o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Gospodarka i giełda
 » Odpowiedz na ten temat

HILTON TYCHY OPINIE

1 «   68 69 70 71 72   » 96 Strony tematu:
[28.01.2014] 22:01
adasco on
a co sam się zwolnił? czy go zwolnili?

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [21011909]
[29.01.2014] 13:57
mifillooo
adasco on (14.01.28 22:01):
a co sam się zwolnił? czy go zwolnili?

a o kim mowa .. wogole zmieniło sie cos od roku .tyle juz nie pracuje w tej firmie polepszyly sie zarobki i warunki chodz troszke

IP i czas połączenia logowane. [21012891]
[29.01.2014] 15:19
No ja
Polepszyły się????....Poczytaj bo nie doczytałeś-ja od czerwca zarobiłem więcej niż tam przez rok.....I mam kontakt z tymi którzy tam pracują do teraz (wagowi,liniowe/i to osobna grupa zarobków i tego nie policzę może mają więcej niż ja za te pół roku-ale oni dymają rok)-w każdym bądź razie debager bądź pakowaczka -sorry zarabia grosze w tej firmie...

IP i czas połączenia logowane. [21013069]
[29.01.2014] 17:08
no sorryy
No ja (14.01.29 15:19):
Polepszyły się????....Poczytaj bo nie doczytałeś-ja od czerwca zarobiłem więcej niż tam przez rok.....I mam kontakt z tymi którzy tam pracują do teraz (wagowi,liniowe/i to osobna grupa zarobków i tego nie policzę może mają więcej niż ja za te pół roku-ale oni dymają rok)-w każdym bądź razie debager bądź pakowaczka -sorry zarabia grosze w tej firmie...

grosze nie grosze ale ludzie się już nauczyli pół roku na zwolnieniu to minus 490 zł na ręke Tylko pomyśl ze biletu też nie płacimy To kto tu jest do tyłu?
Bo mi za pół roku to jakieś 600 zeta wychodzi a co w wolne to nie w robocie Prawda?

IP i czas połączenia logowane. [21013279]
[30.01.2014] 05:31
huhu
A co z Arkiem gołębiem robi tam jeszcze??

IP i czas połączenia logowane. [21014318]
[22.11.2017] 19:22
[30.01.2014] 15:57
sabrinha
a co zazdrościsz mu?

IP i czas połączenia logowane. [21015154]
[30.01.2014] 17:44
huhu
sabrinha (14.01.30 15:57):
a co zazdrościsz mu?

KOMU MAM ZAZDROŚCIĆ

IP i czas połączenia logowane. [21015394]
[01.02.2014] 11:31
pieczone golabki
huhu (14.01.30 17:44):
sabrinha (14.01.30 15:57):
a co zazdrościsz mu?

KOMU MAM ZAZDROŚCIĆ

Arek do nie miemiec jedzie ciekawe jaka tam zlapał fuche może Kapo

IP i czas połączenia logowane. [21018579]
[02.02.2014] 10:34
genoweffa
wszyscy powinni popracować na zachodzie może by zobaczyli jak tam traktuje się pracownika Choć maryśka była w danii a u nas dalej tworzy ruski kołchoz ehh..

IP i czas połączenia logowane. [21020187]
[02.02.2014] 22:07
hehehe
ja robiłem kiedyś dawno na Hiltonie a teraz na zachodzie i sobie chwale trzeba trafić i znać dobra firme to robota będzie dobra.A poza tym na zachód sie jedzie zarobić a nie grać w hu** bo jak ktos ma zamiar na zachodzie pić i sobie używać to niech lepiej siedzi w polsce.zarobie 9 razy lepiej niz w hiltonie i mniej sie narobie niz tam w HF .jak jesteś rzeźnikiem i cos umiesz to nie zastanawiaj sie bo w hiltonie nic nie zarobisz,a walić tych co są kucharzami a hilton zrobil z nich pseudo rzeźników kucharz,mechanik,stolarz,elektryk itp nigdy nie bedie dobrym rzeźnikiem!!

IP i czas połączenia logowane. [21021427]
[03.02.2014] 20:30
bezpseudo
jak masz fach w ręku to nie robisz na hiltonie a jak masz znajomości to na hiltonie możesz nie robić ale rządzić ludzmi ... maszyna nie porządzi bo to trza umieć ...ale ludźmi ? Nie wiem jakie uprawnienia maja liniowi zeby oceniać pracę innego czlowieka? może to psycholodzy? albo ci co umieją lepiej od tych którymi kierują ? Jaką szkołę skończyła taka Ania , Kasia lub bananek? ZARZĄDZANIE ?

IP i czas połączenia logowane. [21022962]
[03.02.2014] 20:37
Papaj
Ciekawe co robi Myzia Pyzia? Może się kąpie?

IP i czas połączenia logowane. [21022985]
[03.02.2014] 20:38
Papaj
A dlaczego wołają na mnie Papaj?

IP i czas połączenia logowane. [21022992]
[04.02.2014] 05:24
Myzia pyzia
bezpseudo (14.02.03 20:30):
jak masz fach w ręku to nie robisz na hiltonie a jak masz znajomości to na hiltonie możesz nie robić ale rządzić ludzmi ... maszyna nie porządzi bo to trza umieć ...ale ludźmi ? Nie wiem jakie uprawnienia maja liniowi zeby oceniać pracę innego czlowieka? może to psycholodzy? albo ci co umieją lepiej od tych którymi kierują ? Jaką szkołę skończyła taka Ania , Kasia lub bananek? ZARZĄDZANIE ?

Zgłoś się na następny nabór jak będzie zapotrzebowanie na liniowego a nie marudzisz.

IP i czas połączenia logowane. [21023514]
[04.02.2014] 12:19
genowefcia
wykonuję ważniejszą pracę niż liniowanie szwendanie

IP i czas połączenia logowane. [21023863]
[05.02.2014] 00:10
jjjjjjj
wszyscy to najlepsi pracownicy a tak naprawde to pajace co nic nie umią zrobić

IP i czas połączenia logowane. [21025136]
[05.02.2014] 12:20
niewazne
Widze wszyscy cfani na forum wypisujac jakies @@@y bez sensu ludzie zajmijcie sie wlasnym zyciem a nie piszecie @@@ na innych jak takie z was kozaki to podejdzcie do kogos do kogo cos macie i powiedzcie mu to prosto w oczy a nie za plecami na jakims @@@anym forum jak male dzieci poprostu zenada jak nie masz co w domu robic to idz sobie pobiegaj a nie @@@y piszesz zal mi was ludzie :/

IP i czas połączenia logowane. [21025630]
[05.02.2014] 18:40
worek
niewazne (14.02.05 12:20):
Widze wszyscy cfani na forum wypisujac jakies @@@y bez sensu ludzie zajmijcie sie wlasnym zyciem a nie piszecie @@@ na innych jak takie z was kozaki to podejdzcie do kogos do kogo cos macie i powiedzcie mu to prosto w oczy a nie za plecami na jakims @@@anym forum jak male dzieci poprostu zenada jak nie masz co w domu robic to idz sobie pobiegaj a nie @@@y piszesz zal mi was ludzie :/

To sama nie czytaj i nie marnuj czasu .ps a napewno jak ktos ci przyjdzie i powie prosto w twarz ze jestes głupia to nadal bedzie miedzy wami oki ..napewno chcesz zeby ci wszyscy mowili prosto w oczy bo jak tak to pewnie na zakladzie nie znjadzie sie ani jedna osoba ktora cie lubi

IP i czas połączenia logowane. [21026408]
[05.02.2014] 21:29
gość z HF
niewazne (14.02.05 12:20):

zwróć uwagę że większość wpisów dotyczy przełożonych którzy rozmowę w cztery oczy traktują jako podważenie "autorytetu" ,więc jaki jest sens takiej rozmowy...

IP i czas połączenia logowane. [21026727]
[05.02.2014] 23:07
lancaster45
taaaa podejde do maliniaka i mu powiem że jest głupszy niz najstarsza pakowaczka hahaha

IP i czas połączenia logowane. [21026904]
[07.02.2014] 16:01
głodny
gdzie wyplata do @@@a?

IP i czas połączenia logowane. [21029710]
[07.02.2014] 17:54
efjsfjvdb
Klienci od 24 godzin nie mogą korzystać z kont firmowych. Bank na razie nie poinformował, co jest przyczyną awarii. To kolejna w ostatnim czasie awaria systemów elektronicznych tego banku.
Pan Maciej prowadzący firmę w Poznaniu próbował opłacić faktury kontrahentom. Do swojego konta firmowego zalogował się bez problemu, widzi stan konta, może wybrać lub wprowadzić dane kontrahenta, któremu chciał zapłacić, ale już przy próbie autoryzacji transakcji pojawiał mu się komunikat "spróbuj później". Innym razem zobaczył informację "błąd".
Bank pracuje nad awarią
Zaniepokojony, podejrzewając, że może mieć zawirusowany komputer, spróbował wykonać przelew jeszcze raz, korzystając z innego komputera. Z podobnym skutkiem. Sytuacja ma miejsce od wczoraj, mniej więcej od południa.
Kliknij się na Tel Awiw
Lot + 4 dni w 3* hotelu już od 1790zł! Warunki na wizztours.com
Rodzinna Toyota bez VAT
Zadbaj o komfort i bezpieczeństwo rodziny z nową Toyotą Verso!
Reklama BusinessClick
Napisał do nas w e-mailu: "Od wczorajszego południa nie można zrobić żadnej operacji z firmowego rachunku w BZ WBK poprzez system transakcji elektronicznych - mijają 24 godziny i bank nic konkretnego nie ma do powiedzenia: pracujemy nad tym itp.... Ani przepraszam... Kolejny raz system leży, więc chyba bank ma klientów w poważaniu". Nasz czytelnik kontaktował się z przypisanym mu opiekunem klienta, który nie kwestionował awarii i twierdził, że bank pracuje nad jej usunięciem.
Złość klientów
W podobnej sytuacji są inni użytkownicy banku, którzy skarżą się na profilu banku na Facebooku.
Wczoraj pan Jacek (o godz 21.20) się skarżył: "Dlaczego na stronie BZ WBK nie ma słowa o braku możliwości zrobienia przelewów z konta firmowego? Jeśli już zmieniacie coś w systemie informatycznym, to wypadałoby go wcześniej przetestować, a nie zostawiać klientów na tzw. lodzie" Odpowiedział mu administrator fanpejdża: "Panie Jacku, przepraszamy. Jak tylko wyeliminujemy trudności, poinformujemy Pana o tym". Ale awarii nie udało się usunąć, bo dziś rano p. Jacek dopisał: "No to się informatycy banku popisali....... niestety nadal nie działa i do godzin popołudniowych nie będzie działać. Problem został zdiagnozowany, ale nie naprawiony. Brawo, pełny profesjonalizm...".
W podobnej sytuacji jest pani Paulina. Dziś o godz. 7.42 napisała: "Drugi dzień nie działa przelew (konto firmowe), jak mam się tłumaczyć ludziom, że nie przelałam im pieniędzy? Naobiecywałam i ***** z tego wyszło". Niestety, nie dostała żadnej odpowiedzi. Takie same skargi zgłaszają inni klienci. Pani Ewa z Wrocławia: "Trzeci dzień nie można zrobić przelewu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!To ma być żart" czy pani Marzena z okolic Gdańska: "Gratulacje! Od niedzieli błąd 531 !!!brak możliwości wykonania przelewów firmowych!".
Bank nic nie wie. Po godzinie: "Mamy problem"
Biuro prasowe BZ WBK, do którego zadzwoniłem z prośbą o wyjaśnienia, było zaskoczone awarią. I obiecało ją sprawdzić. Jak tylko skontaktuje się z nami, przedstawimy stanowisko banku.
Po godzinie Marcin Obroniecki z biura prasowego banku potwierdził, że rzeczywiście jest problem z bankowością elektroniczną. "Rzeczywiście od pewnego czasu jest problem z zakładką Przelewy 24. Mamy nadzieję, że wkrótce uda się go usunąć". Nie potrafił jednak podać, kiedy problem zostanie rozwiązany.
Aktualizacja
Tuż po godz. 15 otrzymaliśmy z BZ WBK informacje następującej treści:
"Utrudnienia dotyczą tylko niektórych klientów firmowych i indywidualnych, w sumie ok. 140 rachunków. Część klientów nie może realizować przelewów wychodzących, pozostałe funkcjonalności działają poprawnie. Utrudnienia są wynikiem zmian w BZ WBK prowadzonych w weekend. Planujemy rozwiązanie problemu dziś w nocy. Oczywiście będziemy rozpatrywać wszystkie reklamacje składane przez klientów."
Cały tekst: http://wyborcza.pl/1 ,75248,15025121,Awaria_kont_firmowych_w_BZ_WBK__Nie_mozn a_wykonac.html#ixzz2sejtP7wb

IP i czas połączenia logowane. [21029940]
[07.02.2014] 20:14
kokorokospoko
co tu za bzdury wklejasz
artykul z 26 listopada 2013 cymbale

IP i czas połączenia logowane. [21030223]
[07.02.2014] 22:22
hektorekk
jedna wielka bzdura

IP i czas połączenia logowane. [21030558]
[10.02.2014] 13:43
bigi
hektorekk (14.02.07 22:22):
jedna wielka bzdura

gdzie wyplata ???????

IP i czas połączenia logowane. [21035003]
[10.02.2014] 14:36
Myzia pyzia
bigi (14.02.10 13:43):
hektorekk (14.02.07 22:22):
jedna wielka bzdura

gdzie wyplata ???????

Na koncie

IP i czas połączenia logowane. [21035091]
[10.02.2014] 15:26
galaretkazkością
jak zwykle nas kilka miesięcy pookradają i nie policzą od najniższej krajowej tylko to co braknie podpieprząąą z premi Powinni mi podnieść wypłatę o 60 zł bo tak mówi prawo ale robimy za złodziejskie stawki

IP i czas połączenia logowane. [21035212]
[11.02.2014] 18:00
bube
galaretkazkością (14.02.10 15:26):
jak zwykle nas kilka miesięcy pookradają i nie policzą od najniższej krajowej tylko to co braknie podpieprząąą z premi Powinni mi podnieść wypłatę o 60 zł bo tak mówi prawo ale robimy za złodziejskie stawki

byle by byla dobra podwyzka w tym roku

IP i czas połączenia logowane. [21037157]
[12.02.2014] 16:11
peterek23
jakos musi wytłumaczyć najniższą wydajność na hali to donosi na wszystkich zamiast wziąć sie za robotę ! zwalić na kogoś a sama powolna jak slimak

IP i czas połączenia logowane. [21038754]
[12.02.2014] 22:01
cham_ze_wsi
http://www.youtube.com/watch?v=qy4MvCpeX3I z dedykacja dla Renatki L Love @@@eczko

IP i czas połączenia logowane. [21039403]

1 «   68 69 70 71 72   » 96 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat