o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Bankowość i usługi finansowe
 » Odpowiedz na ten temat

Potrzebuję kredytu.....

1 «   5 6 7 Strony tematu:
[22.07.2016] 13:17
Jenek88we
Witam. A ja za to potrzebuję kredytu na samochód. Możecie mi polecić jakąś dobrą ofertę kredytową ? Oczywiście nie jest tak że nic nie szukałem. Spędziłem sporo czasu przeglądając rózne oferty i bardzo dobrze wygląda to na https://www.santanderconsumer.pl/kredyty-sam ochodowe/ Ale chciałbym poznać jeszcze wasze zdanie nim podejmę ostateczną decyzję. Czekam na Wasze komentarze w tym temacie.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22387192]
[02.12.2016] 23:25
Olek92222
Udzielamy finansowania kredytowego dla firm i spółek:
Jednoosobowej działalności gospodarczej,
Spółki Cywilnej,
Spółki jawnej,
Spółki z.o.o.
Kwota kredytu od 5000 zł do 500 000 zł
Okres kredytowania do 120 miesięcy.
Udzielamy także leasingu !!
Udokumentowane dochody z prowadzonej działalności gospodarczej.
Udzielamy też kredytów mieszkaniowych i gotówkowych na dowolny cel.
Do 20000 zł bez zgody współmałżonka
Kwota kredytu od 5000 zł do 200 000 zł
Okres kredytowania do 120 miesięcy
Przedstawienie udokumentowanych zarobków z tytułu umowy zlecenie, umowy o dzieło czy umowy o pracę.
Udzielamy także kredytów w trudnych przypadkach.
Zadzwoń lub napisz wiadomość przez serwis. Serdecznie zapraszamy. Pozdrawiam Olek 668 810 547

IP i czas połączenia logowane. [22542735]
[13.12.2016] 14:55
Mr Lorenta
Dzień dobry, jesteśmy baza pożyczkodawca w Wielkiej stanu Minnesota jest jakaś jaki jesteś chory z sytuacji finansowej lub w e.t.c długu kazał kredyt lub kredyt dla biznesu. możemy zaoferować każdy rodzaj kredytu, który chcesz nabyć. skontaktuj się z nami. ltoratedforlife@outlook.com więcej Informacja.

IP i czas połączenia logowane. [22557746]
[13.12.2016] 15:11
kinga32a
choinki dla wszystkichwww.choinki.exhl.pl/l/3/drzewka

IP i czas połączenia logowane. [22557764]
[04.01.2017] 16:11
jurek556
Raczej nigdy nie miałem przekonania do szybkich pożyczek, ale czasami nie było wyjścia. Teraz to głównie sprawdzam oferty na stronie www.chwilovka.pl Są aktualne, raczej od tych lepszych, znanych firm, a nie jakieś podejrzane od firm, których nazw nigdy nie słyszałem. Niezła porównywarka, przydaje się.

IP i czas połączenia logowane. [22587376]
[20.01.2018] 15:53
[05.02.2017] 03:43
juliet
Czy potrzebujesz pożyczki? jeśli tak, napisz do nas na julliefinancialaid@yahoo.com aby uzyskać więcej informacji z listy
NAZWA:
KRAJ:
STAN:
TEL:
KWOTA KREDYTU:
TERMIN POŻYCZKI:
MIESIĘCZNY PRZYCHÓD:
PRZEZNACZENIE ŚRODKÓW:
pozdrowienia.

IP i czas połączenia logowane. [22634344]
[13.02.2017] 17:04
bezbik
Akceptuje większość źródeł dochodu, nie sprawdzam baz.
Nie wymagam zastawu, wystarczy weksel.
Maksymalnie można uzyskać 25 000 pożyczki.
http://pozyczkibezbik.co.pl

IP i czas połączenia logowane. [22644651]
[16.02.2017] 14:30
kamil85
Bardzo niskie oprocentowanie na kredyt hipoteczny wynegocjował mi broker Easy Finance. Kredyt jest na 35 lat, ale udało się dostać taką sumę o jakiej myślałem i jaka była mi niezbędna. Raty są póki co bardzo łatwe w spłacie i nic nie ma się z nimi zmienić przez następne lata. Jak sobie porównuję z tym ile płacą moi znajomi, którzy kredyty negocjowali sami, to oni przepłacają i to wyraźnie. Polecam tych doradców jeśli ktoś szuka hipoteki na preferencyjnych warunkach. Na stronie easy-finance.pl w zakładce kontakt są namiary do nich.

IP i czas połączenia logowane. [22647932]
[17.02.2017] 21:35
prognok
Słuchaj jeżeli masz długi i nie jesteś w stanie sobie z nimi poradzić, masz na to dokumentacje, świadków, to przemyśl rozwiązanie jakim jest upadłość konsumencka, tutaj poczytaj co to takiego https://kredyt123.pl/upadlosc-konsumencka przecież jak masz problemy, a sądzę że masz skoro jesteś w BIK, to jest to o wiele lepsze rozwiązanie niż długi kolejne, gdy weźmiesz pożyczkę. Tu jest sporo możliwości, przemyśl to bo skorzystać może każdy, kto spełni warunki.

IP i czas połączenia logowane. [22649322]
[02.03.2017] 11:12
mirek77
W moim wypadku dobrym pomysłem był kontakt z Easy Finance. Pomogli mi się wydostać z dość dużych kłopotów finansowych, dobrali konsolidację i nadzorowali cały proces. Co do kontaktu to najlepiej zadzwonić, na stronie www.easy-finance.pl są wszystkie dane. Firma jest z Poznania, w branży są już ponad dekadę, znajomy mi ich polecił, któremu też kilka lat temu pomogli uratować biznes.

IP i czas połączenia logowane. [22663862]
[08.03.2017] 11:37
olek6658
Zanim wziąłem hipotekę to się konsultowałem u pośrednika Copik z Zabrza. Dobrze mi doradzili, w przeciwieństwie do wielu moich znajomych nie przepłacam na ratach. Poza tym jest też dużo innych parametrów które trzeba brać pod uwagę przy hipotece i tutaj mi o tym powiedzieli. Jakby ktoś szukał dobrego pośrednika, doradztwa finansowego to odsyłam do nich. Telefon - 735 490 024.

IP i czas połączenia logowane. [22670466]
[26.03.2017] 19:37
nowlec1
Tutaj http://www.kredyt-mieszkaniowy.info/ranking- kredytow/ znajduje się ranking kredytów. Warto sobie tam zerknąć, poczytać i sprawdzić które rozwiązanie jest dla nas najlepsze.

IP i czas połączenia logowane. [22691726]
[30.03.2017] 08:55
sheidtheone78
Warto też sprawdzić dla porównania ten ranking aktualnych, wszystkich dostępnych na rynku pożyczek i kredytów http://tanikredyt.org/porownanie-pozyczek-ak tualizacja/

IP i czas połączenia logowane. [22695531]
[18.04.2017] 12:15
daniel55
No właśnie mam wrażenie, że niektórzy nie znają różnicy pomiędzy kredytem a pożyczką. Jeśli macie zdolność kredytową do tego. Aby wziąć kredyt to nawet się nie zastanawiajcie. Jest to o wiele bardziej bezpieczne i o wiele bardziej opłacalne niż pożyczka. Szczególnie w jakiejś firmie typu Aasa ! To właśnie przez chwilówki ludzie najczęściej wpadają w poważne zadłużenie, z którego bardzo trudno jest im się wydostać....www.aasapolska.pl pożyczki na dowód bez BIKu bez większych zaświadczeń tylko pożyczki pozabankowe, bo mają dużo mniejsze oprocentowanie ! Taki kredyt na ślub mojego syna otrzymałem, świetna opcja !

IP i czas połączenia logowane. [22712053]
[09.01.2018] 11:14
maddzia56
Jeśli chcesz szybko i bez wychodzenia z domu otrzymać pożyczkę na większą kwotę, sprawdź nową super ofertę pożyczkową na https://www.ratalska.pl/ Firma oferuje ciekawe i dosyć wysokie pożyczki, które można spłacać nawet w 24 ratach. Złóż wniosek pożyczkowy, podaj swoje podstawowe dane i przekonaj się, jak szybko i łatwo otrzymasz pożyczkę. Nie musisz przedstawiać żadnych zaświadczeń o dochodach ani innych dokumentów.

IP i czas połączenia logowane. [22864667]
[09.01.2018] 11:17
maddzia56
Na rynku pożyczkowym pojawiła się nowa, bardzo atrakcyjna oferta. Nowo powstała firma pożyczkowa https://www.ratalska.pl/ oferuje ciekawe, korzystne pożyczki na bardzo dogodnych warunkach. Można pożyczyć nawet 10 tysięcy złotych, a całość oddać w dowolnej ilości rat. Maksymalny okres kredytowania to 24 miesiące. Pożyczka jest więc przyjazna i realna do spłaty. Wniosek można złożyć online bez wychodzenia z domu.

IP i czas połączenia logowane. [22864669]
[09.01.2018] 16:57
w dupie z twoją lichwą
i z tobą. Wyp!

IP i czas połączenia logowane. [22864837]

1 «   5 6 7 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat