o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Związki: wszystko na temat
 » Odpowiedz na ten temat

zakochalem sie

1 2
[09.05.2007] 23:15
zakochany chlopak
witam mam taki problem co mam zrobic poniewaz zakochalem sie w dziewczynie ktora ma meza i dziecko. czy mam jej powiedziec ze ja kocham i tak dalej czy mam sobie odpuscic ja, tylko ze ja ja naprawde kocham mysle o niej codziennie nie wiem co mam zrobic .

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[09.05.2007] 23:20
confetti
a mozesh powiedziec czym objawia sie u ciebie ta milosc, bo moze to najzwyczajniej zauroczenie i ono stwarza pozory milosci; jakby nie bylo to sytuacja jest ciezka...poczekaj zanim zrbisz jakikolwiek krok...wtedy spojrzysh na to trzezwiej i oceniasz sam sytuacje!

pozdr

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [10283992]
[10.05.2007] 09:24
może warto
Witam
Jestem osoba,która ma męza i dziecko a mimo to czuję, że mężczyzna którego poznałam jest Tym dla którego jestem w stanie zmienić to wszystko i odejść od męza. Boję sie jednak że mimo moich uczuć czar pryśnie i znów poczuję się samotna, pozostawiona sama sobie.
Wydaje mi się, że boję sie powiedzieć oficjalnie"zakochałam się" i wydaje mi się że on tez boi się mi to wyznać.
Dlatego uwazam, że nieukrywanie swoich uczuć może bardzo pomóc.
Ja niestety nie jestem w stanie tego uczynić pierwsza i wyznać mu tego co czuję Dlatego pozostaje mi czekać na pierwszy krok z Jego strony a potem sprawy z pewnością potoczą się już łatwiej

IP i czas połączenia logowane. [10285228]
[10.05.2007] 09:32
możewarto
Ps
Myślę ,że warto abyś powiedział o swoich uczuciach.
Będziesz bynajmniej wiedział cóż masz dalej z Sobą począć

IP i czas połączenia logowane. [10285248]
[10.05.2007] 15:43
ten taki jeden
Podobno "lepiej żałować ,że się coś zrobiło niż żałować ,że się nie spróbowało..." ...ale...no właśnie...z doświadczenia wiem ,że czasem lepiej słuchać tego ,co mówi rozum ...nie serce. Zawsze wydawało mi sie ,że należy przede wszystkim słuchać tego , co podpowiada serce...a teraz myślę ,że to był błąd. Powinienem postępować racjonalnie. Zamiast tego wierzyłem w miłość , wierzyłem ,że najważniejsze jest to ,że kocham...i teraz wiem ,że to był błąd.

IP i czas połączenia logowane. [10287539]
[20.08.2014] 16:36
[10.05.2007] 15:48
możewarto
Kiedyś serce kierowało mi ze kocham(tak mi się wydaje)bo teraz niewiem czym powinna objawiać się miłość.
Rozsądek podpowiada,że powinnam pozostać w chorym związku chociazby dla dziecka ale muszę wkońcu zacząć patrzeć na siebie
Może poprostu jest mi wygodnie
Ps.Szkoda tylko że w łóżku nie jest mi tak "wygodnie" jak w kieszeni męża

IP i czas połączenia logowane. [10287584]
[10.05.2007] 15:51
możewarto
a może ktoś doda mi odwagi i będę w stanie zaryzykować, postawić wszystko na jedną kartę i odejśc
Chyba bardzo tego chce
Wogóle uważam się za osobę niepoczytalną nieco bo sama nie wiem czego chcę

IP i czas połączenia logowane. [10287616]
[10.05.2007] 23:56
ten taki jeden
cytuje : "Wogóle uważam się za osobę niepoczytalną nieco bo sama nie wiem czego chcę "

...jak większość kobiet niestety ...Wy bardzo często nie wiecie czego chcecie. Raz jest jeden , raz drugi , czasem jest dwóch naraz...ech...a moze to ja na takie trafiam po prostu.

IP i czas połączenia logowane. [10291592]
[11.05.2007] 06:55
rzadnaprzygod
zakochany chlopak
witam mam taki problem co mam zrobic poniewaz zakochalem sie w dziewczynie ktora ma meza i dziecko. czy mam jej powiedziec ze ja kocham i tak dalej czy mam sobie odpuscic ja, tylko ze ja ja naprawde kocham mysle o niej codziennie nie wiem co mam zrobic . mysle ze mozesz jej to powiedziec w zaleznosi od tego jak ona CIe traktuje. Mozecie o tym porozmawiac co ona czuje powiedz jej co Ty czujesz i dojdizecie do jakiegos rozwiazania jednak nie oczekuj od tej kobiety ze opusci swojego meza bo tak ty chcesz musisz pamietac o tym ze jezeli ona kocha swojego meza to zostanie przy nim i Ty musisz sie z tym pogodzic czas leczy rany wiem cos o tym [img]http://www.serducho.pl/serce.gif [/img] [url=http://www.serducho.pl/kocham_cie/Tomek-koch amcie-Ania.html ] Tomek
[/url]

IP i czas połączenia logowane. [10292089]
[11.05.2007] 08:29
możewarto
Myślę, że gdybym jednak otrzymała wsparcie i pomoc od osoby,która pokochałam sądze,że byłoby mi o wiele łatwiej. Jak narazie czekam na pierwszy krok z jego strony ponieważ to on jest osobą decyzyjną w tej sytuacji i to On powinien się zdecydować czy jest w stanie pokochać kobietę z dzieckiem.Ale jak narazie będe cierpliwie czekać aż przyzna się do swoich uczuć,które jak mi się wydaje ukrywa, podobnie ja Ty "zakochany chłopaku"

IP i czas połączenia logowane. [10292219]
[14.05.2007] 14:00
amamamama
a moze to fascynacja tylko ...poczekaj lepiej i nic nie rob

IP i czas połączenia logowane. [10315469]
[15.05.2007] 11:33
i myslisz ze
możewarto (07.05.10 09:32):
Ps

co? Powie jej, a ona wezmie dzieci albo i nie i zostawi meza???? Zejdz na ziemie

IP i czas połączenia logowane. [10322270]
[19.07.2007] 12:28
biga
heeeh (07.07.19 01:13):
biga (07.07.18 19:34):
Mam podobny problem tylko odwrotnie, to ja mam meza i dziecko a zakochalam sie w chlopaku, z tym ze moja Milosc nie chce byc przyczyna mojego rozstania z mezem...i jak to pogodzic,nie wiem co mam robic Natomiast wiem ze On mnie Kocha i na mnie CZEKA... ..Watpienie rodzi pytanie,a to zas zeczy poznanie.:S

widze ze moj post Cie zainteresowal, tylko nie wiem czy pozytywnie, czy negatywnie??

IP i czas połączenia logowane. [10817997]
[19.07.2007] 19:37
Zielonooka_modliszka
Ja bym nie mówiła. A jeśli zniszczysz jej życie? JEśli jest szczęśliwa i przez np zazdrość jej męża możesz to popsuć? Jeśli ją kochasz pomyśl najpierw co jest dobre dla niej, a potem co dla Ciebie. Jeśli ona ma dziecko to rozwód poniesie nieprzyjemne konsekwencje dla wszystkich, dla dziecka najbardziej. Zastanów się dobrze zanim cokolwiek zrobisz, żeby nikt przez Ciebie nie płakał. szeptem
modlę się do uśpionego nieba
o zwykły chleb miłości

IP i czas połączenia logowane. [10821164]
[06.10.2007] 00:02
ciekawa Ciebie
jak masz na imie zakochany?

IP i czas połączenia logowane. [11403093]
[06.10.2007] 00:05
bardzo ciekawa Ciebie
?

IP i czas połączenia logowane. [11403126]
[18.10.2007] 19:45
lizusik
Zycie plata nam rozne figle...i to co nam przeznaczone to nie uniknione.../pozdrawiam 3maj sie

IP i czas połączenia logowane. [11480525]
[19.10.2007] 08:19
olimpia3335
a może pomyślicie tutaj o mężu i dziecku tej Pani, gdyby każdy tak się zachowywał to na świecie byłyby same rozwody, daj spokój niech ta kobieta spokojnie żyje u boku swojego męża

IP i czas połączenia logowane. [11482984]
[10.09.2008] 15:20
lizusik
biga (07.07.19 12:28):
Mam podobny problem tylko odwrotnie, to ja mam meza i dziecko a zakochalam sie w chlopaku, z tym ze moja Milosc nie chce byc przyczyna mojego rozstania z mezem...i jak to pogodzic,nie wiem co mam robic Natomiast wiem ze On mnie Kocha i na mnie CZEKA... ..Watpienie rodzi pytanie,a to zas zeczy poznanie.:S

widze ze moj post Cie zainteresowal, tylko nie wiem czy pozytywnie, czy negatywnie??
No a dzis moge powiedziec ze naprawde jestem szczesliwaaa
Rozwiodlam sie z mezem i jestem z moim...
KOCHAM,KKOCHAM..... !!!!

IP i czas połączenia logowane. [13430584]
[10.09.2008] 15:27
lolitkaaa
i myslisz ze (07.05.15 11:33):
możewarto (07.05.10 09:32):
Ps

co? Powie jej, a ona wezmie dzieci albo i nie i zostawi meza???? Zejdz na ziemie
I tu jesteś w błędzie!!!

Ja też mam dziecko a związek w którym byłam też opierał się raczej na układzie.I też spotkałam kogoś w kim jestem nadal zakochana,choć zerwałam kontakt bo on się nie odzywał...pewnie nawet nie wie,że już jestem wolna.Ale on mi pomógł w tej decyzji.Szkoda,że nie powiedział co czuje-dlatego doradzam jednak powiedzieć tej kobiecie.Uświadomił mi jednak ,że w łóżku może być cudownie i warto było,bo teraz wiem,że dopasowanie w tej sferze ma ogromne znaczenie

IP i czas połączenia logowane. [13430618]
[10.09.2008] 15:41
biga
biga (07.07.19 12:28):

Dzisiaj to inna bajka...
Jestem po rozwodzie i bardzo szczesliwa z meszczyzna mojego zycia A moja corka bez zadnego problemu zaakceptowala nasz zwiazek i dzieki temu z nim jestem,bo jej zdanie w tej kwesti bylo dla mnie bardzo wazne
Pozdrawiam wszystkie odwazne kobiety...

IP i czas połączenia logowane. [13430682]
[10.09.2008] 15:47
M_alina_
O Boże... Ja miałam podobnie...

IP i czas połączenia logowane. [13430701]
[12.09.2008] 10:32
anonim
Zielonooka_modliszka (07.07.19 19:37):
Ja bym nie mówiła. A jeśli zniszczysz jej życie? JEśli jest szczęśliwa i przez np zazdrość jej męża możesz to popsuć? Jeśli ją kochasz pomyśl najpierw co jest dobre dla niej, a potem co dla Ciebie. Jeśli ona ma dziecko to rozwód poniesie nieprzyjemne konsekwencje dla wszystkich, dla dziecka najbardziej. Zastanów się dobrze zanim cokolwiek zrobisz, żeby nikt przez Ciebie nie płakał.

O właśnie, mniej więcej zgadzam sie z Modliszką.

Zakochany chłopaku, wiemy, że dziewczyna, którą darzysz uczuciem (pożądaniem, zauroczeniem) jest mężatka. Ale jak wygląda jej małżeństwo? Ma szczęśliwy i poukładany związek emocjonalny? A może mąż jej nie rozumie i coś się nie klei?

Powiem Ci jedno, niezależnie od tego, jakie będą odpowiedzi, nie prowokuje się nieczystych sytuacji, nie włazi się w czyjeś życie z butami.

I to, co napisała Modliszka najpełniej trafia w sedno: "Jeśli ją kochasz, pomyśl najpierw, co jest dobre dla niej, a potem, co dla Ciebie."

Ale czy to jest właśnie ta prawdziwa, mądra i dojrzała miłość? No właśnie... Źródło - naturalny, skoncentrowany, samoczynny wypływ wody podziemnej na powierzchnię Ziemi.

IP i czas połączenia logowane. [13440452]
[27.10.2008] 21:23
esioczkaD
pomozcie mi!!! Zakochalam sie w instruktorze od nauki prawa jazdy, tylko ze on ma zone

IP i czas połączenia logowane. [13713761]
[30.11.2009] 19:32
Max 1
Nie rób nic głupiego byc może to tylko zauroczenie

IP i czas połączenia logowane. [15875457]
[29.08.2011] 16:27
KAROLINA20200
witam,przepraszam ze tak sie wcinam ze soba ale mam problem i rowniez pomogloby mi pare slow od was.moja sytuacja.mam 21 lat i 1,5 roczna coreczke z moim pierwszym w zyciu facetem....jestem juz z nim 4 lata i owszem bylam zakochana a moze bardziej mi sie wydawalo i teraz mam problem ktory polega na tym ze mam dobrego kolege z ktorym chodzilam do klasy do liceum wieczorowego i cos zaczelo sie miedzy nami dziac ale po ostatnim spotkaniu nie moge przestac o nim myslec i on o mnie tez,chociaz rowniez ma dziewczyne.on idzie na studia nie pracuje wiec nie moge sie z nim zwiazac bo mam dziecko ktore wymaga pieniedzy.....strasznie mnie to boli bo do mojego faceta to wszystko co czulam w pewnym momencie sie ulotnilo z racji tego ze wogole mnie nie szanuje wrecz traktuje jak siostre....mam wszystko ale nie to czego bym chciala....

IP i czas połączenia logowane. [18749284]
[05.09.2011] 20:06
obcy2222
czlowieku ja sie zakochalem w dziewczynie z dzieckiem i ma chlopaka i postawilem wszystko na jedna karte i jej powiedzialem co czuje itd.
teraz wiem na czym stoje przynajmniej

IP i czas połączenia logowane. [18772183]
[06.09.2011] 14:38
KAROLINA20200
Powiedziales jej i jestescie razem?powiedz mi czy bylbys gotowy na zycie z nia skoro ma dziecko?dla mnie to jest naprawde godnr podziwu.

IP i czas połączenia logowane. [18774856]
[06.09.2011] 15:04
Erwin
KAROLINA20200 (11.09.06 14:38):
Powiedziales jej i jestescie razem?powiedz mi czy bylbys gotowy na zycie z nia skoro ma dziecko?dla mnie to jest naprawde godnr podziwu.
jasne jak mezczyzna poddaje wyrabiana przez cale swoje zycie wartosc w watpliwosc, to wtedy dopiero kobieta potrafi sie *pochylic* nad takim mezczyzna żal.pl idz sobie z takimi pomyslami do kosciola, tam cie beda chcieli
bo tutaj to bzdura kompletna podziwia sie mezczyzn, ktorzy radza sobie z zyciem i zyja dobrze
a nie jakichs wykretow, ktorzy biora sie i kochaja kobiety dzieciate i w innych zwiazkach zadna atrakcja

IP i czas połączenia logowane. [18774942]
[06.09.2011] 16:33
KAROLINA20200
Wyrazilam tylko i wylacznie swoje zdanie.podejrzewam ze nigdy nie znalazles sie w takiej sytucaji.moze gdybys sie znalazl zmienilbys zdanie,wrecz jestem tego pewna.Pozatym nie prosilam nikogo o to zeby krytykowal tutaj kogokolwiek,bo nie o to tutaj chodzi.....

IP i czas połączenia logowane. [18775289]
[06.09.2011] 16:50
Erwin
po pierwsze nie zmienilbym zdania
a po drugie nigdy nie dopuscilbym do takiej sytuacji co stawia mnie poza problemem
bo ja w problemy sie nie pakuje dla mnie sprawa jest jasna
ja jestem wolny
ona jest wolna
ona nie ma dzieci
ja tez nie
ona jest panna
ja kawalerem
i to jest dopiero sytacja w ktorej mozemy byc razem a nie jakies chore udziwnienia

IP i czas połączenia logowane. [18775342]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat