o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Gospodarka i giełda
 » Odpowiedz na ten temat

HILTON TYCHY OPINIE

1 «   70 71 72 73 74   » 96 Strony tematu:
[01.03.2014] 02:08
jurko44
dla mnie to najlepsza firma

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [21069100]
[01.03.2014] 20:30
zaraza
odnosnie kontroli zwolnien
1.prosze podac podstawe prawna ktora nakazuje mi okazac paragon ze sklepu lub zaswiadczenie od lekarza, w wypadku gdy podczas wizyty gestapo jestem nieobecny.
2.byc moze zle szukalem, ale nie znalazlem nigdzie ustepu ktory "mowi" jakie czekaja mnie konsekwencje prawne w sytuacji, gdy najzwyczajniej nie otworze drzwi wielmoznemu panu kontrolerowi(mowa o firmie zewnetrznej nie o ZUS-owskim szpiclu).
Biuletyn Informacyjny Zakładu Ubezpieczeń Społecznych
"Nie uważa się, że ubezpieczony wykorzystuje zwolnienie lekarskie od pracy niezgodnie z jego celem, jeżeli wyjechał na okres leczenia do rodziny i wskazał płatnikowi składek miejsce pobytu"
Wczoraj sie dowiedzialem, ze mam rodzine na Malediwach Chyba sie rozchoruje.

IP i czas połączenia logowane. [21070044]
[01.03.2014] 20:44
dziadekmizmarl
zaraza (14.03.01 20:30):
1.prosze podac podstawe prawna ktora nakazuje mi okazac paragon ze sklepu lub zaswiadczenie od lekarza, w wypadku gdy podczas wizyty gestapo jestem nieobecny.
a jak bede na pogrzebie ? mam przyniesc akt zgonu ? klepsydre? pod@@@ac krzyz z cmentarza?

IP i czas połączenia logowane. [21070072]
[01.03.2014] 22:07
chory
a ja sie kuurrwa na to pisze ! przyjedzie gostek posla go po leki do apteki ...

IP i czas połączenia logowane. [21070192]
[01.03.2014] 22:20
szelmeliam
wielkafirma (14.02.27 21:27):
jaka to firma będzie sprawdzać mnie nia horobowym?

CONPERIO

IP i czas połączenia logowane. [21070213]
[23.11.2017] 17:47
[03.03.2014] 10:39
szpieg chorych
ale się zdziwią Wybulą firmie forsę zamiast swoim dać zarobić . A ludzie będą chorować bo z chorobą nikt nie wygra

IP i czas połączenia logowane. [21072083]
[03.03.2014] 18:33
steki mix
szpieg chorych (14.03.03 10:39):
ale się zdziwią Wybulą firmie forsę zamiast swoim dać zarobić . A ludzie będą chorować bo z chorobą nikt nie wygra

wcale ich nie trzeba wpuszczac do mieszkania

IP i czas połączenia logowane. [21072640]
[03.03.2014] 20:28
P.Rafał
master 38 (09.10.18 15:04):
<cytat>zestresowana (09.10.12 17:36):
Lz agencji traktują tam jak śmieci wrzeszczą na nich jak by starzy pracownicudzi y byli właścicielami bandy niewolników . Nikomu nie polecam !
Taką wagową M.O. to tylko w mordę lać kłamie kłamie i kłamie !
</cytat>
Ze ludzi z agencji traktuja jak śmieci jest to gówno prawdą,wielu z nich awansowało z pakowaczy na operatorów i całkiem dobrze zarabiają.Natomiast resztę pracowników którzy nadal pracują przez agencje można zaliczyć jedynie do marginesu Hiltona wiadomo że z Nich nic nie będzie,a z drugiej strony w jakim trzeba być rynsztoku żeby pracować przez agencje w tak długim okresie za takie pieniądze!!!No chyba że się mieszka pod mostem i delektuje się życiem kloszarda...

Ty gościu kloszard to ty może jesteś i podaj nazwisko to ryja ci obije a później do sadu podam za zniesławienie a i może pan dyrektor się dowie co myślisz o ludziach i jak ich traktujesz i pod most to możesz ty wyleciec

IP i czas połączenia logowane. [21072814]
[03.03.2014] 21:36
masa pianowa
2.byc moze zle szukalem, ale nie znalazlem nigdzie ustepu ktory "mowi" jakie czekaja mnie konsekwencje prawne w sytuacji, gdy najzwyczajniej nie otworze drzwi wielmoznemu panu kontrolerowi(mowa o firmie zewnetrznej nie o ZUS-owskim szpiclu).
"Nie uważa się, że ubezpieczony wykorzystuje zwolnienie lekarskie od pracy niezgodnie z jego celem, jeżeli wyjechał na okres leczenia do rodziny i wskazał płatnikowi składek miejsce pobytu"

no to co z ta firma

IP i czas połączenia logowane. [21072917]
[03.03.2014] 22:29
zdrowotny 3

mozesz chorować u rodziny na malediwach bo prawo ci pozwala tylko musisz płatnikowi zostawić adres i tam poleci na kontrolę conperio a hilton za to zapłaci

IP i czas połączenia logowane. [21073011]
[11.03.2014] 23:25
gość z HF
tak jakoś wzięło mnie i poszukałem,pojeździłem ,popytałem i wychodzi na to że praca w zakładach mięsnych z racji na specyficzną branżę jest dla desperatów,nieudaczników,osób"a bo mi się nie chce",tanich karierowiczów i przepraszam że zaliczam do tego grona samotne matki.ja chyba zaliczam się do tych co im się nie chce,nie chce mi się bo mam kupę fajnych znajomych w tym zakładzie,nie chce mi się szukać innej ciekawej lepiej płatnej pracy chociaż wiem że jest ,ja pi...le jak ten zakład potrafi zj..bać psychikę że wszystkiego się odechciewa nawet odejście z tego syfu tak to wciąga

IP i czas połączenia logowane. [21086124]
[11.03.2014] 23:49
heniutek123
MULTIKINO ROZDAJE BILETY!
Z okazji urodzin Multikino rozdaje bilety do wykorzystania w dowolnym czasie.
Zapisz się po odbiór wejściówek już teraz:
http://biletymultikino.rox.pl/
Promocja do wyczerpania zapasów.

IP i czas połączenia logowane. [21086174]
[12.03.2014] 11:12
fikusia
o swoich spostrzeżeniach, opiniach i nawet ogłoszeniach piszcie na nowo powstałym portalu www.czypolecam.pl

IP i czas połączenia logowane. [21086510]
[12.03.2014] 19:04
niemahiltona
fikusia (14.03.12 11:12):
o swoich spostrzeżeniach, opiniach i nawet ogłoszeniach piszcie na nowo powstałym portalu www.czypolecam.pl

nic tam nie ma

IP i czas połączenia logowane. [21087241]
[12.03.2014] 19:18
bedziehilton
wiec czas cos napisac

IP i czas połączenia logowane. [21087258]
[12.03.2014] 19:20
bedziehilton
czy alina wasilewska to rodzina wasyla z mielonego ?
widze ze w HFP pracuja cale klany

IP i czas połączenia logowane. [21087259]
[12.03.2014] 21:03
liptonek
bedziehilton (14.03.12 19:20):
czy alina wasilewska to rodzina wasyla z mielonego ?
widze ze w HFP pracuja cale klany

dopiero teraz coś kojarzysz? to jego żona

IP i czas połączenia logowane. [21087420]
[13.03.2014] 21:18
tombekbombek
prawda to ze nie ma już premi kwartalnej? A urlop na żadanie mozna w tym roku wziąć czy już nie ?

IP i czas połączenia logowane. [21089038]
[14.03.2014] 07:05
premia
premia jes ale chyba inaczej przyznawana, ponoc 100 peelenow co miesiac

IP i czas połączenia logowane. [21089340]
[15.03.2014] 19:53
jokoloko
hilton foods ryje banie, kwartalki nie ma, stawka miesieczna to 1600 brutto, dokladaja obowiazkow ino, pracownicy widze zmieniaja sie jak w kalejdoskopie, co tydzien nowe twarze, tylko liniowi, zieloni i czerwoni trzymaja sie dupami stolkow jak mucha gowna, normalny czlowiek tu nie pozyje, zamowien tyle ze po 9 godzinach koniec pracy na calej hali, robisz soboty, swieta, na okraglo, niby oszczednosci ale co miesiac jakas nowa maszyna, jakies inwestycje, w pracownikow nie inwestuja bo maja sile robocza jak ruskie czlowieka w czasie wojny, czas uciekac na wiosne

IP i czas połączenia logowane. [21091699]
[17.03.2014] 15:17
Karolina O...
Nooo dajcie spokój.takich rzeczy to jeszcze nie było.Tancerka Gogo jako sekretearka Ciekawe czy dyrektorowi też tańczy na biurku...co te dziewczyny dla kasy nie zrobią...

IP i czas połączenia logowane. [21093914]
[17.03.2014] 15:22
Karolina O...
Proponuje zobacie sobie cały ten filmik,który podała dziewczyna dwa komentarze wyżej.Od 5:48 minutyu do końca tam kilka razy tą blondyne pokazują.Widać po niej od razu,że zero rozumu

IP i czas połączenia logowane. [21093921]
[17.03.2014] 20:45
ukraina_miasto_czy_to_gmina
Karolina O... (14.03.2014.17 15:17):
...co te dziewczyny dla kasy nie zrobią...

Niektore to nawet w Hiltonie sie zatrudniaja... ech, kobiety zeszly na psy

IP i czas połączenia logowane. [21094362]
[18.03.2014] 11:44
kiero line
w hiltonie same stare babska robią Laseczek tu nie ma !

IP i czas połączenia logowane. [21095029]
[18.03.2014] 11:46
sabrincia
Karolina O... (14.03.2014.17 15:22):
Proponuje zobacie sobie cały ten filmik,który podała dziewczyna dwa komentarze wyżej.Od 5:48 minutyu do końca tam kilka razy tą blondyne pokazują.Widać po niej od razu,że zero rozumu

ty to masz za to dużo rozumu kobieto z hiltona za 1680 zł buhahaha

IP i czas połączenia logowane. [21095035]
[18.03.2014] 21:46
gość z HF

jaka zazdrość tu kipi najśmieszniejsze to nie to że "tancerka" jest sekretarką tylko to że wiele pracownic tego zakładu po maturze,po studiach,technikach robią za takie śmieszne pieniądze w takich warunkach . co takiego ta blondyna zrobiła ,ino za młodu z głupoty poświeciła d u p ą (może i dała komu trzeba),wiele z was powie że godność nie pozwala im żeby coś takiego zrobić ale godne jest dawanie się wykorzystywać w pracy. szczerze mówiąc-pisząc ma blondyna głowę na karku i z tego korzysta czego nie można powiedzieć o wielu naszych Paniach z produkcji.mają chłopy ubaw z was

IP i czas połączenia logowane. [21095903]
[19.03.2014] 09:15
axa833
gość z HF (14.03.2014.18 21:46):

jaka zazdrość tu kipi najśmieszniejsze to nie to że "tancerka" jest sekretarką tylko to że wiele pracownic tego zakładu po maturze,po studiach,technikach robią za takie śmieszne pieniądze w takich warunkach . co takiego ta blondyna zrobiła ,ino za młodu z głupoty poświeciła d u p ą (może i dała komu trzeba),wiele z was powie że godność nie pozwala im żeby coś takiego zrobić ale godne jest dawanie się wykorzystywać w pracy. szczerze mówiąc-pisząc ma blondyna głowę na karku i z tego korzysta czego nie można powiedzieć o wielu naszych Paniach z produkcji.mają chłopy ubaw z was

dlaczego tylko pisze się o kobietach że pracują za takie pieniądze a mężczyżni w hiltonie to może zarabiają dużo i żyją jak rokefeler szczytem pragnień każdego faceta była praca w hiltonie zostać debagerem to było pragnienie każdego faceta nie oszukujmy się każdy pracuje bo albo nie ma innego wyjścia albo jest tak leniwy że nie szuka innej pracy bo jest tak dobrze

IP i czas połączenia logowane. [21096315]
[19.03.2014] 15:57
Wiolcia88
No to może zatrudnijmy więcej prostytutek w hiltonie,niech siądą na najwyższe stanowiska etc dyrektorek,zastepcy,kierowniczki i niech prowadzą Zobaczymy jak szybko Hilton upadnie.Co za bzdury,po0 takiehj widać co jest warta,zwykła karierowiczka i tyle,która jak trzeba i pod biurko wejdzie,żeby tylko stanowisko utrzymać. Po niej akurat widać,że to pustak.Takie to od razu powinny CV składać do burdelów,a nie zajmować odpowiedzialne stanowiska.

IP i czas połączenia logowane. [21096945]
[19.03.2014] 22:15
gość z HF
axa833 (14.03.2014.19 09:15):
gość z HF (14.03.2014.18 21:46):

dlaczego tylko pisze się o kobietach że pracują za takie pieniądze a mężczyżni w hiltonie to może zarabiają dużo i żyją jak rokefeler szczytem pragnień każdego faceta była praca w hiltonie zostać debagerem to było pragnienie każdego faceta nie oszukujmy się każdy pracuje bo albo nie ma innego wyjścia albo jest tak leniwy że nie szuka innej pracy bo jest tak dobrze
tylko popatrz ilu 30-40 latków zostaje dłużej niż rok,głównie robią tacy dla których hilton to pierwsza praca po szkole lub o wiele starsi co chyba rzeczywiście są nieudacznikami że godzą się na takie warunki.
Wiolcia88 (14.03.2014.19 15:57):
No to może zatrudnijmy więcej prostytutek w hiltonie,niech siądą na najwyższe stanowiska etc dyrektorek,zastepcy,kierowniczki i niech prowadzą Zobaczymy jak szybko Hilton upadnie.Co za bzdury,po0 takiehj widać co jest warta,zwykła karierowiczka i tyle,która jak trzeba i pod biurko wejdzie,żeby tylko stanowisko utrzymać. Po niej akurat widać,że to pustak.Takie to od razu powinny CV składać do burdelów,a nie zajmować odpowiedzialne stanowiska.

trzeba mieć łeb na karku żeby przynajmniej tak kombinować,nie bronię jej a was drogie panie jest mi żal że nie macie odwagi postawić się ( bo jesteście większością w tym zakładzie)

IP i czas połączenia logowane. [21097514]
[26.03.2014] 19:31
gość z HF
Ku przestrodze.
zmieńcie nazwy zwierząt na nazwiska naszych ....,no właśnie niech każdy sam sobie odpowie
Peter Drucker, ojciec współczesnych metod zarządzania, był zdania, że "90% tego co nazywamy zarządzaniem polega na utrudnianiu życia pracownikom".
W korporacjach oraz w wielu średnich firmach rządzą procedury i bardzo ambitni menedżerowie, którzy te zasady wymyślają i udoskonalają. Jednak często zapominają, czemu tak naprawdę ma służyć ich praca.
Jakiś czas temu dostałem maila zatytułowanego Bajka o mrówce", nieznanego autorstwa, ale czy to na pewno jest bajka?
Codziennie wcześnie rano, mała mrówka przybywała do pracy i natychmiast rozpoczynała pracę. Produkuje dużo i jest szczęśliwa. Szef, lew, był zdumiony widząc, że mrówka pracuje bez nadzoru. Pomyślał, że jeśli mrówka może wytwarzać tak dużo bez nadzoru, to czyż nie wytwarzałaby jeszcze więcej, gdyby miała nadzorcę.
Zatrudnił więc karalucha, który posiadał szerokie doświadczenie jako nadzorca i znany był z pisania znakomitych raportów. Pierwszą decyzją karalucha było wprowadzenie systemu kart zegarowych.
Potrzebował też sekretarki, by pomagała mu pisać i drukować raporty, oraz zatrudnił pająka do zarządzania archiwami i monitorowania wszystkich rozmów telefonicznych.
Lew był zachwycony raportami karalucha i poprosił go o sporządzenie wykresów w celu opisania tempa produkcji i analizowania trendów tak, by mógł je wykorzystać do prezentacji na zebraniach Zarządu. Tak więc karaluch musiał kupić nowy komputer, drukarkę laserową i zatrudnił muchę do prowadzenia działu informatyki.
Mrówka, kiedyś tak produktywna i zrelaksowana, nienawidziła nadmiaru nowej papierkowej roboty i spotkań, które zabierały jej większość czasu. Lew doszedł do wniosku, że nadszedł czas mianowania osoby kierującej działem, w którym pracowała mrówka. Stanowisko dano cykadzie, której pierwszą decyzją był zakup do biura nowego dywanu i ergonomicznego krzesła.
Nowy kierownik, cykada, też potrzebowała komputera i osobistego asystenta, którego wzięła ze sobą z poprzedniego działu po to, by pomagał jej przygotowywać Strategiczny Plan Optymalizacji Kontroli Pracy i Budżetu. Dział, w którym pracuje mrówka jest teraz smutnym miejscem, gdzie nikt się nie śmieje, za to wszyscy stali się nerwowi.
W tym samym czasie cykada przekonała szefa, lwa, co do absolutnej konieczności przeprowadzenia badania klimatycznego środowiska. Przy przeglądzie kosztów funkcjonowania działu mrówki, lew stwierdził, że produkcja uległa znacznemu zmniejszeniu.
Zatrudnił więc sowę, prestiżowego i znanego konsultanta, by ta przeprowadziła audyt i zaproponowała rozwiązania. Sowa spędziła w dziale trzy miesiące i przygotowała ogromny, wielotomowy raport, kończący się następującym wnioskiem: "W dziale jest przerost zatrudnienia".
Zgadnijcie, kogo lew zwolnił jako pierwszego?
Oczywiście mrówkę, gdyż wykazywała brak motywacji i negatywną postawę.
Jak twierdził Drucker - "W organizacjach tylko trzy zjawiska występują naturalnie: SPORY, CHAOS i NIEEFEKTYWNOŚĆ. Cała reszta wymaga ś w i a d o m e g o przywództwa". Warto zapamiętać.

IP i czas połączenia logowane. [21106950]

1 «   70 71 72 73 74   » 96 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat