o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Pomoc i porady
 » Odpowiedz na ten temat

SEX i Teściowa

1 «   5 6 7 Strony tematu:
[29.09.2012] 23:16
kochanek100
lookwujcio (12.09.12 21:50):
I co fajne opowiadanie? Znalazłem je kiedyś w necie. Ogólnie moja teściowa to też niezła babka i uwielbia szpilki ale nie potrafiłbym chyba z nią tego zrobić nawet jakby chciała. Lubię dojrzałe kobiety z klasą których jest coraz więcej. Jest na co popatrzeć. Niestety nigdy nie miałem śmiałości żeby spróbować związku z taką kobietą

Żałuj, nie wiesz co tracisz.....ja obecnie mam 37lat i spotykam się z kobietą która ma 48lat....jest tak niesamowicie namiętna że jestem pod ogromnym wrażeniem a i ciało ma super. Nie jest ona moją teściową ale jest wspaniale.
Pozdrawiam.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [19886967]
[17.10.2012] 10:15
Solger12345
Podaj tylko jakiś namiar suczko.
sexxxx (09.11.09 20:58):
Hey KUTASY ;]
Szukam kogoś kto mnie wyrucha.
Najlepiew w wieku : 24-30 lat
Jestem strasznie napalona ; ]
Wyliżesz mi moją mokrą cipeczkę ?
< podniet >

IP i czas połączenia logowane. [19929209]
[21.10.2012] 07:03
tak_lubimy
Od dziecka u mnie w domu zawsze nikt sie nikogo nie wstydził, chodził nago i ojciec i matka i ja , nawet już jak byłem dorosły to sie nie zmieniło ,w wieku 21-lat poznałem fajną dziewczynę ,pewnego razu u mnie w domu ojciec wyszedł z łazienki jak zwykle nago żeby sie ubrać juz w pokoju, moja dziewczyna o dziwo w ogóle sie nie zawstydziła i to był strzał w 10-tke, od tego czasu bzykamy ją obaj ,jest wspaniale.Moim zdaniem lepiej jak ja bzyka teść niż by miała sie walić gdzieś na boku z jakimś brudasem.

IP i czas połączenia logowane. [19937811]
[24.10.2012] 09:41
sabcia01
Nie wierze w to co czytam na sama myśl aż mi nie dobrze. Jak tak w ogóle można pomyśleć. Masz młodszą wersje teściowej więc o co ci chodzi! Faceci to jednak naprawdę dno totalne nawet jak teściowa dupą zakręci to nie potrafią się opanować i utrzymać fiuta w majtkach. A ta teściowa też ma tupet podrywać faceta córki.

IP i czas połączenia logowane. [19945494]
[17.11.2012] 00:04
iuteryj
moja ostatnio przy alkoholu żaliła sie że teść nie ma erekcji

IP i czas połączenia logowane. [20006786]
[02.09.2014] 01:25
[07.12.2012] 12:06
mmadlen01
Fuj jak możesz nawet o tym myśleć wiedząc że to mama Twojej przyszłej żony. Masakra a ta matka chyba na starość ogłupiała.

IP i czas połączenia logowane. [20051086]
[09.12.2012] 20:41
zięciunio
A ja chciałbym witać mamusię w drzwiach jak przyjedzie w odwiedziny i całować ją po nogach a potem przez 2 tygodnie jej usługiwać.Fajnie by było wykazać się przed teściową posłuszeństwem ,bo każdy zięć powinien być posłuszny żonie i teściowej

IP i czas połączenia logowane. [20057077]
[02.02.2013] 02:14
szybki rydz
Moja tesciowa jest wdowa juz od 5-iu lat i uzgodnila z moja zona, a jej corka ze moge zastepowac tescia.powiedziala ze jak corka ze mnie zadowolona to ona nie szuka zadnego faceta.Oswiadczyla mi ze nie mam innego wyjcia tylko musze jak bedzie chciala porzadnie ja zer.....c,a nawet lepiej jak zone. Tesciowa jest odemnie starsza 19 lat,tak mecze sie z obydwoma juz 3 lata i nie wiem co dalej robic

IP i czas połączenia logowane. [20199600]
[12.02.2013] 11:16
anonim2
Ja mialem inne "ciekawe" przejście z teściowa. mieszkaliśmy w jednym domu teściowa na górze my na dole. To było kilka miesięcy po ślubie. żona często wyjeżdza w delegacje. Tęskniłem za nią bardzo a ze jestem młody i potrzeby duże więc ochotę na sex miałem bez przerwy. byłem bardzo zakochany i zdrada nie wchodziła w grę. gdy miałem ochotę szedłem do łazienki i radziłem sobie sam. Pewnego razu gdy już dochodziłem otworzyły się drzwi (zapomniałem zamknąć na zasuwkę) teściowa spojżała na to co robię powiedziała przepraszam i wyszła. myślałem że zapadnę sie pod ziemię. gdy trochę ochłonołem wyszedłem, czekała ma mnie i powiedziała żebym przyszedł na obiad. powiedziałem że przyjdę za chwilę. po dłuższej chwili zebrałem się na odwagę i poszedłem na górę. Teściowa podała mi obiad stała w kuchni i patrzyła na mnie. ja miałem wzrok wbity w tależ. Spytała czy bardzo tęsknię za Anią, odpowiedziałem że tak, położyła mi rękę na ramieniu i powiedziała żebym się nie martwił tym że mnie widziała, że to normalna rzecz i że mnie rozumie. pogłaskała mnie po głowie i powiedziała że nie powie nic Ani że to będzie nasza tajemnica. nie przepadaliśmy za soba za bardzo ale od tej pory jest dla mnie milsza częściej ze sobą rozmawiamy "tak co słychać". zauważyłem dopiero teraz że teściowa może być fajna i że jest wciąz atrakcyjną kobietą. ona wie że czasem się przyglądam je krągłością i często gdy żony nie ma w domu chodzi w rozpiętym guziczku bluzki i pokazuje mi koronkową bieliznę albo szuka czegoś na dolnej półce i wypina pośladki. potem odwraca się i uśmiecha do mnie bo wie że sie na mnią gapię. po takim pokazie często wychodzę do łazienki i "to" robię myśląc o teściowej. sprawdzam dwa razy czy zamknąłem drzwi. Nigdy więcej mnie nie przyłapała ale na pewno wie co tam robię bo gdy wychodze jakoś dziwnie się do mnie uśmiecha.

IP i czas połączenia logowane. [20229560]
[22.02.2013] 22:06
qwertzuiiiiiiio
anonim2 (13.02.12 11:16):
Ja mialem inne "ciekawe" przejście z teściowa. mieszkaliśmy w jednym domu teściowa na górze my na dole. To było kilka miesięcy po ślubie. żona często wyjeżdza w delegacje. Tęskniłem za nią bardzo a ze jestem młody i potrzeby duże więc ochotę na sex miałem bez przerwy. byłem bardzo zakochany i zdrada nie wchodziła w grę. gdy miałem ochotę szedłem do łazienki i radziłem sobie sam. Pewnego razu gdy już dochodziłem otworzyły się drzwi (zapomniałem zamknąć na zasuwkę) teściowa spojżała na to co robię powiedziała przepraszam i wyszła. myślałem że zapadnę sie pod ziemię. gdy trochę ochłonołem wyszedłem, czekała ma mnie i powiedziała żebym przyszedł na obiad. powiedziałem że przyjdę za chwilę. po dłuższej chwili zebrałem się na odwagę i poszedłem na górę. Teściowa podała mi obiad stała w kuchni i patrzyła na mnie. ja miałem wzrok wbity w tależ. Spytała czy bardzo tęsknię za Anią, odpowiedziałem że tak, położyła mi rękę na ramieniu i powiedziała żebym się nie martwił tym że mnie widziała, że to normalna rzecz i że mnie rozumie. pogłaskała mnie po głowie i powiedziała że nie powie nic Ani że to będzie nasza tajemnica. nie przepadaliśmy za soba za bardzo ale od tej pory jest dla mnie milsza częściej ze sobą rozmawiamy "tak co słychać". zauważyłem dopiero teraz że teściowa może być fajna i że jest wciąz atrakcyjną kobietą. ona wie że czasem się przyglądam je krągłością i często gdy żony nie ma w domu chodzi w rozpiętym guziczku bluzki i pokazuje mi koronkową bieliznę albo szuka czegoś na dolnej półce i wypina pośladki. potem odwraca się i uśmiecha do mnie bo wie że sie na mnią gapię. po takim pokazie często wychodzę do łazienki i "to" robię myśląc o teściowej. sprawdzam dwa razy czy zamknąłem drzwi. Nigdy więcej mnie nie przyłapała ale na pewno wie co tam robię bo gdy wychodze jakoś dziwnie się do mnie uśmiecha.
A raz to mi powiedziala dlaczego robie to sam,mowila zebym jej powiedzial kiedy to robie to przyjdzie i mi pomoze gwarantuje mi ze zrobi mi duzo lepiej i dokladniej bo ma dluzsza praktyke

IP i czas połączenia logowane. [20259174]
[03.04.2013] 15:23
patronus
cóż, sek z teściową raczej nie, ale podejrzewam że prędzej przełknął bym sytuację gdy moją żonę dosiadł mój ojciec niż miałby być to jakiś byczek np. od niej z pracy. Jakoś tak lżej by było.

IP i czas połączenia logowane. [20375927]
[15.04.2013] 08:45
zięć
Ja bym swoją teściową popchnął ch.jem z miłą chęcią ale ze schodów ,żeby sobie wszystkie zęby wychlasnęła

IP i czas połączenia logowane. [20414231]
[27.07.2013] 10:56
Podjednymdachem
Mieszkamy z Teściami pod jednym dachem Oni na dole my na 1 pietrze Nie raz z okna patrzyłem na Teściową jak się w Ogrodzie opala wtedy przyszły myśl jak sprwadzić czy ona też myśli o mnie jak o facecie czy tylko jak o zięciu ,zauważyłem między nami jest sympatycznie, rzuciłem jej jakby od niechcenia komplement ma piękną figurę widziałem jak bysło w jej oczach, opowiedziała na ciebie też jest miło patrzeć, żona była w pracy teść robił soś w garażu samochodzie ,więc czuła się bespieczna wdaliśmy się w dyskusję dwuznaczności i podteksty zaczęło się robić gorąca miedzy nami.Byłem już prawie pewnym coś wisi w powietrzu,odczekałem kilka dni kiedy się spotykaliśmy przelotnie zawsze jakiś delikatny komplement ,zauważyłem jest co dzień starannie ubrana itd.nie ma w domu nikogo idę do niej z pretekstem sóli brakło ona daje ja jej mówię bez niej musiałbym latać do sklepu daję jej pałusa w policzek ale odrobinę dłużej nadstawia drugi więc zaczynam ją całować,po chcwili mówi tak nie można prawię jej komplementy i nie wypuszyczam z rąk broni się jak od niechcenia wiem jescze się wacha znowu ją całuję ręce latają po niej w górę i dół mam erekcje Ona zaczyna być jak w transie mówi nie może tego zrobić ze mną choć bardzo się jej podobam,całuję ją dalej wreszcie mówi zamknę drzwi na klucz bo jescze ktoś nas zastanie ,wiem jest już moja. Już kiedy wychodziłem od niej powiedziałem jej jest mi z tobą cudownie nie próbój nawet myśleć że to jest zakończone międy nami !
Mija kilka dni nie ma w domu nikogo mamy kilka godzin dla siebie teraz dopiero zaczyna się nasza afera naprawdę robi ze mną wszystko. Jest tak czuła tak dobra w łóżku jak żadna dotychczas ma orgazmy ze mną ja z nią sex ile tylko zechce i jak zechcę .Trwa to już 4lata są sytuacje kiedy wychylona przez okno teść kosi trawę ja ją zadawalam z tylu robimy przy każdej nadarzającej się okazji ,Ona Boi sie tylko jednego by nas ktoś nie odkrył nie przerwał naszej tajemnicy Tak jej jest dobrze ze mną mnie znią To ukrywanie się nadaje pikanterii czasem w piwnicy kilka minut potrfi opnieść suknię i się wypiąć.Jak tylko mam ochotę na sex nie zdażyło się by coś nie wymyśliła bym mógł ja wypieścić nie mówiąc jak robi lody kropli nie uroni jak tylko mamy czas to mam wykum .Ja ma 29 lat ktoś może powiedzieć po co mnie starsza kobieta która ma już 52lata ? kobiety w tym wieku delektują się sexem wiedzą co nas kręci chcą być kochane czuć się kobietą porządaną dają wszystko z siebie młoda myśli jej się należy jak Psu Buda .powiem wam jak bzykam żonę myślę o Teściowej i odwrotnie kiedy ona jest z teściem 1-2razy w tygodniu mysli o mnie czasem prze godziną ja ją bzykałem a teść się melduje u niej w łóżku krąci nas jak sobie opowiadamy .Takiej Te.ciowej życzę każdemu młodemu który lubi dobry sex masz pod ręką w jednym domu nie da się upilnować wygoda nie samowita ,wszyscy zadowoleni ,czasem jak jest z czasem kiepsko pośle teścia po pierdołę do miasta by być ze mną .

IP i czas połączenia logowane. [20639474]
[29.07.2013] 17:42
zięć
sex z teściową jest cudowny gdy nie ma jej córki to za każdym razem dobiera mi sie do rozporka i zaczyna od cudownego lodzika przed tym podnieci mnie do czerwoności... kochamy się długo i namiętnie czy to coś złego???

IP i czas połączenia logowane. [20644442]
[29.07.2013] 18:44
udany zięciu
W maju tego roku spełniło się moje marzenie i wreszcie kochałem się z teściową którą pożądałem od zobaczenia jej już za pierwszym razem. Teraz jesteśmy kochankami i jest nam ze sobą bardzo dobrze.

IP i czas połączenia logowane. [20644589]
[08.08.2013] 09:08
Mundek
Oczywiście każdy zięć powinien służyć żonie i mamusi.Karcze te namiętne pocałunki z mamusią i żoną codziennie rano i wieczorem, czy malowanie paznokietków moim paniom,albo skamlenie na kolanach i proszenie o pozwolenie np wypicia piwa.Ja mam z żoną spisane na piśmie że zgadzam się żeby trzymała mnie pod pantoflem i że będę obrabiał pieczarę mamusi.Pierwszy raz mamusię wyruchałem parę dni po naszym ślubie jak mamusię przywiózł znajomy pijaną z jakiejś imprezy

IP i czas połączenia logowane. [20662699]
[13.09.2013] 12:07
Jan posłuszny
Pawel1977 (10.11.18 03:13):
Hehe, ja mam fajniej. Bo z żoną i teściową mamy trójkącik . Obydwie gorące i posłuszne, twierdza, ze kobieta jest od zaspokajania mezczyzny . Zawsze mnie to krepuje i najpierw ja probuje je zaspokoic, ale jak dostaje dwie na raz to szybko koncze, a one sa zadowolone.

U nas jest na odwrót. Moje Panie twierdzą że powinienem im usługiwać i być posłuszny. Ja się z nimi zgadzam i usługuję 65 letniej teściowej i 45 letniej żonie

IP i czas połączenia logowane. [20737344]
[28.10.2013] 13:56
simplon1988
Czesc jesli doswiadczylas sexu z zieciem to chetnie z toba popisze ja rafal ziec od 8 lat Zndjr

IP i czas połączenia logowane. [20830150]
[28.10.2013] 13:57
simplon1988
Moj mail simplon1988@o2.pl czekamna odp Zndjr

IP i czas połączenia logowane. [20830155]
[15.01.2014] 15:15
aniakoch
chory temat.. nie wyobrazam sobie takich rzeczy. Cześć! Walentynkowe rabaty, dość duże na dyskrecja.pl - ok. 30% taniej, moim zdaniem warto sprawdzić bo dają także prezenty gratis przy zamówieniach.

IP i czas połączenia logowane. [20986228]
[27.01.2014] 13:26
przystojny89
Ja kochałem sie z tesciowa 4 razy...mam 25 lat i 20 letnia kobiete z ktora jestem dwa lata...czesto u niej przebywam i nie raz widziałem ze jej mama daje mi takie dziwne sygnały...poza tym bardzo mnie lubiła itp.Pewnego razu gdy spałem u dziewczyny i sie pokłocilismy poszła do innego pokoju a ja zostałem sam...w nocy przyszła do mnie jej mama a moja tesciowa i zaczela sie do mnie dobierac,sciagła mi bokserki i zaczeła robic dobrze,potem sie kochalismy przez 90min oczywiscie po cichu...spusciłem sie w niej bo tego chciała.Było cudowanie i nie załuje tego mimo ze to jest chore.Cudowne przezycie!

IP i czas połączenia logowane. [21009274]
[05.02.2014] 16:07
- To Nie Ja -
aniakoch (14.01.15 15:15):
chory temat.. nie wyobrazam sobie takich rzeczy.

czemu?

IP i czas połączenia logowane. [21026175]
[08.02.2014] 12:25
wariacik663
też bym zerżnął

IP i czas połączenia logowane. [21031283]
[09.03.2014] 00:14
Skośnica
Ja mam 21 lat,moja teściowa 34 lata ,od 2 lat uprawiam regularnie sex z teściową ,kiedy dowiedziała się o tym moja żona to próbowała mnie otruć kwasem octowym , zamiast zastrzyku insuliny wstrzyknęła mi kwas ,leżałem 3 m-ce w szpitalu w śpiączce ,najpierw odwiedzała mnie mama potem teściowa a na końcu żona która powiedziała że rozumie że to tylko seks ,ja obiecałem jej że od tej chwili nie włożę penisa do innej niż żony ,ale teściowa nie dała za wygraną więc umówiliśmy się że będę ja bzykał wibratorem,trzonkiem od łopatki,kijem itp. rzeczy ,ostatnio chciała żebym ją zakuł łańcuchami i nadział na słupek od schodów i włożył do odbytu ogórka potem zwalił sobie i spuścił się jej do ust ,wiem że takie potrzeby nie są standardowe ,ale każdy robi to co lubi,mnie nie podniecają jej dziwactwa ale to jak ją to podnieca ,kiedy widzę jak to przeżywa to trudno mi utrzymać spermę w jądrach.Moja żona też przeżywa ale zdecydowanie to na mnie słabiej działa dlatego pomagam sobie i teściowej . Nie jestem chory ani zboczony po prostu nikt mnie tak nie podnieca jak teściowa.

IP i czas połączenia logowane. [21081631]
[09.03.2014] 05:55
tescioryp
Słuchaj u mnie była bardzo podobna sytuacja. Teściowa przyjęła mnie pod dach po ślubie. Teść siedział przed telewizorem, a ona sprzątała dom. Moja teściowa obecnie ma 40 lat. A nasz związek trwa od ponad roku. Pytasz czy jest mi dobrze. Pewnie że tak, jest świetna w łóżku, a układ też mamy taki, że raz w tygodniu się nią zajmuję i tyle. Ona jest zadowolona i ja jestem zadowolony, a reszta nic nie wiem i tak zostanie.

IP i czas połączenia logowane. [21081805]
[09.03.2014] 11:41
barioos
Kiedys moja tesciowa tez mie chciala sprowokowac swoim cialem. Bralem prysznic nagle wpadla z rozwiazanym szlafrokiem dostrzeglem jej boberka i duze cyce za nim dosiegnolem recznika zobaczyla mojego w calej okazalosci.Przeprosila ze weszla bez pukania bo myslala ze wstajemy puzniej i jakby nigy nic weszla do kabiny ocierajac sie o mnie posladkami. Nastepnym razem po porannym ruchanku zonka poszla siku. Tesciowa weszla w krotkiej koszuli nocnej bez majtek dyskretnie do naszej sypialni Ja lezalem nagi ale udalem ze spie Niby szukala czegos w gornej szafie ukazujac mi swoje juz wygolone lono

IP i czas połączenia logowane. [21081993]
[14.03.2014] 03:22
Ciocia 37
Myślałam ta sprawa mnie nie dotyczy i nie spodka
Moja siostry córka rok temu pojechała do pracy zagranice wiadomo leprze pieniądze jej marz jeździ ciężarówka i ciągle nie ma go w domu mieszkamy w tej samej miejscowości i tak się złożyło pojechałam z nim na wesele do brata a to dlatego iż małżonek musiał bardzo pilnie pojechać w delegacje a teściowa Kamila moja siostra jest po operacji ,wesele wiadomo pierwszy dzień dla gości a drugi najbliżsi, Kamil tak się spił iż trzeba było położyć spać przed północą , jak przyszliśmy na miejsce do spania ,okazało się iż muszę spać w tym samym pokoju co Kamil ale na drugim łóżku .Wzięłam kąpiel prawie zasnęłam poczułam jak Kamil kładzie się do mnie cichutko mowie bo za sianą mama z tata a obok brat z małżonką ,co robisz głupcze ,kazał się posunąć i od razu zaczął się dobierać , nie miałam szans ,nie chciałam robić rabanu bo była by draka i wstyd .
Rano zachowywał się jakby nic się nie stało ,w drodze powrotnej nic się nie odzywałam ,Kamil podziękował dodał tak długo czekał na okazje , bardzo mu się podobam i ma nadzieje na więcej . Na pewno do niczego nie dojdzie .

IP i czas połączenia logowane. [21089322]
[25.04.2014] 00:37
moralny kac
dobrze jest być nakręconym, ale raczej bym nie ryzykował, miałem sytuację gdzie teściowa i trzy jej koleżanki zrobiły sobie babski wieczór fajna sprawa do czasu gdy panie nie zaczęły tematu seksu. niby fajnie bo nawet dostał mi się w prezencie masaż twarzy piersiami od jednej pani nasłuchałem się co by się działo gdybym się dał za przeproszeniem uwieść itd itd itd wódka robi swoje, hormony też. członek w rekach pań uczucie bezcenne, palce w cipce teściowej również, ale kac moralny rano nie do opisania

IP i czas połączenia logowane. [21148859]
[30.08.2014] 14:37
normalny28
Ja mam mam 28 lat a teściowa 50 i uprawiam z nią sex regularnie od 3 lat. Żona coś podejrzewa ale chyba nie ma nic przeciwko temu. Nawet jest zadowolona że ja chętnie pomagam mamusi w codziennych czynnościach( zawieźć na zakupy, przynieść węgla itp.) Pierwszy raz zrobiliśmy to 3 lata temu,kiedy moja żona urodziła nam ślicznego, zdrowego synka. Pojechaliśmy z teściową do szpitala zobaczyć porazpierwszy dzidziusia , był śliczny.
W drodze powrotnej obowiązkowo trzeba było zaopatrzyć się w alkohol i pojechaliśmy do mnie. Wiadomo jak działa wódka, po pierwszej flaszce zaczęła się zachwycać moją osobą, gratulując mi przytulała się do mnie, dawała buziaczki jak nigdy dotąd. Trochę się podnieciłem, ale to przecież teściowa i wiedziałem że nic z tego. Druga butelka, kieliszek za kieliszkiem a ja coraz bardziej napalony. Wreszcie mamusia stwierdziła że jest już bardzo nawalona i musi iść do domu. Mieszka niedaleko, ulicę obok. Ja już też zdrowo na fali nie zatrzymywałem jej bo chciałem jak najszybciej się zmasturbować. ( często to robię ) . Więc poszła a ja natychmiast rozebrałem się do naga i zacząłem sobie walić. Niestety nie zamknąłem drzwi na klucz a mamusia wróciła sie po komurkę. Weszła nie pukając a ja na golasa ze sterczącą pałą w ręce. Zamurowało mnie, nie wiedziałem czy uciekać , czy sie czymś zakryć... patrzyła na mojego penisa bez słowa, ja na nią tak ok 5 sekund a wydawało się ja wieczność.Nigdy nie zapomnę tego uśmiechu na jej twarzy, kiedy powoli podchodziła do mnie. Staliśmy już twarzą w twarz i powiedziała ,,, przecież mogę ci pomóc,,,, jednocześnie chwytając mój sprzęt. Patrzyliśmy sobie w oczy a ona masowała delikatnie twardego jak skała penisa, wkońcu przykucnęła i wzięła go do buzi. To był najlepszy lodzik w moim życiu. Dalej już poszło, było 6 na 9, od tyłu, na jeźdźca, itp. Rano obudziliśmy sie w jednym łóżku całkiem nago z potężnym kacem alkoholowym i moralnym. Mój kutas sterczał jak zwykle rano z powodu pełnego pęcherza, co było widać nawet przez kołdrę. Usiadła nakrywając się swoją kołdrę i powiedziała,,,,,, ku...wa zięć, co myśmy zrobili?<<<,,,,,Bez słowa poszedłem do kibelka. wracając kutas był już miękki, lecz wciąż pokaźnych rozmiarów po potężnym wzwodzie. Widziałem że przygląda się mu. Przyniosłem kolejną butelką wódki, polałem po klinie, za chwile po drugim, wciąż bez słów. Zrzuciła z siebie kołdrę, chwyciła za fujarę i znów do buzi, i tak cały dzień się @@@aliśmy, to w kuchni, to pod prysznicem, na podłodze, było bosko. Teraz często odwiedzam mamusię i korzystamy z każdej okazji na szybki numerek, lodzika, minetkę a nawet długie zakrapiane noce. Żona uśmiecha się tylko jednoznacznie kiedy mówię że idę na kielicha do mamusi. Kocham je obie i jest mi z tym dobrze.

IP i czas połączenia logowane. [21334325]

1 «   5 6 7 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat