o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Ogólne forum dla studentów
 » Odpowiedz na ten temat

śmierć ukochanej osby czy wam też sie to przydarzyło?

1 «   100 101 102 103 Strony tematu:
[22.06.2016] 23:22
klaudiam
przez 10 lat mijalismy sie w swoim zyciu.zawsze byl nieodpowiedni czas i nieodpowiednie miejsce.choc kazde kochalo los platal przerozne figle.pogodzilam sie, tak mi sie wtedy wydawalo z tym ze nie bedziemy para.kilka lat temu wyszlam za maz, urodzilam przesudne dzieciaczki.choc zalowalam ze nie sa dziecmi marka.dopiero jego śmierc uswiadomila mi ze byl miloscia mojego zycia, ze tak bardzo go kochalam.pamietam telefon z wiadomoscia o jego wypadku, pomyslalam wtedy ze jak go spotkam to mu niezle nagadam.troche minelo zanim doszlo do mnie ze juz go nie zobacze.dzien jego pogrzebu byl najgorszym dniem w moim zyciu.czulam sie pozbawiona jakichkolwiek uczuc.roze z napisem do zobaczenia ktore mialam dla niego rozkleily mnie calkowicie.nie mam nawet komu sie wykrzyczec, bo co powiem mam meza a tesknie za kims innym???minal rok, czy jest cos inaczej, lepiej?teraz dopiero zaczyna docierac do mnie ze to juz koniec.nie spotkamy sie juz wiecej, nie spojrzymy w oczy, nigdy juz nie dotkne twojej dloni tak bardzo kocham, mysle ze gdzies tam słyszysz to wszystko moj Aniele

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22353604]
[22.06.2016] 23:37
klaudiam
po śmierci mojego Anioła też mialam ten sam problem.Jak moge zyc i dzielic zycie z kims innym skoro to jego tak bardzo kocham.zaczelam czytac ksiazki typu zycie po zyciu lub po schodach do nieba, probujac wierzyc to ze on gdzies tam jest i czuwa nademna.od czasu smierci nie snil mi sie ani razu choc tak bardzo o to prosze.chcialabym maly znak ze jest ok.boje sie ze kiedys apomne jak wyglada, ze zapomnie jego glos, zapach.w srodku umarlam razem z nim.czy wariuje?

IP i czas połączenia logowane. [22353615]
[18.07.2016] 23:52
AgataAnna
Mój chłopak zginął prawie 3tygodnie temu miał jeszcze całe życie przed sobą ... mieliśmy całe życie przed nami... czy zawsze to tak już będzie boleć? Zawsze gdy będę brała oddech tak strasznie będzie boleć serce z żalu że już go nie ma? Czy da się ułożyć życie po czymś takim a jednocześnie nadal go kochając? Teraz żyje dla mojej najbliższej rodziny i rodziny mojego chłopaka .... nie ma nic sensu... żyje dla nich a gdy będę umierać to tylko dla niego...

IP i czas połączenia logowane. [22383098]
[19.07.2016] 18:59
klaudiam
mówi się, że czas leczy rany..... to nieprawda...goi, zabliźnia, pozwala przyzwyczaić się do nowej sytuacji, ale serce zawsze pamięta.U mnie minął już rok.Raz jest lepiej raz gorzej.Próbuje się z tym wszystkim uporać i żyć tak żeby M był ze mnie dumny.AgataAnna wiem, że teraz żadne słowa nie ukoją twojego bólu ale walcz o siebie, bo naprawdę warto.Ja zadręczaniem się pytaniami "dlaczego?" i czekaniem na jego powrót zaczęłam pomału tracić wszystko.Walcz!!!

IP i czas połączenia logowane. [22384009]
[13.12.2016] 07:37
kamilla_rosterska
To nie jest coś z czym można się ot tak uporać... Jestem kilka lat po pogrzebie bliskiej mi osoby a wciąż walczę. W Białej Podlaskiej nie ma zbyt wiele do roboty, ale staram się stale czymś zajmować żeby nie myśleć i to rzeczywiście pomaga. W pierwszej chwili państwo z zakładu Hades okazali mi dużo ciepła i wsparcia za co jestem wdzięczna. Trzymaj się!

IP i czas połączenia logowane. [22557343]
[25.06.2017] 00:25
[13.12.2016] 20:38
MagdalenaP_34
Ja nie dawałam sobie rady ze stratą swojej mamy. Nie mogłam spać, ani też jeść. Nie było komu mi pomóc w tej trudnej sytuacji. Mąż dawno się nami już nie interesował. Dopiero podniosłam się na nogi jak spotkałam moją nową miłość, to on sprawił, że życie z powrotem nabrało barw i uwierzyłam w siebie na nowo. Dla wszystkich osób, które mają w planach chować bliską osobę podpowiem, że nie warto szargać się z tym samemu. Ja skorzystałam z usług zakładu pogrzebowego, bo zwyczajnie nie byłam w stanie zorganizować tego wszystkiego samej. Bardzo mi pomogli. Dzięki nim, przygotowania były nieco lżejsze dla mnie i córeczki. Jeśli ktoś jest z NDM lub okolic, polecamwww.hades-ndm.pl . Złoci ludzie.

IP i czas połączenia logowane. [22558268]
[14.12.2016] 11:32
urzekła nas twoja historia
idioto reklamodawczy z zakładu pogrzebowego.

IP i czas połączenia logowane. [22558990]
[17.12.2016] 21:31
Mężczyzna
Powiem wam jedno samobójstwa są w większośći przez kobiety i nie mówie tutaj o jakiś zawodach miłosnych tylko o kobiecym egoizmie, materializmie, nieróbstwie, pasożytowaniu na mężczyznie ciągle tylko mężczyzna od małego męćzyzna ma iść śmieci wynieść siostra ma sie nie przemeczac chłopiec ma nie płakać siostra może bo to kobiece dziewczyna musi być broniona przez męczyzne męczyzna przez kobiete nie facet musi zapieprzać na cało rodzine oczywiscie kobiety twierdzą że to łatwe wiedzac że to jest trudne. Takzę juz od małego jesteśmy niszczeni my mężczyzni jeszcze takie @@@ jak wy dno odpowiedzialne za samobójstwa męćzyzn ma czelność mówić że mamy słabsze psychiki. Pisze to bo powinniscie czuc sie winne samobójstw waszych mężów braci ojców. Pomyślcie przez chwile czy oni mieli lekko od takich pasożytów jak wy które na każdym kroku podkreślają zę są kobietami i im to wolno . Mam wielką nadzieje że w prawdziwym sądzie otrzymacie kare kare od Pana Boga za to wszystko. Zero pomocy z wasze strony pasożyty.
Po przeczytaniu tego tekstu wasze łby wytworzą pewne zdanie ''Nie wszystkie kobiety są takie same '' i jazda dalej uprawiać egoizm. Zero odpowiedzialności świnie z tapetą na ryju. Jedynym ratunkiem jest was bić lub szariat z bracmi muzułmanami i traktowanie kobiet tak jak oni. Za nic nie mozna być dla istot dziecinnych takich jak wy dziecinnych do konca życia dobrym.
Krótką mówiąc to wy doprowadziliscie do samobójstw waszych bliskich i co byście nie mówiły nie pisały tego nie zmienicie to siedzi zapisane w podswiadomośći.
Nie pozdrawiam.

IP i czas połączenia logowane. [22563235]
[21.12.2016] 22:33
klaudiam
tylko po co ty to czytasz?i kto wyrządził Ci tak wielką krzywdę w życiu, ze tak nienawidzisz kobiet

IP i czas połączenia logowane. [22568511]
[22.12.2016] 12:20
Hehehe!
klaudiam (16.12.2016.21 22:33):
tylko po co ty to czytasz?i kto wyrządził Ci tak wielką krzywdę w życiu, ze tak nienawidzisz kobiet

Czy ty naprawdę naiwnie uważasz, że wszyscy ludzie na forach rzeczywiście piszą to co myślą? B. dużo tekstów pisanych jest prowokacyjnie i pod nudę.

IP i czas połączenia logowane. [22569010]
[22.12.2016] 17:39
Mężczyzna

Pisze po prostu prawde jak jest ale ty jako kobieta nie zgodzisz sie znią czyli zaprzeczasz rzeczywistosci . W czym nam pomagacie ? w robieniu jedzenia i to jest wasza pomoc hhaha. Czy jakaś kobieta musiała mi coś zrobić żebym tak pisał ? pisze jak jest wolno mi . Utrudniacie nasze życia. W większosci spraw wasi bliscy mieli was dosć

IP i czas połączenia logowane. [22569517]
[22.12.2016] 17:40
Mężczyzna
Hehehe! (16.12.2016.22 12:20):

Czy ty naprawdę naiwnie uważasz, że wszyscy ludzie na forach rzeczywiście piszą to co myślą? B. dużo tekstów pisanych jest prowokacyjnie i pod nudę.

To nie było pod nude ani prowokacyjnie ty po prostu nie radzisz sobie z prawdą. Ja własnie tak myśle

IP i czas połączenia logowane. [22569519]
[30.12.2016] 22:15
Olek92222
Kredyty firmowe do 500 000 zł, Minimum formalności, udokumentowane dochody firmy. Udzielamy każde leasingu i kredytów gotówkowych, mieszkaniowych dla osób indywidualnych do 200 000 zł. Zapraszam Olek 668 810 547

IP i czas połączenia logowane. [22580562]
[31.12.2016] 16:29
w dupie z twoją lichwą
i z tobą. Wypierrdalaj!

IP i czas połączenia logowane. [22581379]
[03.01.2017] 12:45
Madziula8678
Mój ukochany powiesił się w listopadzie zaraz po tym jak pojechałam na urlop do pl , od początku nam się zbytnio nie układało bo ciagle o coś miał pretensje ale ja to olewałam bo w żadnym związku nie jest idealnie, do tego grał w hazard i brał amfetaminę jednak nigdy nie było po nim widać ze chce to zrobić , ostatnio widział we mnie tylko wroga a ja się bardzo starałam i kochałam ponad wszystko teraz mój świat tez się załamał ja nie ochoty do życia rodzina już sama nie może patrzeć jak się staczam Sama mam już myśli samobojcze Nigdy tak nie cierpiałam co robić jak żyć

IP i czas połączenia logowane. [22585625]
[04.01.2017] 14:03
monikaa11
Cześć Madziula8678 mój mąż też popełnił samobójstwo w listopadzie
Może pogadamy

IP i czas połączenia logowane. [22587151]
[04.01.2017] 17:49
Madziula8678
Monikaa11 jasne podaj mi jakiś kontakt do siebie

IP i czas połączenia logowane. [22587521]
[05.01.2017] 08:41
monikaa11
Madziula8678 mój email iwwona0099@interia.pl

IP i czas połączenia logowane. [22587969]
[06.01.2017] 23:45
Olek92222
Kredyty firmowe do 500 000 zł, Minimum formalności, udokumentowane dochody firmy. Udzielamy każde leasingu i kredytów gotówkowych, mieszkaniowych dla osób indywidualnych do 200 000 zł. Zapraszam Olek 668 810 547

IP i czas połączenia logowane. [22590530]
[07.01.2017] 11:58
w dupie z twoją lichwą
i z tobą. Wypierrdalaj!

IP i czas połączenia logowane. [22590843]
[09.01.2017] 12:33
klaudiam
dziewczyny trzymajcie się, walczcie o siebie, nie traćcie swojego życia!!!!!!!!!!!

IP i czas połączenia logowane. [22593759]
[27.01.2017] 15:37
ahia_89
Żeby to jedna osoba mi zmarła w rodzinie...Dlatego teraz jestem sam, nikomu nie życzę podobnej sytuacji, wszyscy najbliżsi mnie opuścili, tęsknota nie ma granic Dla osób które próbują się uporać pogrzebem, nie brońcie się prze pomocą salonów pogrzebowych. Naprawdę za niewielką opłatą będzie wam lżej, a wy powoli będziecie stawać na nogi. Jak ktoś jest ze Szczecina, polecamwww.orkus.com.pl ich kompletne usługi trochę mnie odciążyły w tych trudnych chwilach.

IP i czas połączenia logowane. [22617561]
[27.01.2017] 16:18
urzekła nas twoja historia
idioto reklamodawczy bez czci i honoru.

IP i czas połączenia logowane. [22617628]
[25.02.2017] 22:13
flis@
Moim zdaniem warto udać się do psychiatry. Tutaj https://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa/ z tego co wiem mają świetnych specjalistów. Ewentualnie mają też psychologów, jeśli ktoś wstydzi się iść do psychiatry.

IP i czas połączenia logowane. [22658706]
[26.02.2017] 11:39
a do kogo ty było
idioto reklamodawczy? Mają (oni). Co za gamoń

IP i czas połączenia logowane. [22659139]
[14.03.2017] 21:22
anulka14022016
Myslalam ze taka tragedia mnie nie spotka moj chlopak zginal 6,02,2017r nie moge w to uwierzyc jestem w 7 miesiacu ciazy za dwa miesiace rodze syna mojego chlopaka niewiem jak dalej to wszystko przetrfam codziennie jezdze na cmentarz i z nim rozmawiam daje ukojenie na chwile tak strasznie migo brakuje moj synek nigdy nie zobaczy swojego dziecka a ojciec syna to takie niesprawiedliwe

IP i czas połączenia logowane. [22677986]
[21.03.2017] 20:47
klaudiam
masz pod sercem jego cząstke..

IP i czas połączenia logowane. [22686219]
[21.03.2017] 20:52
klaudiam
żyj dla dzieciatka, dla siebie, dla was. Byc może twoje dzieciatko bedze miało jego oczy, jego usmiech... wychowuj synka na dobrego człowiek i opowiadaj o tacie. Nie mamy takiej mocy by cofnąć czas Niestety
Wiem, że to teraz wydaje się nierealne ale bedziesz musiala predzej czy poźniej odnalesc sie w tej sytuacji. Ja probuje do dziś, raz lepiej raz gorzej. Dzś mija prawie dwa lata od smierci mojego M, dokładnie dziś byłby dzień jego 30 urodzin
Masz kogoś kto cie wysłucha, pomoże?

IP i czas połączenia logowane. [22686229]
[23.03.2017] 20:51
anulka14022016
niby mbacznie wspieraja najbardziej rodzina mojego partnera znajomi chyba nie wiedza jak ze mna rozmawiac gdyby nie dziecko to juz by mnie tu nie bylo za 1,5miesiaca porod nie wyobrazam sobie jak mam to wszystko przejsc sama nigdy nie zobaczy pierwszych krokow swojego dzieckoa pierwszego usmiechu to takie niesprawiedliwe ze tacy mlodzi ludzie ida na tamyen swiat

IP i czas połączenia logowane. [22688749]
[28.03.2017] 01:14
on mym aniołem
Rozumiem ten ból. Trzy lata temu straciłam chłopaka. To była śmierć nagła i niespodziewana.... Było to zabójstwo bez powodu.
Dla mnie to był koniec świata, nie wierzyłam gdy zadzwonili do mnie z tą okrutną wiadomością. Byłam zła że ktoś sobie robi tak ohydne żarty.. Próbowałam się z nim skontaktować jednak jego telefon był poza zasięgiem. Gdy realia do mojej świadomości trafiła, to był mój koniec. Wybuchłam płaczem który zakończył się krwotokiem z nosa. To było dla mnie nie pojęte ze młody zdrowy mega przystojny chłopak nie żyje. Ze ktoś zdecydował ze on nie ma prawa żyć..
Moment pogrzebu do dziś pamiętam doskonale, najgorsze chwile w moim życiu.
Dziś minęło już trzy lata, jednak pamięć o nim nadal jest świeża. Nigdy go nie zapomnę, śmierć nie pokonała miłości. On jest przy mnie wiem to. Często miałam sny które były znaczące. Bo gdy miałam problemy on sie mi przyśnił i podpowiedział co robić. Pokazał mi vo jest w zyciu naprawde ważne aby później owocowało.
Kocham go

IP i czas połączenia logowane. [22692956]

1 «   100 101 102 103 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat