o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Gospodarka i giełda
 » Odpowiedz na ten temat

HILTON TYCHY OPINIE

1 2 3   » 74 Strony tematu:
[26.05.2007] 20:44
GOŚĆ z HILTONA
Czesc chcialbym abyscie wpisywali wasze opinie na temat tego co was drazni i cieszy w tej jakby nie bylo nowej firmie

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[26.05.2007] 20:49
pokachontas
to straszne wszystkie niemal weekendy w pracy i obowiazkowe nadgodziny !

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [10403601]
[27.05.2007] 20:56
pracownik
Wszystko wydaje sie ok wtedy jak produkcja idzie gladko, ale gdy cudowny pan R.M i gosc ze szkocji zaczynaja wymyslac nowe obowiazki to jasny h..... moze czlowieka trafic!!!!!! I do tego te wekendy w pracy i zarobki stosunkowo male jak na taka firme. Tak poza to moze byc.

IP i czas połączenia logowane. [10409720]
[26.03.2008] 23:23
pracownik*
Hej witam.
Co do Pana ze Szkocji w pełni przyznaję rację ta firma to jest po prostu jedno wielkie nieporozumienie,w tej firmie są "dobre" zarobki ale tylko wtedy jak człowiek zapie....... kilkadziesiąt nadgodzin w miesiącu,bo tak szczerze mówiąc bez nadgodzin (co najmniej 30nadgodzin wtedy dopiero jest ok)to tą wypłatą mogę sobie ty... podetrzeć!pracujemy w warunkach chłodniczych to raz,MUSIMY właściwie zostawać na nadgodzinach,a zapieprzamy ile dajemy radę a Oni mają nas gdzieś!traktują nas jak roboty!podwyżki takie ,że po prostu można śmiechem zabić!maja nas za nic i tyle na ten temat.......bo już nie mam nerwów żeby pisać dalej.

IP i czas połączenia logowane. [12476506]
[17.04.2008] 19:48
były pracownik
mam na mysli linie bez kości tam powinien zostać kierownikem lini krzychu rzeznik taki czerwony po twarzy chyba lubi alkochol lub ma problemy z cisnieniem ale sie zna na robocie i nietylko reszta załogi to nieporozumienie

IP i czas połączenia logowane. [12590937]
[24.04.2014] 07:51
[28.05.2008] 09:56
tratatata
witam
ja dopiero dzis ide trzeci dzień... Mi odpowiada ta robota...jak narazie bo niewiem co bedzie dalej. Czasem są takie nudy ze to sie w głowie nie mieści .. hehe Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [12833090]
[18.06.2008] 14:51
hiltonowiec
pracownik (07.05.27 20:56):
Wszystko wydaje sie ok wtedy jak produkcja idzie gladko, ale gdy cudowny pan R.M i gosc ze szkocji zaczynaja wymyslac nowe obowiazki to jasny h..... moze czlowieka trafic!!!!!! I do tego te wekendy w pracy i zarobki stosunkowo male jak na taka firme. Tak poza to moze byc.

hilton to gówniana firma

IP i czas połączenia logowane. [12954981]
[08.07.2008] 00:14
DO bEc bEc mieESO
słuchaj pracuję w hiltonie o wiele dłużej niż Ty i nie pozwole żebyś obrażała kobiety które tam pracują cwaniaro!!!!!!!!!!!jak Ci się coś nie podoba to WYPAD wiesz gdzie jest wyjście w Hiltonie!!!!!!!!!!pracujesz tam 2 miesiące także g.... wiesz i g.... umiesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!tak więc lepiej się nie wypowiadaj.

IP i czas połączenia logowane. [13068117]
[20.08.2008] 17:37
*****ONA*****
Ja nie pracuje w HILTONIE. Jak tak czytam Wasze negatywne opinie to aż płakać sie chce. Wy chyba nie wiecie nic o robocie w Lear Corporation Poland. Tam dopiero ludzi maja w D..... Jak mi nie wierzycie to sie zwolnijcie z Hiltona i idźcie tam. Ja wiem jak tam jest bo tam pracuje. Tam człowiek ma g.... do powiedzenia.

IP i czas połączenia logowane. [13305064]
[27.08.2008] 11:03
zainteresowany pracą
Witam chciałbym sie dowiedziec jakie są stawki godzinowe w waszej firmie , bo mam zamiar zlozyc papiery.

IP i czas połączenia logowane. [13346338]
[05.10.2008] 14:30
pracownik hiltona
Ta firma to porazka nic tylko czlowieka wykozystac zeby zapierda.... ponad norme i najlepiej niechcial miec tego zaplaconego i nic sie nie odzywac!Weekendy i świeta trzeba isc do roboty i w te dni najwiecej trzeba zostawac na nadgodziny i to obowiazkowo! Niewspomne jak tam pizga! I co najlepsze załoga jest wredna i zawistna tam jeden drugiemu podklada swine za plecami to są właśnie wieśniaki z Bierunia!!!

IP i czas połączenia logowane. [13575089]
[15.10.2008] 23:56
gyrosik
Witam , praca może być oki..ale te kobiety na mielonym pożal sie boże .. szkoda gadac ale jakos tam wytrzymuje .pozdrawiam wszystkich.Coż wspołpracowników sie nie wybiera...

IP i czas połączenia logowane. [13639127]
[15.01.2009] 12:57
aney
czesc napiszcie jakie sa zarobki

IP i czas połączenia logowane. [14196385]
[16.01.2009] 20:26
hiltoon
czesc. jak sie wam pracuje z r.m? pisze z malej litery bo ten czlowiek niezasluguje na nic wiecej.
on pracowal w danonie ale szczesliwie zostal wywalony na pysk !! hahaha

IP i czas połączenia logowane. [14205335]
[20.01.2009] 15:59
nnvbv
ponoc 9 zł/netto, tak przynajmniej słyszałem

IP i czas połączenia logowane. [14226698]
[04.02.2009] 10:02
TAK TAK74
pracownik (07.05.27 20:56):

Jak pacisy tak đpisy

IP i czas połączenia logowane. [14321253]
[26.02.2009] 18:56
poledwiczka
Pozdrawiamy jacka D i witolda z the best.. czy w robocie ????

IP i czas połączenia logowane. [14454450]
[26.02.2009] 21:05
laleczka 69
JACUŚ FAJNIE BYŁO JAK BYŁEŚ MOIM NIEWOLNIKIEM.
TWOJA PIPI Z LINI

IP i czas połączenia logowane. [14455409]
[27.02.2009] 12:34
no cóż
Ale ubaw,wiele osób nadaje się do zwolnienia,premie uwalone za\"kryzys\" chociaż produkcja coraz większa.ogólnie nie najgorzej

IP i czas połączenia logowane. [14458118]
[15.03.2009] 10:24
ciemnowłosa
Praca nie jest zla ale jedna osobe bym tam zniszczyła....!!!

IP i czas połączenia logowane. [14541090]
[08.06.2009] 16:45
opowiadamy o Hiltonie
Zarobki małe ale te baby tam to ryje mają niewyparzone same grube i stare i drą mordy na każdego nowego pracownika . przystojni kierownicy i brygadziści w soboty da się czasem wytrzymać

IP i czas połączenia logowane. [15020789]
[11.06.2009] 09:34
To wasze płace są wysokie
pokachontas (07.05.26 20:49):
to straszne wszystkie niemal weekendy w pracy i obowiazkowe nadgodziny !

500 zł na tydzień

IP i czas połączenia logowane. [15036131]
[22.06.2009] 17:34
opowiadamy o Hiltonie
ciemnowłosa (09.03.15 10:24):
Praca nie jest zla ale jedna osobe bym tam zniszczyła....!!!

i ja też taką panią M

IP i czas połączenia logowane. [15097670]
[22.06.2009] 17:36
klawisz123
DO bEc bEc mieESO (08.07.08 00:14):
słuchaj pracuję w hiltonie o wiele dłużej niż Ty i nie pozwole żebyś obrażała kobiety które tam pracują cwaniaro!!!!!!!!!!!jak Ci się coś nie podoba to WYPAD wiesz gdzie jest wyjście w Hiltonie!!!!!!!!!!pracujesz tam 2 miesiące także g.... wiesz i g.... umiesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!tak więc lepiej się nie wypowiadaj.

każdy ma prawo się wypowiadać na forum

IP i czas połączenia logowane. [15097690]
[26.06.2009] 13:10
Wer11111
Powiem tak, pracowałem tam w zeszłe wakacje jako \\\"debager\\\". i powiem jedno... NIGDY WIĘCEJ! Miałem 19 lat a w ciągu 1,5 miesiąca nabawiłem się cieśni nadgarstka, tak tak, dobrze słyszycie, wiecie jakie to jest ból?! Przeszywający od środka całe dłonie, najgorsze jest to ze nie można w nocy spać bo tak napierdziela ;\\\\

Także doradzam każdemu chłopakowi żeby nie szedł tam do pracy na wakacje!!! Bo w 90% trafiasz na debaging, czyli - przyjeżdża paleta mięsa, pół tony, albo więcej w skrzynkach. Skrzynki mają różną masę, jak przyjedzie schab wyładowany po brzegi to skrzynka może ważyć nawet 35 kilo!!! I tym mój drogi musisz podrzucić to na metr wysokości i później na@@@ać jak szalony, rozpakowując zafoliowane mięso. I to właśnie z tego miałem cieśnie. Palety z mięsem się nie kończą, jest ich cały magazyn, także nie licz na o@@@anie się ;] Niezła szkoła życia, jak ktoś chce spróbować to zapraszam ;> Poza tym temperatura na hali to (chyba, nie pamiętam dokładnie) 8 stopni Celsjusza.

No i bonus, raz na jakiś czas możesz zostać człowiekiem-marynatą, bo musisz mieszać marynaty w takim @@@onym kotle ponieważ Czesi lubią k*rwa zamarynowany boczek. Śmierdzisz przez cała zmianę i jesteś uwalony jak świnia. (ciekawe czy Dzidziuś dalej tam robi )

Pozdro

PS.
Jak zobaczyłem znowu ofertę hilotna w tym roku w manpowerze to mnie ciarki przeszły ;/

IP i czas połączenia logowane. [15119065]
[02.07.2009] 10:05
aby do ....
Hilton jet ok

IP i czas połączenia logowane. [15147063]
[02.08.2009] 16:33
mieloone
zarobki do bani

IP i czas połączenia logowane. [15282131]
[03.08.2009] 15:13
ale osługa
Ale osługa ok

IP i czas połączenia logowane. [15286062]
[25.08.2009] 10:46
rtrtr
Wer11111 (09.06.26 13:10):
Powiem tak, pracowałem tam w zeszłe wakacje jako \\\\\\\"debager\\\\\\\". i powiem jedno... NIGDY WIĘCEJ! Miałem 19 lat a w ciągu 1,5 miesiąca nabawiłem się cieśni nadgarstka, tak tak, dobrze słyszycie, wiecie jakie to jest ból?! Przeszywający od środka całe dłonie, najgorsze jest to ze nie można w nocy spać bo tak napierdziela ;\\\\\\\\

Także doradzam każdemu chłopakowi żeby nie szedł tam do pracy na wakacje!!! Bo w 90% trafiasz na debaging, czyli - przyjeżdża paleta mięsa, pół tony, albo więcej w skrzynkach. Skrzynki mają różną masę, jak przyjedzie schab wyładowany po brzegi to skrzynka może ważyć nawet 35 kilo!!! I tym mój drogi musisz podrzucić to na metr wysokości i później na@@@ać jak szalony, rozpakowując zafoliowane mięso. I to właśnie z tego miałem cieśnie. Palety z mięsem się nie kończą, jest ich cały magazyn, także nie licz na o@@@anie się ;] Niezła szkoła życia, jak ktoś chce spróbować to zapraszam ;> Poza tym temperatura na hali to (chyba, nie pamiętam dokładnie) 8 stopni Celsjusza.

No i bonus, raz na jakiś czas możesz zostać człowiekiem-marynatą, bo musisz mieszać marynaty w takim @@@onym kotle ponieważ Czesi lubią k*rwa zamarynowany boczek. Śmierdzisz przez cała zmianę i jesteś uwalony jak świnia. (ciekawe czy Dzidziuś dalej tam robi )

Pozdro
ale @@@isz bzdury ja tam pracuje na tym stanowisku i jestem zadowolony jesteś po prostu cieniasem
PS.
Jak zobaczyłem znowu ofertę hilotna w tym roku w manpowerze to mnie ciarki przeszły ;/

IP i czas połączenia logowane. [15387464]
[08.09.2009] 12:30
no i co
nikt juz więcej nie napisze... tam jest wiecej majstrow niz pracownikow a co jeden to gorszy...

IP i czas połączenia logowane. [15463298]
[15.09.2009] 18:58
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ja mogę napisać pare słów.... Dzisiaj było 20 osób do przyjęcia. a my stare pracowniki o 11 zostaliśmy wyrzuceni do domu bo nie było do nas pracy ....hehe zostawie to bez komentarza

IP i czas połączenia logowane. [15496162]

1 2 3   » 74 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat