o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum O mężczyznach
 » Odpowiedz na ten temat

Jak zdobyc zajętego faceta??

1 2 3   » 11 Strony tematu:
[22.05.2007] 03:06
Roxy82
Wiem że to niemoralne i takie tam, ale naprawde zakochałam sie w tym facecie.No wiec znamy sie od jakiegos czasu, kiedys nawet sie spotykalismy.Nie widzielismy sie chyba z rok ale niedawno go spotkalam, bylismy na piwie ale okazalo sie ze ma dziewczyne od ponad pol roku.Moja praca jest taka ze spotykam go czasami na stopie zawodowej. Co mam zrobic zeby on zostawil ta panne?Wiem ze mu sie podobam.Macie jakies pomysly?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[22.05.2007] 09:31
Disco_girl19
Faceta zajętego się nie podrywa!!! To podstawowa zasada!!! Chciałabyś żeby jakaś lafirynda zabrała twojego mężczyzną? Poza tym skoro tak łatwo go odbic to skąd wiesz że tobie będzie wierny???

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [10371705]
[22.05.2007] 11:38
V_Tau
Zgodzę sie z poprzednim postem..
poza tym druga sprawa.. może to tylko mój punkt widzenia.. ale dla mnie kobieta która "próbuje zwrócić na siebie moją uwagę" pomimo tego, że wie , że singlem nie jestem nie przedstawia żadnych wartości..
nie szanuje związku.. możliwe że traktowałaby tak samo hipotetyczny ze mną..
dlatego odpada.. http://goth.waw.pl

IP i czas połączenia logowane. [10372370]
[22.05.2007] 18:45
Roxy82
Wiem ze nie powinno się tak robić ale z drugiej strony ta laska pewnie by nie miała skrupułów odbić mi mojego faceta.Jest taka możliwość, że on mnie później zostawi da innej, ale cóż.Jeżeli ją kocha i w ogóle to nie da się odbić a jeżeli sie da to może ze mna mu będzie lepiej.Sa wątki i to duzo na temat jak odbic dziewczyne i tam są różne rady udzielane. Więc może mi ktoś poradzi.

IP i czas połączenia logowane. [10375042]
[25.05.2007] 09:25
nieprawda...
działaj! ale nic na siłe... zagaduj do niego badz miła ale nie daj po sobie poznac ze sie nim interesujesz... aha i najwazniejsze zadbaj o to zeby ta druga laska dowiedziała sie ze krecisz sie koło jej boya podziała... panna bedzie mu robic sceny zazdrosci i koles wkoncu nie wytrzyma a wtedy ty ruszysz do akcji... poodzenia

ps. nie rob tego jesli widzisz ze koles jest naprawde szczesliwy z tamta laska... bo jesli ci na nim naprawde zalezy, to chyba zajwazniejsze jest jego szczescie co nie?

z powazaniem Gucio

IP i czas połączenia logowane. [10393327]
[24.11.2014] 07:35
[26.05.2007] 18:39
Roxy82
Dzieki Gucio Wreszcie jakaś sensowna odpowiedź.

IP i czas połączenia logowane. [10402742]
[26.05.2007] 19:01
***gucio***
zycze powodzenia a jak cos sie uda ten tego i owego to daj znac wiesz ja jestem duzo młodsza od ciebie ale metoda sprawdzona

IP i czas połączenia logowane. [10402903]
[26.05.2007] 23:48
blyskawiczny
yhhh odbic faceta w glowach sie przeraca jak dziewczyny sa perfidne

---
Dobre http://tiny.pl/dvn3 http://tiny.pl/d3wv
---

IP i czas połączenia logowane. [10405100]
[27.05.2007] 14:51
padre_piopio
PAMIĘTAJ dziewko o jednej zasadzie:
Jeżeli on odejdzie od kobiety dla innej,to ta sytuacja kiedyś się
znowu powtórzy;a tą zaryczaną,opuszczoną będziesz TY.
NA 100%.
uwierz staremu wyjadaczowi

IP i czas połączenia logowane. [10407675]
[29.05.2007] 00:22
obcesowo ale jakze wymownie
moja opinia (07.05.28 23:31):
Laska podrywa zajętego faceta? Więc to SZMATA. Na pal z nią.

Facet ma laskę, ale daje się poderwać innej?
Więc to zwykły SKURWIEL. Kastracja!

ja sie zgodze do pewnego stopnia z ta opinia ale napisze to eufemistycznie i bardziej delikatnie ze :ze po jakiego grzyba brac sie za zajetego faceta. jak to ma swiadczyc o tobie. gdzie twoje poczucie godnosci. uganiac sie za kolesiem co umawia sie z toba na piwko a ma kobiete i zapewne na cos liczy ale nic powaznego oczywiscie, watpie ze by zerwal dla ciebie tym bardziej gdybys za nim latala, tym bardziej ze jestes za nim juz, tym bardziej ze czepiasz sie zajetego. najgorsza opcja z molziwych. daruj sobie. beznadzieja kompletna. z reszta moze byscie pasowali nawet jak macie takie podejscie. bez urazy

IP i czas połączenia logowane. [10418724]
[29.05.2007] 09:25
***gucio***
jejka, ale wy się czepiacie dziewczyny. Wg mnie kazdy powinien walczyć o swoje szczescie, postawcie sie na jej miejscu, nie wierze,że nawet nie próbowalibyście sie zblizyc do tego faceta...

IP i czas połączenia logowane. [10419641]
[29.05.2007] 22:21
głos sumienia
Kobieto, chcesz, żeby cię wszyscy mieli za dziwkę? Twój emocjonalny wiek, to ile? 10 lat?

IP i czas połączenia logowane. [10425211]
[30.05.2007] 00:38
szczerze mowiac
***gucio*** (07.05.29 09:25):
jejka, ale wy się czepiacie dziewczyny. Wg mnie kazdy powinien walczyć o swoje szczescie, postawcie sie na jej miejscu, nie wierze,że nawet nie próbowalibyście sie zblizyc do tego faceta...

chyba cie pogielko .

IP i czas połączenia logowane. [10426196]
[30.05.2007] 00:55
maximum kota
szczerze mowiac (07.05.30 00:38):

chyba cie pogielko .

Ale walka.
Unieszęśliwiając drugą osobę chcesz dbać o swoje szczęście

IP i czas połączenia logowane. [10426276]
[30.05.2007] 13:40
brzydka bardfzooo
maximum kota (07.05.30 00:55):
szczerze mowiac (07.05.30 00:38):

chyba cie pogielko .

Ale walka.
Unieszęśliwiając drugą osobę chcesz dbać o swoje szczęście

ale co Ty sie do mnie dowalasz. he? przeciez ja wychodze z zalozenia przeciwnego czyli ze zajetego faceta sie omija szerokim lukiem. proste

IP i czas połączenia logowane. [10428666]
[30.05.2007] 16:03
jasne ales ty madry

jakby jakis facet chcial odbic ci kobiete to zapewne bys zrozumial ze walczy o swoje szczescie, tak?

IP i czas połączenia logowane. [10429636]
[31.05.2007] 13:41
***gucio***
jasne ales ty madry (07.05.30 16:03):

jakby jakis facet chcial odbic ci kobiete to zapewne bys zrozumial ze walczy o swoje szczescie, tak?

czytaj dokładnie -------> Gucio to dziewczynka

IP i czas połączenia logowane. [10436920]
[01.06.2007] 22:13
nie-dziwqa
najlepij przyjdz do niego z johnym walkerem i powiedz ze zrobisz wsz by tylko byl tfoj i ze music go miec . efekt murowany .

IP i czas połączenia logowane. [10448134]
[24.06.2007] 16:21
Kobieta444
Jesli jej bardzo zalezy,a facet tez zainteresowalby sie nia,to z jakiej racji wyzywacie ja od szmat,dziwek itp? Szmata to kobieta,ktora idzie do lozka z facetem dla zabawy.Ale uwazam,ze w milosci i na wojnie wszystkie chwyty dozwolone i jesli kieruje nia uczucie do tego kolesia,to zycze jej powodzenia,pod warunkiem ze on tez cos czuje. A jego laska na pewno znajdzie nowego i moze bedzie szczesliwsza.

IP i czas połączenia logowane. [10618491]
[24.06.2007] 19:45
***gucio***
Kobieta444 (07.06.24 16:21):
Jesli jej bardzo zalezy,a facet tez zainteresowalby sie nia,to z jakiej racji wyzywacie ja od szmat,dziwek itp? Szmata to kobieta,ktora idzie do lozka z facetem dla zabawy.Ale uwazam,ze w milosci i na wojnie wszystkie chwyty dozwolone i jesli kieruje nia uczucie do tego kolesia,to zycze jej powodzenia,pod warunkiem ze on tez cos czuje. A jego laska na pewno znajdzie nowego i moze bedzie szczesliwsza.

nareszcie ktos mnie poparł

IP i czas połączenia logowane. [10619737]
[05.07.2007] 18:49
Michalina21
A gdyby ktos Tobie odbil faceta?? Jakbys sie czula? pewnie bys powiedziala " a jak dobrze, zakochana byla wiec niech im sie ulozy... i tak mu sie podobala" no jestem ciekawa....

IP i czas połączenia logowane. [10710575]
[06.07.2007] 12:53
konsternacja  philophobia@tlen.pl
[22.05] 03:06 Roxy82
Wiem że to niemoralne

Dobrze, że nazywasz rzezy po imieniu dziewczyno...
Bóg Ci za to w dzieciach wynagrodzi (oby mądrych - a nie takich jak ty)!

[22.05] 09:31 Disco_girl19
Faceta zajętego się nie podrywa!!! To podstawowa zasada!!! Chciałabyś żeby jakaś lafirynda zabrała twojego mężczyzną? Poza tym skoro tak łatwo go odbic to skąd wiesz że tobie będzie wierny???

Dokładnie tak!
Nie czyń drugiemu co Tobie niemiłe, a jeśli nawet jesteś do tego skłonna Roxy to pamiętaj, że historia się lubi powtarzać i prędzej czy później on zostawi Cię dla innej Istnienie takich dziewcząt, które za wszelką cenę chcą odbić faceta innej dowodzi tezy, że kobiety są zdolne do wszystkiego! W dodatku reszcie porządnych kobiet przyczepia się negatywną etykietę i traktuje jak zwykłe dziw** i ku***, a tak nie jest?!

Pozdrawiam.

IP i czas połączenia logowane. [10716637]
[07.07.2007] 13:12
Ada to wypada
kto powiedzial,ze dziewczyna ktora stara sie pozyskac wzgledy zajetego faceta jest zla,niedobra ,dziwka i etc... ??! Oczywiscie,nie chcialabym zeby mi ktos odbijal faceta.Ale uwazam,ze nie da sie odbic kogos,kto kocha ze wzajemnoscia.A jesli sie udaje,to moze nie byl mi pisany...
Nie rozumiem takiego toku myslenia,jesli ona zakochala sie,jest nim zauroczona,podoba jej sie bardzo i kieruja nia same pozytywne uczucia do tej osoby to ja naprawde nie widze powodu wyzywania jej od dziwek. Milosc ci wszystko wybaczy... nie kazda kobieta jest wyrachowana i mysli sobie \"fajny facet,odbije go\" .Czasami naprawde po prostu cos czujemy i jesli ta osoba to odwzajemni to ja zycze szczescia.. Co innego gdy w gre wchodzi zwykle wyrachowanie.Ale mysle,ze autorka tego watku do takich nie nalezy

IP i czas połączenia logowane. [10725143]
[08.07.2007] 01:02
konsternacja  philophobia@tlen.pl
Ada a może pomyśl o dziewczynie, która aktualnie jest z tym chłopakiem?!
Może ona wiąże z nim swoją przyszłość?!
A przyjdzie taka jedna (nie mam na myśli autorki tematu oczywiście!) zawinie tyłkiem, a chłopak na moment sie zapomni
Ojj wiele jest takich dziewcząt
Bardzo wiele jest takich dziewcząt, a ja pisałam ogólnie

Pozdr. "Lepiej się mile rozczarować niż niemile zaskoczyć"

IP i czas połączenia logowane. [10730954]
[08.07.2007] 11:20
kazimierka1234
Mi sie wydaje ze lepiej zostawic go w spokoju xD
Chciałabys zeby jakas lachona odbiła ci faceta?
Chyba nie ...?
No wiec zostaw go w spokoju i szukaj sobie jakiegos wolnego a nie
Napewno kogos znajdziesz
Zobaczysz...!
pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [10732202]
[18.07.2007] 17:04
malutka_dziewczynka
Disco_girl19 (07.05.22 09:31):

Ta wypowiedź wyżej powinna być! Po co rozpieprzac cudzyw zwiazek! Wszystkie @@@ (bo tylko to do nich pasuje), które niszczą czyjś związek, czyjąś miłość pownny skończyć na stosie ] ... nie zawsze trzeba usłyszeć trzask ... aby wiedzieć, że ktoś zamknął drzwi ...

IP i czas połączenia logowane. [10811825]
[19.07.2007] 22:58
off
Uważam, że wszystkie dziewczyny jak również i chłopcy, którzy próbują zniszczyć czyjś związek są strasznie egoistyczni!
Może niektórzy o tym nie wiedzą ale dana historia lubi się powtarzać i wraca i uderza ze zdwojoną siłą.
Niewarto...
Nie czyń drugiemu co Tobie niemiłe - jakże stare ale jare przysłowie

Pozdr. ...

IP i czas połączenia logowane. [10822950]
[08.08.2007] 01:17
KINIA 100
V_Tau (07.05.22 11:38):
Zgodzę sie z poprzednim postem..
poza tym druga sprawa.. może to tylko mój punkt widzenia.. ale dla mnie kobieta która \"próbuje zwrócić na siebie moją uwagę\" pomimo tego, że wie , że singlem nie jestem nie przedstawia żadnych wartości..
nie szanuje związku.. możliwe że traktowałaby tak samo hipotetyczny ze mną..
dlatego odpada..
to jest absolutna bzudra
sa ludzie ktorzy sa w zwiazku dzisiaj a juz jutro sa w nowym
gdyby wszyscy sie stosowali do takiej zasady to nie byloby chyba rozstan - wszyscy byliby z jedna osoba z ktora zaczynaja byc do smierci

IP i czas połączenia logowane. [10975199]
[08.08.2007] 01:24
KINIA 100
konsternacja (07.07.08 01:02):
Ada a może pomyśl o dziewczynie, która aktualnie jest z tym chłopakiem?!
Może ona wiąże z nim swoją przyszłość?!
A przyjdzie taka jedna (nie mam na myśli autorki tematu oczywiście!) zawinie tyłkiem, a chłopak na moment sie zapomni
Ojj wiele jest takich dziewcząt
Bardzo wiele jest takich dziewcząt, a ja pisałam ogólnie

Pozdr.
i co z tego? jezeli facet jest zakochany w swojej dziewczynie to nawet gdyby machala cycami to nic nie wskora i taka jest prawda
wiec nie ma co na chlopaka zwalac
a moze on jest z tamta dziewczyna bo nie chce byc sam?
a moze jest z nią bo chce miec kogos do lozka?
a moze jest z nią siłą rozpędu?
malo jest takich związków???
a moze jego dziewczyna tez go zdradza? albo podoba sie jej ktos inny?
mało jest takich związków?
nawet tu na forach sobie poczytajcie
ludzie nie sa doskonali

IP i czas połączenia logowane. [10975214]
[08.08.2007] 01:28
KINIA 100
ja tez kiedys myslalam ze bede zwracac uwage na to czy ktos jest zajety czy nie
az tak czekalam i czekalam i widzialam tylko ze facet X jestg dzisiaj z jakas dziewczyna, a za dwa alta z inna, za kolejny rok z inna itd itp
a ja nie byla zadna z nich i wiec tak naprawde to ze ktos kogos ma nie powinno obchodzic bo jezeli facet kocha swoja kobiete to nie pozwoli innej zepsuc swojego zwiazku - powie wprost spadac albo powie i bedzie dawal do zrozumienia ze nie ma czasu i nie jest zaiteresowany
jezeli zas bedzie mial czas i bedzie chodzi na spotkania itd itp to znaczy ze jednak ten jego zwiazek dotychczasowy chyba nie jest doskonaly i tak naprawde wcale nie chce z nim byc

IP i czas połączenia logowane. [10975221]
[12.09.2007] 19:46
misia520
A ja ją rozumiem bo mam tak sam problem Zakochałam sie w facecie nie wiedzac o tym że ma laske. Bawimy sie razem na imprezach wysyła mi wyraźne sygnały że mu sie podobam i wogole daje mi do zrozumienia ze chciałby cos tam miedzy nami zeby wyszło. Ze swoją dziewczyna jest 8 miesięcy tyle że bedąc ze mną za bardzo o niej nie pamieta. Sama nie wiem czy walczyc o niego czy dać sobie spokój, tyle że mi na nim strasznie zależy!!!

IP i czas połączenia logowane. [11245392]

1 2 3   » 11 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat