o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Gospodarka i giełda
 » Odpowiedz na ten temat

HILTON TYCHY OPINIE

1 «   11 12 13 14 15   » 78 Strony tematu:
[17.02.2011] 10:48
Marek957
To wasze płace są wysokie (09.06.11 09:34):
<cytat>pokachontas (07.05.26 20:49):
to straszne wszystkie niemal weekendy w pracy i obowiazkowe nadgodziny !
</cytat>
500 zł na tydzień

Ciekawe. Ja Tygodniowo zarabiałem 240 złotych

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [17851691]
[21.02.2011] 20:00
prywatny detektyw
Interesuja mnie opinie na temat byłego magazyniera a teraz kierownika?... Sebastiana W......ca. Prosze o wszystkie informacje jakie mozecie tutaj anonimowo umiescic, istotne sa kazde szczegoly. sprawa jest bardzo powazna...piszcie, nie jestem w zaden sposob zwiazany z Wasza firma.

IP i czas połączenia logowane. [17872826]
[04.03.2011] 12:33
byly pracownik
Ludzie jak Wy chrzanicie, Hilton to jest jeden z najlepszych zakladow w Tychach, zarobki wyzsze niz winnych zakladach, dobra atmosfera, czasami kazdy ma gorszy dzien nawet kierownicy i liderzy, do pracy przychodzi sie po to aby pracowac a nie opierdzielac sie, sam zaluje ze sie zwolnilem, ale na jesien mam zamiar jeszcze raz zlozyc podanie do tego zakladu, moze nie na ten sam dzial ale na inny.

IP i czas połączenia logowane. [18098715]
[04.03.2011] 22:25
do dedektywa
prywatny detektyw (11.02.21 20:00):
Interesuja mnie opinie na temat byłego magazyniera a teraz kierownika?... Sebastiana W......ca. Prosze o wszystkie informacje jakie mozecie tutaj anonimowo umiescic, istotne sa kazde szczegoly. sprawa jest bardzo powazna...piszcie, nie jestem w zaden sposob zwiazany z Wasza firma.
ma fajną laske

IP i czas połączenia logowane. [18100923]
[05.03.2011] 06:39
dyluś
do dedektywa (11.03.04 22:25):
prywatny detektyw (11.02.21 20:00):
ma fajną laske

ma fajną laske to chyba sam sobie dopisał coś w tym jest moze laske zrobił ze tak szybko awansował

IP i czas połączenia logowane. [18101893]
[26.07.2014] 19:11
[05.03.2011] 17:20
pracownik hiltona
byly pracownik (11.03.04 12:33):
Ludzie jak Wy chrzanicie, Hilton to jest jeden z najlepszych zakladow w Tychach, zarobki wyzsze niz winnych zakladach, dobra atmosfera, czasami kazdy ma gorszy dzien nawet kierownicy i liderzy, do pracy przychodzi sie po to aby pracowac a nie opierdzielac sie, sam zaluje ze sie zwolnilem, ale na jesien mam zamiar jeszcze raz zlozyc podanie do tego zakladu, moze nie na ten sam dzial ale na inny.
HILTON FOODS TYCHY
Ten tekst napisał kierownik lub lider bo tylko oni naprawdę zarabiają godne pieniądze za swoją prace, reszta pracowników pracuje jak niewolnicy za najniższe krajowe wynagrodzenie.
A ponadto kierownictwo i liderzy znęcają się nad pracownikami.

IP i czas połączenia logowane. [18103419]
[06.03.2011] 20:49
też pracownik
Ale chłopie głupoty piszesz ,chyba nie wiesz ile wynosi najniższa krajowa. Jakoś dziwne bo znam osoby które są zadowolone z zarobków i z tego co mówią to na tych samym stanowiskach w innych firmach tyle nie zarobią .Zwolniłem się z zakładu ponieważ otworzyłem wlasną działalność gosp, ale przepracowałem tu ponad 2 lata i złego słowa nie moge powiedzieć ani na zarobki , ani na Lsów czy kierowników.

IP i czas połączenia logowane. [18108373]
[07.03.2011] 12:49
perun65
A na czym polega to nękanie pracowników? ______________________________________
http://prk7nieruchomosci.za.pl/

IP i czas połączenia logowane. [18110621]
[07.03.2011] 13:12
hmhmh
też pracownik (11.03.06 20:49):
Ale chłopie głupoty piszesz ,chyba nie wiesz ile wynosi najniższa krajowa. Jakoś dziwne bo znam osoby które są zadowolone z zarobków i z tego co mówią to na tych samym stanowiskach w innych firmach tyle nie zarobią .Zwolniłem się z zakładu ponieważ otworzyłem wlasną działalność gosp, ale przepracowałem tu ponad 2 lata i złego słowa nie moge powiedzieć ani na zarobki , ani na Lsów czy kierowników.
Widać że jestes głupim cianiasem bo kto z własną działalnościa firmą musi jeszcze pracować.
Chyba masz 5 zł na miesiąc zysku widocznie z swojej działalności.

IP i czas połączenia logowane. [18110701]
[07.03.2011] 20:43
też pracownik
Czytaj ze zrozumieniem pajacu , napisałem ze otworzyłem własną dzialalność i dlatego się zwolniłem z Hiltona.

IP i czas połączenia logowane. [18112577]
[07.03.2011] 23:14
proaktiv
najniższa krajowa to 1386 zł
pakowaczka z pół etatu ma 740 a z całego etatu 1500,00 a debager 1600,00
reasumując
pakowaczka zarabia o 114, 00 zł więcej a debager 214 od najniższej krajowej

IP i czas połączenia logowane. [18113317]
[08.03.2011] 12:07
moniczkaaaaaaaaa
hej a co powiecie o pracy na myjni na nocce przy myciu tych taśm ? ja tam kiedyś pracowałam tylko ze puzniej mi godziny przeszkadzały pracy bo robiłam na 16 do dupy zmiana chciałabym załapać się tam na te nocki bo fajnie mi się tam robiło piszcie coś jak wiecie , aha i jeżdże tam z podaniami co dwa miesiace i nie odzywają sie przez maila tez nic : pomocy !!!

IP i czas połączenia logowane. [18114739]
[08.03.2011] 12:40
k.....
moniczkaaaaaaaaa (11.03.08 12:07):
hej a co powiecie o pracy na myjni na nocce przy myciu tych taśm ? ja tam kiedyś pracowałam tylko ze puzniej mi godziny przeszkadzały pracy bo robiłam na 16 do dupy zmiana chciałabym załapać się tam na te nocki bo fajnie mi się tam robiło piszcie coś jak wiecie , aha i jeżdże tam z podaniami co dwa miesiace i nie odzywają sie przez maila tez nic : pomocy !!!
osoby ktore juz kiedys pracowaly w hiltonie a sie z niego zwolnily lub zostaly zwolnione drugi raz nie zostaja juz przyjete

IP i czas połączenia logowane. [18114827]
[08.03.2011] 23:20
solidny pracodawca
k..... (11.03.08 12:40):
osoby ktore juz kiedys pracowaly w hiltonie a sie z niego zwolnily lub zostaly zwolnione drugi raz nie zostaja juz przyjete
Jawna dyskryminacja osób które się same zwolniły z pracy.
A niby to nie ma mobbingu w Hiltonie wystarczy poczytać to forum jak LS i operatorki odnoszą się do ludzi na forum tak samo jest w pracy.

IP i czas połączenia logowane. [18117554]
[10.03.2011] 09:30
swiff
solidny pracodawca (11.03.08 23:20):
A niby to nie ma mobbingu w Hiltonie wystarczy poczytać to forum jak LS i operatorki odnoszą się do ludzi na forum tak samo jest w pracy.
Dyskryminacja niepracujących?
dobrze że nie dyskryminują własnych pracowników

IP i czas połączenia logowane. [18122253]
[10.03.2011] 09:45
solidny pracodawca
swiff (11.03.10 09:30):
chyba nie zrozumiałeś o czym piszemy i nie wiesz na czym polega dyskryminacja.

IP i czas połączenia logowane. [18122332]
[10.03.2011] 09:55
swiff
solidny pracodawca (11.03.10 09:45):

zrozumiałem Skoro pracownik sam się zwolnił i nie jest pracownikiem to w jaki sposób firma go dyskryminuje?

IP i czas połączenia logowane. [18122367]
[10.03.2011] 10:29
re 23
swiff (11.03.10 09:55):
solidny pracodawca (11.03.10 09:45):

zrozumiałem Skoro pracownik sam się zwolnił i nie jest pracownikiem to w jaki sposób firma go dyskryminuje?

IP i czas połączenia logowane. [18122520]
[13.03.2011] 17:16
praca34
w sumie każdy zakład który go do roboty nie przyjmie to do dyskryminuje hahaha

IP i czas połączenia logowane. [18135114]
[15.03.2011] 22:54
kolos40
samba45 (10.09.05 11:50):
były hilton (10.09.05 09:33):
A ja chce nawiazac do wypowiedzi hilllltttt chyba gowno wiesz o pracy operatora jak jestes taka madra to stan i prowadz cala produkcje...i zobaczymy......a nie znasz ludzi i ich obgadujesz !!! i jeszcze jedno co masz do bananka i agi...zazdroscisz im ze sa razem bo chyba na to wyglada....moze ciebie trzeba przeniesc albo zwolnic....!!!

na posadę operatora w hiltonie można się nauczyć w półtora miesiąca !
dowód na to taki ze jak przychodzą na wakacje studentki to robią za operatorki jak operator idzie na urlop . Fakt studentka nauczy sie w miesiac i robi za gówniane pieniadze z agencji , ale jak baba ma zawodówkę to macie ludzie dowody na to że pracują z operatorem i rok czasu i dalej mało umie !
nikt nie zazdrości ludziom ze są razem każdy kogoś ma i każdy sam wybiera aga wybrała banana banan agę . Zasługują jeden na drugiego hahahahaha . Banan to chamisko bez polotu i kultury , zakompleksiony ze stałym syndromem dokazywania ze jest dobry ze jest silny ze jest mądry dobry przykład na karierę w hiltonie .
Z debagera na wagowego Dlaczego ? Za darcie ryja na pakowaczki i operatorki ze nic nie robią tylko stoją darł się darł się i awansował
w tamtych czasach nikt nie pomiatał tak ludźmi jak bananek.
Podddd@@@acz kierownika tak o nim mówiono i tak sie dostaje zielona czapkę !
Nie umie zarządzać ludźmi chamstwem nic nie wskóra jak go przeniosą spowrotem na team c to ja się zwolnię .

IP i czas połączenia logowane. [18143800]
[15.03.2011] 23:11
kolos40  kolos40@tlen.pl
Kochani ludzie otwierałem ten zakład z W.Z ,naprawde wstyd ,co do pewnych osób jest pisana prawda to że dali władze ludziom niekompetętnym to prawda np MR banan,MR GOŁĄB ITD .SMUTNO MI ŻE TAKIE SĄ OPINIE NIEJEDNEGO TAM WYSZKOLIŁEM ALE SAM CZSAMI BYŁEM AROGANCKI I NIE SZNOWAŁEM LUDZI ,TYLKO MUSICIE PAMIĘTAĆ ŻE KIJ MA DWA KOŃCE I JA TAKSAMO DOSTQWAŁEM OSTRE REPRYMĘDY OD PRZEŁOŻONYCH AŁE CZAS KTÓRY TAM PRZEPRACOWAŁEM WSPOMINAM WESOŁO I MIŁO POZDRAWIAM STARA EKIPĘ PITER

IP i czas połączenia logowane. [18143911]
[18.03.2011] 19:30
wicia35
kolos40 (11.03.15 23:11):
Kochani ludzie otwierałem ten zakład z W.Z ,naprawde wstyd ,co do pewnych osób jest pisana prawda to że dali władze ludziom niekompetętnym to prawda np MR banan,MR GOŁĄB ITD .SMUTNO MI ŻE TAKIE SĄ OPINIE NIEJEDNEGO TAM WYSZKOLIŁEM ALE SAM CZSAMI BYŁEM AROGANCKI I NIE SZNOWAŁEM LUDZI ,TYLKO MUSICIE PAMIĘTAĆ ŻE KIJ MA DWA KOŃCE I JA TAKSAMO DOSTQWAŁEM OSTRE REPRYMĘDY OD PRZEŁOŻONYCH AŁE CZAS KTÓRY TAM PRZEPRACOWAŁEM WSPOMINAM WESOŁO I MIŁO POZDRAWIAM STARA EKIPĘ PITER

niczego nie otwierałeś . Wywalili cię za chamstwo bo cie nikt nie lubiał nikomu nie żal chamskiego personelu . nie wracaj i nie pisz na naszym forum

IP i czas połączenia logowane. [18155079]
[21.03.2011] 10:10
calineczka
Wypisujecie same głupoty a nie konkrety ,dlaczego nie piszecie jak wam się pracuje po zmianach .Narobili liniowców i jest totalny cyrk . Następna sprawa to posiłki , porcje coraz mniejsze a większość niejadalna . Koszt posiłku około 12zł a jak biorę zupkę za 1,60 to już za bułkę muszę sobie zapłacić fajny przelicznik nie ma co ino tak dalej. Powinna być równowartość kwoty jaką zakład płaci , anie wielka łaska

IP i czas połączenia logowane. [18164292]
[21.03.2011] 21:31
Anna
pakowaczka (11.03.21 11:04):
"Najlepsza"to jest KRÓLOWA waców z tak porąbaną babą nie da się pracować .Wyzywa wszystkich od nierobów, leserów ważna jak magi w zupie . Nikt z nią nie chce pracować .Łazi do biura i na wszystkich na daje . Ja tam więcej nie pójdę i koniec mogą mi nawet premie zabrać ale nie dam sobie ubliżać . Niema worków, foli , pojemników . Cztery osoby na wakach a zasuwa jedna Totalny cyrk jedna wielka porażka .

Jeżeli uważasz Małgosiu że Tobie ubliżyłam to też idż do biura a linia vac nie jest linią wypoczynkową jeden operator i trzy linie (12 13 14 )zapraszam pokarz na co Cię stać

IP i czas połączenia logowane. [18166938]
[01.04.2011] 15:32
kolos40  kolos40@tlen.pl
wicia35 (11.03.18 19:30):
kolos40 (11.03.15 23:11):

niczego nie otwierałeś . Wywalili cię za chamstwo bo cie nikt nie lubiał nikomu nie żal chamskiego personelu . nie wracaj i nie pisz na naszym forum
ja nie otwierałem byłem zatrudniany razem z witkiem jak taki jesteś madry to napisz jak sie nazywzsz cwaniaku bo widze że jesteś słabiutki dlatego się boisz sie ujawnić

IP i czas połączenia logowane. [18211670]
[04.04.2011] 20:14
MMM
Hej, chciałam się zapytać jak wygląda praca w Hiltonie,jakie zarobki,czy zakład przyjmuje bezpośrednio czy przez agencje i czy te nadgodziny są nadal,a jeśli tak to czy przymusowe. Ja także pracuje w "chłodni" ale przy troche innym produkcie. Proszę o odpowiedzi

IP i czas połączenia logowane. [18225055]
[13.04.2011] 20:16
ankaaaa
Cześć
Czy ktoś z Was zastanawiał się nad zakupem kart MULTISPORT... ??? Bardzo fajjna sprawa - a słyszałem że wzięcia na karty nie ma ?? :/

IP i czas połączenia logowane. [18263801]
[17.04.2011] 13:17
bycio
taaa karta dla hiltonowców wylezie taki z hali po dziesięciu godzinach i wyskoczy na siłownię ha ha dobre ale dla zasiedziałych biurokratów

IP i czas połączenia logowane. [18277164]
[17.04.2011] 21:44
gagag3
bycio (11.04.17 13:17):
taaa karta dla hiltonowców wylezie taki z hali po dziesięciu godzinach i wyskoczy na siłownię ha ha dobre ale dla zasiedziałych biurokratów
mogliby dać bony na paliwo

IP i czas połączenia logowane. [18279370]
[18.04.2011] 16:56
kabel
a slyszeliscie wiesci z danii? juz na powitanie jedna gwiazda dala popis swoich umiejetnosci ha ha ha!

IP i czas połączenia logowane. [18282029]

1 «   11 12 13 14 15   » 78 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat