o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum o2.pl / Opinie czytelników do artykułów
 » Odpowiedz na ten temat

Praca nas stresuje

1 2 3
[24.10.2008] 09:56
bel_1
mnie rowniez praca stresuje. apraktycznie glownie to moj szef odpowiada za to jak jest w naszym zakladzie. on ma zszaraopane nerwy. mozna powiedziec ze jest chory spsyhcicznie i taki czlowiek jest profesorem. zatrul mi zycie z chwilą kiedy przyszlam do tej pracy. jestem mloda osoba. zalozylam nie dawno rodzine ale prawda jest taka ze przenosze stres do domu. wczoraj moj chory szef powiedzial \"wypi.....dalaj stad\". ewidentnie chce sie mnie pozbyc. moj stan pschiczny jak i fizyczny ulegl pogorszeniu. mam gorsze kontakty z ludzmi z pracy. niewiem ile jeszce dam rady wytrzymac

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [13689786]
[07.11.2010] 19:15
truskawka0
Uważam, że rewelacyjną metodą na rozładowanie stresu są wycieczki integracyjne, takie jak chociażby te organizowane przez Mega Travel. Moim zdaniem pozwalają one rozładować napięcie i stres i lepiej poznać swoich kolegów i koleżanki. Poza tym jest to świetna motywacja, która z pewnością zaowocuje.

IP i czas połączenia logowane. [17390511]
[30.09.2014] 19:36
etttnaaa
A kogo w dzisiejszych czasach nie stresuje. Mysle ze mało jesttakich osob. Wazne zeby umieć sobie radzić ze stresem. A jesli ciezko nam to wychodzi to polecam taki suplement jak Forstres. Na pewno w tego typu sytuacjach bardzo pomoze.

IP i czas połączenia logowane. [21377430]
[01.10.2014] 10:28
serena77
No właśnie. Kto obecnie nie denerwuje się pracą?
Szczególnie w Warszawie ...
Sama jakiś czas temu zmieniłam stanowisko - niby lepiej płatne ale o o wiele większej odpowiedzialności i po prostu przestałam sobie radzić.
Stres mnie wyniszczał i przez to cierpiało moje życie osobiste . Kłóciliśmy się z mężem bardzo.
W końcu wybrałam się na terapię dla biznesu ( jest ona prowadzona w Warszawie przy ulicy Gocławskiej w pracowni psychorozwoju pani Izabeli Kielczyk). Muszę przyznać, że choć na początku długo się nad tym zastanawiałam to bardzo mi to pomogło. Nauczyłam się w jaki sposób opanować stres, wypracowałyśmy najlepsze techniki relaksacji

IP i czas połączenia logowane. [21378136]
[12.10.2014] 22:17
filllipowska
U mnie w pracy przez ostatnie dwa miesiące odeszły 3 osoby z działu (10 osobowego). Szefowa usprawiedliwia się złymi rekrutacjami (za które sama jest odpowiedzialna) a u siebie nie widzi żadnych wad...Chyba też kupie ten Forstres... kurcze no nie radze sobie.

IP i czas połączenia logowane. [21395688]
[22.01.2018] 15:21
[17.11.2014] 23:46
cecccyliowa
Filipowska to nie zazdroszcze. Nie wiem czy dalabym rade własnie wytrzymac coś takiego. Człowiek w robocie po zwolnieniach jest w mega rozsypce. A ten forstres to lekarz Tobie polecil ?

IP i czas połączenia logowane. [21455463]
[18.11.2014] 14:51
karolina.b
Zenek_Ira (07.05.2007.22 00:57):
Ktos kiedys powiedzial mi ze stresuje sie tylko ten kto czegos nie wie i boi sie ze to wyjdzie na jaw. Czy to na studiach, na egzaminach, czy w zyciu doroslym, w pracy, stres dopada kogos niekompetentnego... No bo kto by sie stresowal idac na egzamin ze swiadomoscia ze umie wszystko? Kto by sie stresowal w pracy, gdy idac do niej wie, ze jest w stanie zrobic wszystko czego sie od niego wymaga???
To dotyczy 95% prac i ludzi. Praca lekarza, sedziego czy chociazby policjanta, zwiazana z ryzykiem nieprzewidzianych wypadkow, to inna baja...

ale stres wynika nie tylko ze strachu przed wykonywanymi obowiązkami. to nieraz współpraca z zawistnym środowiskiem, mobing, nieludzki szef itd.

IP i czas połączenia logowane. [21456212]
[23.11.2014] 00:36
elllizka89
Ja tez juz wiem po sobie ze jak ciezko jest mi przejśc przez to wszystko to wole siegnac po dobry suplement zeby jakoś to wszystko odreagowac. No kochani, nikt z nas nie jest ze stali.

IP i czas połączenia logowane. [21464529]
[23.11.2014] 21:27
kopppka
Mój szef to jest tak zmienną osobą, że nigdy nie wiadomo czy daną pracę się robi dobrze czy źle, raz to samo chwali a raz gani , stresuję się bardzo przed każdym pójściem do pracy melisa coś daje?

IP i czas połączenia logowane. [21465846]
[29.11.2014] 21:30
o.kropka
No niestety takie czasy :/ Sytuacja na rynku pracy jest taka, że nie ma co podpadać przełożonym. Zwłaszcza jak ktoś ma rodzinę na utrzymaniu. Warto jednak mimo wszystko umieć sobie wyznaczać pewne granice. Zdrowy tryb życia na pewno też pomoże się opanować w trudniejszych sytuacjach.

IP i czas połączenia logowane. [21476764]
[06.02.2015] 14:28
agnieszka.fido
W poprzedniej pracy byłam wrakiem człowieka. Stres, nerwy, syndrom dnia nastepnego. W niedziele odczuwałam już lęk przed poniedziałkiem. http://twoj-ksiegowy.com.pl/planujesz-wykupi c-ksiegowosc-dla-firm/

IP i czas połączenia logowane. [21604102]
[12.02.2015] 13:07
witold.komarecki
Praca nas zabija. Spędzamy setki godzin z osobami które nas nie lubia, a rodziny właściwie nie widzimy. http://www.zaholuj.pl/nawigacje/to-doskonaly -przyrzad/

IP i czas połączenia logowane. [21614704]
[29.04.2016] 11:42
carolinka91
Chyba każdego praca stresuje. Nawetjeśli robi się to co się kocha to bywają momenty ze dopada nas stres. Niestety tak już jest i ciężko to przeskoczyć. Warto czytać porady na temat walki ze stresem np na http://poradnikpracownika.pl/ Z tego co widziałam są tam bardzo ciekawe porady dla pracowników również na temat motywacji do pracy. Ja powoli wdrażam je w życie i musze powiedzieć, ze jest coraz lepiej.

IP i czas połączenia logowane. [22291293]
[26.10.2017] 11:04
briTT43
firmy gdzie na ma w ogóle szacunku do pracownika, to firmy z których trzeba szybko uciekać

IP i czas połączenia logowane. [22825031]
[26.10.2017] 15:44
AtAnn3
zgadzam się, niestety takich firm nie brakuje, gdzie tylko patrzy się jak kogoś wykorzystać. W tym artykule dolnoslaskie-praca.pl/co-powoduje-ze-praca-staje-sie-koszmar em/ autor ciekawie podsumowuje czynniki które wpływają na nasze postrzeganie pracy na przykładzie Gryfowa śląskiego . zniechęcenie do pracy powoduje przede wszystkim stres, nadmierna rywalizacja i brak możliwości rozwoju. Z pewnością pracownik niedoceniany przez szefa też nie czuje się komfortowo

IP i czas połączenia logowane. [22825153]
[09.11.2017] 12:56
panjanekzgadzam
Zgadzam się z Panem Jankiem - trzeba polubić to co się robi i wtedy praca nie sprawia nam przykrosi, nie mamy tylu stresów i chodzimy do niej z uśmiechem na ustach.
https://www.damtox.pl/tworzenie-stron-www/

IP i czas połączenia logowane. [22832984]
[09.11.2017] 17:11
idiota reklamodawczy
pisze byle co, aby mieć pretekst do wklejenia linka reklamodawczego

IP i czas połączenia logowane. [22833213]

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat