze nie slyszy.Ostatnio nawet nie chce sie ze mna kochac.Jak mam wyegzekwowac rozmowe?chce wiedziec-w jedna albo w druga strone...ale on mnie unika jakby sam nie wiedzial czego chce.Moze przerwa by cos dala,by zrozumial czy chce byc ze mna czy nie,ale to nie mozliwe,mieszkamy za granica,pracujemy w tej samej firmie,moze wiec chociaz wakacje osobne? jak myslicie?pomozcie...

IP i czas połączenia logowane. [15175039]
[12.07.2009] 15:04
Kaśkaaaaa
Kocham chłopaka z którym jestem..Na początku naszej znajomości i wogole w związku bardzo mu na mnie zależało wiedziałam to i zauważałam.,ale po pewnym czasie wszystko zaczeło się psuć gdy juz sie spotykaliśmy to chodziło mu o jedno..cały czas prawie mnie olewa..i nie wiem co mam zrobić tzn wiem powinnam z Tym skonczyc ,ale zabrdzo go Kocham może powinnam to jakoś naprawić.

IP i czas połączenia logowane. [15190966]
[13.07.2009] 10:14
maxihalucyn
czas, żeby Ci ktoś to powiedział: miłości nie ma, jest tylko strategia rozmnażania.

------------
www.pewex.net = darmowa galeria aukcji allegro / darmowy panel allegro

IP i czas połączenia logowane. [15194265]
[14.07.2009] 17:52
czekolada88  -@tlen.pl
Dziewczyny mam problem.
Jak poznać że chłopak mnie kocha czy coś bo nie rozumiem.
Patrzy mi prosto w oczy, uśmiecha się co chwile do mnie, pilnuje mnie gdy jesteśmy na jakies imprezie, wygłupiamy sie co chwilę a ostatnio nawet mnie pocałował następnie znów się co chwile do mnie uśmiechał ale nic nie gadał i siedział tak jak by nad czymś myślał.
;( ;( piszcie na e-mail czekalada88.94@o2.pl

IP i czas połączenia logowane. [15200596]
[24.10.2014] 15:27
[14.07.2009] 17:55
czekolada88  -@tlen.pl
sorki chciałam poprawidź e-mail
prawidłowy to
czekolada88.94@o2.pl proszę piszcie.

IP i czas połączenia logowane. [15200610]
[16.07.2009] 00:12
kinia310184
tamcia (09.06.25 10:31):
Hej, dziewczyny
Mam mały dylemat - mogłybyście mi pomóc? Otóż zakochałam się w jednym chłopaku, codziennie piszemy ze sobą tysiące esemesów na dobranoc zawsze skarbie, kochanie, słonce itp. itd. wogóle jest fantastycznie, i czuję się przy nim szczęśliwa. ale mój problem wygląda następująco: on ma lat 17 a ja o cóż tylko 14. czy to się może udać??

hmmmm a więc napisze ci tak... ja mam chłopaka który ma 25 lat a ja 15 10 lat różnicy mimo to się kochamy twierdzimy że miłość nie przychodzi na zawołanie

IP i czas połączenia logowane. [15206457]
[16.07.2009] 14:34
jajajajajaja
niedowiarka (09.06.24 01:08):
patrze na wasze problemy i to pikuś co do mojego.;/...
kocham chłopaka który niestety ale ma już laske...powiedziałam mu to...ale on tak jakby się obraził..patrzy sie na mnie terazcałyczas....nie odpisuje na gg..a ja sie wstydze strasznie...wiem że on nie jeste trwałym chłopakiem i wiem że po wakacjach już zerwie z tą laską...ale nie jestem pewna czy czuje to samo co ja...wali mi komplementy..alena gg nieodpisuje co to oznacza!!help me!!;((

hah jak ma laske to radze go zostawic w spokoju

IP i czas połączenia logowane. [15208092]
[21.07.2009] 04:00
Eventually
Weźcie się w garść, rozklekotane rusałki, miejcie dla siebie trochę szacunku. Wstyd by mi było w ogóle wyjeżdżać z takimi problemami: facet albo jest w porządku, albo nie. Albo to czujesz, albo nie. Nie ma się co roztkliwiać, średnio co 40 sekund umiera z głodu jeden człowiek, a Was najbardziej dręczy CZY ON MNIE KOCHA CZY NIE. Trochę rozumu, please. Przyjdź, opowiem Ci.

IP i czas połączenia logowane. [15226517]
[16.08.2009] 11:19
Ni3winna
Witam, jestem z chłopakiem od pół roku..jest między nami różnie do tego czasu było nawet świetnie, ale niestety od czasu kiedy wrócił z wakacjii (to był aż miesiąć..;/ ) wogóle jest inaczej.. poprostu czuję że mnie olewa, nawet nie mówi mi że mnie kocha (wcześniej codziennie po kilka razy to słyszałam..), liczą się dla niego kumple bardziej niż ja.. Już kilka razy próbowałam z nim rozmawiać, ale niestety kończyło się na tym że on mi mówił że wszysstko gra i że nadal mnie kocha, a ja nie mogłam wymusić na siebie więcej niz kilka zdań, na tym się kończyła rozmowa, chociaż ja czuję się samotna, odrzucona i obojetna dla niego..nadal go bardzo kocham i nie potrafię sobię z tym poradzić , nie potrafię być stanowcza i zerwać, nie mam siły..
Co Wy myślicie o tym ..??

IP i czas połączenia logowane. [15345546]
[30.08.2009] 19:40
olusia010
Dziewczyny ratujcie!!!!!!!
Poznałam fajnego kolesia(Przemek się nazywa) na obozie i odrazu mi się spodobał.
Podczas obozu chłopak często się na mnie patrzył takim wzrokiem że zaczynałam czuć motylki w brzuchu.Od jednego z jego kumpli dowiedziałam się że on powiedział że ja nie jestem w jego typie, tyle że ja nie ufam kumplowi Przemka bo ponoć on się we mnie buja i stara się wszystko zrobić bym ja z Przemkiem nie była.Starałam się Przemusiowi posyłać spojrzenia takie jak on mi i chyba podziałało więc niby przypadkiem siadałam koło niego na ławce bo nie było podczas jakiegoś przedstawienia miejsca wolnego i takie tam.Gdy byliśmy w wesołym miasteczku wesołym miasteczku na prawie każdej kolejce górskiej starałam się koło niego siedzieć, a w kolejkach na atrakcje koło niego stać.No i w końcu obóz się skończył no i wróciliśmy do polski.Niestety Przemka nie widuję codziennie więc nie mogę nic zrobić ale mam jego numer gg i telefona.Proszę powiedzcie co mam zrobić żeby nie wzbudzając jego podejrzeń sprawdzić i przy okazji pokazać mu że mi na nim zależy!!!

IP i czas połączenia logowane. [15414902]
[30.08.2009] 20:27
Zakochana95
tamcia (09.06.25 10:31):
Hej, dziewczyny
Mam mały dylemat - mogłybyście mi pomóc? Otóż zakochałam się w jednym chłopaku, codziennie piszemy ze sobą tysiące esemesów na dobranoc zawsze skarbie, kochanie, słonce itp. itd. wogóle jest fantastycznie, i czuję się przy nim szczęśliwa. ale mój problem wygląda następująco: on ma lat 17 a ja o cóż tylko 14. czy to się może udać??

No więc tak powiem Ci że wygląda na to że powinno sie udać...Bo miałam 13 lat a mój chlopak ok. 21 tylko..teraz jesteśmy po rozstaniu z mojej winy oszukałam go 2 razy cały czas do siebie wracamy i rozstajemy sie a ja tego nie wytrzymuje Jest mi z tym okropnie źle...Cały czas słucham smutnych piosenek i przypomina mi sie jak to było z nim wspaniale.. Do tej pory myslałam że on mnie naprawde kocha ale cóż...teraz to jest pod wielkim znakiem zapytania co będzie dalej Ale próbuj Jestem dobrej myśli.. Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [15415239]
[01.09.2009] 21:41
Jolka1234444
Hej! Mozecie mi pomóc? Wiec podoba mi sie pewien chłopak jest starszy niecałe 3 lata i codziennie go widuje w swoim małym miasteczku.Kiedy bylo tak,ze nie zwracałm na niego uwagi ale pewnego dnia bylo impreza i dosiadłam sie do niego i jego kolegów a wieczorem mi napisał sms,,mam nadzieje,ze fajnie sie z nami rozmawiało\'\' i od tamtej pory jestem z nim na czesc i zawsze kiedy mi mówi usmiecha sie... i po miesiacu pisalismy chyba z 5 min a w tym dwa sms od niego : pierwszy byl co tam? a drugi ze jestem sliczna. i od tamtej pory nic tylko czesc...jak myslicie mam mu napisac wprost ze mi sie podoba?:>

IP i czas połączenia logowane. [15427492]
[02.09.2009] 21:16
olusia010
kari007
kacha100 (08.05.20 15:17):
hej mam problem !!! zakochałam sie w pewnym chłopaku . I chce wiedizeć czy on wogle coś do mnie czuje . On na początku uśmiechał sie był dla mnie miły . A teraz tak jakby mnie unika . Kurde ja tego nie wytrzymam . Dziewczyny powiedzcie mi co ja mam robić ???!!! Ja go poprostu kocham !!! A on moim zdaniem mnie unika jak nie wiem co !!! zdaje mi sie że on przygląda sie mi jak ja na niego nie patrze ale ja tego ne wytrzymam !!! co ja mam zrobić porozmawiać z nim ??? pomocy prosze odpiszcie na maila xxkachaxx2@wp.pl albo piszcie tu !!! z góry dzięki pierwsze pytanie: ile masz lat?
Ty go nie kochasz dziewczyno to poprostu zauroczenie!

nie czaje tego, koleś sie do was uśmiechnie a wy odrazu kocham go, nie moge żyć bez niego itd. OGARNIJCIE SIE!
Dajcie sobie na luz... jesli jest naprawde jak piszecie to uspokójcie sie i dajdzie facetom wykonać ten krok a nie napieracie na nich! to ich odstrasza! że sie patrzy i uśmiecha to nie znak że cie odrazu kocha... bo jak może kochać skoro nawet cie nie zna!!

w tej swojej wypowiedzi chcesz nam udowodnić że jesteśmy zbyt natarczywe i zbyt szybko wyciągamy pochopne wnioski.
A wcale tak nie jest to że tu jest tyle bardzo do siebie podobnych histori to zależy od tego że jest bardzo dużo dziewczyn szukających porady.
A ty twierdzisz że od razu jak chłopak się do nas uśmiechnie niby się zako@@@emy, a tak na prawde to te historje tutaj pisane są w zkruconej wersji i gdybyś poznała dogłębniej każdej problem to byś zobaczyła że wcale tak nie jest jak twierdzisz i dziewczyny zako@@@ą się w chłopaku na podstawie jego mimiki charakteru wyglądu i osobowości.
No powiedz czy nigdy się tak nie zakochiwałaś bo na 100% miałaś sama takie miłosne problemy i nadal masz.

IP i czas połączenia logowane. [15433436]
[09.09.2009] 12:21
Alkek
Cześć wszystkim. Przeczytałam troszkę tych waszych rad i w ogóle, ale chce żeby mi ktoś odpowiedział na jedno.
Niedawno przepisałam się do nowej szkoły, mam w klasie takiego .. No fajnego chłopaka, fakt podoba mi się. I szczerze codziennie, na wszystkich lekcjach się na mnie patrzy .. Może to znaczy, że podobam mu się czy coś? Niekiedy mam ochotę się go zapytać czemu się tak na mnie patrzy, ale tak jakoś dziwnie. Fakt jestem szczera, aż do bólu, ale .. No. Dlatego jak byście mogły piszcie odpowiedzi na mój e-mail:
aloha-2006@wp.pl dzięki ;*
Pozdrawiam.

IP i czas połączenia logowane. [15468290]
[15.09.2009] 20:50
jolka15242
kacha100 (08.05.20 15:17):
hej mam problem !!! zakochałam sie w pewnym chłopaku . I chce wiedizeć czy on wogle coś do mnie czuje . On na początku uśmiechał sie był dla mnie miły . A teraz tak jakby mnie unika . Kurde ja tego nie wytrzymam . Dziewczyny powiedzcie mi co ja mam robić ???!!! Ja go poprostu kocham !!! A on moim zdaniem mnie unika jak nie wiem co !!! zdaje mi sie że on przygląda sie mi jak ja na niego nie patrze ale ja tego ne wytrzymam !!! co ja mam zrobić porozmawiać z nim ??? pomocy prosze odpiszcie na maila xxkachaxx2@wp.pl albo piszcie tu !!! z góry dzięki
Mam identyczny problem...

IP i czas połączenia logowane. [15496656]
[20.09.2009] 23:45
czesia29
Ja mysle ze to jest taka chemia między chłopakiem a dziewczyną... To się czuje i to dosyć wyraźnie... jaśli cos czujesz ze on czuje do cibie to to na 100% prawda

IP i czas połączenia logowane. [15519744]
[02.10.2009] 20:00
olczak
Hej
Ja też mam taki problem! Znam się z chłopakiem od miesiąca bo chodzimy razem do jednej klasy. On czasami zachowuje się jakby mu na mnie zależało, a czasami zachowuje się jakby mnie wogóle nie znał. Ale mogę mu powiedzieć wszystko. Powiedzcie co jego zachowanie może znaczyć??
Czekam na odpowiedź

IP i czas połączenia logowane. [15576315]
[02.10.2009] 21:53
cysiunia
Przepraszam,że zawracam wam głowę,ale tez mam problem i przy okazji chce się wypytać o te rzeczy właśnie z takimi sprawami związane.Otóż mój chłopak mówi mi że mnie kocha tylko wtedy kiedy jesteśmyw ,,bliższych stosunkach,,żeby to nie zabrzmiało bardzo....Albo jak rozmawiamy przez tel.nigdy tego mi nie powiedział prosto w oczy.Czy to znaczy że mówi to tak tylko ooo??Doradzcie...

IP i czas połączenia logowane. [15576988]
[03.10.2009] 21:52
anonimowa14
Przepraszam,że zawracam wam głowę,ale tez mam problem i przy okazji chce się wypytać o te rzeczy właśnie z takimi sprawami związane.Otóż mój chłopak mówi mi że mnie kocha tylko wtedy kiedy jesteśmyw ,,bliższych stosunkach,,żeby to nie zabrzmiało bardzo....Albo jak rozmawiamy przez tel.nigdy tego mi nie powiedział prosto w oczy.Czy to znaczy że mówi to tak tylko ooo??Doradzcie...

Mam takie same pytania.odpowiedzcie

IP i czas połączenia logowane. [15581797]
[04.10.2009] 17:00
Mila17
Mam problem...otoz bylam z chlopakiem 2miesiace. Fakt moze to nie bardzo dlugo ale poprostu naprawde bardzo go pokochalam. Do tego byl on moim pierwszym chlopakiem na powaznie i ktoremu bardzo zaufalam. Tydzien temu ze mna zerwal powiedzial iz "nie jest pewny swoich uczuc co do mnie i ze stracil zaufanie" nie potrafie zrozumiec dlaczego kiedy ja bylam mu wierna do konca.Boje sie ze ktos namieszal w naszym zwiazku.Do tego powiedzial zebym nie pomyslala sobie ze ma jakas na boku bo nie ma i nie szuka. Bardzo go kocham i chciala bym z nim byc znowu bardzo ciezko znioslam to rozstanie wczoraj bedac na zabawie mowilam sobie ze pokaze mu co stracil. Chcialam wzbudzic w nim zazdrosc wszystko wymsknelo sie spod kontroli i calowalam sie z jego najlepszym kumplem...do tego on mi powiedzial ze chcial to zrobic od dawna tylko ze nie mogl bo bylam zajeta.To jak sie calowalismy widzial moj byly. Byl troche wk*rwiony. Jedyne co powiedzial naszemu wspolnemu znajomemu to to ze nie jest zly na swojego kumpla. Zaluje tego co zrobilam glupio sie z tym teraz czuje...zrozumialam teraz jeszcze bardziej ze mi na nim zalezy i ze go kocham tylko ze on napewno nie bedzie chcial mnie znac a chcialabym to wszystko naprawic. Jak myslicie jest jakas szansa na to?! prosze o szybka odp

IP i czas połączenia logowane. [15585293]
[04.10.2009] 19:16
mała9510
Pomocy jest u mnie w klasie chłopak bardzo mi się podoba tylko mnie nienawidzi nie wiem czemu próbuje z nim gadać a on na mnie jedzie ;( co mam robić ?

IP i czas połączenia logowane. [15585809]
[04.10.2009] 20:59
shfdfdfdf
czesc mam chłopaka chodzie z nim od miesiaca ale mam problem on do mnie nie pisze ani nie dzwoni.Co mam zrobic jak cos piszcie na gg 12580942 ok

IP i czas połączenia logowane. [15586410]
[05.10.2009] 15:14
anonimowa14
Mila17...Faktycznie źle zrobiłaś całując się z jego kumplem,ale moim zdaniem to nie jest jedynie twoja wina,bo:byłaśą pod wpływem emocji to cię nakłoniło to tego pocałunku,może chciałaś się odegrać,ale sama o tym nie wiesz,ale również ten koleś nie jest święty,bo wykorzystał sytuacje kiedy ze sobą zerwaliście i pewnie od dawna na to czekał.Być może on w tym wszystkim namieszał...Zaproponuj swojemu byłemu rozmowę i powiedz co do niego czujesz,jaka zaszła sytuacja,że tego nie chciałaś i żałujesz i chcesz go odzyskać i zrobisz dla niego wszystko(jeśli jesteś na to gotowa)i zapytaj się jaki był powód waszego rozstania.Może da się coś naprawić?Przede wszystkim walcz o niego i nie rób więcej takich będów bo one ci pogarszają sytuację....Powodzenia

IP i czas połączenia logowane. [15590163]
[05.10.2009] 15:17
anonimowa14
mała9510....Może ktoś temu chłopakowi nagadał głupot o tobie i nie chce z tobą rozmawiać?Zapytaj się kogoś znajomego lub z klasy może on wie,a jeśli nie to niech się go dyskretnie zapyta.Wtedy będziesz wiedzieć o co chodzi,a jak to nie pomoże to się go zapytaj prosto w oczy

IP i czas połączenia logowane. [15590175]
[05.10.2009] 15:40
Mila17
Rozmawialam juz z nim fakt ze nie osobiscie tylko napisalam mi na gg...powiedzialam mu ze glupio wyszlo, ze tego nie chcialam i zeby podal mi powod naszego rozstania. On odparl jednym i tym samym ze nie jest pewny uczuc i tyle. A na ten pocalunek powiedzial ze jego zdaniem chcialam sie odegrac ale to i tak nic nie dalo i ze najbardziej zabolalo go to ze zrobilam to z jego kumplem. Naprawde zaluje tego wszystkiego co zrobilam i chcialabym to wszystko naprawic, nie cofne czasu bo tak sie nie da. Ciezko mi jest z tym wszystkim a go naprawde kocham ;(( nawet mam ochote mu napisac ze "moze zejde poprostu jemu z drogi, zeby wiedzial ze go kocham i kochac nie przestane i ze mam nadzieje ze z czasem mi to wszystko wybaczy" nie wiem juz sama co mam robic...naprawde bardzo go kocham mozecie mi wierzyc badz nie ;((

IP i czas połączenia logowane. [15590254]
[05.10.2009] 21:08
anonimowa14
Na prawde ci wierze,coś o tym wiem....Napisałaś mądre słowa po których jestem przekonana,że faktycznie go kochasz...Musisz i ty tylko najlepiej go znasz starać się go do tego przekonać...Pisz mu ale nie nachalnie że go kochasz że tęsknisz.że wiesz,że stracił zaufanie do cb i bardzo ci to dało do myslenia.Proś o jeszcze jedną szanse w której dasz z siebie wszystko aby naprawić swój błąd.I żeby był przekonany,że faktycznie tak będzie....Możesz też dodać że dasz mu czas i zrozumiesz jak powie nie,ale że bez walki się nie poddasz,bo za bardzo ci zależy na nim...A to co zaszło to była twoja wina do której się przyznajesz i żałujesz...Poproś o trochę zaufania....Jestem z tobą Na prawde próbuje ci pomóc

IP i czas połączenia logowane. [15591975]
[05.10.2009] 21:20
Mila17
Naprawde go kocham i chyba zeby udowodnic mu to poprostu zejde mu z drogi do szczescia ciezko mi z tym ale napisalam mu cos takiego "hej Z trudem to pisze i w sumie ze lzami w oczach ale moze lepiej bedzie jak wam wszystkim zejde z drogi Tobie chyba tymbardziej. Przeze mnie sa tylko same problemy. Ty z Rafalem masz do mnie zal i zlosc za to co sie stalo w sobote. Bardzo glupio i ciezko mi z tym. Niestety czasu nie cofne choc bardzo bym chciala to wszystko naprawic w jakis sposob...Moje slowa zapewne i tak juz nic dla Ciebie nie znacza ale wiedz jedno ze BARDZO CIE KOCHAM i KOCHAC nie przestane chocby nie wiem co. Ty byles i jestes chlopakiem ktorego naprawde bardzo pokochalam i ktoremu zaufalam. Mam nadzieje ze moze kiedys wybaczysz mi to wszystko co zrobilam, a najbardziej to ze sie w Tobie zakochalam ;(" nie wiem czy dobrze zrobilam, ale moze to mu da cos do myslenia. Bardzo bym chciala zeby mi uwierzyl i wszystko wybaczyl...pragne tego jak niczego wiecej na swiecie

IP i czas połączenia logowane. [15592074]
[06.10.2009] 14:32
anonimowa14
Powiem tak są teraz dwie opcje,bo może ci wybaczyć dlatego,że dalej mu na tobie zależy i cię kocha,albo i nie,bo możliwe w ten sposób chciał się ciebie pozbyć...Aczkolwiek czekaj na odp i nie poddawaj się tak szybko tylko waaaalczz!!! Trzymam kciuki

IP i czas połączenia logowane. [15595398]
[06.10.2009] 15:20
Mila17
Poddac sie napewno tak szybko nie poddam i bede o niego walczyla...ale moze poprostu jak narazie dam mu czas. Zejde mu jak narazie z drogi niech sobie wszystko pouklada i bede czekala na to az cos mi napisze.Moze poprostu tego jak narazie potrzebuje bede starala sie jeszcze raz z nim porozmawiac i dowiedziec czegos wiecej. Myslisz ze dobrze zrobie w ten sposob?

IP i czas połączenia logowane. [15595601]

1 «   3 4 5 6 7   » 24 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat