o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Imprezy: gdzie warto się pojawić?
 » Odpowiedz na ten temat

pomysły na udaną imprezę

1 2 3
[13.07.2016] 15:48
darek2224
My sami robiliśmy imprezę w stylu robin hooda- wszyscy się odpowiednio przebrali, były zawody strzeleckie, konkursy itp. W razie niepogody i na chłodny wieczór mieliśmy wypożyczone namioty od dascompany i całe szczęście, bo później się przydały. Impreza wyszła bardzo fajnie, wszystkim się podobało.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22377060]
[19.07.2016] 17:49
Rafał21
Siema! Ja aktualnie proponuję wypad na mecz futbolu amerykańskiego na oporowską. 22 i 24 lipca będą mecze Final Four. Warto zobaczyć Mistrza Polski - Panthers Wrocław, którzy mają naprawdę rewelacyjny sezon. Bilety są mega tanie i można je kupić online czy w empiku. Idę ze znajomymi to pomyślałem, że dam również pomysł innym. Pozdro

IP i czas połączenia logowane. [22383932]
[20.07.2016] 11:55
Andjrze
Jeśli chodzi o udane imprezy to zawsze można komuś zlecić organizację takowej. Z firmy mieliśmy impreze integracyjną którą zorganizowała nam ustudio (ze Szczecina) i było świetnie- mieliśmy imprezę w stylu wojskowym (sami wybraliśmy) i były zawody strzelnicze, biegi sprawnościowe, wojskowa grochówka itd. Wszyscy byli zadowoleni nikt nie narzekał

IP i czas połączenia logowane. [22384763]
[25.07.2016] 12:23
OlgaGraczyk
Bardzo fajnie jest zorganizować imprezy w plenerze. Każdy lubi pobawić się podczas ładnej pogody. Ja niedawno sama organizowałam koncert charytatywny połączony z imprezą taneczną. Wynajęliśmy agregat od firmywww.agar-power.pl , do tego załatwiliśmy sprzęt grający i wszyscy się dobrze bawili.

IP i czas połączenia logowane. [22390102]
[07.08.2016] 17:13
Grobcia85
Byłam ostatnio na urodzinach u koleżanki robila je w restauracji lukulus w Gdańsku. Bardzo fajna restauracja o super klimacie. Kuchnia bardzo smaczna i obsługa na 5+

IP i czas połączenia logowane. [22405523]
[18.11.2017] 05:52
[11.08.2016] 10:27
roksana.tarnawa
ostatnio byłam na imprezie na strzelnicy magnum to była świetna zabawa

IP i czas połączenia logowane. [22408852]
[27.08.2016] 15:59
czascoa
Jest lato więc imprezy plenerowe są na topie. Np. zobaczcie jak dzięki takiej obsłudze http://estradawolomin.pl/ można na przykład ożywić każdy koncert. Fajna sprawa moim zdaniem, a wręcz podstawowa!

IP i czas połączenia logowane. [22425342]
[22.09.2016] 17:06
slovva
Cześć, fajnie jest załatwić na imprezę foto budkę My na urodzinach niedawno wynajeliśmy tutaj http://www.fun-fotobudka.pl/ . Bawiliśmy się wybornie, nasi goście także

IP i czas połączenia logowane. [22451707]
[19.10.2016] 09:26
karina63
Ja polecam taką atrakcję na imprezie jak fotobudka, miałam na swoich urodzinach ostatnio i mega zabawa. Korzystałam z oferty http://fotobudka-na-przyjecie.pl i polecam bo mają najlepsze ceny na rynku

IP i czas połączenia logowane. [22484012]
[31.10.2016] 10:04
Łucja86
My w wakacje w ramach imprezy integracyjnej mieliśmy imprezę na pokładzie żaglowca- super sprawa! Organizacją zajmowało się u.Studio i wszystko było suepr rozplanowane, wszystkim się podobało. Zwłaszcza, ze pogoda dopisała

IP i czas połączenia logowane. [22499857]
[16.11.2016] 21:46
ddd
https://www.youtube.com/watch?v=_XkXSjJrjNw& amp ;t=26s Polecam tą zabawę łączymy świetną zabawę z czymś pożytecznym pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [22520805]
[27.12.2016] 18:48
strech_66
Coś bardziej takiego nie konwencjonalnego, a równie zajmującego są teraz budki fotograficzne : ) Wynajmujesz taką budkę na parę godzin dla gości, a oni mają świetną zabawę, a do tego jeszcze śmieszne, pamiątkowe zdjęcia : D W zestawie masz zwykle jeszcze jakiś śmieszne przebrania, żeby było ciekawiej : ) Bywają naprawdę świetne budki, u mnie jedna była na weselu http://www.fotohihi.pl/ . Pozdrawiam i życzę udanej zabawy : )

IP i czas połączenia logowane. [22575549]
[02.01.2017] 19:18
mANGA 43256
Fajny pomysł. Jeśli chcecie np. latem urządzić imprezę w plenerze np. grilla to na pewno przydadzą się talerzyki papierowe i tacki do gotowych dań http://www.abcpak.pl. Osobiście wolę takie imprezy niż w eleganckich restauracjach, bo panuje swobodniejsza atmosfera.

IP i czas połączenia logowane. [22584722]
[13.01.2017] 12:49
Marek34
jezeli ktoś organiuzje imrezę na wysokim poziomie musi pamiętac o fachowej pomocy firmy zajmującej się scenografi ai oświetleniem oraz ngłośniem ja zawsze kożystam z wsparcia Media Service

IP i czas połączenia logowane. [22599745]
[23.02.2017] 13:04
Dionizos.info
Podstawą udanej imprezy jest rywalizacja. Zawsze duuuużo śmiechu polecam nasze atrakcje takie jak Mega Piłkarzyki, barmka celnościowa, byk rodeo,
Fotobudka(kto zrobi głupszą minę) tory przeszkód w tym dmuchane, nożny bilard, strzelnica łuków, alkogoogle, sztuczna krowa do dojenia, piłkarzyki, air hokey, przeciąganie liny, i inne a także Dmuchańce kule wodne, euro bungee, ruchome kino4D, okulary VR i inne dostępne nawww.dionizos.info

IP i czas połączenia logowane. [22655689]
[28.02.2017] 11:32
trafnek
Żeby impreza była udana to trzeba gościom zamówić jakiś transport, żeby trafili do domów Ja polecam OES Transport http://transport-oes.pl/. Jak organizuję jakąś większa imprezę to zawsze ich zamawiam, żeby goście nie musieli wracać sami później

IP i czas połączenia logowane. [22661462]
[02.03.2017] 10:25
Kasia WOL
Polecam zabrać zestaw planszówek i gier towarzyskich - teraz jest olbrzyyyymi wybór i można rozkręcić super impreze Polecam pociągi ego i moją ulubioną Tabuu

IP i czas połączenia logowane. [22663812]
[02.03.2017] 10:34
Adaś7644
Udana impreza to też samo miejsce w którym się ona odbywa, polecam zerknąć na LaboratoriumSmaku w Rybniku, gdzie można spotkać się ze znajomymi i zjeść smaczną pizzę.

IP i czas połączenia logowane. [22663823]
[02.03.2017] 14:58
wnb
Jak dla mnie najlepsza impreza to impreza w plenerze na świeżym powietrzu. Coś pięknego. Jedyny minus to że może nie dopisać pogoda ,ale zawsze można wynająć namiot bankietowy.
http://namiotybankietowe.org
Ja korzystałem z tej firmy. Naprawdę polecam

IP i czas połączenia logowane. [22664176]
[21.03.2017] 12:10
samok
Zgadzam się z jedną z wypowiedzi ze budka foto to dobry pomysł. My też braliśmy od nichwww.fotohihi.pl była masa śmiechu i zabawy Nie jest to duża inwestycja, a ile przyniesie radości, to sam zobaczysz ;p

IP i czas połączenia logowane. [22685607]
[30.03.2017] 08:36
rampampampam
Fotobudka fajna sprawa, ale słyszy się o nich na każdym kroku i jak dla mnie sa już trochę oklepane. Fajnym pomysłem na imprezę klasową lub integracyjną bedzie grill w stadninie koni, gdzie można też pojeździć konno http://www.lesnawola.pl/imprezy-firmowe.html Takie miejsca nie są oklepane i standardowe, więc na pewno każdy będzie zachwycony z panującej tam atmosfery i klimatu samego miejsca.

IP i czas połączenia logowane. [22695516]
[26.07.2017] 09:57
bajbus623
Jak chcecie niesamowitą imprezę, to w Olsztynie udajcie się dowww.m2events.pl. Organizują wszystko, o czym zamarzycie. Mają też w ofercie wyżej wspominane fotobudki. Polecam

IP i czas połączenia logowane. [22777323]
[26.07.2017] 12:30
zmieniaj, zmieniaj nicki
na coraz to głupszy z numerkiem, głąbie reklamodawczy

IP i czas połączenia logowane. [22777407]
[06.10.2017] 14:37
rujon
Bardzo fajną atrakcją na imprezach jestwww.suchylod.net Suchy lód można wykorzystywać na wiele sposobów. Między innymi do dekoracji drinków czy tworzenia mgły w pomieszczeniu. Jest to ciekawa atrakcja nadająca się na każdą imprezę.

IP i czas połączenia logowane. [22815423]
[06.10.2017] 16:02
rujon
Wchodzić smyki i ładować suchy lód do koszyka!

IP i czas połączenia logowane. [22815480]

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat