o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Pomoc i porady
 » Odpowiedz na ten temat

SEX i Teściowa

1 2 3   » 8 Strony tematu:
[21.05.2007] 00:16
echlopak  echlopak@tlen.pl
na początku witam wszystkich.

mam dość nietypowe pytanie a mianowicie:
Co sądzicie o sexie z teściową- teściem? czy ktoś z was miał takie doświadczenia?

Sprawa wygląda w ten sposób że mam kobietę planujemy ślub jesteśmy ze sobą już dość długo ostatnio zauważyłem że jej mama (przyszła teściowa) w dość dziwny sposób zachowuje się w stosunku do mnie tzn kokietuje mnie daje buziaki (w policzek) jak się witamy a mej "przyszłej" nie ma obok. Wiem bo zwierzała mi się że już od dłuższego czasu nie uprawiała sexu ze swoim mężem (częsta i długa jego nieobecność - wyjazdy), teraz zaczęły się ciepłe dni paraduje w stroju kąpielowym dając mi do zrozumienia że ma na mnie ochotę, gdy mej kobiety nie ma w domu a to się dość często zdarza zaprasza mnie na wieczorne pivko, potem chce bym został na noc.. Oczywiście śpimy w osobnych pokojach. Ostatnio zauważyłem że przyszła rankiem do pokoju gdzie spałem i obserwowała mojego członka który był sztywny i wychodził z moich boxerek.

Proszę o informację czy ktoś z was uprawiał sex ze swoją przyszłą bądź obecną teściową i poradę co ja mam zrobić czy to aby nie forma testu przyszłego zięcia?? Dodam że moja przyszła teściowa jest bardzo atrakcyjną kobietą i chętnie bym się z nią zabawił

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[21.05.2007] 08:34
Robisz bład ptają o to
Wskazuje to, ze chesz przełamać wew. opór aby zasmakować z teściową. Niewazne, czy ktoś miał taka sytacje. Wazne, jak ty się zachowasz. Czy dasz jej do zrozumienia, ze owszem cenisz ja, sznujesz, miło ci,ze ona jest taka ci bliska ,ale jak,widzisz niedwuzaczne sytacje musisz zachowaniem swom dać znak,ze na to nie pójdziesz. Ona to zrozumie i bedzie cię również cenic, bo jej sie podobasz i masz w sobie coś co ją zauroczyło. Ale jak chcesz się zeszmacić, to nie pytaj a rób i niszcz swoje i dziewczyny zycie. Powiem tak jak jesteś porzadny wycofaj się i nie mysl o seksie z teściową, jak drań z ciebie, to nie ma lekarstwa na taka głupotę. Nie musisz się nikogo pytac, bo sam doswiadczysz i zrozumiesz.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [10364262]
[24.05.2007] 23:52
Stosuje się do Twoich rad ale niestety nie odnosi to większego skutku a mianowicie.

Ostatnio przebywam dość długo u mojej kobiety i sytuacja jest następująca oczywiście przy niej teściowa nie daje mi buziaków ale przestała mi mówić po imieniu teraz stanęło na tym że jestem misiaczkiem, skarbem, kotkiem
Jej podejście zmieniło się coraz częściej niby to przypadkowo ociera się o mnie oczywiście w wiadomy sposób, dość często coś jej upada jak koło mnie stoi no i oczywiście podnosi to ale zawsze w taki sposób że wypina w moim kierunku swój tyłeczek, czasami jest to naprawdę blisko tak że wygląda to jakbym robił to z nią od tyłu.
Ostatnie dni są gorące a ona lubi się opalać w ogrodzie zawołała mnie ostatnio i pochwaliła się swoim nowym kostiumem bikini, który jest bardzo skąpy a że ma piękne ciało powiedziałem to jej że bardzo sexownie w nim wygląda widziałem radość w jej oczach.
Nasze relacje są iście przyjacielskie dużo rozmawiamy razem siedząc i popijając zimne pivko we troje. Ostatnio może to mój błąd ona się opalała ja siedziałem na krzesełku miałem krótkie spodenki a że noszę bokserki co nieco wyszło widziałem że bardzo przyglądała się co ja tam mam oczywiście jak się kapnąłem to przywróciłem się do porządku. Ale jej reakcja była oczywista moje dziewczę poszło szykować obiadek a my zostaliśmy w ogrodzie gdy rozmowa trwała w najlepsze zauważyłem że jej uda coraz to bardziej się rozchylają a ona cały czas się wierciła na leżaczku poprawiała niby to materac, majteczki, no ale tak je poprawiała by wszystko było uwypuklone więc kształty jej pusi było znać na majteczkach, myślę że robiła to specjalnie.

Ja jednak jestem twardy i nie daje jej do zrozumienia że to mnie ruszyło bo jakże by inaczej mogło być (półnaga kobieta, nasmarowane ciało,pivko, słońce wszystko robi swoje).
Ostatnio poprosiła bym skosił jej trawnik bo już za duża trawa urosła, ale jak zaproponowałem że zrobię to teraz to poprosiła bym to zrobił w sobotę, (dowiedziałem się później że moja kobieta wyjeżdża na weekend na uczelnie. Dziś zostałem poinformowany o tym że po skończonej pracy oczywiście mam wziąć prysznic a wieczorem zrobimy grila wypijemy pivko, ona ma jeszcze jakieś wino którego też chciałaby spróbować. Więc wieczór ma zaplanowany. Aż się obawiam do czego może dojść ale będę twardy i będę się bronił gdyby się zaczęła do mnie dobierać.

Co ja mam biedny zrobić HELP ME!!!!

IP i czas połączenia logowane. [10392283]
[25.05.2007] 01:13
hmmmmmmmmmmm
Mi się wydaje, że jakbyś na prawdę kochał swoją kobietę, to takie myśli nawet by ci przez głowę nie powinny przechodzić. Zastanów się nad tym.

IP i czas połączenia logowane. [10392571]
[25.05.2007] 07:49
To racja ale od siebie dodam
hmmmmmmmmmmm (07.05.25 01:13):
Mi się wydaje, że jakbyś na prawdę kochał swoją kobietę, to takie myśli nawet by ci przez głowę nie powinny przechodzić. Zastanów się nad tym.

autotowi, aby do tematu cię nurtującego w subtelny spsób wprowadził swoja dziewzynę. Powtarzam subtelny, czyli nie oskarzajacy tesciowa a np. aby ona sama pobserwowała sytacje i odpowiedziała, co jest przyczyną, ze matka jest taka miła dla ciebie itd.
Twoja dziewczyna widocznie jest szczeliwa ze akceptacja matki jest tak bezgraniczna dla ciebie i nie ma zadnych obaw co do podstepu. Musisz być twardy ale nie obserwuj detalicznych zachowań tesciowej. Olewaj i nie stosuj sie do jej poleceń. W sobotę nie musisz u niej być bo np. to okoazja na wyjazd do rodziny czy kogoś bliskiego itp.
Pamiętaj owoc zakazany aczkolwiek smakuje, to spozycie jego niesie meki i cierpienie.

IP i czas połączenia logowane. [10392954]
[02.10.2014] 08:23
[25.05.2007] 09:00
te punkty za obejrzenie
wlatcamuszek (07.05.25 08:16):
ja bym sie nie zastanawial, bo tu sie nie ma nad czym zastanawiac wyjasnilbym wszystko ale na sex z tesciowa bym sie nie zgodzil bo jak to wyglada i jak sie to ma do twojej kobiety. Ona na pewno nie bylaby zachwycona tym. Nie polecam bo mozesz stracic i kobiete i tesciowa

---
Szalone ! http://tiny.pl/dvn3 http://tiny.pl/d3wv
---

zdjecia coś ci daja.Zwtacam sie do wlatcamuszeka Dlaczego robisz to podstepnie? Czy brak odwagi na ujawnienie prawdy. Jak masz potrzebe aby tam ludzie wchodzili, napisz wprost i poproś.

IP i czas połączenia logowane. [10393203]
[25.05.2007] 09:39
lololo5
dwa rozwiązania, oba złe, ale taka sytuacja:

1. Mówisz - "pier**** to wszystko, idę na całość", masz kilka godzin seksu, ale później wszystkie mosty spalone. Wielu będzie doradzało, żebyś to zrobił, że się nie wyda. Gówno prawda. Wyda się. Teściowa będzie z Twoją dziewczyną walczyła o Ciebie, na każdym kroku, w każdym geście. Zniszczy Ci ślub, wręcz rozbije Twój związek byle tylko Cię mieć tylko dla siebie. To nie jej wina, może i dobra kobieta, ale tak to jest, jak męża nie ma nigdy w domu, a kobieta ma 40stkę...

2. Mówisz - "pier**** teściową" i zaczynasz się wycofywać. Nie zrób jakiejś gafy, bo jeden zły krok i teściowa zacznie gadać Twojej dziewczynie różne głupie rzeczy na Twój temat. Musisz wycofać się pomału. W sumie najlepiej gdybyś poszedł w sobotę, skosił, wziął prysznic i przy piwie (pierwszym!) powiedział jej, że chociaż bardzo Cię pociąga (kobiety lubią komplementy, możesz tutaj improwizować i wymieniać kiedy było najgorzej wytrzymać), że chociaż ją pragniesz, musisz kontrolować emocje, bo jesteś z jej córką i ją kochasz.
Wszystko to musisz powiedzieć na spokojnie i w oczy, powinna zrozumieć. I tutaj mogą być różne reakcje, ale w sumie powinna przyjąć na spokojnie. Możliwe jest też, że powie "ok rozumiem", ale zacznie Cię rozbierać. Hehe, ah ta wyobraźnia. Ale człowieku pilnuj się po prostu, bo z teściową rodziny nie założysz, a ze swoją dziewczyną tak. A to teściowa może Ci narobić sporo kłopotów jeśli ulegniesz. Dla Ciebie byłby to tylko seks, dla niej coś wybitnie emocjonalnego...

IP i czas połączenia logowane. [10393384]
[25.05.2007] 10:09
Masz rację oba rozwiazania
lololo5 (07.05.25 09:39):
dwa rozwiązania, oba złe, ale taka sytuacja:

1. Mówisz - \"pier**** to wszystko, idę na całość\", masz kilka godzin seksu, ale później wszystkie mosty spalone. Wielu będzie doradzało, żebyś to zrobił, że się nie wyda. Gówno prawda. Wyda się. Teściowa będzie z Twoją dziewczyną walczyła o Ciebie, na każdym kroku, w każdym geście. Zniszczy Ci ślub, wręcz rozbije Twój związek byle tylko Cię mieć tylko dla siebie. To nie jej wina, może i dobra kobieta, ale tak to jest, jak męża nie ma nigdy w domu, a kobieta ma 40stkę...

2. Mówisz - \"pier**** teściową\" i zaczynasz się wycofywać. Nie zrób jakiejś gafy, bo jeden zły krok i teściowa zacznie gadać Twojej dziewczynie różne głupie rzeczy na Twój temat. Musisz wycofać się pomału. W sumie najlepiej gdybyś poszedł w sobotę, skosił, wziął prysznic i przy piwie (pierwszym!) powiedział jej, że chociaż bardzo Cię pociąga (kobiety lubią komplementy, możesz tutaj improwizować i wymieniać kiedy było najgorzej wytrzymać), że chociaż ją pragniesz, musisz kontrolować emocje, bo jesteś z jej córką i ją kochasz.
Wszystko to musisz powiedzieć na spokojnie i w oczy, powinna zrozumieć. I tutaj mogą być różne reakcje, ale w sumie powinna przyjąć na spokojnie. Możliwe jest też, że powie \"ok rozumiem\", ale zacznie Cię rozbierać. Hehe, ah ta wyobraźnia. Ale człowieku pilnuj się po prostu, bo z teściową rodziny nie założysz, a ze swoją dziewczyną tak. A to teściowa może Ci narobić sporo kłopotów jeśli ulegniesz. Dla Ciebie byłby to tylko seks, dla niej coś wybitnie emocjonalnego...

złe i niech ich nie zastosuje ale cenna jest twoja uwaga przy drugim rozwiazaniu cytuję:
"Ale człowieku pilnuj się po prostu, bo z teściową rodziny nie założysz, a ze swoją dziewczyną tak. A to teściowa może Ci narobić sporo kłopotów jeśli ulegniesz. Dla Ciebie byłby to tylko seks, dla niej coś wybitnie emocjonalnego..."

Na pewno spotkanie w sobotę po skoszeniu trawnika nie powinno się odbyć, bo ona może zachować się różnie i zniszczy wszystko.
Napalona na chłopaka i odrzucona przez niego wpadnie w histerię i zrobi taki zament, że nawet dziewczyna go rzuci. Ona mu nie wybaczy i zemści się. To scenariusz najgorszy ale możliwy. Dlatego nie wolno mu zostać sam na sam z teściową.

IP i czas połączenia logowane. [10393556]
[25.05.2007] 13:05
BOLOX
A@@@ Z NIA JAK NIE TO NIECH S@@@A NA SZCZAW

IP i czas połączenia logowane. [10394536]
[27.05.2007] 14:45

IP i czas połączenia logowane. [10407648]
[28.05.2007] 00:39
Mój ostatni post nie wyświetla się do końca więc finał był z ręki na jej nagie ciałko
Właśnie kładę się spać teściowa jeszcze coś porabia w łazience siedzi tam już dobre 30 minut ale jak na kobietę to i tak krótko
ja standardowo już po prysznicu dziś miałem również widownie ale już nie zasłaniałem kabiny, mój penis powstał w momencie więc stanąłem przodem do drzwi i zacząłem się zabawiać samemu myślę że ten pokaz jej się spodobał bo było słychać pojękiwania i mruczenie.
Siedzę również jeszcze w bokserkach ale dzisiejszy wieczór jest strasznie gorący więc sen będzie na golaska nie zakładam nic, cholerne upały. Wieczorne pivko już było, pogadaliśmy, obejrzeliśmy Bonda zakomunikowała mi że cały dzisiejszy dzień chodzi bez bielizny bo straszny gorąc (oczywiście zauważyłem to wcześniej gdyż miała na sobie krótką mini spódniczkę i jak popijaliśmy chłodne pivko w ogrodzie siedziała tak że nie dało się tego nie zauważyć soczysta brzoskwinka, zero włosków, atrakcyjna i dojrzała kobieta..) Nim weszła do łazienki prosiła bym zaczekał aż wyjdzie ma być jeszcze lampka wina przed snem i papierosek..... napiszę jutro może coś się wydarzy ...

IP i czas połączenia logowane. [10411485]
[28.05.2007] 20:56
Porąbany jesteś
echlopak (07.05.28 00:39):
Mój ostatni post nie wyświetla się do końca więc finał był z ręki na jej nagie ciałko
Właśnie kładę się spać teściowa jeszcze coś porabia w łazience siedzi tam już dobre 30 minut ale jak na kobietę to i tak krótko
ja standardowo już po prysznicu dziś miałem również widownie ale już nie zasłaniałem kabiny, mój penis powstał w momencie więc stanąłem przodem do drzwi i zacząłem się zabawiać samemu myślę że ten pokaz jej się spodobał bo było słychać pojękiwania i mruczenie.
Siedzę również jeszcze w bokserkach ale dzisiejszy wieczór jest strasznie gorący więc sen będzie na golaska nie zakładam nic, cholerne upały. Wieczorne pivko już było, pogadaliśmy, obejrzeliśmy Bonda zakomunikowała mi że cały dzisiejszy dzień chodzi bez bielizny bo straszny gorąc (oczywiście zauważyłem to wcześniej gdyż miała na sobie krótką mini spódniczkę i jak popijaliśmy chłodne pivko w ogrodzie siedziała tak że nie dało się tego nie zauważyć soczysta brzoskwinka, zero włosków, atrakcyjna i dojrzała kobieta..) Nim weszła do łazienki prosiła bym zaczekał aż wyjdzie ma być jeszcze lampka wina przed snem i papierosek..... napiszę jutro może coś się wydarzy ...

Drań z ciebie.

IP i czas połączenia logowane. [10417043]
[28.05.2007] 23:23
Może i drań jestem ale jak na razie było warto przynajmniej ja to tak oceniam.
Wczoraj przyznała się że miała wielką ochotę na sex ze mną no i ją poniosło, rankiem też nie spała i bardzo jej się spodobało to co robiłem. Pogadaliśmy sobie jeszcze dość długo na temat tego co się pomiędzy nami zdarzyło. I oboje stwierdziliśmy że jest to złe co zrobiliśmy. Ona jest strasznie zaniedbywana przez swojego męża więc umówiliśmy się tak że to co się stało pozostanie pomiędzy nami i nigdy o tym nie będziemy wspominali przy innych osobach. Natomiast sprawa stanęła na tym że ja będę ją zaspokajał pod nieobecność mojej kobiety i jej męża, po prostu czysty układ ustaliliśmy sex raz w tygodniu, ewentualnie gdy będziemy sami wedle ochoty. Obecnie jest ona dla mnie zupełnie obcą kobietą więc praktycznie niczym nie "grzeszymy". Oczywiście moja kobieta jak i jej mąż nie dowiedzą się o tym więc dopóki będziemy mogli będziemy się spełniali we dwoje. Po takiej rozmowie przy kilku lampkach wina wygadaliśmy wszystkie żale patrząc z perspektywy jej odczuć od ponad roku nie miała żadnego sexu z facetem sama się kobieta zabawiała. Więc noc spędziliśmy razem w łóżku był zmysłowy i długi sex. jeśli ktoś chce mogę opisać z ranka obudziła mnie wybornym lodzikiem..... A czy ktoś z czytających ma może podobny układ? piszcie chętnie poznam wasze doświadczenia w tym kierunku

IP i czas połączenia logowane. [10418325]
[29.05.2007] 19:35
asiuleńka
Jak możesz!? Jesteś draniem. Po prostu. Nie mam nic więcej do dodania.

IP i czas połączenia logowane. [10423736]
[29.05.2007] 19:43
Curtis Jackson
echlopak (07.05.28 23:23):
Może i drań jestem ale jak na razie było warto przynajmniej ja to tak oceniam.
Wczoraj przyznała się że miała wielką ochotę na sex ze mną no i ją poniosło, rankiem też nie spała i bardzo jej się spodobało to co robiłem. Pogadaliśmy sobie jeszcze dość długo na temat tego co się pomiędzy nami zdarzyło. I oboje stwierdziliśmy że jest to złe co zrobiliśmy. Ona jest strasznie zaniedbywana przez swojego męża więc umówiliśmy się tak że to co się stało pozostanie pomiędzy nami i nigdy o tym nie będziemy wspominali przy innych osobach. Natomiast sprawa stanęła na tym że ja będę ją zaspokajał pod nieobecność mojej kobiety i jej męża, po prostu czysty układ ustaliliśmy sex raz w tygodniu, ewentualnie gdy będziemy sami wedle ochoty. Obecnie jest ona dla mnie zupełnie obcą kobietą więc praktycznie niczym nie \"grzeszymy\". Oczywiście moja kobieta jak i jej mąż nie dowiedzą się o tym więc dopóki będziemy mogli będziemy się spełniali we dwoje. Po takiej rozmowie przy kilku lampkach wina wygadaliśmy wszystkie żale patrząc z perspektywy jej odczuć od ponad roku nie miała żadnego sexu z facetem sama się kobieta zabawiała. Więc noc spędziliśmy razem w łóżku był zmysłowy i długi sex. jeśli ktoś chce mogę opisać z ranka obudziła mnie wybornym lodzikiem..... A czy ktoś z czytających ma może podobny układ? piszcie chętnie poznam wasze doświadczenia w tym kierunku
strasznie Ci zazdroszcze - jezeli jeszcze tesciowa jest naprawde godna uwagi (i ma duzy biust) to podwojnie. Niestety ja w tej kwesti nie mam nic do powiedzenia. Co jakis czas znajduje sobie jakas kolezanke na miesiac - dwa i zmiana. Ale z tesciowa nic sie nie zdarzylo i nie wydarzy. Pozdro

IP i czas połączenia logowane. [10423798]
[30.05.2007] 19:44
kdjfynkcsuytxn
a co z Twoją dziewczyna???bedziesz sczery wobec niej??wybierz....albo ona albo jej mama.........przeciez nie pbedziesz kochal sie z matka i corka narzaz....to okropne

IP i czas połączenia logowane. [10431389]
[30.05.2007] 19:55
chetna tesciowa
kdjfynkcsuytxn (07.05.30 19:44):
a co z Twoją dziewczyna???bedziesz sczery wobec niej??wybierz....albo ona albo jej mama.........przeciez nie pbedziesz kochal sie z matka i corka narzaz....to okropne

a dlaczego to nie?
tesciowe sie lepiej rypia niz corki,
corki maja ciasniejsze pitki niz matki.
Z dupczenia jednej i drugiej maja wszyscy tylko kozysci !!!

IP i czas połączenia logowane. [10431468]
[31.05.2007] 04:15
fadfaa
Całkiem fajnie koleś pisze, pomimo, że to nie prawda

IP i czas połączenia logowane. [10434592]
[31.05.2007] 09:42
bezeduryyyy
Talent pisarski to ty masz. Fajne opowiadanie.

IP i czas połączenia logowane. [10435287]
[31.05.2007] 15:27
Opis go podnieca
bezeduryyyy (07.05.31 09:42):
Talent pisarski to ty masz. Fajne opowiadanie.

IP i czas połączenia logowane. [10437863]
[07.06.2007] 00:08
fadfaa
Czekamy na dalsze odcinki. Przypomina mi to troszkę Big Brothera. My tu piszemy co o tym sądzimy, a koleś pisze kolejne części

IP i czas połączenia logowane. [10485031]
[07.06.2007] 10:27
ja kobieta
pomyliłeś fora, to jest temat na "fantazje".

IP i czas połączenia logowane. [10486062]
[07.06.2007] 15:26
Bosman17
opowiadaj bardzo ciekawie sie to czyta

IP i czas połączenia logowane. [10488444]
[07.06.2007] 17:20
Bosman17
Ty ale cos mi tu nie gra. A nie bałes sie ze ja zapylisz bo z tego co czytam to nie wierze ze ty sie nie podpaliłeś

IP i czas połączenia logowane. [10489172]
[10.06.2007] 23:54
hejka

no powiem Ci Bosman17 że sytuacja jest taka że ona już nie może mieć dzieci (problemy z poronioną ciążą) więc kończenie jest w środku

IP i czas połączenia logowane. [10516829]
[11.06.2007] 12:29
To powazniejsze niż ci sie
echlopak (07.06.10 23:54):
hejka

no powiem Ci Bosman17 że sytuacja jest taka że ona już nie może mieć dzieci (problemy z poronioną ciążą) więc kończenie jest w środku

wydaje. Pragniesz seksu i uzasadniasz zwoje postepowanie. Ale to granda w biały dzień jak chłopak kopuleje z matka dziewczyny. NA DŁUZSZA METĘ TAK NIE BEDZIE. Zobaczysz konsekwencje beda nie obliczalne. Czy aż tak jesteś spragniony,ze musisz tak postepować. Czy to,ze bez zbezoieczeń tak cię jara,ze hanbisz dziewczynę. ALE TO TWOJA SPRAWA I TWÓJ PROBLEM.

IP i czas połączenia logowane. [10518802]
[11.06.2007] 12:50
Bosman17
No prawda ale to jego sprawa. P.S dawaj jakieś posty bo nie ma co czytac

IP i czas połączenia logowane. [10518940]
[11.06.2007] 14:10
A co lekturę tu znalazłeś
Bosman17 (07.06.11 12:50):

Jak sadzisz np. "gdyby narzeczony twojej siostry, kopulował z twoja matka" i wiedział bys o tym. Czy też oczekiwałbys na opis, jak on jej aplikuje swojego pytona i sobie robi ogromną frajdę, bo bez zadnych zabezpieczeń.Poprostu zwewa się w niej. Pomysl czy tobie lezy taki układ.

IP i czas połączenia logowane. [10519531]
[14.12.2007] 23:51
MATEO7410
Bosman17 (07.06.11 12:50):

Teściowa potrafi zastąpić żone Pod każdym względem.Jak nie ma żony to z teściową.

IP i czas połączenia logowane. [11850119]
[09.01.2008] 19:22
spider24l
no no przyznam że sie ładnie napaliłem i nie wiem co bym zrobil w takiej sytuacji. Chyba bym trysnął od razu. hahaha

IP i czas połączenia logowane. [12010861]
[23.01.2008] 00:22
Kris2222
Witam,
no ja tez mam takie marzenie aby sie zabawic z tesciowa.
Niestety nie wiem czy uda mi sie to. Zazwyczaj jak jestem mocno napalony na nia, to ide do jej lazienki i znajduje w koszu z brudna bielizna jej bielizne i upajam sie jej zapachem. Chcialbym moc kiedys nie wachac jej majtek lecz miejsce ktore wydziela ten zapach, moc lizac jej myszke, przeciagac jezykiem po wargach i patrzec jak drzy z podniecenia.
Mam ogromna ochote moc zerznac ja w jej sliczny tyleczek. Tesciowa ma 52 lata ale mysle ze ru..la by sie jak zloto, dawno tego nie robila, bo wiem ze tesc nie moze, wiec mysle ze moglaby sie wyzyc i to dobrze...

kris

IP i czas połączenia logowane. [12091192]

1 2 3   » 8 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat