o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Związki: wszystko na temat
 » Odpowiedz na ten temat

Moja żona jest prostytutką

1 2 3 4 Strony tematu:
[03.06.2007] 14:23
Krzysiek____34
Nazywam się Krzysiek mam 34 lata od 6 lat jestem szczęśliwym mężem, mamy z żoną dwójkę dzieci i jesteśmy bardzo udanym i kochającym sie małżeństwem.
Wszystko byłoby ok i pewnie dla wielu moglibyśmy być wzorem udanej rodziny. Niestety jest jedno ale, które sprawia, że gdyby ludzie znali o nas prawdę
odwróciliby się od nas. Chodzi o to, że moja żona jest prostytutką. Co więcej wcale mi jej zajęcie nie przeszkadza. Uważam, że to normalny zawód jak każdy
inny. Wcale też nie nie uważam żeby żona mnie zdradzała. Wiem, że kocha tylko mnie a z innymi facetami uprawia tylko zwykły mechaniczny seks. Dla mnie to żadna zdrada. Gdyby zdradzała mnie emocjonalnie to byłaby zdrada. W tym wypadku to tylko jej praca. Inna sprawa, że żona ma bardzo duże potrzeby seksualne i w tej pracy realizuje się także seksualnie. Jesteśmy normalna rodziną żadna patologiczną, mamy dwójkę dzieci bardzo się kochamy a praca żona w ogóle w tym nie przeszkadza. Dzięki jej pracy stać nas na życie na odpowiednim poziomie bez zamartwiania się jak przeżyć od pierwszego do
pierwszego. Na pewno nie zgodziłbym się żeby żona tak pracowała gdyby było to dla niej jakieś ciężkie psychicznie przeżycie ale jeżeli łączy przyjemne z
pożytecznym to dlaczego miałbym mieć cos przeciwko. Mam zaufanie do mojej żony, wiem, że kocha tylko mnie, staram się pielęgnować nasz związek, naszą
miłość tak żebyśmy nigdy sobą się nie znudzili. Poza tym moja żona starannie oddziela sprawy zawodowe od prywatnych a seks od uczuć. Dzięki temu może
pracować jako prostytutka a jednocześnie być kochająca żona i matką. Dla niej seks to praca, zwykła czynność fizjologiczna bez emocji bez uczuć, czysta fizyczność, danie upustu swoim popędom. Gdyby temu towarzyszyły jakieś uczucia byłbym zazdrosny ale wiem, że tak nie jest. Wydaje mi się nawet, że
to, że jest prostytutka wzmocniło nasz związek i uświadomiło nam obojgu że nie potrafimy bez siebie żyć. Jeśli chodzi o dzieci to nic nie wiedzą, myślą,
że mama pracuje w biurze, rodzina tez nic nie wie i nie zamierzamy im mówić. Niestety nasze społeczeństwo jest jeszcze bardzo pruderyjne i pewnie nie
zrozumieliby nas tylko potępili i uznali za jakichś dewiantów. Nie chcę od was żadnych rad ani pouczeń. Nie oczekuję też pochwał jakim to jesteśmy
wyzwolonym i nowoczesnym małżeństwem. Założyłem ten wątek ponieważ na co dzień musimy żyć w kłamstwie, musimy to ukrywać przed rodziną, znajomymi,
przyjaciółmi i to ciągłe ukrywanie się jest bardzo męczące i frustrujące dlatego miałem potrzebę żeby komuś opowiedzieć o swoim życiu

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[03.06.2007] 14:48
panu powyzej
podziekujemy za bujna wyobraznie.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [10458271]
[03.06.2007] 18:22
Napisz gdzie pracuje
wpadne zamoczyć w kakalca

IP i czas połączenia logowane. [10459633]
[03.06.2007] 21:07
siekiera w ręce
kretyn ściemnia jak nic

IP i czas połączenia logowane. [10460910]
[03.06.2007] 23:13
dfryfts
Ty juz sie leczysz czy bedziesz sie leczyc?

IP i czas połączenia logowane. [10462352]
[25.06.2017] 19:25
[03.06.2007] 23:57
lila2
Osobiście nie umiałabym żyć w takim związku, dlatego podziwiam Was i życzę wytrwałości.Ludzie szukają sensacji a Wasz związek na pewno byłby niezłą pożywką, skoro się kochacie i rozumiecie to TAK TRZYMAć

IP i czas połączenia logowane. [10462689]
[04.06.2007] 01:32
cahetnaa
ja chcialabym miez takiego patrnera
nie koniecznie wobec prostytucji ale wobec tego ze chcialabym innych mezczyzn.............
taki uklad...................bo seks jest dla mnie wazny i nie koniecznie z jednym.................
lubie eksperymentowac DDDDDDD

IP i czas połączenia logowane. [10463095]
[04.06.2007] 07:47
=Odp=
Bujda na resorach. Żadna normalna kobieta nie będzie szczęśliwa, sprzedając własne ciało. A Tobie tylko o forsę chodzi. Jakby nie przynosiła do domu pieniędzy, to nie pozwoliłbyś się jej szmacić. Taki to twój przekupny męski honor.

To jest patologia, tyle, że zakłamana.

IP i czas połączenia logowane. [10463289]
[04.06.2007] 11:44
a ja tak..........
sie zastanawiam.............ile ty chlopie masz lat? z pewnoscia jestes mezczyzna po andropauzie , ktoremu nawet nie drgnie i gdy piszesz takie texty to choc jezyk ci sztywnieje i cieknie slina hahaha...........rajcuje cie twoja fantazja i wizje............a tu tymczasem musisz gasic strone w necie bo "stara" wchodzi i kaze jesc kolacje......gdy widzisz jej obwisly biust i wielkie jak wydmy biodra to zamykasz oczy pantoflarzu hehehhehe

IP i czas połączenia logowane. [10464312]
[06.06.2007] 20:29
napalony 30 latek  cysiugo@tlen.pl
cahetnaa (07.06.04 01:32):
ja chcialabym miez takiego patrnera
nie koniecznie wobec prostytucji ale wobec tego ze chcialabym innych mezczyzn.............
taki uklad...................bo seks jest dla mnie wazny i nie koniecznie z jednym.................
lubie eksperymentowac DDDDDDD

chętnie ci potowarzysze zapraszam

IP i czas połączenia logowane. [10482836]
[07.06.2007] 10:57
POGROMCA KÓRF
Specyficzne podejście do życia, całkowite zbutwienie, dno. Wydaje mnie się, że zmyślasz, kilkunastoletni koniobójco-stoolejarzu. Ze ludzie o takich rzeczach wogóle rozmyślają. Odnośnie prostytutek niebawem zamieszcze link do zdjęć mojego kutasa w dwa tygodnie po pęknięciu gumy. Zaznaczam że byłem w renomowanym burdlu i bombałem śliczną, pachnącą i młodziutką @@@ke, zobaczycie co w sobie miała.

IP i czas połączenia logowane. [10486210]
[09.06.2007] 13:26
nmno
Krzysiek____34 a dlaczego to żona musi pracować na wasz dobrobyt? Może warto samemu ruszyć tyłkiem i zacząć coś robić. Dlaczego nie zostaniesz np panem do towarzystwa - to też bardzo dobrze płatne zajęcie. Dzięki temu twoja żona nie musiałaby się prostutułować tylko mogłaby wybierać z kim i kiedy chce. No ale to przecież zburzyłoby twoje wygodne życie.

IP i czas połączenia logowane. [10503436]
[18.06.2007] 14:42
jasne alfonsie
dla mnie to ty jesteś tylko reklamą twojego domu publicznego. alfons i tyle

IP i czas połączenia logowane. [10572620]
[04.02.2008] 03:02
Jacol1
Stary daj spokój. Widzę,że sam sie oszukujesz.Jak można być tak zakłamanym (albo naiwnym-czyt. totalnym frajerem).Moim skromnym zdaniem oczywiście żona Cię zdradza a ty sie na o godzisz i jeszcze to usprawiedliwiasz.Przecież tak nie można.Co z ciebie za facet jeśli nie potrafisz godnie utrzymać rodziny. Jeśli zdecydowałbym się na założenie to nigdy nie pozwoliłbym sobie na to, żeby moja żona była, za przeproszeniem dziwką. Tzn. że każdy twój kumpel mógłby ją mieć.Jakbyś sie czuł gdyby ktoś ci powiedział, że twoja żona świetnie o bciąg a itp. Dla mnie sprawa jest jasna. Albo sam jestem w stanie utrzymać rodzinę albo się rozwodzę. Niestety prawda jest okrutna. Zejdź na ziemię człowieku i nie wierz bezgranicznie lasce. Jak tak można??????

IP i czas połączenia logowane. [12166107]
[05.02.2008] 13:52
moisia
Jacol1 (08.02.04 03:02):
Jakbyś sie czuł gdyby ktoś ci powiedział, że twoja żona świetnie o bciąga

Jak by sie czuł, jakby usłyszał że jest kiepska w te klocki

IP i czas połączenia logowane. [12173939]
[20.07.2008] 07:24
RERTRO
Jak zyje wiekszych bzdur nie slyszalem!
Masz chlopie wyobraznie!!!

IP i czas połączenia logowane. [13137572]
[20.07.2008] 16:07
Ona43
Wg mnie to prawda. Są siebie warci.

IP i czas połączenia logowane. [13139066]
[20.07.2008] 16:13
Krzysiek____34
żadna prowokacja, uwielbiać całować się z języczkiem z moja żoną jak wraca z pracy, tak jej cudownie pachnie nasieniem z ust

a jak jest w pracy to obrabiam gałki moich kumpli

IP i czas połączenia logowane. [13139092]
[20.07.2008] 19:40
lelekk
Jak oddaje pieniadze to jest wszystko w porzadku.

IP i czas połączenia logowane. [13139947]
[04.01.2009] 22:00
podobnie mam
Ja wlasnie krece z dziewczyna ktora zajmuje sie tym samym i Ona zaproponowala mi za chce byc ze mna , jest to naprawde fajna dziewczyna i bardzo dobrze sie z Nia czuje, jeszcze nic miedzy nami nie bylo a jesli bedzie to napewno prywatnie. Dziewczyna jest młodziutka i siedzi w tym pol roku , chętnie bym Ja wyciągnal z tego bagna bo sie tam marnuje . POMOCY

IP i czas połączenia logowane. [14126907]
[05.01.2009] 08:51
Nie świety-33-SGL
No cóż. Wiem, że takie związki istnieją, bo sam kiedyś korzystałem z usług prostytutki, u której dowiedziałem się, że jest mężatką i ma dzieci. Co gorsza zajęciem się tym parała w swoim mieszkaniu, w pokoju pierwszym od korytarza z którego był dostęp do łazienki z wc. Podczas przyjmowania klienta w pozostałej części mieszkania "normalnie" funkcjonowała rodzinka. Powiem szczerze, że uważam to za patologię. Żona mówi mężowi, że tylko jego kocha, a z innymi robi to mechanicznie i tylko dla pieniędzy. Mogę Cię zapewnić, że tak nie jest. Żona z każdym klientem zachodzi w kontakt fizyczny, jak i psychiczny i pewnie tak jak tamta wmawia mężowi, że innym nie robi loda, więc i tobie nie robi, a tak naprawdę ciągnęła, aż miło. Ona w trakcie spotkania i przerwami pomiędzy stosunkami musiała "wzmocnić" się piwem. Jestem przekonany, że to nie było "wzmacnianie" tylko zabicie wyrzutów sumienia. Faktem jest, że ona to lubiła robić (wcześniej pracowała w agencji), ale tak naprawdę robiła to z powodu braku zaradności życiowej partnera.

IP i czas połączenia logowane. [14128636]
[06.01.2009] 00:52
hehehehehe-miaumiau
Facet-autorze-jezeli ty faktycznie opisales swoja autentyczna sytuacje,to ja tobie gratuluje.Chyba najbardziej braku podstawowych uczuc ludzkich.Piszesz,ze jestescie udanym malzenstwem,tylko twoja zona jest dziwka.Gratulacje.Normalny zawod i to wszystko inne....No czlowieku.Przeciez to jest wszystko do gory nogami.Nie wiem jak ty mozesz napisac,ze zona cie nie zdradza?To co?Ona seksi sie wirtualnie z innymi?Tak?A nawet gdyby tylko to robila,to itak cie zdradza.Jak mozesz pisac,ze uwazasz to co ona robi za zawod jak kazdy inny.Przeciez to wola o pomste do nieba.Jak mozesz dopuscic do tego,zeby pona to robila?Lub jak mozesz z nia byc,bo prawdopodobnie ona ci wmowila te bzdury o tym,ze cie nie zdradza,ze kocha tylko ciebie itp.Myslisz ze ktos kto sie prostytuluje potrafi kochac ?Bo ja mysle-wlasciwie jestem pewien,ze NIE.Myslisz ze to sie nie odbija na jej psychice,na twojej psychice?Myslisz ze mozna to robic ot tak,bezkarnie?Jezeli tak myklisz,to jestes w bledzie.Ten blad moze cie kosztowac w przyszlosci tragedie.Nigdy bym sie nie zgodzil byc z kims takim.Nigdy.To co ona robi jest zaprzeczeniem wszystkiego co powinno laczyc dwoje ludzi.O milosci nie moze tu byc nawet mowy.To jest cos na ksztalt kpiny z milosci.Z tym sie zgodze.Pomysl i podejmij decyzje poki nie jest za pozno.

IP i czas połączenia logowane. [14134727]
[06.01.2009] 00:57
hehehehehe-miaumiau
Nie-kolego powyzej.Ona nie robila tego z powodu braku zaradnosci zyciowej partnera,ale robila to z przyjemnosci.One to po prostu lubia.Taka jest prawda.Te wszystkie tlumaczenia o braku pracy i t p,to sa po prostu bzdury.A juz w ogole ulubionym pseudopowodem,praprzyczyna uzywanym przez dziwki jako parawan wlasnych sklonnosci i upodoban jest-oni mnie zmuszaja.

IP i czas połączenia logowane. [14134748]
[06.01.2009] 23:54
czlenioo24
No to nie zle sobie radzicie ...haha! widze ze zaradna masz zonke utrzymuje cała rodzinke i daje z siebie wszystko podziwiam was za to tak trzymajcie....mam nadzieje ze znajdzie za jakis czas lepsza prace w przysłowiowym biurze pozdrawiam ! .... ech

IP i czas połączenia logowane. [14140485]
[22.01.2009] 21:11
ania2009
zbadaj sie na hiv hpv itd itd masakra hiv przez prezerwatywe przechodzi bez problemu

IP i czas połączenia logowane. [14241696]
[23.01.2009] 13:24
sissi73
TRAGEDIA!!!!

IP i czas połączenia logowane. [14245525]
[10.02.2009] 04:53
bylem z prostytutk i mi nie pr
bywa tak ja tez bylem z prostytutka 4 lata ale ona mnie nie kochala niestety i rozstalismy sie jesli bylaby inna kobieta ktora byla lub jest prostytutka to dal mnie nie ma problemu z taka kobeta zalozyc rodzine. Jesli znajdzie sie jaksa zainteresowana kobieta to zostawiam kontakt sebastianss@o2.pl

IP i czas połączenia logowane. [14359829]
[18.03.2009] 13:58
yohny052
Krzysku podzielam Twoja opinię i popieram. Moim marzeniem i pragnieniem jest tez związac sie na stałe z prostytutką. Nie dla kasy, ale moją swiadomą motywacją jest obsesyjne pożądanie kobiety żądną przygód. Tyko takie zachowania dostarczają mi niesamowitych doznań sex., Chetnie poznam pania o wspomnianym stylu życia,, dla kontaktu podam e-mail; yanux_nk@o2.pl yohny

IP i czas połączenia logowane. [14558643]
[18.03.2009] 14:26
czeko czeko czekolada
Powodzenia życze, w leczeniu późniejszych chorób przenoszonych drogą płciową i patrzeniu jak żona całuje dzieci na powitanie, z myślą, że chwile wcześniej robiła jakiemuś oblechowi loda

IP i czas połączenia logowane. [14558780]
[16.04.2009] 11:11
kilo
Zostań jej alfonsem to będziecie mieć dodatkowe dochody.

IP i czas połączenia logowane. [14715424]
[16.04.2009] 17:25
świstak99
taa
a ja siedzę i zawijam w sreberko
no wyobraźnię to się ma

IP i czas połączenia logowane. [14717400]

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat