o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Związki: wszystko na temat
 » Odpowiedz na ten temat

Moja żona jest prostytutką

1 2 3 4 Strony tematu:
[24.11.2013] 15:01
janosik 4444
Moja żona była kiedyś prostytutką przed naszym poznaniem ,wygadała mi się po 2 latach, widzę że jej tego brakuje więc ją namawiam do powrotu powiem że mnie to kręci i jestem za, nadało to naszemu związkowi nowej świeżości.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [20879798]
[03.01.2014] 19:03
zonatynl
Jakis czas temu pisalem.Obecnie u nas sie pozmienialo kiedys byla dzi... i chyba do tego bedzie wracac bo mysle o zostawieniu jej albo ma @@@istego kochanka który ja kocha i ona jego albo zrobila sie leniwa nie pracuje w domu nic nie robi tak prawie nic dorosle dziecko wywalila z domu wola tylko kase i to z 10 razy wiecej niz przecietny budowlaniec zarabia w polsce.Jak myslicie co sie stalo mialem zone bylą dziwke super kobiete a nagle nie mam nic nawet czulosci ???????

IP i czas połączenia logowane. [20960768]
[22.01.2014] 01:32
simpsonek
mnie podnieca mysl ze zona jest prostytutka

IP i czas połączenia logowane. [20999331]
[27.01.2014] 11:22
Żart
Żona prostytutka to żaden problem. Jedynie musisz dopilnować żeby płaciła składki do ZUS-u.
Jak będzie miała 67 lat to pójdzie na emeryturę.

IP i czas połączenia logowane. [21009025]
[30.01.2014] 18:12
janosik4444
Piszę już drugi raz i jestem pewien że była dziwka to nie jest tak jak sobie inni myślą super sex non stop moja też była po chwili kiedy się dowiedziałem było naprawdę fajnie i z tygodnia na tydzień beznadzieja robi to z musu a ja jej wypominam kurestwo to się obraża nie jestem zazdrosny ale potrzebuję uwagi i sexu a tego jak na lekarstwo i kiepski jakościowo myślę że jest prosty sposób aby sprawdzić kobietę czy była dziwką wystarczy podać niezbyt świeżego loda jak nic nie powie tylko zacznie ssać to znaczy że miała w buzi wiele i jest obojętna u mnie zadziałało powiem nawet że woli takiego po całym dniu kiedyś nie myłem loda 2 dni zaryzykowałem nawet słowa nie powiedziała aby sprawdzić sposób nie myłem loda 2 dni i pojechałem na panienki wywalilem loda i myślałem że każe mi umyć a tu nic tylko zaczeła obrabiać .myślę że to dobry sposób u mnie zadziałało choć może byc różnie powiem że dla mnie podawanie rybnego loda to jest lepiej niż czystego bardziej kręci.będe próbował aż się przejadę i wstydu się najem

IP i czas połączenia logowane. [21015443]
[25.06.2017] 19:23
[17.02.2014] 21:35
kurza stopa
janosik4444 (14.01.30 18:12):
Piszę już drugi raz i jestem pewien że była dziwka to nie jest tak jak sobie inni myślą super sex non stop moja też była po chwili kiedy się dowiedziałem było naprawdę fajnie i z tygodnia na tydzień beznadzieja robi to z musu a ja jej wypominam kurestwo to się obraża nie jestem zazdrosny ale potrzebuję uwagi i sexu a tego jak na lekarstwo i kiepski jakościowo myślę że jest prosty sposób aby sprawdzić kobietę czy była dziwką wystarczy podać niezbyt świeżego loda jak nic nie powie tylko zacznie ssać to znaczy że miała w buzi wiele i jest obojętna u mnie zadziałało powiem nawet że woli takiego po całym dniu kiedyś nie myłem loda 2 dni zaryzykowałem nawet słowa nie powiedziała aby sprawdzić sposób nie myłem loda 2 dni i pojechałem na panienki wywalilem loda i myślałem że każe mi umyć a tu nic tylko zaczeła obrabiać .myślę że to dobry sposób u mnie zadziałało choć może byc różnie powiem że dla mnie podawanie rybnego loda to jest lepiej niż czystego bardziej kręci.będe próbował aż się przejadę i wstydu się najem

Może chce żebyś jej zapłacił

IP i czas połączenia logowane. [21048599]
[17.02.2014] 21:40
kurza stopa
HansKloss (09.12.10 09:41):
<cytat>Agares1983 (09.12.10 06:17):
Wiekszosc z was to debile nie znajacy zycia i zyjacy w braku tolerancj co jest powszechne w polsce.
Pozdrawiam was wsiuny.
</cytat>
Pierwszy normalny post w tym wątku. Wiele dziewczyn z najstarszego zawodu zakłada rodziny. One nie znikają gdy stuknie im 30ka. Albo żyja w zakłamaniu i mąż o niczym nie wie albo jest na tyle dojrzały, że potrafi ją zaakceptować taką jaka jest.
Jestem facetem ale wkurza mnie ilu facetów to prymitywy, którzy uważają, że iść na dziwki to ok ale pracować tak to ...
Uważam, że wiele z tych dziewczyn nie robi tego z wyboru, są zmuszane przez życie albo właśnie jakiś facet ją do tego zmusza. Potępianie ich to jakby pomagać alfonsowi.
Część robi to z wyboru. Można tego nie akceptować, więc nikt nie każe się z nimi spotykać. A ja uważam, że krzywdy nikomu nie robią.Ich wybór i gó..o komu do tego.
Zachowajcie swoja agresję i negatywne emocje na złodziei, oszustów i polityków.

Kolego !!!! dziwka to nie zawód, dziwka to charakter albo bagno, które nielicznym kobietom udaje zostawić za sobą

IP i czas połączenia logowane. [21048607]
[01.03.2014] 16:58
prywatna dziwka
a mąż mówi do mnie @@@ , a ja jestem zadowolona że uważa mnie za @@@.
lobię loda 3-4 razy w tygodniu z połykiem oczywiście i cieszę się że mogę Mu @@@nąć .

IP i czas połączenia logowane. [21069809]
[03.03.2014] 23:39
janosik4444
Dobra podpowiedz nie płacę żonie ale jak dostanie upominek to się bardziej stara i jest ok.ale sama od siebie to nic szukam obecnie kochanki inaczej się nie da

IP i czas połączenia logowane. [21073129]
[04.03.2014] 00:16
CHOMCUR
Ten temat miałeś też na interji,idiota

IP i czas połączenia logowane. [21073163]
[22.10.2014] 11:45
Matka, prostytutka, zona
TEZ JEST EM PROSTYTUTKA. yyhh.. choć siebie tak nie nazywam. Żyje w identycznym związku. I w 90% podoba mi się ten opis ale wg z pewnymi rzeczami się mylisz. Po 1 oraz namiętność i puszczanie wszelkich wodzy ona będzie mieć tylko z tobą. Z klientami -raczej klientom da wspaniała ulude BĘDZIE UDAWAĆ przyjemność orgazm bo oni muszą się czuć ze tez są w tym dobrzy, niektórzy przychodzą się sprawdzić. Jest coś ze potrafimy wyłączyć się i świetnie udawać grać a nawet to czasami bawi ale nie ze się chce tego. To łatwy zarobek up a ja nas, napawa dumą i motywuje do SZALONEGO DZIAŁANIA cdn

IP i czas połączenia logowane. [21410838]
[22.10.2014] 11:49
Matka, prostytutka, zona
TEZ JESTEM PROSTYTUTKA CD .. tam koleś tak dobrze wspomina loda. Choć nigdy on się nie dowie jak to jest mieć to z totalna namiętnością i miłością jaka ona czuje do partnera. Klient ma na to szansę tylko u samotnej prostytutka co nie pracowała zbyt dużo w danym czasie lub do niej regularnie przychodzi. Ja się zdecydowałam na to bo musiałam utrzymać dziecko po utracie pracy. Są teraz okresy ze jest@@@owo to nie robie tego dla byle jakiej kasy, wtedy mam wstręt. Albo dla dobrych pieniedzy albo wcale. TERAZ KOLEJNE RÓŻNICE a więc w drodze bycia matka, poświęciłem się dla dziecka i zostałam prostytutka, w tym czasie poznałam kogoś i związała się z nim. Czemu on ze mną jest? Nie wiem. Kocha mnie a ja jego. Wiem ze mu to PRZESZKADZA i tu nie o szukasz kolego bo tak zawsze jest. Myśl ze inny ja dotykał. Jedyne co cie ratuje to to że uświadomić sobie ze kobieta umie się wyłączyć i na bank świetnie gra swoją rolę. TEGO FACET NIE UMIE temu większość facetów na tym forum nie zrozumie. To samo do kobiet. Słaba była by z ciebie matka jeśli nie potrafiła byś się tak poświęcić dla swego dziecka. TERAZ KOLEJNE CIEKAWOSTKA. Nie raz klienci są bardziej zadbane a na bank bardziej ostrożni i delikatnie niż własny facet. Nie uwierzycie. Ale i tak szaleństwa i sex chce ze swoim! Tamci mnie nie interesują. MAM ZASADE. nie idę ze znajomymi ani znajomymi znajomych. Jeśli klient staje się znajomym i poznaje ma rodzinę to go to dotyczy. Albo zarobek albo prywatność. No i jest to praca do czasu. WARTO Z CZAS EM W COŚ ZAINWESTOWAĆ I SOBIE ODPOCZĄĆ. Ps. U nas w przeciwieństwie do Was wszyscy wiedzą , tzn teraz jesteśmy w nowym miejscu i nie wszyscy ale o nas wiedzieli wszyscy i nie byliśmy się o tym mówić. A mojemu facetowi zazdrości li ze w ogóle może mieć na codzień taka laske. Jesteśmy szczęśliwi jeździmy gdzie chcemy kiedy chcemy. Nie mamy pracodawców na głowie. On ma online prace. TERAZ ZAKŁADAMY DZIAŁALNOSC. pozdrawiam i powodzenia w realizacji życia. Bog prowadzi nas przez męki i trwoge do zbawienia. Ważne by dobrym człowiekiem być. Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [21410853]
[22.10.2014] 11:56
Matka, prostytutka, zona
Głupi słownik słowa mi poprawiał. Sory za błędy. Musicie się domyślić I zignorować źle odmienione słowa. Teraz też napisać chciał tel odmieniony

IP i czas połączenia logowane. [21410879]
[26.10.2014] 19:53
janus5
Moim marzeniem i pragnieniem jest tez związac sie na stałe z prostytutką. Nie dla kasy, ale moją swiadomą motywacją jest obsesyjne pożądanie kobiety żądną przygód. Tyko takie zachowania dostarczają mi niesamowitych doznań sex., Chetnie poznam pania o wspomnianym stylu życia,, dla kontaktu podam e-mail; yanux_nk@o2.pl yohny

IP i czas połączenia logowane. [21418576]
[26.10.2014] 19:55
janus5
. Moim marzeniem i pragnieniem jest tez związac sie na stałe z prostytutką. Nie dla kasy, ale moją swiadomą motywacją jest obsesyjne pożądanie kobiety żądną przygód. Tyko takie zachowania dostarczają mi niesamowitych doznań sex., Chetnie poznam pania o wspomnianym stylu życia,, dla kontaktu podam e-mail; yanux_nk@o2.pl

IP i czas połączenia logowane. [21418580]
[03.11.2014] 18:03
no wiecie co
Bez sensu.
W sumie nie miałbym z kim spędzać czasu.
Nie byłoby jej.
Albo zabieraliby mi ją sprzed oczu ot tak z plikiem banknotów w ręce.
To tak jakbym nie miał nikogo.
Do tego świadomość wszystkich najobelżywszych czynów dokonywanych na niej. I później nie miałaby ochoty na mnie.
Straszne. Musiałaby taka kobieta odejść z procederu na dobre.
Skupić się na byciu żoną.
Bezapelacyjnie zerwać z seksem z potencjalnymi ochotnikami.
A do tego przecież zagrożenia: HIV, zapalenie wątroby typu b lub c,
wenerologiczne innego typu choroby.
Ktoś przyjdzie zakażony i po mnie i po niej.
Taka kobieta musiałaby zrezygnować z prostytucji na dobre dla dobra swojego, mojego i potencjalnego potomstwa, które potrzebuje rodziców.

IP i czas połączenia logowane. [21432253]
[19.11.2014] 13:03
MisiaLe
Jeju życiu bym się na takie cooś nie zgodziła. Po za tym pomyśleliście o dzieciach gdyby to kiedyś wyszło na jaw. Jak będą szykanowane w szkołach jak dzieci będą wyzywać mamę że jest su***ą dz**ka k***a . Wam to nie przeszkadza ale kiedyś może to zaszkodzić waszym dzieciom pomyślcie trochę o tym

IP i czas połączenia logowane. [21457863]
[24.04.2015] 12:27
Reess
=Odp= (07.06.2007.04 07:47):
Bujda na resorach. Żadna normalna kobieta nie będzie szczęśliwa, sprzedając własne ciało. A Tobie tylko o forsę chodzi. Jakby nie przynosiła do domu pieniędzy, to nie pozwoliłbyś się jej szmacić. Taki to twój przekupny męski honor.
To jest patologia, tyle, że zakłamana.

Ty myślisz, ze wszystko sie kreci w około forsy? Ja żyje w zwiazku Cuckold i moja zona ma nowego kochanka średnio raz w miesiącu. Z tego nie ma kasy

IP i czas połączenia logowane. [21737051]
[03.05.2015] 11:45
Pawellxl
A ja chciałbym taką żone ,kręci mnie to strasznie ,moj E- mail pawell.pawell@interia.pl

IP i czas połączenia logowane. [21751498]
[16.01.2016] 19:54
Partner pani Barbary
Byłem partnerem pani Barbary M. z Gdańska, u której badano seksualność małżeńską i z innymi mężczyznami dobranymi płciowo. Była mężatką której mąż świadomie zgodził się na seks poza małżeński. Resztę proszę przeczytać w tytułach " z mężem i kochankiem na plaży", tam pan Karol podaje strony o wymienionej pani Barbarze. POLECAM!!!

IP i czas połączenia logowane. [22155457]
[16.01.2016] 21:22
Dominikaa_
Który odważny i chce zobaczyć filmik jaki nagrałam z koleżanką? (tylko dla PRAWDZIWYCH FACETÓW!)
Prosicie o moje nagie fotki, nie jestem w stanie odpisywać wszystkim Specjalnie dla Was DO POBRANIA moje nagie foteczki MISIACZKI + filmik jak zabawiam się moją...
http://polskawinternecie.xaa.pl/akademik
Macie co chcecie Kocham Was <3

IP i czas połączenia logowane. [22155549]
[20.01.2016] 14:13
adsdasd21
http://fitnessexcercises.weebly.com/

IP i czas połączenia logowane. [22160454]
[15.02.2016] 16:48
zonatynl
cos sie pozmienialo w temacie albo jeszcze jakis swiadomy maz dziwki ?

IP i czas połączenia logowane. [22197132]
[23.02.2016] 10:06
Iwona k
Ja przed ślubem dorabialam w agencji, mąż o tym wiedział. Teraz tylko czasami to robie, praca jak praca.
iwonakowa@Outlook.com

IP i czas połączenia logowane. [22208783]
[23.02.2016] 13:09
iśka 32
Iwona k (16.02.2016.23 10:06):
Ja przed ślubem dorabialam w agencji, mąż o tym wiedział. Teraz tylko czasami to robie, praca jak praca.
iwonakowa@Outlook.com

Ja na studiach tak dorabiałam, a właściwie to wolałam uzgadniać zaliczenia w pokoju lub w hotelu z profesorami niż zakuwać na egzaminy.

IP i czas połączenia logowane. [22209061]
[23.02.2016] 16:06
GRZEŚ 40
iśka 32 (16.02.2016.23 13:09):
iwonakowa@Outlook.com

Ja na studiach tak dorabiałam, a właściwie to wolałam uzgadniać zaliczenia w pokoju lub w hotelu z profesorami niż zakuwać na egzaminy.

Moja żonka też na studiach miała sponsorów, dymali ją za zaliczanie egzaminów.

IP i czas połączenia logowane. [22209447]
[14.03.2016] 13:28
MŁODA ANIA
GRZEŚ 40 (16.02.2016.23 16:06):
iśka 32 (16.02.2016.23 13:09):
iwonakowa@Outlook.com

Moja żonka też na studiach miała sponsorów, dymali ją za zaliczanie egzaminów.

Nie tylko Twoja żonka tak robiła na studiach, ja też często tak robiłam i dobrze na tym wychodziłam, moje koleżanki też się nie oszczędzały i zamiast zakuwać na egzaminy to dawały cipek profesorom i wszyscy byli z tego zadowoleni.

IP i czas połączenia logowane. [22234984]
[06.03.2017] 00:07
mistrzunio119900
Nie nie ma sensu, jestem tego żywym przykładem. Trwało to 4 miesiące. Zarzekała się, że jest już wolna od tej nieszczęsnej przeszłości i słów "kocham cie" użyła chyba w każdej możliwej formie. Pod koniec coś mi przestało pasować i napisałem z innego nr, że chciałbym się spotkać za $? Po ok. godzinie dostałem odp., że nie ma ku..a problemu, a ja odpisałem swojej byłej, że mamy problem!. Więc moja rada NIE PAKUJ SIĘ W TO, UCIEKAJ!!!
I nie słuchaj bab w tej kwestii, bo pier...ą bez sensu o tym, że można się zmienić i każdy zasługuje na szansę, guw.o prawda! Bo, żeby usłyszały, że byłeś z dziwką to by cię kijem nie tknęły, a swoją płeć wybielają, tępe hipokrytki!

IP i czas połączenia logowane. [22667896]
[08.03.2017] 10:44
chetniak
chetnie zobacze Twoja zone. wysli foty na j-english @o2.pl odesle cos

IP i czas połączenia logowane. [22670386]
[15.03.2017] 13:32
MŁODA ANIA
mistrzunio119900 (17.03.2017.06 00:07):
Nie nie ma sensu, jestem tego żywym przykładem. Trwało to 4 miesiące. Zarzekała się, że jest już wolna od tej nieszczęsnej przeszłości i słów "kocham cie" użyła chyba w każdej możliwej formie. Pod koniec coś mi przestało pasować i napisałem z innego nr, że chciałbym się spotkać za $? Po ok. godzinie dostałem odp., że nie ma ku..a problemu, a ja odpisałem swojej byłej, że mamy problem!. Więc moja rada NIE PAKUJ SIĘ W TO, UCIEKAJ!!!
I nie słuchaj bab w tej kwestii, bo pier...ą bez sensu o tym, że można się zmienić i każdy zasługuje na szansę, guw.o prawda! Bo, żeby usłyszały, że byłeś z dziwką to by cię kijem nie tknęły, a swoją płeć wybielają, tępe hipokrytki!

Rozumiem Twoje rozczarowanie, wiem że każdy człowiek jest inny, możesz mi wierzyć albo nie, ale to nie jest choroba czy nałóg, z tym można zerwać na zawsze to zależy tylko od nas samych i motywacji, oraz od tego dlaczego to robimy.

IP i czas połączenia logowane. [22678544]

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat