o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Pomoc i porady
 » Odpowiedz na ten temat

SEX i Teściowa

1 «   4 5 6 7 8 Strony tematu:
[15.10.2011] 15:45
xxl
Witajcie : ja sypiam z teściową jest super kochanką robi takie rzeczy że wstydzę się pisać . ma 58 lat i bardzo bardzo bardzo luźną powiem jedno wąskie są super ale w taką jaką ma moja teściowa wchodzi wszystko i nie muszę mówić co to oznacza zabawa jest przednia

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [18911408]
[25.10.2011] 14:35
Wiatrak
Do wszystkich krytyków seksu z teściową i tych, co krytykują te wpisy odmawiając im autentyczności, pragnę powiedzieć co następuje.
Wiele dojrzałych kobiet podnieca myśl o seksie z młodszymi facetami. Jeśli teściowa ma 45-47 lat i jest zadbana, to jest jeszcze wystarczająco atrakcyjna by nawet 20 lat młodszy facet uległ jej wdziękom. I uwierzcie mi, a mam 45 lat i żonę w takim wieku, jeden impuls i takiego faceta jest w stanie zjeść jednym kęsem. Mało który facet się temu oprze.
Układ teściowa-zięć jest takim z punktu widzenia takiej kobiety idealnym rozwiązaniem. Nie dość, że ją zaspokoi, to jeszcze zawsze będzie blisko. A i jej i zięciowi w równym stopniu zależeć będzie, by się nie wydało przed resztą rodziny.
Nie odmawiam tym wypowiedziom wiarygodności. W takich czasach żyjemy, że seks nie jest już tematem tabu. Na wierzch wychodzą wszelkie seksualne atypowe układy, np. cuckold, nagi facet-ubrane kobiety, dogging itp. Jeżeli do tego dojdzie alkohol, trawka, teściowa sama się rzuca w objęcia.

IP i czas połączenia logowane. [18950542]
[03.11.2011] 12:06
nowogard-man
....ja jestem po slubie 4 lata...moja tesciowa jest gruba i nie pociaga mnie w sumie.... ale kiedys kompalem sie u niej i ona przez przypadek wpakowala sie lazienki... ja akurat wycieralem sie stojac w wannie i ona zobaczyla mojego kut**a ...ja sie zmieszalem a ona podeszla i reka zaczela mi masowac... poprostu zwalila mi konia..mialem super wytrysk...ona wychodzac powiedziala ze zazdrosci corce... to bylo raz i nigdy sie nie powtorzylo..ale milo to wspominam...

IP i czas połączenia logowane. [18986973]
[15.11.2011] 13:28
shoejob
witam ja mam tesciowa na codzien i ciagle sie spuszczam do szpilek lub klapek i ona w tym chodzi @@@iscie patrzec jak depcze moja s...e mam chec na nia

IP i czas połączenia logowane. [19029964]
[17.11.2011] 15:35
chlopic31
Mnie też podnieca moja teścowa ma 59 lat fajną wygląda świetnie jak na ten wiek, zgrabna pupcia, ładne piersi.
Moge tylko na nią patrzeć.
Moim zdaniem jeśli faceta pociągają dojrzałe kobiety to lepiej żeby kochał się z teściową niż miał chodzić na k...

IP i czas połączenia logowane. [19038661]
[24.10.2014] 09:01
[22.12.2011] 15:33
aneczzka
Nie miałam takich myśli nigdy, może dlatego że uważam to za... chore? Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji... _____________________________________________ ___
Każdy znajdzie coś dla siebie -www.dyskrecja.pl

IP i czas połączenia logowane. [19161020]
[23.12.2011] 14:55
ogier29
Ja też mam ochotę na swoją teściową ma 51 lat i pociąga mnie jak cholera jest tylko trochę mało uczuciowa wiem od teścia ze rucha się ale tak bez zaangażowania może on się źle zabiera do tego muszę sam spróbować ją podejść wiem że już od 2 mies.nie miała sexu .

IP i czas połączenia logowane. [19164558]
[26.12.2011] 21:01
tesciu
wychodze rano wczesnie do roboty , wkladam po ciemku buty ,a tu jakos mokro w nich , mysle ... kurka , nie padalo wczoraj , a buty mokre , skarpetki mokre, zapalam swiatlo zdjemuje buty i patrze ... jakis dziwny zapach,mysle cos nie tak , patrze w innych butach podobnie.. mysle @@@a co za @@@ mi sie spuscil do butow ...musialem isc w laciach do roboty .. no szok. poradzcie cos ...

IP i czas połączenia logowane. [19175501]
[25.01.2012] 07:42
komi
no tak jasne jasne. sratatata. gadaj sobie gadaj. Ja swoją teściową już nie raz przeleciałem i co? i żyję. Więc schowaj sobie te teksty do szuflady i nie pajacuj

IP i czas połączenia logowane. [19263590]
[25.01.2012] 07:49
komi
liPaw@@@ (11.08.25 12:50):
Haha. Sex z teściową..
To tylko głupi takie coś robi. Szkoda, że twoja nie wie o tym co robisz z jej matką, od razu bym się z tego śmiała, a tak naprawdę z ciebie. To, że jest powiedzmy ładniejsza od twojej, czyli cycki jak donice, a dupa jak sklep, to nie znaczy, że masz to z nią robic. W ogóle to faceci latają do wszystkich lasek(nie wszyscy faceci) co popadnie. Po to mają swój klucz żeby znaleźć skarb.
no tak jasne jasne. sratatata. gadaj sobie gadaj. Ja swoją teściową już nie raz przeleciałem i co? i żyję. Więc schowaj sobie te teksty do szuflady i nie pajacuj

IP i czas połączenia logowane. [19263592]
[27.01.2012] 12:24
hej
mnie tez ciagnie do tesciowej ma 47lat. zawsze sie witamy na powitanie i tak ja che w jej prawy pocałowac policzek a ona mnie w lewy i tak prawie w usta wiem bo mi mowiła ze nie miała by przeciwko jakbym na golasa chodził przy niej, mówiła ze miłoby popatrzec na młode ciałko. jak chodzi po domu w lato w sukienkach to bez majtek. jeszcze siada tak rozkrakiem lekko ze nawet tesc przy mnie jej zwracał uwage ale mi glupio tak zajzec pomiedzy nogi jak ja mam poderwac?

IP i czas połączenia logowane. [19269999]
[08.04.2012] 18:55
Szefowa!
okropieństwo, współczuje Twojej kobiecie, że nie wie o tym jakie masz pomysły.

IP i czas połączenia logowane. [19456624]
[13.04.2012] 20:05
skromny
.... Seks z teściową... super sprawa... ja się przespałem z teściową na teścia imieninach ... nie wiem jak to się stało ale po dłuuuugim piciu ( była już 4 rano) raptownie zostaliśmy sami ..... po kilkunastu minutach szczerej rozmowy już tańczyliśmy a za chwilę się całowaliśmy... to wszystko działo się bardzo szybko.... i raptownie robiła mi loda a ja nie chcąc być biernym zacząłem robić jej minetkę.... i zacząłem brać ją od tyłu.... chciała abym nie kończył w środku bo chciała spróbować mojej spermy....... na drugi dzień udałem głupa i powiedziałem oficjalnie że urwał mi się film i nic nie pamiętam..... ale wszystko mam w głowie ...jak by to było wczoraj..... miałem wrażenie, że patrząc na siebie wiemy o co chodzi... nie odważyliśmy się zrobić tego jeszcze raz .... chociaż ona po kilku miesiącach i podczas wspólnego picia i tańca powiedziała mi czy idziemy na górę (bo tam to robiliśmy wtedy) ...ale ja udałem że nie wiem o co chodzi... (na marginesie to jak ona mi to zaoferowała to wtedy teściu i żona oraz goście siedzieli przy stole) ... nawet jak bym chciał to i tak nie wiem jak ona sobie to wyobrażała..... Ogólnie to jej nie lubię działa mi na nerwy .. więc sam się dziwię jak do tego doszło....??? bo naprawdę za nią nie przepadam.... a fizycznie mnie pociągała.. na marginesie różnica wieku między nami 18 lat...

IP i czas połączenia logowane. [19469879]
[30.06.2012] 04:31
oiteryn
moja teściowa ma już taki zwyczaj, że kiedy siadamy przy stole, jak
gdyby nic podnosi spódnicę do połowy ud,że niby tak gorąco, żona i teść udają że nic nie widzą.

IP i czas połączenia logowane. [19660164]
[30.06.2012] 05:05
oiteryn
odbieram to jako oczywista prowokjcę

IP i czas połączenia logowane. [19660168]
[30.06.2012] 20:38
aaartek1
zerżnij ja i da ci spokój

IP i czas połączenia logowane. [19661543]
[03.07.2012] 13:02
gaduła-99
powiem tyle.. (08.04.10 12:31):
A co byś zrobił, gdyby Twoja dziewczyna, pod Twoja nieobecność uprawiała ostry seks z Twoim ojcem? Jeżeli twierdzisz, że to nic złego, to jesteś zdrowo porąbany! Tym co zrobiłeś przekreśliłeś życie swojej dziewczynie (która, jak każda, marzy o szczęśliwym związku ), a także swoje życie. Jej matka na pewno będzie teraz z Nią rywalizowała, w końcu wygada Jej o wszystkim, a Ty zostaniesz sam. Przechlapałeś stary. Nie dorosłeś do związku. Jesteś dzieckiem, ukrytym w ciele mężczyzny. Sam nie wiesz czego chcesz. Jeżeli chcesz zachować kawałek swojego honoru, to przyznaj się dziewczynie, bo inaczej będziesz zwykłym, zasranym dwulicowcem. Wrzuć sobie "pivko" i pokaż czy masz cohones, bo według mnie, to chyba Tobie odpadły gdzieś na życiowym zakręcie razem z godnością. A Twoja przyszła (bądź raczej-niedoszła) teściowa, na pewno poluje już na inną zdobycz.
Zastanów się nad swoim życiem, bo ono nie trwa długo, a łatwo mozna je spier@@@@ć. ___________________________
FIGHT FOR METAL!!!!!
Bardzo dobrze !!!

IP i czas połączenia logowane. [19668373]
[03.07.2012] 13:18
gaduła-99
waldi1234 (09.10.09 22:40):
<cytat>karolinaaaaaaaaa (09.01.02 02:11):
A co jeśli żona czy dziewczyna zgadza się na taki układ?? Bo są takie Zależy kto jakie ma podejście, czy takie średniowieczne jak większośc tutaj na forum wychowana przez chory kościół czy normalni ludzie dla których takie coś nie jest tematem tabu. Banda zazdrosnych zakompleksionych ludzi.
</cytat>
kiedyś zona waliła mi konia w pokoju weszła teściowa i mówi,że ona też tak mi może robić i od słów do czynów zaczęło się współzycie z teściową i tak trwa już 5 lat ,śmiesznie to wygląda ja z teściową w łóżku a żona pyta czy chcemy coś do picia
Zazdroszczę ci ! Zimne drinki na żądanie,
i jeszcze laski !

IP i czas połączenia logowane. [19668418]
[28.07.2012] 10:49
gadu-99
prawidłowo jest ze teściowe i teście sypiają z zięciami czy synowymi,
z racji fizjologii obie strony maja swoje nie zaspokojone potrzeby,
są to osoby sprawne fizycznie i psychicznie,
wspólne mieszkanie i wyjazdy za praca temu sprzyjają,
będzie to coraz większa liczba takich przypadków w rodzinach !

IP i czas połączenia logowane. [19729733]
[28.07.2012] 11:15
Sabinka1993
hmmmmmmmmmmm (07.05.25 01:13):
Mi się wydaje, że jakbyś na prawdę kochał swoją kobietę, to takie myśli nawet by ci przez głowę nie powinny przechodzić. Zastanów się nad tym.

Zgadzam się z tą wypowiedzią. Mam podobne zdanie co do tej sprawy...

IP i czas połączenia logowane. [19729779]
[12.08.2012] 06:26
i_dobrze
Moją teściową dla zartu zawołałem do łazienki żeby mi plecy umyła , heh i weszła i umyła i nie tylko plecy , jak wyszedłem z łazienki czekała na mnie i zrobiła mi laske tak że w 5 sekund jej sie spuściłem do ust , kilka dni potem , wyruchałem ja w samochodzie , zona nic nie wie a my sie bzykamy dość regularnie.

IP i czas połączenia logowane. [19762151]
[25.08.2012] 12:38
gadu-99
Ktoś tu nadaje pod moim IP !

IP i czas połączenia logowane. [19794372]
[12.09.2012] 21:39
lookwujcio
Mam 30 lat, Żonę Justynę i Syna. Koleje losy spowodowały że przeniosłem się razem z rodziną niedaleko teściów. Od samego początku znajomości z moją Żoną czułem że mnie lubią. Teściu Marek to typowy polski robotnik. Po pracy piwko, gazetka i nic nie robienie. Teściowa Anna to kobieta z ikrą. Energiczna, inteligentna i zawsze na bieżąco. Teściu w młodości podobno był Casanovą a teściowa figurą powodowała u niejednego chłopaka łaskotanie w majtkach. Teraz on to pan z brzuszkiem i wąsem. Teściowa za to im starsza tym ładniejsza. Jest jak wino im starsze tym lepsze. W tym roku skończyła 47 lat ale figurę nadal ma super. Mieści się w rzeczy z okresu gdy miała 25 lat. Ma 158cm wzrostu, długie zgrabne nogi z zadbanymi stópkami w rozmiarze 37, przeważnie rudawe włosy (farbuje) i do tego uwielbia spódnice i szpilki. Zawsze jak u nich jesteśmy to uwielbiam na nią patrzeć. Kocham jak wypina pupcie w moją stroną ubrana w spódniczkę i rajstopy. Zawsze przeszukuję dom w poszukiwaniu jej rajstop. Zakładam je na siebie lub penisa i dostaję mega orgazmu. Nieraz podbieram jej buty na obcasie i wkładam swojego penisa i spuszczam się w nie wyobrażając sobie że kocham się z teściową. Żona wie że podoba mi się jej matka. Często mówi że pewnie bym chciał żeby miała taką figurę i chodziła w szpilkach. Jedyne co mi się w niej nie podoba to że nie używa seksownej bielizny. Znam jej wszystkie majtki i staniki i niestety są to głównie bawełniane majtki i staniki które są wygodne i nic poza tym. Nieraz żartowałem że powinna nosić ładną bieliznę bo nigdy nic nie wiadomo i takie tam i że dla teścia powinna to nosić ale nic to nie dało. Na ostatnie urodziny żona nie wiedziała co jej kupić więc zaproponowałem że seksowną bieliznę spodobało się to jej i pojechaliśmy do sklepu. Żona ma ten sam rozmiar biustu 65G i majtek (s/m) co teściowa więc nie było problemu że rozmiar będzie nie ten co trzeba. Kupiliśmy jej piękny stanik ładnie zbierający i uwydatniający biust, majteczki retro, pas do pończoch i pończochy do pasa. Całość dopełnił pejczyk. Stanik był z bordowej satyny z wykończeniem z czarnej koronki. Majtki wysokie również w tych samych kolorach na przodzie na środku był pionowy pas z satyny po bokach wykończony koronką a resztę majteczek stanowiła przeźroczysta siateczka. Pas był klasyczny czarny z satyny, gładki i z 6 zapinkami. Pończochy beżowe z czarnym szwem i wzmocnieniem na stopie. Piękny zestaw, nie mogłem się oprzeć, chciałem żeby moja żona kupiła sobie identyczny zestaw ale niestety nie starczyło pieniędzy. Nadrobiliśmy to w domu. Żona przymierzyła całość, założyła do tego czarne szpilki z odkrytymi palcami i czerwoną podeszwą. Nie mogłem się napatrzeć. Poczułem ogromne podniecenie. Praktycznie rzuciłem się na moją ukochaną. Podczas seksu pomyślałem że Teściowa będzie super wyglądać i że bym ją zerżnął. Dostałem takiego Speeda że tej nocy kochaliśmy się 2 razy co wcześniej się nie zdarzyło nigdy. Podczas urodzin, gdy teściowa rozpakowała przy wszystkich prezent od nas aż się zaczerwieniła i powiedziała że wie kogo to był pomysł. Goście podpuszczali żeby przymierzyła ale skończyło się tylko na żartach.
Jak już wspomniałem mieszkaliśmy blisko teściów i praktycznie każdy weekend spędzaliśmy u nich. W wakacje był u nich rozłożony duży basen żeby synek mógł się pluskać ale ponieważ basen był naprawdę duży korzystali z niego wszyscy. Lubiłem wspólne chwile w basenie patrząc na żonę w seksownym czarnym stroju jednoczęściowym z wycięciami po bokach z materiału przypominającego latex. Teściowa rzadko z nami się kąpała ale jak już wychodził z domu w stroju to aż mi dech zapierało a kutas chciał rozerwać majtki. Miała strój mojej żony z miesiąca miodowego w Hiszpanii. Był to bardzo skąpy dwuczęściowy strój w kolorze złota. Góra to tak naprawdę były dwa trójkąciki a dół kolejne dwa związane sznureczkiem. Kurcze jak ona w tym wyglądała. Niejedna dziewczyna chciała by mieć takie ciało. Pomimo wieku jej skóra była jędrna i napięta a biust nie obwisał. Śmiałem się z niej że pewnie robiła sobie operacje plastyczne ale wiedziałem że to po prostu były dobre geny. Zawsze wydawało mi się że mnie kusi i prowokuje ale nigdy nie okazała tego jednoznacznie. Wiedziała chyba że się na nią jaram i widocznie sprawiało jej to przyjemność. Teściu nigdy nie wytrzymywał długo i chował się do domu. Wydaje mi się że chodził walić konia. Ja wolałem siedzieć w basenie i cieszyć oko dwoma laskami. Po basenie zawsze wchodziłem do łazienki po kobietach i ubierałem strój żony a w rękę brałem strój teściowej i waliłem konia. Spuszczałem się w majtki teściowej żeby chociaż trochę się zbliżyć z nasieniem do jej cipki. Potem wszystko płukałem i było ok.
Któregoś razu jakoś na jesieni miałem ochotę się upić w związku ze stresem w pracy. Nie było chętnego: teściu jak zawsze chętny do picia tym razem miał grypę i poszedł wcześnie spać. Żona wiedziała co się święci więc odpuściła i wymawiając się tym że musi iść już spać żeby pilnować syna żeby nie spadł z łóżka, została mi teściowa. Długo protestowała ale w końcu zgodziła się. Zaczęliśmy od winka. Wypiliśmy jedną butelkę ale mi było mało. Otworzyłem więc drugą. Siedzieliśmy tak na dole domu popijając i gadając o pierdołach. Żona z synem i teściu spali na górze. Było już koło północy. Powiedziałem teściowej że mi się podoba i chciałbym żeby Żona tak wyglądała w jej wieku. Zaczęła gadać że jak taka starsza pani może podobać się takiemu młodemu facetowi jak ja i takie tam. Ja powiedziałem że ma figurę, że ubiera się fajnie, że zawsze zadbana, że szpilki i takie tam, ale że najbar

IP i czas połączenia logowane. [19841362]
[12.09.2012] 21:42
lookwujcio
ale że najbardziej podobają mi się jej stopy z zawsze nienagannych pedikiurem i lakierem na paznokciach. Powiedziała że faktycznie są ładne i jest z nich dumna ale że ją bolą i nie ma kto pomasować. Oczywiście zaproponowałem że ja to zrobię. Zgodziła się. Chwile później masowałem stópki teściowej. Miała na sobie rajstopy. Chciała je zdjąć ale zaprotestowałem. Widziałem że to się jej podoba. Przymykała aż oczy. Byłem nieźle napalony. Kutas chciał mi rozerwać majtki. Marzyłem żeby ją wyruchać, żeby spijała spermę z mojego kutasa, żeby złapać ją za tyłek, cycki i gładzić po jej boskich nogach. Niestety nie miałem na tyle odwagi więc tylko rozmawialiśmy a ja masowałem dalej stopy teściowej. Po około pół godzinie skończyliśmy drugą butelkę wina i teściowa zadecydowała że idziemy spać. Ja jeszcze przed snem ręką doprowadziłem mojego kutasa do mega wytrysku. Do niczego więcej nie doszło a szkoda.
Jakieś 3 miesiące później teściowie mieli iść na wesele córki znajomej której teściowa była chrzestną. Teściu ewidentnie robił wszystko żeby nie iść. Wcale mu się nie dziwiłem bo tak naprawdę z całego towarzystwa znali tylko Pannę Młodą i jej rodziców których nie widzieli od czasu ich wyprowadzki o 200km do Łodzi. Teściowa też by chętnie nie szła ale nie wypadało odmówić.
Im bliżej wesela tym coraz bardziej marudzili że im się nie chce. Jakieś dwa tygodnie przed imprezą byliśmy u nich i znowu teściu marudził. Teściowa się na niego wkurzyła bo powiedziała że sama nie pojedzie. Ja zaproponowałem że ja pojadę z żoną w ich zastępstwie. Moja Żona za to powiedziała że będzie głupio i przykro pannie młodej jak nie będzie chrzestnej więc jak już to niech jadę ja z mamą. Teściowa się na mnie spojrzała i powiedziała z przekąsem że czemu nie przynajmniej nikt nie będzie jej marudził. Kobiety ustaliły co i jak: że pojadę z teściową na wesele, że na drugi dzień wrócimy, że pójdę w garniturze z mojego wesela, że mama kupi sobie sukienkę pod kolor i że ma mnie pilnować.
Zacząłem żałować swojej propozycji bo nie lubię przebywać w obcym towarzystwie. Ale cóż powiedziało się A trzeba powiedzieć B.
Teściowa zadecydowała że skoro ślub jest 200km stąd i jest o 17:00 to musimy odpowiednio wcześniej wyjechać. Umówiliśmy się że przyjadę po nią na 11:00, wyjedziemy przed 12:00, droga zajmie nam max 3h i zdążymy na miejscu się umyć i przebrać przed weselem żeby nie jechać całą drogę w ubraniach wyjściowych i wyglądać później jak pól d zza krzaka
W przeddzień ślubu przymierzyłem garnitur i okazało się że strasznie mnie opina w pasie. Musiałem zapinać spodnie na wdechu efekt domowych obiadków i piwka. Poprosiłem żonę żeby coś z tym zrobiła. Niestety nie dało się poluzować materiału bo nie było zakładek. Zastanawialiśmy się co by tu zrobić żebym wytrzymał na weselu. Na zakup nowego nie było już czasu ani kasy. Żona skwitowała to hasłem: trudno porzecze Ci majtki wyszczuplające. Zszokowała mnie tym ale długo nie marudziłem bo jak już wspomniałem uwielbiałem damską bieliznę. Żona przyniosła mi te majtki. Były to wysokie czarne majtki z materiału przypominającego grubą satynę. Kazała je mi założyć i przymierzyć spodnie do garnituru. Założyłem majtki nie mogąc powstrzymać nabrzmiewającego penisa co żona skomentowała tylko westchnięciem a potem spodnie. Teraz zapięły się bez problemu. Żona powiedziała załatwione tylko nie pokazuj się w nich nikomu, to będzie nasz sekret dodała z uśmiechem.
Wyjechałem do teściów zgodnie z planem. Dojechałem na miejsce spakowałem mamuśkę i w drogę. Teściowa gadała na teścia jaki to z niego pierdoła i dziękowała że zgodziłem się z nią pojechać. Trajkotała jak mały meserschmidt i miałem już trochę dosyć.
Na nieszczęście po drodze wpakowaliśmy się w korek bo przed nami zdarzył się wypadek: wywróciła się cysterna z jakimś olejem. Utknęliśmy na dobre. Policja poinformowała nas że możemy zawrócić i zrobić koło 70km wiec stwierdziliśmy że poczekamy. Mieliśmy jeszcze zapas czasu. Akcja miała trwać 2h więc i tak nie było źle. Postanowiliśmy że jak droga zostanie uprzątnięta to po prostu pojedziemy bez przystanków prosto do motelu w którym miało być wesele żeby przygotować się na szybko na ślub w kościele. W trakcie przymusowego postoju spytałem teściowej jaką ma kreację bo nic się nie pochwaliła a ona powiedziała z uśmiechem na twarzy: zobaczysz, będziesz zadowolony, kreacja trochę chyba bardziej dla młodej dziewczyny ale skoro idę z tobą to chyba mi wolno.
Służby szybko się uprzątnęły i pojechaliśmy dalej. Zajechaliśmy z zapasem. Na miejscu okazało się że nie ma dodatkowego wolnego pokoju dla mnie więc musieliśmy mieć wspólny. Ustaliliśmy że w końcu jesteśmy rodziną i że możemy spać razem pod osobnymi kołdrami. Mieliśmy jeszcze 1,0h do ślubu. Dla mnie to kupa czasu ale teściowa przeżywała że nie zdąży. Ja uszykowałem się w niecałe 20min a teściowej zajęło 45min i w dodatku robiła jeszcze poprawki makijażu w aucie w drodze do kościoła. Szczerze to nie miałem nic przeciwko bo jak ją zobaczyłem to o mało szczęki z ziemi nie musiałem zbierać. Faktycznie kreacja odmłodziła ją o jakieś 10 lat. Miała na sobie czarne skórkowe szpilki na 8cm obcasie z czerwoną podeszwą i wycięciem na palce (podobne do butów mojej żony z tym że żona miała z błyszczącego tworzywa), beżowe rajstopy i srebrny łańcuszek zapięty wokół kostki, super sukienkę idealnie dopasowaną do figury ciemno-granatową z motywem kwiatów w odcieniu szarości, nie była na ramiączkach ale miała szeroki dekolt. Była z materiału z dużą ilością lycry chyba bo idealnie opinała ciało

IP i czas połączenia logowane. [19841369]
[12.09.2012] 21:43
lookwujcio
Była z materiału z dużą ilością lycry chyba bo idealnie opinała ciało teściowej. Wokół pasa był przyszyty materia w kształcie falbanki który zastępował pasek. Sukienka naprawdę była sexi i na topie. Nie wiem skąd ona ją wzięła ale trzeba przyznać że lepszej nie mogła chyba znaleźć. Z tyłu pięknie zarysowywały się jej pośladki. Po prostu mniam. Do tego miała super ułożone włosy trochę postrzępione na irokeza, paznokcie pomalowane na ciemny odcień czerwieni i piękny uśmiech na twarzy. Powiedziałem tylko łooooooooo, co ona skwitowała puszczeniem mi oczka i tekstem że dzisiaj jest moją partnerką.
Szybko dojechaliśmy do kościoła. Przywitaliśmy się ze wszystkimi, teściowa mnie przedstawiła że jestem mężem jej córki na co matka pani młodej powiedziała że szkoda bo już myślała że jest z kochankiem.
Przez całą mszę stałem za teściową i nie mogłem się napatrzeć na jej figurę. Nogi w szpilkach i super sukienka to było to co uwielbiam. Dopiero teraz zobaczyłem że rajstopy mają z tyłu czarny szew. Pomyślałem że pewnie ma na sobie prezent od nas i zacząłem się zastanawiać jak wygląda w bieliźnie od nas. Do tego jeszcze perfumy które uwielbiałem. Zawsze mi się z nią kojarzyły i kojarzyły mi się ze świeżością. W momentach gdy trzeba było uklęknąć teściowa mimowolnie wypinała pupcie tak że widziałem doskonale krągłości jej pupy i idący przez środek rowek. Pomimo że byliśmy w kościele myślałem tylko o tym żeby ją zerżnąć. Dodatkowo przy klękaniu zsuwała delikatnie z pięty buty na obcasie żeby było wygodniej co dodatkowo mnie podniecało. Cieszyłem się że żona dała mi swoje majtki wyszczuplające bo inaczej kutas by mi rozerwał spodnie. A tak miałem tylko troszkę mokre majtki od śluzu z penisa. Po ślubie pojechaliśmy na salę weselną. Impreza była nawet fajna bo grał super zespół. Co prawda nie było z kim pogadać ale tego wieczoru teściowa starczała mi w zupełności. Na początku tańczyliśmy tylko ze sobą ale po pierwszych kieliszkach Panowie nabrali odwagi i zaczęli prosić do tańca moją teściową. Widocznie też im się podobała moja seksowna partnerka. Nie podobało mi się to bo siedziałem jak kołek przy stole. Na szczęście teściowa przyszła do stołu po obwieszczeniu przerwy przez zespół i powiedziała mi na ucho że mam robić wszystko żeby nie musiała tańczyć z nikim innym niż ze mną bo nie lubi śliniących się tatuśków. Mi to jak najbardziej odpowiadało. Ponieważ następnego dnia mieliśmy wracać po poprawi nowym obiedzie ja nie piłem ani kieliszka. Takie mam zasady. Teściowa też za bardzo nie miała ochoty pić mocnego alkoholu więc raczyła się drinkami. Pomimo tego humory nam dopisywały. Po jakiś 4 godzinach teściowa spytała czy bym się z nią nie przeszedł żeby się dotlenić. Zgodziłem się bo iść z taką kobietą to zaszczyt. Lokal mieścił się niedaleko skweru z fontanną więc tam poszliśmy. Teściowa złapała mnie pod rękę i tak spacerowaliśmy. Ja dumny że idę z taką laską a teściowa dumna że ma takiego dobrego zięcia. Usiedliśmy na ławce przy podświetlonej fontannie. Teściowa spytała czy może się o mnie oprzeć na co ja się zgodziłem. Założyła nogę na nogę i oparła się bokiem i głową o moje ciało. Zaczęła rozmowę o tego że Justyna ma szczęście że ma takiego męża jak ja i powiedziała że jej zazdrości. Zaczęła opowiadać że teściu się strasznie zmienił po ślubie. Przed ślubem romantyk a po ślubie małomówny flegmatyk. Mówiła że nie ma z nim wspólnych tematów. Że nie podziela jej zainteresowań książkami i podróżami, że nie przytula jej ani nie całuje na dzień dobry czy do widzenia. Że w seksie myśli tylko o sobie. Mówiła że ja jestem całkowicie inny. Że widzi że Żona jest zadowolona, że zdarzają nam się sprzeczki ale że nieraz słyszy że bardzo przyjemnie się godzimy. Że Żona powiedziała jej że ma niesamowite orgazmy gdy pieszczę ją oralnie a że jej mąż nawet nie chce o tym słyszeć i śmieje się że lizać to on może loda na patyku. Ja tylko słuchałem i dziwiłem się co ją tak wzięło. Fakt że zawsze z nią dużo rozmawiałem i lubiłem te nasze rozmowy. Była bardzo błyskotliwa, inteligenta i niezwykle oczytana. Gdy tak siedzieliśmy i rozmawialiśmy czułem się jakbym siedział z bardzo dobrą przyjaciółką, ba nawet może dziewczyną. Do tego jeszcze bliskość jej ciała, zapach i widok pięknych nóg w beżowych pończochach sprawiał że mogłem tam z nią siedzieć godzinami. Nie wiem czemu, kiedy ani jak ale nagle spostrzegłem że dotykam i głaszczę teściową po nodze. Ona nie zwracała na to uwagi. Postanowiłem nie przestawać. Teściowa nagle umilkła. Trwała niezręczna cisza. Nie wiedziałem co się stało. Po chwili zorientowałem się że Teściowa ma mokre oczy od łez. Powiedziałem: hej co się stało? Nie płacz mamo, nie ma po co. Zawsze przecież jeszcze masz mnie, no i w końcu dzisiaj jesteś moją partnerką. Uśmiechnęła się i dotknęła ręką mojej twarzy. Uniosła się trochę i dała mi buziaka w policzek. Odsunęła trochę twarz i spojrzała mi w oczy. Wydawało mi się że to spojrzenie trwało wieki. Nie mogłem się oprzeć temu spojrzeniu i jej pięknym oczom. Przysunąłem usta do jej ust i pocałowałem ją delikatnie. Serce waliło mi jak oszalałem w oczekiwaniu na jej reakcję. Teściowa szepnęła cichutko: dziękuję i odwzajemniła pocałunek. Zaczęliśmy się całować nie zważając na to co dzieje się wokoło. Nadal pieściłem jej uda i kolana w pończochach, obejmowałem za ramiona i całowałem z języczkiem. Nie wiem ile to trwało ale przerwałem pocałunek i powiedziałem szeptem opierając się czołem o jej czoło: chcę się z Toba kochać, pieścić cię i ubóstwiać. Odpowiedziała mi z trudem łapiąc powietrze: cho

IP i czas połączenia logowane. [19841375]
[12.09.2012] 21:44
lookwujcio
chodźmy do motelu.
Wstaliśmy i prawie pędem skierowaliśmy się do motelu. Po drodze obejmowałem ją w pasie i co chwile całowałem. Gładziłem ją po pupie i wyczułem że ma na sobie pas do pończoch. Nie mogłem się doczekać żeby zdjąć z niej sukienkę. Wbiegliśmy po schodach na górę do naszego pokoju. Zamknąłem drzwi i prawie rzuciłem się na teściową. Zaczęliśmy się znowu całować na stojąco. Zrzuciłem z siebie marynarkę i zacząłem ściągać jej sukienkę. Ona w tym czasie rozpinała mi spodnie i koszulę. Zrzuciłem z siebie buty, spodnie i koszulę zapominając o wyszczuplających majtkach od żony. Teściowa w tym czasie dokończyła ściąganie sukienki. Jakiż to był widok. Moje przypuszczenia się potwierdziły. Teściowa miała na sobie komplet bielizny od nas. Stała teraz przede mną w pięknym staniczku, wysokich przeźroczystych majteczkach, pasie z dopiętymi pończochami i niezwykle seksownymi butami na obcasie. Mój penis urósł tak że aż czułem ucisk żył. Teściowa spojrzała na mnie i spytała a to co? Czyli jednak miałam rację. Dobrze myślałam że to Ty podbierasz moją i Justyny bieliznę. Zaczerwieniłem się a ona powiedziała: ale i tak wyglądasz seksownie, chodź tu do mnie mój zięciuniu. Nie czekałem podszedłem do niej i bez pytania zsunąłem piękne majteczki. Zacząłem pieścić jej cudownie pachnącą i wilgotną szparkę. Jej cipka była nienagannie wygolona łącznie z rowkiem przy pupie. Tak jak lubiłem. Pieściłem jej łechtaczkę językiem a rękoma ugniatałem i masowałem jej piersi i pupę. Teściowa stała z rozszerzonymi nogami i rękoma na mojej głowie i pojękiwała cichutko mówiąc powoli tak, tak. Nie trwało długo nim dostała orgazmu. Docisnęła moją głowę do swojej cipki i wykonywała ruchy jakby się ze mną kochała. Trwało to z minutę nim jej przeszło. Nie zdążyłem dobrze wstać a ona już zdejmowała mi majtki. Podniosła się i całując mnie jednocześnie ręką masturbowała mi kutasa. Kazała mi usiąść na łóżku a sama uklękła przede mną i zaczęła brać do buzi mojego nabrzmiałego i ociekającego sokami kutasa. Ja odpiąłem i zdjąłem jej stanik uwalniając dwie piękne piersi, wyjątkowo jędrne jak na jej wiek. Została w samym pasie, pończochach i szpilkach. Byłem tak podniecony że zdołałem tylko powiedzieć Aniu nazywając teściową po imieniu - chcę w Ciebie wejść. Odpowiedziała: dobrze Piotrze, i położyła się na plecach na łóżku. Pochyliłem się nad nią i patrząc jej prosto w oczy spytałem czy ma prezerwatywę czy mam w nią wejść bez zabezpieczenia. W odpowiedzi otrzymałem jedynie westchniecie ponieważ ona nie czekając złapała mojego penisa w rękę i zaczęła go wsuwać do pochwy. Co to było za uczucie, myślałem że będzie luźna ale ona była ciaśniejsza niż cipka mojej Justyny. Posuwałem pomału ale głęboko moją teściową, Annę, dziś moją kochankę i patrzyłem cały czas jej w oczy. Byłem niesamowicie podniecony więc też długo nie trwało zanim dostałem orgazmu. Poczułem pierwsze skurcze i wypływającą spermę z mojego penisa. Co to był za dolot. Spuszczałem się w cipkę mojej teściowej Ani, robiłem dokładnie to o czym marzyłem masturbując się niejednokrotnie jej rajstopami. Zaczęliśmy się ponownie całować. Było nam bosko. Gdy emocje opadły stwierdziliśmy że wracamy na salę. Podmyliśmy się szybko w bidecie, ubraliśmy i całując się w drzwiach wyszliśmy z pokoju. Zastaliśmy już dobrze wstawione towarzystwo i przygaszone światła. Na pytanie Pani młodej gdzie byliśmy Ania odpowiedziała ze źle się poczuła i że byliśmy się dotlenić a potem na chwilę w pokoju w toalecie się odświeżyć i że ja czekałem za nią przed salą. Było to kłamstwo ale wiarygodne więc zostało przyjęte za prawdę.
W dalszej części wesela korzystaliśmy z przygaszonego światła i w tańcu tuliliśmy się do siebie. Nie czuliśmy żebyśmy zrobili coś złego. Spoglądaliśmy sobie w oczy uśmiechając się dwuznacznie. Po jakiś 2 godzinach nie wytrzymaliśmy i szybko poszliśmy na górę na szybki numerek. Tym razem to Teściowa przejęła inicjatywę i powiedziała: weź mnie na stojąco od tyłu. Nie będziemy tracić czasu na rozbieranie się. Podeszła do okna, zdjęła majtki, oparła się o futrynę drzwi balkonowych i podnosząc sukienkę do góry wypięła się seksowną pupcią w moją stronę. Ja rozpiąłem spodnie, opuściłem satynowe majtki wyszczuplające do kolan i wszedłem z impetem w cipkę teściowej. Lewą ręką złapałem ją za pierś a palcem wskazującym prawej pieściłem po łechtaczce. Co to był za seks. Szybki i ostry. Wchodziłem bardzo głęboko bo teściowa aż pokrzykiwała przy wchodzeniu. Zaczęła wić się i trząść z podniecenia. Zbliżały nam się orgazmy. Świadomość ze posuwam własną, @@@iście seksowną teściową, jej stukot obcasów i widok niezwykle apetycznej kobiety w pięknej bieliźnie i sukience powodował że nie byłem w stanie o niczym myśleć oprócz tego że chcę ją brzydko mówiąc wyruchać na maxa. Dostaliśmy orgazmów w tym samym czasie. Teściowa wyła z rozkoszy a ja pojękiwałem wraz z następnymi wystrzałami spermy w cipkę mojej kochanki Ani. Sperma zaczęła wyciekać z jej cipki i nie myśląc sięgnęła po swoje majtki i przyłożyła je do swojej pochwy obejmując nimi jednocześnie mojego penisa. Chwile trwało zanim ochłonęliśmy. Całowaliśmy się znowu i poszliśmy do łazienki szybko się podmyć. Powiedziałem teściowej że została bez majtek na co ona z uśmiechem odpowiedziała że pójdzie bez majtek. Przynajmniej będę miał łatwiejszy dostęp. Zeszliśmy na dół i bawiliśmy się dalej. Siedząc przy stole gładziłem ręką nogi Ani w pończochach kilkukrotnie docierając po udzie aż do cipki teściowej. Podobało się jej to bo była uśmiechnięta i szczęśl

IP i czas połączenia logowane. [19841378]
[12.09.2012] 21:46
lookwujcio
Podobało się jej to bo była uśmiechnięta i szczęśliwa. Szepnęła mi że jeszcze nigdy nikt jej nie dał czego ja jej dałem. Około 3 podziękowaliśmy i wykręcając się zmęczeniem poszliśmy do pokoju. Postanowiliśmy że weźmiemy wspólną kąpiel w dużej wannie która była w łazience. Zapaliłem świece które były w pokoju, włączyłem spokojną muzykę, napuściłem wody do wanny, rozebrałem się i poszedłem po teściową która dziś była moją nałożnicą. Rozebrałem ją całując subtelnie po całym ciele, wziąłem na ręce i zaniosłem do wanny. Wszedłem za nią i usiałem tak aby mogła oprzeć się plecami o mnie. Siedzieliśmy w wannie z godzinę gładząc i myjąc nasze ciała wzajemnie. Rozmawialiśmy o tym jak nam dobrze i jak bardzo byśmy chcieli żeby to się nigdy nie skończyło. Nie mieliśmy wyrzutów sumienia co było dla nas dziwne ale stwierdziliśmy że to może efekt zauroczenia. Po kąpieli ubraliśmy się w piżamki: ja w bokserki a Anna w śliczną i powabną koszulkę nocną w kolorze ecru. Położyliśmy się do łóżka, przytuliliśmy na łyżeczkę i dając sobie namiętnego buziaka na dobranoc poszliśmy spać.
Obudziłem się wcześniej od Anny i postanowiłem zrobić/zamówić dla nas śniadanie. Udało mi się tym ją zaskoczyć. Podziękowała mi dając buziaka. Nie rozmawialiśmy o wczorajszych wydarzeniach. Było nam po prostu cudownie. Czułem się jakby ona była moją Żoną lub narzeczoną a na pewno przyjaciółką.
Po śniadaniu postanowiliśmy że przejdziemy się po mieście bo do poprawi nowego obiadu zostało jeszcze trochę czasu. Spacerowaliśmy trzymając się za ręce i zachowując jak para zakochanych nastolatków. Muszę napisać że i tego dnia teściowa wyglądała bosko. Miała te same czarne skórzane buty na obcasie z czerwoną podeszwą i wycięciem na palce, beżowe pończochy samonośne z delikatnym połyskiem, czarną mini ze skóry, białe koszulo-body i do tego krótką kurteczkę ze skóry. Pod spodem miała białe cieniutkie i delikatnie prześwitujące majteczki i biały staniczek z podobnego materiału wykończony koronką. Po jakiejś godzinie wróciliśmy do motelu na obiad. W trakcie obiadu panowała wesoła atmosfera. Ludzie opowiadali i komentowali wesele. Zjedliśmy obiad, podziękowaliśmy za fajną imprezę i poszliśmy na górę spakować się żeby wyruszyć w drogę. Ponieważ w trakcie obiadu teściowa Ania myziała mnie pod stołem swoją stópką w pończochach a ja dotykając ukradkiem jej nóg i ud siłą powstrzymywałem się żeby nie zrobić nic więcej, jasne było że przed wyjazdem się pokochamy. Jak tylko weszliśmy do pokoju od razu zaczęliśmy się całować. Niestety nie trwało to długo bo ktoś zapukał do drzwi. Speszyliśmy się okropnie. Po chwili otworzyłem drzwi a teściowa ukryła się w sypialni. To była Pani z recepcji. Prosiła żeby szybko się zebrać bo inaczej zostanie naliczona opłata za następną hotelodobę. Byłem zły że z seksu nici. Teściowa jakoś nie traciła humoru. Zjeżdżając windą pomasowała mi palcem wewnętrzną stronę dłoni powyżej nadgarstka co w naszych stornach oznacza ochotę na seks. Odpowiedziałem że ja też o tym marzę i najchętniej wziąłbym ją w tej windzie. Niestety nie dało rady bo drzwi się otworzyły.
Wyszliśmy więc na parking wsiedliśmy do auta i ruszyliśmy. Anna siadając podciągnęła delikatnie spódnicę do góry. Poprawiła pończochy na kostce i położyła moją dłoń na swoim kolanie. Odpowiadało mi to bo przynajmniej jedną ręką mogłem gładzić boskie nogi w pończochach mojej seksownej teściowej. Ania wyłączyła radio i spytała czy nadal mam ochotę na seks. Nie musiałem odpowiadać. Moja mina mówiła wszystko. Ania kazała mi wziąć na chwilę rękę z nóg. Uniosła się trochę do góry i rozpięła koszulo body a następnie zsunęła z siebie majteczki i podłożyła mi je pod nos. Spytała: czujesz jaką ja mam ochotę? Kutas od razu zareagował i był gotowy na zabawy. Nie było niestety miejsca żeby się zatrzymać i pokochać bez świadków. Ania wzięła więc moją prawą rękę i wsadziła sobie pod spódnicę każąc pieścić ją po cipce. Robiłem to chętnie chociaż wiedziałem ze nie jest to super odpowiedzialne na drodze. Ania wiła się na siedzeniu i pomagała mi swoją ręką w pieszczotach. Po jakiś 10min pieszczot dotlała orgazmu. Po wszystkim powiedziała: teraz Twoja kolej i rozpięła mi rozporek a potem uwolniła stojącego już kutasa ze spodni. Nie licząc się z moim słabym oporem masturbowała go ręką. Dodatkowo owinęła go swoimi majteczkami co już w ogóle sprawiało mi ogromne podniecenie. Po kilku minutach od rozpięcia mi rozporka dojechaliśmy do zamkniętego przejazdu kolejowego. Przed nami stało już kilka aut z tirem zasłaniającym całą widoczność do przodu. Za nami nie było nikogo. Ania to wykorzystała odpięła pas i nachyliła się na moim kutasem. Wzięła go do buzi i zaczęła ssać. Miała niezwykły talent do tej sztuki. Wkładała go sobie do buzi bardzo głęboko. Po 3 minutach szlaban się podniósł. Ania nie zważała na to ani na to że za nami w międzyczasie zatrzymały się auta i dalej kontynuowała oralne zabawy moim penisem. Czułem że zaraz wytrysnę. Zatrzymałem się z piskiem opon na przystanku autobusowym w środku pola i tam wytrysnąłem w usta mojej boskiej teściowej. Ania nie uroniła ani kropli. To był odlot. Moja Justyna nigdy nie chciała tego zrobić. Uważała że sperma jest okropna. Jej matka uważała inaczej. Pomimo wytrysku i orgazmu nadal miałem ochotę na seks z teściową. Chciałem żeby znowu poczuła mojego kutasa w swojej cipce i odbijające się jądra na swojej wygolonej łechtaczce. Teściowa też tego chciała. Powiedziała bez ogródek: chcę Cię poczuć w sobie, chcę twojego nasienia w swojej cipce.
Ruszyłem więc powoli i skręci

IP i czas połączenia logowane. [19841389]
[12.09.2012] 21:47
lookwujcio
Ruszyłem więc powoli i skręciłem w pierwszą polną drogę w prawo. Po jakiś 200m wjechaliśmy w las w którym było opuszczone i zarośnięte domostwo. Zatrzymałem się za rozpadającą się stodoła i przesiedliśmy się na tylną kanapę. Usiadłem na niej a teściowa podciągnęła spódnicę a ponieważ nie miała majtek usiadła na mnie od razu nadziewając się na mojego uwolnionego ze spodni i majtek penisa. Było super. Całowaliśmy się i jednocześnie uprawialiśmy seks. Trzymałem teściową za tyłek i podrzucałem do góry powodując coraz głębsze wchodzenie kutasa w jej pochwę. Czułem jak penis ociera się o jej jajniki. Teściowa miała zamglone oczy z rozkoszy. Samochód bujał się od naszych ruchów. Zaproponowałem żeby usiadła na mnie odwrotnie, tak żebym mógł pieścić jej łechtaczkę i wargi sromowe. Od razu to zrobiła. Teraz siedziała na mnie rokraczona a ja mogłem ją pieścić po małej, posuwać i jednocześnie dotykać jędrnych piersi które teściowa sama wyjęła z bluzki i stanika i sama je pieściła. Nasze jęki i odgłos seksu miarodajnie mlaskanie cipki o kutasa spowodowało u mnie szybszy orgazm niż u teściowej. Na szczęście pomimo orgazmu mój penis nadal był twardy i mogłem ją dalej posuwać. Po kilku następnych minutach teściowa też dostała orgazmu co poczułem dotkliwie ponieważ wbiła mi swój 8cm obcas w stopę. Mój penis nadal stał więc teściowa spytała co ma zrobić żebym szybko dostał orgazmu. Odpowiedziałem że przy seksie analnym szybko dostaję. Nie sądziłem że się zgodzi bo Justynę, jej córkę musiałem długo namawiać zanim się zgodziła a i tak zawsze to było z wielką łachą. Z nią było inaczej. Poprosiła żebym był delikatny. Niestety ciała już nam trochę zdrętwiały i nie było nam wygodnie. Postanowiliśmy zaryzykować i kochać się na zewnątrz. Teściowa powiedziała żebym użył z braku laku kremu do rąk do nawilżenia jej otworka w pupci. Przeszła na przód auta, oparła się o maskę i wypięła pupcie w moją stronę. Od samego widoku czułem jak zbliża mi się orgazm. Nasmarowałem kakaowe oczko teściowej i swojego kutasa i zbliżyłem do jej pupci. Starałem się być bardzo ostrożny. Teściowa mi pomagała i sama próbowała rozluźnić pupę. Niestety za szybko i za mocno naparła na mojego penisa jak później mówiła nie sądziła ze będzie taki duży po wcześniejszym numerku i spowodowała tym samym okropny ból zarówno sobie jak i mnie. Zsunęła się szybko z mojego penisa i zawyliśmy z bólu. Mi na szczęście nic nie było poza obtarciem ale u teściowej zauważyłem małe nadpęknięcie skóry przy samym otworze odbytu/pupy. Niestety bardzo szczypało i bolało teściową przy kolejnej próbie wsuniecie kutasa do jej pupci i zdecydowaliśmy że spróbuje doprowadzić mnie do orgazmu po hiszpańsku tzn. masturbując mojego penisa swoimi cudownymi piersiami. Rozpięła i zdjęła koszulo body i stanik kazała mi stanąć przodem do tylnych prawych drzwi a sama wsiadła bokiem do auta i otuliła mojego kutasa piersiami. Był taki wilgotny że piersi gładko posuwały się w tą i z powrotem po jego długości. Główka penisa wysuwała się i chowała pomiędzy piersiami teściowej Ani. To było cudowne. Nie sądziłem że to może być aż tak przyjemne i podniecające. Czułem że zaraz wystrzelę .Teściowo to zauważyła i szybko wyszła z auta i odwróciła się plecami do mnie wypinając pupę. Wiedziałem co mam robić. Wszedłem szybko w jej cipkę i wsuwałem kutasa aż po jądra dopychając go aż do samej macicy matki mojej żony. Dostałem orgazmu. Wystrzeliwałem w nią kolejne dawki spermy zalewając ją ponownie od środka. Co to było za szczęście posuwać obiekt swoich westchnień. To było jak sen. Miałem przed sobą matkę swojej żony, niezwykle seksowną , piękną i mądrą kobietę która teraz ruchała się ze mną jak wyuzdana kobieta wamp ekskluzywna call girl. Zapragnąłem zapa@@@ej cipki. Poprosiłem więc żeby usiadła ponownie w aucie i przyssałem się do jej cipki. Podnieciło ją to do mocno bo jeszcze nigdy nie uprawiała seksu oralnego a teraz miała to co chwilę. Przyznała mi się też że świadomość tego że pieszczę ją tam po seksie i chcąc niechęcąc zlizuję swoją spermę doprowadza ją do szaleństwa. Po paru minutach dostała kolejnego orgazmu. Nie był już tak mocny i długi jak ten w motelu ale i tak czerpała z niego dużo przyjemności. Gdy skończył się u niej orgazm podała mi chusteczkę żeby się wytarł. Zrobiłem to i zdjąłem jej stopy w obcasach z moich ramion. Założyła je podczas orgazmu. Zapragnąłem jej stóp. Zdjąłem więc piękny but na obcasie z lewej stopy, powąchałem cudowny zapach stóp i nałożyłem go sobie na kutasa tak że mój opadający już penis wszedł w wycięcie na palce. Teściowa nie protestowała. Przytknąłem sobie jej stopę do twarzy i całowałem wąchając jednocześnie te boskie stópki które zawsze podziwiałem. Z opadającego kutasa wypływały resztki spermy do obcasów teściowej. Gdy już się nacieszyłem stópkami założyłem z powrotem obcasy Ani. Teraz miała moją spermę również pod stopami.
Skorzystaliśmy z chusteczek nawilżanych przy higienie, ubraliśmy się i pozapinaliśmy i ruszyliśmy dalej w drogę. Im bliżej byliśmy domy tym bardziej mieliśmy smutne miny. Nie myśleliśmy już o seksie tylko o tym że będziemy musieli się rozstać i następna okazja żeby zostać sam na sam szybko się nie zdarzy.
Po powrocie przeszliśmy do normalności traktując naszą przygodę jako piękny sen o niespełnionym marzeniu. Zdarzały się jednak okazje do bycia sam na sam i wtedy oddawaliśmy się rozkoszy namiętnego seksu. Pół roku po tym zdarzeniu teściowa odeszła od teścia i zamieszkała bliżej nas. Odwiedzała nas częściej.

IP i czas połączenia logowane. [19841393]
[12.09.2012] 21:50
lookwujcio
I co fajne opowiadanie? Znalazłem je kiedyś w necie. Ogólnie moja teściowa to też niezła babka i uwielbia szpilki ale nie potrafiłbym chyba z nią tego zrobić nawet jakby chciała. Lubię dojrzałe kobiety z klasą których jest coraz więcej. Jest na co popatrzeć. Niestety nigdy nie miałem śmiałości żeby spróbować związku z taką kobietą

IP i czas połączenia logowane. [19841402]
[29.09.2012] 08:07
dyskutant44
ZIĘĆ SPRAGNIONY (12.09.28 20:14):
witam mam 31l moja tesciowa 50 jest urocza i sexi,kto mi pomoze w mojim imieniu jej powiedziec ze mi sie podoba,chciałbym chociaz ja pocałowac z jezykiem ale zeby to wyszło z jej incjatywy.kto do niej napisze na maila w mojim imieniu szczegóły ustalimy przez maila to mój leszek30wp.pl@wp.pl prosze.

Napisałem do Ciebie

IP i czas połączenia logowane. [19885151]

1 «   4 5 6 7 8 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat